Ämmaemand

Algi Rande

5 - hinnanguid kokku: 26
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 5 päeva tagasi

"Suurepärane ämmaemand"

Esimene tutvus Algiga oli 2017a juunis, kui sündis esimene laps, siis aitas ta meid rinnaga toitmisel, jälgis kuidas tita sööb jne. Teine kohtumine oli 2019a juuli, kui sündis teine laps. Alguses sünnitustoas oli teine äe kes oli ka äärmiselt meeldiv, kuid vahetuse saabudes võttis Algi üle. Sünnitus oli kiire ja valus, kuid ta oli 100% koos minuga kohal, aitas. Professionaalne. Ta seletas ja toetas, kiitis ning aitas. Minu lugupidamine sellise töötaja ees, kes teeb oma tööd suure rõõmu ja naudinguga!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"Suurepärane ämmaemand"

Algi oli mu esimese sünnituse ämmaemand. Ta oli väga empaatiline, asjatundlik, rahustav ja professionaalne. Ta mängis suurt rolli mu positiivse sünnituskogemuse juures. Tõeliselt hea ämmaemand, kes teeb oma tööd südamega.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"Väga hooliv ja tähelepanelik ämmaemand"

Algi oli minu esiklapse sünni vastuvõtja. Ülimalt vastutulelik ning tähelepanelik inimene. Ei ole pealetükkiv, nagu mõned seda tihtilugu kipuvad olema. Super inimene, kes teeb ilmselt oma tööd kogu hingega.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Oleme oma pisitütrega väga ..."

Oleme oma pisitütrega väga tänulikud ja rõõmsad, et tema just meie juurde toeks tuli. Ülimalt tore ja armas inimene. Oleks vaid temasuguseid rohkem :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"tänu kellele oli minu ..."

Tõesti suurepärane ämmaemand, tänu kellele oli minu teine sünnitus ilus kogemus. Ta oli väga sõbralik ja abivalmis, samas olemata pealetükkiv. Ta tundis huvi, millised on minu eelistused (näiteks sünnitusasenditega seoses), kuid andis ka ise väga head nõu. Tundsin, et ta oli 100% minu jaoks olemas.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"супперская принимала роды отличная ..."

супперская принимала роды отличная акушерка!!!!!всем советую!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Suurepärane ämmaemand"

Olen õnnelik, et meie esimese lapse sünni võttis vastu just Algi, kellega tekkis koridoris esimest korda kohtudes kohe hea kontakt ja tunne, et olen heades kätes. Vaatamata sellele, et meie tütre sündimine oli veidi raskendatud tundsin, et kõik läheb hästi just tänu Algi professionaalsusele. Ta oli täielikult kohal, pühendunud ja olemas just nii palju, kui mul vaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"самая лучшая акушерка"

побольше бы таких акушерок и вообще добрых и отзывчивых людей как она в медицине. Принимала роды у нас, все на вышем уровне, очень понравилось. 5 звезд однозначно :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Väga hea ämmaemand :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Nii hooliv ja sõbralik ..."

Imeline ämmaemand. Nii hooliv ja sõbralik samas profesionaalne. Ämmaemand, kes on ämmaemand suure algustähega. Olen õnnelik, et esimene laps õnnestus just tema abiga siia ilma tuua.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"..."

Tõeliselt super ämmaemand, sõbralik ja professionaalne. Ainult kiidusõnad!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

Supper ämmaemand!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"saab olla lihtsalt ämmaemand ..."

supper tore, sõbralik ja hooliv ämmaemand! saab olla lihtsalt ämmaemand aga seda siirust ja hoolivust ei ole igalühele antud- Algil on!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Algi Rande)