Ämmaemand

Christine Kraas

4.7 - hinnanguid kokku: 30
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Tervendaja"

Käisin andmas regulaarset emakakaelavähi sõeluuringu analüüsi. Ja kohtusin arstiga, kes teeb su terveks (isegi kui sa pole haige) juba ainuüksi sellega, et ta hoolib sinust ja näeb sind tervikuna. Läksin ära väga hea tundega.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"ebameeldiv kogemus"

Käisin tema juures PAP-testi tegemas. Kippus küsima liialt isiklikke teemasid, mis ei olnud kuidagi PAP-testiga seotud. Minu jaoks oli ka liiga pealetükkiv. Mul ei ole enne kunagi nii ebameeldivat tunnet olnud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Soovitan soojalt kõigile!"

Christine Kraas tõeliselt asjalik ja pühendunud arst. Hooliv ja sõbralik, süveneb probleemi ja aitab leida lahendust. Väga sümpaatne ja kena inimene kes oskab toetada patsienti mitte ei tööta justkui liinil. Ikka väga hea tunne oli tema kabinetist lahkudes.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Super tore inimene"

Minul oli ka PAP test tema juures (korraline kontroll) ja ta oli ka nii uskumatult avatud ja otsene suhtleja. Minul jai ka just selline mulje, et teda reaalselt huvitas minu mure ja kuulas ara ning vastas toesti hasti ning seletas asju veel juurdegi. Gün toolis viis veel nn kiirkursuse labi kuidas harjutusi teha (seletas ning palus teha pingutus ja lodvestusharjutusi(vaagnapohja lihastele). Hasti avatud ja positiivne suhtleja. Eks tal olid toesti mones asjas omad vaated aga meil koigil ju on. Nt tupekuulide kohta. Kuid ta raakiski vaid enda arvamusest oeldes et see on tema arvamus asjadest. Valja tulin kabinetist naerusuil sest nii tore vastuvott oli.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Soovitan"

Olen siin ilmas ikka üksjagu aastaid elanud ja kümneid (kui mitte sadu) kordi naistearsti külastanud. See oli aga minu elu esimene naistearsti vastuvõtt, kus ma ei tundnud ennast ebamugavalt. Väga positiivne kogemus, olin väga siiralt ja meeldivalt üllatunud, et ka nii saab.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Soovitan!"

Arst reaalselt kuulab sind ära ja tutvub sinu meditsiinilise taustaga, et näha tervikut. Meeldib, et suhtub inimesse kui tervikusse, väga sõbralik ja mõistev ning igati professionaalne.

 • Jaga
3.6/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Omapärane arst"

Minule kahjuks tema suhtlusstiil absoluutselt ei sobinud ja enam kunagi tema juurde tagasi minna ei kavatse. Kindlasti on inimesi, kellele ta sobib, minule aga jäi mulje, et arst surub enda vaateid mulle peale täiesti seosetute argumentidega oma väiteid toetades. Kunagi varem polnud ma naistearsti juurde mineku pärast muretsenud ega erilisel määral ebamugavust tundnud, kuid tema külastuse ajal oli mul äärmiselt ebamugav. Väga ehmatav kogemus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga tore arst"

Väga hoolitsev ning tore arst, jättis sooja tunde sisse. Räägib sinuga nagu sõbranna ja seletab rahulikult kõik asjad lahti.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga soovitan!"

Pole parema naistearsti juures käinud! Väga positiivne kogemus! Kiidan!

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Minu kogemus oli küll ..."

Minu kogemus oli küll väga halb. Üritasime alles kolmandat kuud lapseootele jääda ja tema hakkas mulle kohe pikka loengut pidama kuidas ma peaksin pool aastat kondoomiga seksima,sest mul oli tehtud pap-testi.Seletasin siis et seda kontrollitakse mul iga poole aasta tagant ja kõik arstid on õelnud et see mul kontrolli all ja rasestumist küll ei mõjuta. Õnneks ma ta nõu kuulda ei võtnud ja juba järgmine kuu sain oma kaks triipu kätte. Ta jättis mulje,et teised oma ala spetsialistid ei tea üldse midagi ja kui mina midagi ütlesin siis vastas mulle hääletooniga nagu ma ei teaks üldse midagi. Lisaks selle jagas ta vägaväga imelikke nõuandeid ja küsis isiklikke küsimusi mis üldse ei olnud teemaga seotud. Elusees enam ei läheks sinna.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Arst on super hea!"

Ta on suurepärane naistearst! Soovin kõikidele noortele naistele. Ta suhtleb sinuga nagu sõbranna, selletab kõik sulle hästi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"et kui juba ämmaemandat ..."

Praegu oli noortekabinetis, loodan, et kui juba ämmaemandat tarvis vaja, siis on ikka see hoolitsev naisterahvas tööl ja mind abistamas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Nagu kõige usaldusväärsema sõbraga ..."

Nagu kõige usaldusväärsema sõbraga räägiks. Tark ja asjalik inimene!

 • Jaga
4.6/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Tore ja sõbralik ämmakas! Noortekabinetti sobib väga hästi.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Suhteliselt hea"

Ma käisin tema juures vastuvõtul.Ta on mega hea ja sõbralik arst aga lõpuks ta hakkas rääkima rohkem psüholoogiast kui minu murest seksuaalelus. Aga soovitan muidu suhteliselt hoolas ka

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Christine Kraas)