Ämmaemand

Anneli Pokk

4.7 - hinnanguid kokku: 39
5/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Üli rahul! Üli asjalik ja tore!"

Toetav, otsekohene ja asjalik ämmaemand. Sain kõikidele enda küsimustele vastuse, väga avatud ja meeldiv suhtumine.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 6 kuud tagasi

"Halb kogemus"

Sattusin tema juurde oma tervisemuredega ning ei saanud abi. Ebaprofessionalne ja ebakompetentne.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"halb kogemus"

Попали на приём к этой сестре . Впечатления ужасные. Всё время кричит на пациента без повода. На вопрос почему она так себя ведёт, говорит, чтобы писали жалобу, если не нравится. За 10 минут, что я была у неё на приёме, она выходила из кабинета 3 раза без обьяснения причин прерывая пациента на полуслове. В результате выяснилась, что она не компетентна и всё время бегает советоваться с врачом. Впечатление такое, что у нее расстройство психики. Не надейтесь получить у нее медицинскую помощь, от такого общения можно заболеть еще больше. Приём был в Linna Tervisekeskus .

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Konkreetne ja asjalik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"väga rahul"

Olin tema juures arvel 2010 ja 2014. Toeliselt sobralik ja meeldiv ja vastutulelik. Alati leidsime minu jaoks sobivad(ohtused) ajad. Vahest oli kysimusi nii palju, etvisiidi ajast jai vaheks ja kuna olin enamjaolt viimane patsient, siis ei ajanud mind ara vaid kuulas ja vastas alati minu kysimustele nii kaua kui vaja. Andis haid soovitusi ja tuli alati mulle vastu. Ka peale synnitust, kohtudes koridoris, leiab aega kysida kuidas laheb...

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Siin jagatakse kogemusi ning ..."

Mina ei laima. Siin jagatakse kogemusi ning minu kogemus oli selline. Teistest ämmaemandatest, kellega olen kokku puutunud on ainult häid mälestusi, olen neile südamest tänulik. Aga sellest allandusest, mida too kord tundsin pole ma siiamaani üle saanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Lp.patsient"

kes Sa julged siin laimata ja halbu sõnu öelda, siis ole nii julge ja kirjuta välja ka oma ees ja perekonnanimi!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"super ämmaemand"

väga tore ja hooliv ämmaemand käisin 2012.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"väga hea ja professionaalne"

esimesest kohtumisest tekkis tunne, et sellele inimesele saan usaldada. asjalik, vastab kõigile küsimustele, annab juhendeid, lisaks hoolitsev, rahustav, õbralik. saan ainult soovitada! mulle tundub et siin ilnumud negatiivsed kommentaarid on tellitud anti-reklaam:)

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Sattusin tema juurde ühe ..."

Sattusin tema juurde ühe korra, kuna emda ämmaemand oli puhkusel. Jäin selle visiidiga väga rahule. Sõbralik ja asjalik naine.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"5"

Olen väga rahul!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Parim ämmaemand!"

Käisin mõlema rasedusega tema juures jälgimisel. Väga asjalik, vajadusel tegi lisauuringuid ning oli asjalik ja hoolas. Lisaks sõbralik, kui vaja siis ka lohutas.Anneli on väga hea ja sõbralik ämmaemand:) Olen väga rahul et tema otsa sattusin:) Ta tekitab alati sellise rahuliku ja positiivse tunde. Ei saa midagi halba öelda. Soovitada kõigile inimestele:)

 • Jaga
4.9/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"alati küsis mitu korda ..."

Olen rahul. Oli minu ämmakas 2011aastal, liigset juttu ei teinud, alati küsis mitu korda kas on küsimusi

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Minu arvamus"

Oli minu ämmaemand aastal 2008 ja aastal 2011.Jäin väga rahule.Sõbralik,rahulik ja tore.Kõik analüüsid ja uuringud said ilusti tehtud.Kuulab mured,selgitab ja nnab nõu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Parim ämmaemand"

Olen väga rahul, alati kui mingi küsimus oli, siis vastas. Kui sünnitusjärgsesse kontrolli tema juurde läksin, siis ei olnud üldse tunnet nagu oleksin arsti juures, pigem nagu sõbranna juures. Olen väga rahul et tema otsa sattusin:)

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anneli Pokk)