Ämmaemand

Alla Danilova

3.8 - hinnanguid kokku: 23
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Meri"

Suurepärane ämmaemand! Väga tähelepanelik, vastutulelik aegade osas ning võtab ALATI kõne vastu (ka pärast infotundi), kui mingi pakiline küsimus on. Alati naeratav ja meeldiv. Pingutab, et info jõuaks minuni ning on oma töös väga täpne. Meie perele väga meeldib!

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kommentaar"

Vàga vaikne, ise midagi ei rààkinud, mingit nôu eriti ei andnud. Kûsimusi pidin esitama alati ise. Ûldmulje vàga ebaselge. Mônele vôibolla selline neutraalne làhenemine sobib just rohkem. Teise rasedusega tema juurde ei làheks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"2 беременности у меня ..."

Мне все понравилось, 2 беременности у меня вела.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ekaterina"

Мне понравилась Алла Данилова. Всегда очень приветлива и улыбчива. Всегда все обьяснит, все по делу.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Как ее до такой работы вообще допустили"

Она с самого начала вызвала у меня недоверие...Я успокаивала себя и думала, что накручиваю, но как показала практика- нет. Один раз она перепутала меня с кем-то другим и приписала мне глаукому. Другой раз поучительным тоном отругала меня за то, что я спросила что проверяют в анализе крови, по ее мнению она мне это объясняла уже 4 раза. А вот это сливки - У меня был большой стресс на работе и по причине этого я спросила о возможности взять больничный и имеет ли право выдать его акушер. Мне последовал вопрос болит ли у меня живот или другая проблема по беременности, тк я решила быть честной я сказала, что только сильный стресс. Мне было сказано обращаться к семейному врачу и якобы она ничем помочь не может. После этого она кинула трубку, при этом человек даже не попрощался...

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"A kto mozet napisatj ..."

A kto mozet napisatj nomer telefona Alla. A to k nej na priem ne skoro, a nado koe chto uznatj.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"A kto mozet napisatj ..."

A kto mozet napisatj nomer telefona Alla. A to k nej na priem ne skoro, a nado koe chto uznatj.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"A kto mozet napisatj ..."

A kto mozet napisatj nomer telefona Alla. A to k nej na priem ne skoro, a nado koe chto uznatj.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"NE SOVETUJU bezotvetsvenna i neprofi svojego dela"

Akuwerka dlja teh u kogo vsjo horowo.....na pervii vzgljad spokoinaja milaja....no za etim skrivajetsja nekaja bezotvetstvennost i neprofessionalizm.....nabljudalas u nee beremennaja.....upustila menja ....ne sdelala mne prosteiwii analiz i ja powla rozat s ponizennim gemoglobinom.......posle togo kak rodila u4astilsja puls upalo davlenije,....postavili ku4u kapelnic...delali perelivanije....nu i eto ewe ne vse pretenzii k nei. Pri vijasnenii ootnowenii okazalas gruboi i nagloi hamkoi.....Strawno kogda takije vra4i rasporjazajutsja nawim zdorivjem.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Danilova"

Sõbralik ja soe inimene. Natuke vaikne küll, kuid esmasünnitajale just sobiv, ei aja sind ilma asjata muretsema. Igal visiidil küsib kas on muresid või küsimusi, kui on siis seletab ja aitab! Igale küsimusele on tal vastus! Kui visiidiaeg veidi üle läheb siis teavitab sellest ja vabandab igakord, kuid enamasti peab aegadest kinni ja kohati võtab isegi varem vastu, kui kõnnib naeratades mööda ja näeb et ootad juba ukse taga. Ainuke asi mis alguses häiris oli aksent, kuid ta ise on nii sõbralik, nii et kui miski jäi arusaamatuks siis saab alati üle küsida. Telefonitsi ka kättesaadav! Olen rahul!

 • Jaga
4.6/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"всегда попадала на прием ..."

Ведет мою первую беременность, всегда попадала на прием вовремя и даже раньше принимала, когда видела, что сижу ее жду. На все анализы направляет, если забыла дать направление, всегда перевзанивает и предупреждает. Не болтлива, и не лезет с "советами", но информацию надо спрашивать - тогда все рассказывает. Подойдет тем, кто приходит на прием поболтать, а по делу. Во время приемных часов дозвониться реально, вне приема - отвечают другие врачи - никаких проблем с этим не испытала.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Esialgu oli küll natuke ..."

Väga armas spetsialist. Esialgu oli küll natuke raske temaga, kuna mul on esimene rasedus ja kui ämmaemand küsib minu käest "Kas on teil äkki mõni küsimus tekkinud?" ei teagi, mida küsida... Muidu kui tekkivad küsimused, vastab ta hea meelega ning korralikult ja põhjalikult. Suhtumine on temal väga meeldiv. On näha, et ta hoolib ja annab endast parima. Kui temal ei ole võimalik teid kokkulepitud ajal vastu võta, helistab ta üks päev ette ja pakub teisi variante. Väga sõbralik, eriti viisakas ja armas! Muidu tavaliselt ta võtab vastu isegi varem, kui oli ettenähtud .. Mul meeldib ta väga!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Alla Danilova "

Zamecatelnaja akuwerka, otvetila na vse voprosy, vse objasnila, rasskazala, pokazala, udelila mne dostatocno vremeni, prinjala vovremja. Ocen dovolna.

 • Jaga
2.1/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"нет"

Не советую, да милая, но всю информацию клещами тащить из неё надо, на приём попадала всегда позже своего времени, сама ничего не скажет. Очень пассивно относится к всоей должности.

 • Jaga
3.5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"g"

jah, liiga tagasihoidlik. mul on esimene rasedus, mõtlesin et kes-kes, aga ämmaemand peaks vastuvõttul rohkem juttu oma patsientidega rääkida. koguaeg ootan vähemalt 10 min oma vastuvõttu aega, oli ka nii, kus istusin pooltundi. milleks siis oli määratud see vastuvõttuaeg? muidu, kui küsid - saad head ja korralikud vastust. aga iseennast olen siuke inimene, et ei küsi üle.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Alla Danilova)