Ämmaemand

Diana Leht

4.1 - hinnanguid kokku: 33
3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Pealiskaudne"

Inimesena tundub meeldiv ja konkreetne, kuid pigem nina juhendis ja patsiendi vastu sellist empaatiat või personaalsemat nõu oodata ei tasu. Teeb oma regulaarseid visiite jms korralikult, kuid raviarstiks teda ei soovita oma kogemuse põhjal.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Üleolev ja kättesaamatu"

Suhtumiselt ebameeldiv. Üritas head muljet jätta, kuid see oli ebatruu. Arusaadav, et kõik inimesed ei klapigi omavahel, seega täiesti minu mure. Ei vasta kõnedele ega meilidele. Ebameeldiv tunne jäi pikaks ajaks, sest ei tea, kuhu pöörduda, et arstiga ühendust saaks. Igaühele ei soovitaks, oleneb iseloomust ja isiksusest.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Hea arst"

Väga viisakas,asjalik.Terve aeg oli ta rahulik ja soe!

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Vastuoluline"

Olen käinud Diana Leht perekoolides (nii loengud kui jooga), samuti mõned korrad vastuvõtul (oli asendusÄE). Ei oleks nii kriitiline nagu eelkirjutanud. Ta on ilmselt tõesti ülekoormatud ning ei ole liiga entusiastlik. Samas on asjalik, esitab asjalikke küsimusi, ei ninnuta, hoia kätt ega lobise niisama. Vbl tekitab sellise suhtumise, et on ülbe, tema omapärane suhtlemisstiil. Räägib nagu venitades ja jääb mulje, et on kogu aeg väsinud. Aga vastab küsimustele konkreetselt. nt enda ÄE lihtsalt jättis dekreedilehe tegemata, läks puhkusele. D. Leht tegi selle vastuvõtul 2 sekundiga ära. Aga arvan, kui ta peaks sattuma sünnitust vastu võtma ja inimesel puudub temaga varasem kokkupuude, siis miskit head muljet vbl ei jää. Aga vbl käitub seal teistmoodi, kes teab.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"nümus"

Diana sobib nn alfaemastele, kes ei vaja pikemat käe hoidmist. Ta ei ole kindlasti rumal, aga ei ole eriline nunnutaja. Pigem konkreetne, teadlik ja asjakohane. Tõenäoliselt antud positsioonil, kus naine on nii haavatav ja õrn/ hirmunud jms ennenägematud emotsioonid, on emalikkus, õrnus ja hoolitsus rohkem vajatud kui keskmisel juhul. Seepärast Diana ka kõige paremaid hindeid ei saa. Ta lihtsalt ei ole see inimtüüp.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Noor ja tore naisterahvas, oskas hästi lohutada kui suur mure käes. Kahjuks vägagi pealiskaudne, enamasti ei süvenenud patsienti. Visiidid olid peamiselt sisutühjad, materjale ei jagatud ning vajaliku infot samuti mitte. Minu arvates jäid paljudel visiitidel tegemata mitmed olulised protseduurid- EPK ja vererõhu mõõtmine. Samuti oli tunne, et juba 10min kabinetis oli liiga palju, visiidid kestsid mitte kunagi rohkem kui 15 min ja seda ka enda poolt venitades ja küsimusi esitades. Võib-olla sobib kellegile, kes ei olegi vägagi huvitatud ämmaemanda juures käimisest ja on ise oma tervise suhtes juba piisavalt teadlikud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"nooruslik ja avatud mõtlemisega"

Pädev, ei koorma sind lisainfoga. No mulle pigem meeldis, et ei pläkutanud niisama teemadel või üritanud liialt sõbralik ja siuke ninnu-nännu olla. Samuti tundub ka väga nooruslik. Oma alast teab palju ja pigem väga avatud mõtlemisega. Oskab suunata, kuhu vaja. Kui tahad rahulikult rase olla ja nautida rasedust, siis ideaalne ämmaemand selleks.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Asjalik ja teadlik"

Hea ämmaemand. On näha, et ta on tark, end regulaarselt valdkonnas täiendanud ja avatud mõtlemisega. Kahjuks aga ülekoormatud, mis tõttu vastuvõttudel ei ole eriti personaalset suhtumist ja alati on kiire.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Empaatiline ja professionaalne"

Olen tema juures jälgimisel ja äärmiselt rahul. Ta on pühendunud, professionaalne, hooliv, soe ja sõbralik. Ainukese miinusena tooksin välja, et vastuvõtuaega peab sageli ukse taga ootama, sest ajad lähevad üle.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Olen tema juures rasedusega ..."

Olen tema juures rasedusega arvel ning muljed on väga positiivsed. Ta tekitab alati sellise rahuliku ja positiivse tunde. Ei saa midagi halba öelda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"asjalik ja hoolas"

Käisin mõlema rasedusega tema juures jälgimisel. Väga asjalik, vajadusel tegi lisauuringuid ning oli asjalik ja hoolas. Lisaks sõbralik, kui vaja siis ka lohutas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"mina ei saa küll ..."

mina ei saa küll ühtegi halba sõna öelda väga meeldiv inimene ja oskas ka igati toeks olla.eks igühel on oma eelistused ka arstide suhtes samuti nagu muidu inimeste suhtes.

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ka liialt familiaarne esimesel ..."

Nõustun eelpool kommenteerijaga - pealiskaudne. Ka liialt familiaarne esimesel visiidil, oleks oodanud natuke asjalikumat suhtumist.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"..."

Natuke pealiskaudne.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Diana Leht)