Ämmaemand

Anastassia Tšurdaljova

4.6 - hinnanguid kokku: 18
5/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Ainult kiidusõnad"

Suurepärane ämmaemand. Nii põhjalik oma töös, väga rõõmus ja meeldiv suhtleja. Tõeline professionaal.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Super"

Mulle väga meeldib. Super ämmaemand - teeb oma tööd hästi, rõõmsalt ja seletab alati kõik ilusti, põhjalikult ja rahulikult ära. Väga lemmik! Ja hea meel, et juba eelmine kord sellise toreda arsti otsa sattusin. :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"Meeldiv kogemus"

Käisin tema juures sünnitusjärgses kontrollis ja kogu vastuvõtt oli väga meeldiv. Rääkis rahulikult, selgitas, jäi delikaatseks teemal, mis puudutas internetist loetut, st selgitas küll, et kõike ei tasu uskuda ja miks, aga ei halvustanud ega mõnitanud seda netis lugemist ja kirjutamist, nagu ka mõne arstiga juhtuda võib. Selgitas variante ja protseduure väga põhjalikult, tekkis suur usaldus ta vastu. Mulle väga sobis.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Замечательная врач "

Умница, внимательная, спокойная, строгая. Все расскажет и объяснит, на вопросы ответит доходчивым языком. После визита идешь и готов горы свернуть, все страхи в одно мгновение уходят. Умница

 • Jaga
2/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Ei pühendu piisavalt"

Olin kõrge riskigrupi rase, võtsin ennast arvele juba 6. nädalal. Olemiselt oli sõbralik, kuid ei määranud õigeaegselt analüüse(käsitles mind, nagu tavarasedat). Ei süvenenud patsienti. Puhkusel olles, tal asendaja puudus. Puhkuselt tulles ta ei vastanud telefonile mitmeid päevi, kaasaarvatud kõnetunni ajal mitte. Absoluutselt kättesaamatu oli. Rasedus kahjuks peetus. Igatepidi halb kogemus- jättis mulje täiesti ükskõiksest ämmaemandast.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Хороший врач"

Доброжелательный, ответственный, компетентный. Всегда ответит на все вопросы, поможет и направит куда нужно. Спасибо! Рекомендую!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Рекомендую!"

Очень хороший и внимательный врач. Говорит всегда по существу, принимает во внимание все жалобы, считает, что лучше "перебдеть, чем недобдеть". Всегда доступна для пациентов. За следующим ребенком только к ней!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga meeldiv"

Mulle meeldis. Oli temaga hea suhelda, ei mingeid pingeid, sain kõikidele küsimustele vastuseid. Tegi oma tööd hoolikalt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Rääkis detailselt kõik protseduurid ..."

Väga konkreetne ämmaemand. Rääkis detailselt kõik protseduurid ära, mis-kus-kuidas. Minule meeldis tema lähenemine.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga meeldiv ämmaemand"

Olen käinud päris mitmete ämmaemandate juures, aga nii põhjalikku ja ka sooja vastuvõttu pole kellegi teisega kogenud. Uuris põhjalikult kõike kõige kohta ja tundis muret, et mu rasedust jälgiksid ikka parimad arstid!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga meeldiv arst"

Очень приятный врач. Компетентный и спокойный, всегда отвечает на все вопросы содержательно.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ebaprofessionaalne kaabakas"

Käitub nagu oma sõbrannaga, mitte võõrase inimesega ja kõigepealt patsiendiga, sõnu ei vali, räägib mida mõtleb. Täitsa ringkäendus, rohkem midagi ei saa öelda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

Mulle meeldis, armas arst. Jutustas kõik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"meeldiv"

noja mis seal ikka halbu kommentaare anda selle eest, et ilmselt üritati kaitsta algavat elu. ehk viis arvamus vajadusele selleks asjaolud et jalas olid lõhkised teksad, taskust kukkus välja ühiskaart ja registratuuris jäi hilinemise tõttu märkimata amet. ei tea küll nyyd kas tõmmatakse verest tühjast - palju neid purke ikka korraga anda jõuab?

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anastassia Tšurdaljova)