Psühhiaatria

Kokku leiti 1 tulemust

Aare Sergo

Psühhiaater

...

Pipper kirjutab: "Väga heal tasemel "

/imagecache/s73.png
4,6

Aime Meos

Psühhiaater

Parem kui teised

K. kirjutab: "Tänu temale sai minu halb olukord pisutki paremaks ja läheb siiani aina paremuse poole. Ta on esimene arst, kes on suutnud midagi minu elus muuta. Tänan!"

/imagecache/s73.png
4,6

Aime Saluvee

Psühhiaater

Super

Ärev kirjutab: "Suurepärane psühhiaater. Päriselt kuulab ja võtab arvesse minu tagasisidet ning soove, pakkudes selle põhjal muutusi ravikuurile. Võrreldes minu eelmise psühhiaatriga teisest kliinikust on kontrast eriti suur. Eelmine psühhiaater käitus tihti minu suhtes üleolevalt ning tundusin olevat põhiliselt talle sissetuleku allikas (Määris järjepidevalt peale brändi käsimüügitooteid jne.). Aime Saluvee seevastu on käitunud väga hoolivalt ning professionaalselt. Kirjutas ravimi välja toimeainepõhiselt ning soovitas tugevalt lisaks ravimitele psühhoteraapiat. Seletas lahti ka võimalused teraapiat soodsamalt saada ning oskas ka soovitada terapeudi minu kodulinnas, Tallinnast kaugel. Nagu ka teised siin maininud on, võib olla ehk tähtis osata ise ennast Dr. Saluveele avada ning olukord lahti seletada. Kui oskad probleemid ja iseärasused ära rääkida, saad tõenäoliselt sellelt arstilt vajaliku abi ning vastused küsimustele. "

/imagecache/s70.png
4,4

Aleksander Kott

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s67.png
4,2

Aleksandr Kardakov

Psühhiaater

Хороший доктор

Михаил kirjutab: "Очень хороший и понимающий доктор. "

/imagecache/s76.png
4,8

Aleksandr Rjumin

Psühhiaater

Anneli

Anneli kirjutab: "Pühendunud ja kompetentne arst, soovitan soojalt! Замечательный врач, компетентный и внимательный. "

/imagecache/s64.png
4,0

Aleksandr Spivak

Psühhiaater

Hea arst

Irma kirjutab: "Hea arst,hoolib oma patsientidest ja mina sain abi.tänan"

/imagecache/s75.png
4,7

Andrei Solomonov

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s78.png
4,9

Andrei Tashkin

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Andres Lehtmets

Psühhiaater

Positiivne kogemus!

MI kirjutab: "Väga positiivne esmavisiit! See arst on viisakas suhtleja, tunneb huvi probleemi vastu, tundub olevat laia silmaringiga oma valdkonnas, samas mõtleb ka kaasa ja pakub välja lahendusi. Huvitav, et eelkommenteerijad on talle nii palju pealiskaudsust ja huvi puudust ette heitnud. Kõik oleneb probleemi olemusest, mõnel juhul ongi pigem vaja kellegagi rääkida ja selleks on ikkagi psühholoogid. Psühhiaatri ampluaasse kuulub pigem medikamentoosne ravi. Ja kui on veel sõbralik ja pädev ning viitsib sinuga kaasa kaa mõelda, siis ongi tegu oma ala profiga, nagu täna kogesin! Ainus halb asi on see, et esmavisiiti tuleb oodata mitu kuud. Kui on kiire probleem, siis selline ooteaeg vist kõne alla ei tuleks."

/imagecache/s65.png
4,1

Andres Sild

Psühhiaater

Keskendumine patsiendi probleemile sõltub ...

Kristel kirjutab: "Kindlasti professionaal. Keskendumine patsiendi probleemile sõltub probleemi iseloomust. Igale patsiendile ei pruugi tingimata sobida, kuid kahtlemata püüab anda oma parima, kui see on tema võimuses. Patsienti toetav, kuid imesid ei tee. Kõik inimlik omane."

/imagecache/s75.png
4,7

Ann Veiken

Psühhiaater

Professionaalne psühhiaater

Patsient kirjutab: "Dr. Veiken kuulab patsienti ning veendub patsiendi muredes. Soovitab kõige paremat lahendust, samuti suunas teraapiasse, mis oli suureks abiks. "

/imagecache/s60.png
3,8

Anne Daniel-Karlsen

Psühhiaater

Parim

Riina Kelp kirjutab: "Kõige parem tohter, kellega olen oma elus kokku puutunud."

/imagecache/s62.png
3,9

Anne Kleinberg

Psühhiaater

Professionaalne, konkreetne

Pikaajaline klient kirjutab: "Meie pere arvates väga professionaalne, konkreetse jutuga, räägib asjast otse, ilma keerutamata, mäletab detaile, kuulab ja vastab alati e-mailidele (mida sageli arstid ei tee). Kes tahab ninnu-nännutamist ja kaasa nutmist ja ümber nurga ilukõnet, siis sellisele inimesele dr Kleinberg tõesti ei sobi. Aga meile lühike, otse lajatmine sobib - sega max punktid, va kättesaadavus, ta on tõesti hõivatud arst"

/imagecache/s48.png
3,0

Annela Kiil

Psühhiaater

Ka arstid kahjuks haigestuvad

Patsient kirjutab: "Äärmiselt keeruline on aidata teisi, kui vajad samaaegselt ise abi... kuidas õpetada teistele seda, mida isegi ei oska. Haigena on raske tööl käia. "

/imagecache/s64.png
4,0

Anneli Parksepp

Psühhiaater

Väärib tunnustust!

Gertrud kirjutab: "Väga professionaalne ja hooliv arst! Järjekorrad on pikad ja aega patsientide jaoks pigem vähevõitu, mis pole aga mitte dr Parksepa, vaid süsteemi ja arstide puuduse probleem, mistõttu vähem arste peab tegema rohkem tööd. Arstina aga kuulab ära, süveneb, harib ravimite jm teraapia osas, on inimliku ja sõbraliku suhtumisega, vajadusel piisavalt konkreetne, ja püüab patsiendi jaoks teha oma parima. See võib tähendada ka ravi muutmist, et leida nt parimat rohtu. Samuti vastab meilidele ja püüab ka sel viisil olemas olla. Hoiab silma peal. Soovitan kõigile ja loodan, et tervishoiusüsteem ja järjekordade pikkus muutuvad peagi, et ka see arst saaks oma tööd parimal võimalikul viisil teha. "

/imagecache/s70.png
4,4

Anneli Sell

Psühhiaater

5+

Kiku kirjutab: "Sain kiires korras doktori vastuvõtule mis oli tol hetkel minu jaoks üli oluline ning ta oli minu tulekuks teinud eeltööd mis oli väga meeldiv( millal viimati käisin, viimatine ravi jms). Meeldis et tekkis arutelu ka ravi toetusviiside kohta (trenn,taimeteed, vitamiinid, eneseabi). Inimesena meeldiv, rahulik, arutlev. "

/imagecache/s62.png
3,9

Ants Kask

Psühhiaater

Loodusõnnetus

Erlend Vennola kirjutab: "Läksin tema juurde sooviga pääseda psühhiaatriahaiglasse, tema kui otsustaja juurde olid soovitanud minna eesti tuntuimad hingearstid, kel endal sama võimalus puudub. Rääkisin talle siis, kui halvasti end tunnen, et hiljuti varguse ohvriks langesin, et tarvitan uinuteid, ent sooviksin neist vabaneda või vähendada. Ta küsis, kas uinutite tarvitamine on minu arvates okei. Väitis tuimalt, et haigla pole seltsimaja ning ta ei kuulnud minu suust sõna "depressioon". Olen depressioonis olnud väga pikka aega. Oli neljapäevane päev, ta soovis, et esmaspäeval tagasi tuleksin, et näha, kas "tuju on paranenud". Et see on võimatu, lõin käega. Näitas üles äärmist ebakompetentsust, võiks öelda ülbust. Kui ta oleks mind järjekorda pannud, oleksin juba haiglas ja (loodetavasti tervenenult) välja saamas. Kohe selle sündmuse järel tekkis suur laviin haigeid, hiljem uuesti pöördudes (muidugi mõistlikumate arstide poole) leidsid need, et depressioon on raske ja pikaajaline, ent järjekord väga pikk. Seal siis nüüd ootan. Visiit psühhiaatri juurde pole häbiasi, see on oma hinge eest hoole kandmine. Ühtlasi päästab see ju teisi. Ent tuleb leida sobiv arst, Kaske kellelegi aga ei soovita."

/imagecache/s11.png
0,7

Ants Puusild

Psühhiaater

Oma ala proffessionaal

Kilo alfa alfa romeo echo kirjutab: "Tänud sulle ! Konkreetne , asjalik ja tark :)"

/imagecache/s73.png
4,6

Anu Arold

Psühhiaater

Tähelepanelik ja hooliv

kirjutab: "Kuulab hoolega, hoolib ja mõtleb kaasa, et leida parimaid lahendusi."

/imagecache/s57.png
3,6

Anu Järv

Psühhiaater

Ei soovita

kirjutab: "Enne, kui dr. Anu Järvele oma mured usaldate, küsige temalt, mille kohta pidi ta 2017 aasta aprillis Kliinikumi Eetikakomitees aru andma ja küsimustele vastama. Soovin, et keegi ei peaks mitte kunagi selle arstiga läbi elama seda, mida mina elasin."

/imagecache/s68.png
4,3

Anu Susi

Psühhiaater

Väga hea ja teadlik arst!

Ane kirjutab: "Ma olen väga õnnelik, et meie Eesti ühiskonnas on selline lastepsühhiaater, kes oskab lastega-ja vanematega suhelda. Edu."

/imagecache/s75.png
4,7

Arvo Petersell

Psühhiaater

Professionaalne arst

patsient kirjutab: "Mul on oma elu jooksul olnud kahe psühhiaatriga kokkupuude ning dr. Peterselliga vaid positiivsed kogemused. Kuulab mure ära, üritab anda nõu ja alles siis, kui tundub et on ravimit vaja, kirjutab ka ravimi. Kuid tunnen, et temaga ei ole kunagi ravim prioriteet nr 1. Samas sõltub see ka patsiendist, mõni on nii ravimi usku et kirjutage vaid retsept, teised tahavad ka reaalset nõu kuulda. Ühtlasi tunnen, et ta tõesti hoolib enda patsientidest. Mitte kunagi ei ole ebaviisakas, alati väga professionaalne ja sõbralik. Järjekorrad tema juurde on pikad, aga väärt seda. Soovitan soojalt."

/imagecache/s62.png
3,9

Birute Lepik

Psühhiaater

Dr. Lepik

Anonüümne kirjutab: "Pani mulle 6-päevaga skisofreenia diagnoosi, Ilma ühegi sümptomita. Epikriisis esineb lisaks palju faktilisi vigu. haiglasse sai mindud ärevushäire pärast ja sedasi, siis käitutakse... Sain Seroquelist ja abilifyst lahti, kirjutati anti-depressandid ja mu elu on palju paremaks läinud, olen sotsiaalsest ärevusest viimaks lahti saanud. If you make the wrong diagnosis, then you are less likely to prescribe the right treatment! - esimene põhireegel, millest peab psühhiaater juhinduma ja Dr. Lepik eiras seda minu puhul. "

/imagecache/s57.png
3,6

Carmen Arak

Psühhiaater

Minu arst

Anne Kangur kirjutab: "Dr.Arak on hea ,sõbralikarst,kellele võib kõik šüdamest äŕa rääkida .Ma tänan teda väga."

/imagecache/s60.png
3,8

Doris Madissoon

Psühhiaater

Veiko

kirjutab: "Sõbralikkus on 1 !"

/imagecache/s60.png
3,8

Eda Kulp

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Eduard Maron

Psühhiaater

...

Lembit kirjutab: "Hea arst"

/imagecache/s80.png
5,0

Eduard Veidenberg

Psühhiaater

Ülihea doktor

Riho Illak kirjutab: "Suurepärane arst. Tugev empaatiatunnetus, ärakuulamisoskus, kannatlikkus patsiendi suhtes. Tunda omal nahal,et saad efektiivset ja õiget ravi. Ma olin nii läbi põlenud jdepressiinis, kui 10 päevaga kõik muutus ja tunnen end taas inimesena, kuigi abulatoorne ravi jätkub mille osas olen saanud üksikasjalikud näpunäited. Suur-suur tänu!"

/imagecache/s80.png
5,0

Ellen Grüntal-Oja

Psühhiaater

Tagasiside

Merle kirjutab: "Aastaid käinud tema juures. Heatahtlik, koostöövalmis. Isiksus mulle sobib. Soovitas ise minna sama asutuse psühholoogi juurde. Teevad minu aitamisel omavahel koostööd. Julgen teistele soovitada. Isiksuse klappi peab igaüks ise otsustama. Uutele inimestele on ravijärjekorrad liiga pikad. Aga see on süsteemi viga. Kiirem võimalus on pöörduda esmalt perearsti poole. Õde Larissa ei ole kõige sõbralikum. Minu meelest ei sobi isiksus teenindamiseks. Teine õde (vastuvõtulauas) on rahulik, aga ei naerata ega ole aktiivne suhtleja. Vähemalt ta ei lähe kergesti närvi."

/imagecache/s65.png
4,1

Ellu Eik

Psühhiaater

hea arst

Marta kirjutab: "Mulle tundub küll pädev arst, temaga saab avameelselt rääkida. Ravimeid ei kirjuta kergekäeliselt. Lähen tema juurde veel tagasi."

/imagecache/s70.png
4,4

Elvi Pihlau

Psühhiaater

Hea arst!

Dr Pihlau patsient kirjutab: "Sõbralik ja hooliv arst!"

/imagecache/s73.png
4,6

Elvine Aasa

Psühhiaater

?

Sigrid kirjutab: "Kes ta siis on? Terapeut? Psühhiaater? Ja nüüd selgus, et nimetatud kommentaaride kohta pole võimalik midagi jäädvustada. Ilmselt siin "Štšennikovid" käivad üksteist kittmas (või laitmas?) "

/imagecache/s48.png
3,0

Ene Essenson

Psühhiaater

vaga tore ja abivalmi ...

rein siniorg kirjutab: "vaga tore ja abivalmi arst"

/imagecache/s70.png
4,4

Ene Parv

Psühhiaater

Super tore ja sõbralik ...

K kirjutab: "Super tore ja sõbralik inimene."

/imagecache/s72.png
4,5

Ene Reinsalu

Psühhiaater

Hea arst

Ants Mändmets kirjutab: "Suurepärane arst"

/imagecache/s73.png
4,6

Eneken Allikmäe

Psühhiaater

Hinnang Dr Eneken Allikmäe kohta

M.P. kirjutab: "Dr. Allikmäe on suurte kogemustega professionaalne arst. Kuulab ära patsiendi mured, vajadusel lohutab. Vastutulelik, tema poolt soovitatud ravi toimib hästi."

/imagecache/s72.png
4,5

Enna Ester

Psühhiaater

Kohutav kogemus

Le kirjutab: "Olen paljude psühhiatride juures varem käinud aga sellist asja kogeda.. Ma ei jõudnud esimestele küsimustele veel vastata, kui ta hakkas minuga juba vaidlema. Lausa esimesed küsimused olid juba vaenulikult esitatud kuigi meil oli temaga esimene kohtumine. Kui rääkisin oma elu jutumitest vastuseks tuli "see ei ole võimalik, mina seda ei usu". Ei lasknud mul lauseid lõpetada, nokkis mingeid asju, mis ei seondu probleemiga ja hakkas mind ennast neist süüdistama. Soovitas kooli pooleli jätta ja tööle minna. Ei kuulanud mind lõppuni, segas vahele ja muudkui süüdistas ja üldse üritas selgeks teha, et pole mul viga midagi ja vihjas sellele, et olen hoopis ära hellitatud ja laisk. Millest ta seda järeldas, kui ta isegi ei küsinud nende asjade kohta, ma ei kujuta ette. Kohutav kogemus. Ei soovita kellegile."

/imagecache/s43.png
2,7

Erika Lindpere

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Erika Saluveer

Psühhiaater

Minu raviartst

BS kirjutab: "Kas mina olen see, kellele on Doktor Erika Saluveer kättesaadav või tema ongi kättesaadav. Ei teagi...Aga tema on minu raviarst läbi aastaid ja olen peaaegu terve. Ehk elan terve inimese elu ja olen teervete seas nagu terve))) Nali naljaks, aga läks aastaid, et tunneks ennast tervena. Aastad lootusetust, kurbust, eufooriat, maaniat, depressiooni, jälle maaniat ja siis sügavsepressionnini läbi mitme aasta. Dr. Erika Saluveer on ülimalt tark naine ja arst. Ta ei näita oma emotsiooni nii palju nagu ameerika seebis, aga tema mõtleb ja mõistab kui see on mõistmise väärt. Ja alati ütleb oma visiooni. Võib olla saladus on selles, et ma ei ootagi, et ta ravib mind terveks. Küll on aga hea, et tean, et tema käest saan alati abi! ALATI! "

/imagecache/s72.png
4,5

Ester Pütsepp

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s75.png
4,7

Eve Põllu

Psühhiaater

Suures plaanis super

Merle kirjutab: "Arvasin algul,et jube arst.Tänaseks möödunud temaga 5 aastat ja aina paremaks lapsel läheb.Esialgne diagnoos oli ikka väga jube ja ta ei valetanud.Tänaseks on kõigest välja kasvanud tänu õigetele ravimitele ja minu enda julgusele teha elus muutuseid"

/imagecache/s46.png
2,9

Evelin Eding

Psühhiaater

Väga halb kogemus, ei soovita kellelegi

Patsiendi lähedane kirjutab: "Olen pidanud temaga mõned korrad suhtlema, tänu lähedase inimese haigusele. Infot patsiendi seisundi ja rohtude kohta on raske saada, suhtleb pooleldi karjudes ja süüdistavalt. Minul pole õnnestunud rääkida temaga nagu täiskasvanu täiskasvanuga, lihtsalt infot vahetades. Mingit nõu ega juhatust pole temalt loota. On sõnu väänanud. Halva mäluga, ei mäleta vestlusi ega kokkuleppeid. Väga autoritaarne ja halvustav. "

/imagecache/s54.png
3,4

Evi Borissenko

Psühhiaater

___

___ kirjutab: "Logopeedi juures käies jääb iga kord kõrva psühhiaatri ruumist tulev karjumine. Ükskord õnnestus ka seda inimest näha. Jube."

/imagecache/s38.png
2,4

Evi-Marie Nurk

Psühhiaater

Ükskõikne ja hoolimatu

PR kirjutab: "Esimesel korral arst küll süvenes haigusloosse - kuulas ja esitas küsimusi. Kõik järgmised visiidid on kestnud max10-15 minutit. Otsustas, et ravi peab jätkuma kunagise raviskeemi järgi, kuid unustas mõned ravimid sellest välja. Vereproovide tegemist küsisin korduvalt - need on vajalikud ravimite kõrvaltoime tõttu teha. Psühhoosi ajal ei saanud abi, eiras ja oli osavõtmatu, kuigi sel hetkel oleks arsti professionaalne osavõtlikkus+sekkumine elementaarsed! Professionaalina polnud selles episoodis keeruline aru saada, et patsient vajas kiiret hospitaliseerimist. "

/imagecache/s44.png
2,8

Galina Novitskaja

Psühhiaater

просто спасибо

Aleksandra kirjutab: "Уважаемая и дорогая (не сочтите за фамильярность!) Галина Евгеньевна! Огромное спасибо Вам, за то что ВЫ ЕСТЬ!"

/imagecache/s78.png
4,9

Georgi Belotserkovski

Psühhiaater

Спасибо отличному врачу и ...

Vladimir L. kirjutab: "Спасибо отличному врачу и администратору! С Днём рождения Вас, Георгий Михайлович!"

/imagecache/s70.png
4,4

Giia Palm

Psühhiaater

Tunneb huvi ja hoolitseb ...

Aivo kirjutab: "Väga professionaalne Doktor. Tunneb oma tööd hästi. Tunneb huvi ja hoolitseb oma patsiendi eest."

/imagecache/s73.png
4,6

Hanna Sova

Psühhiaater

Väga hea arst

. kirjutab: "Ei ole ühtegi halba sõna öelda :)"

/imagecache/s67.png
4,2

Heidi Mehik-Vasar

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Helen Kirber

Psühhiaater

Vastuvõtt

Patsient A kirjutab: "Arst, kes oli minu jaoks alati kättesaadav, mis oli väga oluline. Arst, kes ei surunud midagi peale. Ma vajasin kiiret abi ja kohe sain. Ühes postituses on märgitud kohvijoomine - ometi see teeb ja loob külastamise meeldivaks ja hubaseks. Kas me mitte ise ei joo tööl teed või kohvi, kui sisereeglistik lubab? Tänan südamest."

/imagecache/s73.png
4,6

Helju-Reet Sepp

Psühhiaater

Hoolas arst

kirjutab: "Soovitan.Sõbralik.Olen tema juures päris mitu korda käinud.Tema kirjutatud ravimid on head ja alati aidanud."

/imagecache/s70.png
4,4

Helle Müller

Psühhiaater

see mis silma ees

uskumatu kirjutab: "pole see, mis selja taga. Küsisin kohe, kui palju meil on aega, nägin esmakordselt, seega on vaja edastada kiirtempos eelnev info. Pärast avad digiloe - ja juuksed tõusevad püsti: jutt kiirenenud, teatraalne, otsin hindega 5 psühhiaatrit...(olen täiskasvanute koolitaja, lektor, muidugi ma ei räägi nagu tavainimene). On ka kirjas otsesed faktivead, mis mõjuvad väga kummalistena. On kirjas ravimid, mida pole iial tarvitanud. On kirjas ravimdoosid, millest pole iialgi juttu olnud...Saan aru, et eestis on väga ohtlik kasvõi üks kord käia psühhiaatri juures, pärast ei pese seda kahju enam millegagi maha. "

/imagecache/s75.png
4,7

Heve Staal

Psühhiaater

Südametu arst!

Tuuli kirjutab: "Ärevuse, kurbuse, keskendumisraskuste ja enesetapumõtete kirjeldamise peale ning palvele saada psühholoogile vastas see psühhiaater hoopis: “No niisama me neid psühholoogiaegu me siin ka ei jaga." Olin sel hetkel 9kuuse beebi ainus hooldaja, võõras linnas, tuttavateta, 24/7 lapsega üksi, äsja lapse isa poolt kodust välja visatud... Dr. Staal on südametu inimene. "

/imagecache/s72.png
4,5

Igor Neem

Psühhiaater

tohter Igor

peep kirjutab: "Tubli tohter"

/imagecache/s80.png
5,0

Ilona Kalugina

Psühhiaater

väga hästi spetsialist

JF kirjutab: "Arst, kes tegelikult on suuteline aidata."

/imagecache/s67.png
4,2

Imre Rammul

Psühhiaater

Благодарность

Mikhaleva Galina kirjutab: "просто гениальный врач, профессионал своего дела, очень помог, разобрался в проблеме, очень благодарны"

/imagecache/s78.png
4,9

Ingrid Veiksar

Psühhiaater

Parim arst

Lumiste kirjutab: " Abivalmidus, pühendumus, professionaalsus"

/imagecache/s80.png
5,0

Inna Lindre

Psühhiaater

......

.... kirjutab: "Väga meeldiv arst ja teeb oma tööd südamega."

/imagecache/s76.png
4,8

Innar Tõru

Psühhiaater

Aitäh!

Astrid kirjutab: "Nõustun - tõesti on väga turvaline ja hea rääkida. Selgitab ning annab väga häid nõuandeid."

/imagecache/s76.png
4,8

Irina Sahnjuk

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Irja Ivarinen

Psühhiaater

Imelik

PoleSinuAsi kirjutab: "Korra tundsin end paremini ja arst otsustas sellepeale, et ma võiksin antidepressandi võtmise üldse ära lõpetada... kas ta tõesti arvas, et mul nüüd jääbki nii heaks??? Loomulikult ei jäänud. Hoolimatus ja mugavus. Aga muidu sõbralik ja professionaalne arst."

/imagecache/s70.png
4,4

Ivo Tatar

Psühhiaater

Sündinud intelligentsena

Sinimeri kirjutab: "Aus,Otsekohene,Lojaalne,Mehine mees,Suure empaatiavõimega,Kohusetruu. Aura punane-elujõud!!!"

/imagecache/s76.png
4,8

Jaak Gramann

Psühhiaater

Halb kogemus

Patsient kirjutab: "Kõige vastikum arst keda tean. Kuigi mul on diagnoositud paar aastat tagasi depressioon, naerdi mu murede peale ning öeldi ainult "eks kõigil ole elu raske." Lisaks pöörati tähelepanu minu varasematele arsti külastustele seksuaaltervise valdkonnas ning tehti üleolevaid märkusi nende kohta. Väga ennast täis ning mitte oma ametikohale sobib arst!!! "

/imagecache/s60.png
3,8

Jaan Olari

Psühhiaater

Jaan

merike kirjutab: "parimtest parim.Selli ja Volkonskaja ei anna võrreldagi."

/imagecache/s67.png
4,2

Jaanus Mumma

Psühhiaater

visiidid olid lühikesed ja ...

kirjutab: "Ei süvene probleemi sügavamalt. Kirjutab ainult ravimeid, visiidid olid lühikesed ja konkreetsed. "

/imagecache/s59.png
3,7

Jelena Müürsepp

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s78.png
4,9

Jelena Tarnovskaja

Psühhiaater

Positiivse ellusuhtumisega ja mõistev

Patsient kirjutab: "Dr. Tarnovskajast on olnud alati abi. Oskab inimesega suhelda ja kuulab hästi, leidis mulle väga sobiva raviskeemi ja nüüd olen aastaid olnud heal teel. Ei sunni ravimeid peale, kui ise üldse neid ei soovi. Ei vahetaks teda kellegi teise vastu. "

/imagecache/s75.png
4,7

Jelena Zjablova

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Juhan Kaldre

Psühhiaater

...

kirjutab: "Positiivne kogemus!"

/imagecache/s70.png
4,4

Jüri Ennet

Psühhiaater

?

Olga kirjutab: "Minu jaoks on arusaamatu, miks teda igale poole kui eksperti arvamust andma kutsutakse. Küsimustele vastab ta ju alati pika monoloogiga, teemast mööda rääkides. Minu kogemus temaga on pigem tagsihoidlik. Keeldus haiguslehe väljastamisest, öeldes, et minge tööle - hakkab parem, kuigi probleem oli otseselt töökohaga seotud ja olin töövõimetu. Sellised sõnad psühhiaatri suust??? Ega teda eriti ei huvita ka, mida talle rääkida, peaasi et ta saab pikalt pikalt oma ümmargust juttu rääkida. Teisel vastuvõtul sisse ei kutsunud vaid lasi ühel, teisel ja kolmandal inimesel ajaväliselt oma ruumi sisse marssida, misjärgset läksin lihtsalt minema ega läinud enam kunagi tema vastuvõtule."

/imagecache/s59.png
3,7

Juri Kolpaštšikov

Psühhiaater

äitähh

anu kirjutab: "tänu doktor Juri Kolpaštšikovile sõbralikuse kompententsusele on mu enesetunne palju parem"

/imagecache/s80.png
5,0

Jüri Männik

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Kadi Pajusalu

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Kadri Andresen

Psühhiaater

Supper Arst

Aime Aas kirjutab: "Olen kunagine tema patsient ja ta on tõega supper arst tema on kohuse tundlik ja alati abi valmis võiks rohkem selliseid arste olla nagu tema on."

/imagecache/s75.png
4,7

Kadri Koch

Psühhiaater

Suur abi

Anniki kirjutab: "Saime tütrele abi ja paranemise. Põhjalik ja professionaalne, märkab kõike, ka pereliikmeid. Suur tänu talle."

/imagecache/s67.png
4,2

Kadri Toomla

Psühhiaater

Tubli arst

SV kirjutab: "Väga hoolitsev, osavõtlik, kompetentne arst. Pole kunagi täheldanud ühtegi negatiivset käitumisilmingut. Viisakas, oskab kuulata , küsida. Teeb oma tööd südamega."

/imagecache/s54.png
3,4

Kadri Varrand-Kukk

Psühhiaater

ei sobinud

mall kirjutab: "täielik antipaatia kahjuks"

/imagecache/s64.png
4,0

Kai Konsap

Psühhiaater

Väga tore arst

Suusi kirjutab: "Mulle ta väga meeldis,oli söbralik, kuulas, ei teinud etteheiteid, kuigi ta oleks nelukord korda id võinud teha,tundsin , et talle läks minu olukord korda ja ta tahtis tõesti mind aidata."

/imagecache/s67.png
4,2

Kaia Hüva

Psühhiaater

Ei olnud hea kogemus

kirjutab: "Paraku ei huvitunud arst minu probleemist ja mõjus närvilisena. Nii kalli visiiditasu eest oleks võinud vähemalt huvi teeseldagi. Hilisem kontaktivõtmine ei õnnestunud, tagasi ta ei helistanud. Kindlasti soovitan valida mõni muu spetsialist. "

/imagecache/s65.png
4,1

Kaia Tänna

Psühhiaater

...

kirjutab: "Võttatu inimene."

/imagecache/s76.png
4,8

Kaire Aadamsoo

Psühhiaater

Alati naeratav tohter

Sinimeri kirjutab: "tugev iseloom,kohusetruu,õrn ja naiselik,emalikult hoolitsev.valmis ohverdusteks.Lojaalne.Võimalik on ausameelsus.puhtust ja korda armastav. Elujõuline energia-punane aura."

/imagecache/s64.png
4,0

Kairi Mägi

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s70.png
4,4

Kaiti Kuiv

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s75.png
4,7

Kaja Rand

Psühhiaater

Mõistev!

T kirjutab: "Dr.Kaja on väga hea ja mõistev arst. Aitab ja kuulab ilusti ära."

/imagecache/s75.png
4,7

Karin Kratt

Psühhiaater

vaid rääkis mulle hoopis ...

kirjutab: "Lõppkokkuvõttes tunnen, et abi jäi saamata. Arst ei püüdnud kuulata, vaid rääkis mulle hoopis oma versiooni sellest, kuidas mul läheb "paremini" ja rohud mõjuvad. Mina nii ei tundnud. Enam tagasi minna ei soovi. Muidu tundub ta sümpaatne ja vastutulelik, kohtleb patsienti inimesena - kuid ei süvene. "

/imagecache/s75.png
4,7

Kärt Uppin

Psühhiaater

Väga südamlik arst

Mall kirjutab: "Super arst"

/imagecache/s68.png
4,3

Katri Sirkel

Psühhiaater

soovitan

.... kirjutab: "Samuti ainus arst, kellest on reaalselt abi olnud. Hubane õhkkond, oskab küsida õigeid küsimusi. Väga professionaalne, laseb patsiendil jõuda lahendusteni. Miinuseks kohatine hajameelsus. "

/imagecache/s67.png
4,2

Katrin Eino

Psühhiaater

õudus kuubis

ohver kirjutab: "Kodulehel kena kirjeldus, kuidas kõik patsiendi hüvanguks ja huvides, tegelikkus aga selline, et kui nende ravimetoodikaga nõus ei ole, siis sõna otseses mõttes piinatakse Teid seni, kuni nõustute kõigega, et vaid minema pääseda. Inimlikkusest on asi küll väga kaugel. Võimalusel hoiduge!"

/imagecache/s54.png
3,4

Katrin Iverson

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s75.png
4,7

Katrin Kaarlõpp

Psühhiaater

Hea arst

rain kirjutab: "Kuigi nüüd enam tal ei ole haigekassa lepingut siis lähen ikka tema juurde"

/imagecache/s75.png
4,7

Katrin Kaarma

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Katrin Noorkõiv

Psühhiaater

Нормально.

Диана kirjutab: "Не лезет глубоко в мозги и причины болезни, в этом и плюс и минус. За год было 3 приёма, этого "достаточно" для работы антидепрессантов, но явно маловато для положительного терапевтического эффекта."

/imagecache/s59.png
3,7

Katrin Orav

Psühhiaater

Parim

kirjutab: "Parim oma ala spetsialist Eestis. Inimlik, mõistev, mõtleb sinuga kaasa, aitab ning hoolib. Aitäh kogu abi eest!"

/imagecache/s72.png
4,5

Katrin Tammeväli

Psühhiaater

Täpne ja kongreetne!!!

Sinimeri kirjutab: "Iseloom tugev,kohusetruu,aus Otsekohene,Suuremeelse südamega,täpne,arukas,nõudlik.Natuke palju mehelike omadusi.Loomus RAHU-roheline aura,Jumala Diana suguvõsast ,energiaring 14,7 meetrit."

/imagecache/s56.png
3,5

Kersti Pedakmäe

Psühhiaater

KERSTI PEDAKMÄE

NATALJA MOROZOVA kirjutab: "Väga hea arst,mõistlik ,oskab kuulata,nõu anda,rahustada,väga konkreetne,ja heasüdamlik olek võimalus paneksin 10. "

/imagecache/s60.png
3,8

Krista Ruus

Psühhiaater

parim arst

hille kirjutab: "Visiit dr. Krista juurde annab elule taas mõtte.Suur tänu mõnusa oleku ja sõbralikkuse eest."

/imagecache/s70.png
4,4

Kristina Saun

Psühhiaater

kuupaiste

q kirjutab: "asjalik ja armas"

/imagecache/s76.png
4,8

Laur Toomaspoeg

Psühhiaater

kiidan

Juula kirjutab: "Oli väga meeldiv ja professionaalne! Läheksin iga kell tagasi, kui vajadus peaks tekkima!"

/imagecache/s67.png
4,2

Lea Kalvo

Psühhiaater

Ei soovita !

Kiki kirjutab: "Täiesti mõtetu ajaraiskamine ! Ja on väga ebaviisakas.. midagi tarka ei oska ta öelda .. mina EI SOOVITA .. kui vähegi võimalik otsige teine arst . Tema juurest te abi ei saa !"

/imagecache/s43.png
2,7

Lembe Ermos

Psühhiaater

Soovitan kindlasti kõigile

Kadri kirjutab: "Pärast mitmeid asjatuid arstilkäike, oli Lembe Ermos esimene, kes ei ajanud mingit häma vaid rääkis konkreetselt ja selgelt. Tänu Lembe Ermosele sai mu laps lõpuks ometi abi. Kindlasti arst, kes julgeb vastutust võtta. Väga professionaalne, meeldiv ja põhjalike teadmistega. "

/imagecache/s49.png
3,1

Liidia Ivanova

Psühhiaater

пациент

нел kirjutab: "Доктор Иванова неплохой специалист. Больше говорит, чем слушает пациента. Немного это напрягает. При разговоре смотрит в сторону, ну не на пациента. Как будто прячит свой взгляд и говорит не искренне. "

/imagecache/s72.png
4,5

Liina Haring

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s52.png
3,3

Liis Haavistu

Psühhiaater

Super

Agnes T kirjutab: "Väga hea ja hooliv arst! Üks parimaid,keda tean.. Väga soovitan "

/imagecache/s73.png
4,6

Liisi Graf

Psühhiaater

Pühendunud arst

E.L. kirjutab: "Ülimalt hooliv arst,kes ennast säästmata on kättesaadav abiotsijatele ka väljaspool tööaega. Jõudu Teile,Liisi! "

/imagecache/s70.png
4,4

Lille Uibo

Psühhiaater

...

kirjutab: "Super arst! Inimene igas mõttes. Soovitan!"

/imagecache/s67.png
4,2

Lily Kanter

Psühhiaater

Minu kogemus

K kirjutab: "Jättis kahjuks üsna üleoleva mulje ning kogu visiit oli väga ebamugav. Keset jutuajamist vastas ka telefonikõnele.."

/imagecache/s65.png
4,1

Ljubov Petrova

Psühhiaater

Ebaproffessionaalne

Madis kirjutab: "Ei huvitu patsientidest ja täidab oma dokumente ise midagi arutamata."

/imagecache/s62.png
3,9

и как специалист и ...

Rimma kirjutab: "Очень хороший доктор,и как специалист и как человек! Огромное спасибо за доброту,терпение и понимание!!!"

/imagecache/s78.png
4,9

Ljudmilla Väre

Psühhiaater

Õuduste tipp

Merike kirjutab: "Olen olnud dr.Väre patsient juba pikalt.Mul on ikka tõesti probleemid.Nüüd oli vaja mul retsepte ja ma helistasin .........tuleb ikka kohale tulla oma viga,et õigel ajal ei tule.....oli vastus .Helistasin siis uuesti karjus hallo....mis sa tahad......Minu meelest see pole psühhiaater vaid vajab ise ka teenust .....samast valdkonnast.Ma olen siiamaale ahastuses ja tervis halvenes."

/imagecache/s65.png
4,1

Lydia Laulik

Psühhiaater

eh

ann kirjutab: "Sugupuule keskendus palju. Iga väiksemagi probleemiga küsis, kas panna haiglasse. Päris ebamugavalt palju. Arvab, et vaimsed haigused on inimese enda süü ning soovitab muudkui magamist ja rutiine ja kehalist aktiivsust. Arvab, et inimesed kes lõiguvad tahavad tähelepanu. Arvatavasti aidata sind ta väga ei oska. "

/imagecache/s57.png
3,6

Made Tamm

Psühhiaater

ravi

Katrin-Janika Asu kirjutab: "Made Tamm on üks parimaid psühhiaatreid viljandis. Olen tema patsient olnud juba 10aastat. Ta on väga tore ja mõistev,arusaaja arst. väga sõbralik."

/imagecache/s44.png
2,8

Mairi Zopp

Lastearst

Tänu temale saime probleemi ...

Kata kirjutab: "Tänu temale saime probleemi tuumani, aitas nõu ja raviga.Aitäh!"

/imagecache/s51.png
3,2

Margit Karindi

Psühhiaater

et ta tõeliselt hoolib ...

Karin kirjutab: "Dr. Karinidist on tunda, et ta tõeliselt hoolib patsiendist. Suudab kaasa mõelda ja abi pakkuda väga erinevate probleemide korral."

/imagecache/s76.png
4,8

Mari Viik

Psühhiaater

Ptsient

Aleksandr Umov kirjutab: "Parim psühhiaater, keda ma tean. Ma olen haige 27 aastat, kuid Ta toetab minu tegevus kõik need aastad."

/imagecache/s54.png
3,4

Maria Volkonskaja

Psühhiaater

Nii

Lull kirjutab: "Lihtsalt raiub oma ja ei kuula üldse mis patsient räägib.Otsin uut arsti."

/imagecache/s54.png
3,4

Mari-Liis Laanetu

Psühhiaater

ei maksa oodata

tänulik kirjutab: "võtsin juba aasta aega hoogu et oma muredega psühhiaatri juurde minna. Valisin interneti otsingu kaudu dr Laanetu ja Confido keskuse. Väga osavõtlik suhtumine, nõu edaspidiseks. Kui sealt vastuvõtult koju läksin, siis ise ka imestasin et mida ma aasta ootasin. Aga ju siis seda tohtrit ootasingi. Soovitan julgelt kõigile ja ärge kartke pöörduda!"

/imagecache/s75.png
4,7

Marje Schults

Psühhiaater

Pühendunud

Sirle kirjutab: "Praeguseks on ta minu kolmas psühhiaater ja paremat poleks osanud leida. Põhjalik, hoolib ju uurib, kas vaja midagi muuta. Ta ei lahterda kõiki ühte patta, vaid süveneb haigusesse ja püüab lahendust saada. Soe ja turvaline tunne! "

/imagecache/s73.png
4,6

Märt Saarma

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Matis Martens

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s73.png
4,6

Merike Alas

Psühhiaater

kellele võib oma muredest ...

kirjutab: "Soe ja sõbralik arst,kellele võib oma muredest rääkida,teades,et võid abi saada."

/imagecache/s67.png
4,2

Milvi Sütt

Psühhiaater

Tempel mällu igaveseks

Malle kirjutab: "Kas see arst ikka veel töötab!!?? Oli ka ''au'' nimetatud psühhiaatri visiidil käia. Vastuvõtul koukis ta oma lauasahtlist Stalini-aegse psühhiaatriaõpiku ning asus diagnoosi panema. Kärmelt tuli ka otsitud diagnoos - algav skisofreenia. Me räägime siin inimesest, kes kannatas depressiooni käes, mitte polnud märatsev hull. ''Igaks juhuks'' andis patsiendile andis kaasa ka akuutsetele skisofreenikutele mõeldud rahusteid, mida patsient loomulikult ei võtnud, sest pidas oma elunatukesest rohkem lugu kui tollest ''arstist''. ''Skisofreenik'' sai abi Tartu arstidelt, kes Milvi Süti poolt antud tablette nähes pidid toolilt maha kukkuma ja soovitasid ravis hoopis psühholoogilisi tehnikaid. "

/imagecache/s59.png
3,7

Miron Milerman

Psühhiaater

пациентка

раиса kirjutab: "Благодарю за выздоровление.Поздравляю с днём рождения. И ДАЙ ТЕБЕ ГОСПОДЬ КОЛЬ ЭТО В ЕГО ВЛАСТИ ЗДОРОВЬЯ, долгих лет и много много счастья."

/imagecache/s62.png
3,9

Niina Prohhorenko

Psühhiaater

Stepanova

Antonina kirjutab: "Здравствуйте,я хочу записаться к Вам на прием,я у Вас лечилась в в 2001г ,если точнее последний раз я была на приеме 15.05.2001,я Вам очень благодарна,с уважением, Антонина antoninastepanova@mail.ru "

/imagecache/s75.png
4,7

Õie Vahing

Psühhiaater

Tänud!

merike liiv kirjutab: "Arst,kelle juurest saab alati toetust ja abi.Aastaid on ta mind aitand.Tuhat tänu! "

/imagecache/s75.png
4,7

Olev Lõndso

Psühhiaater

Hooliv

Abivajaja kirjutab: "dr. Lõndso on suurte kogemustega psühhiaater. Alati bivalmis,sõbralik, annab nõu,tunneb huvi patsiendi tervise kohta.Olen alati abi saanud."

/imagecache/s72.png
4,5

Olev Toomla

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s68.png
4,3

Olga Dzyuba

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s80.png
5,0

Peeter Jaanson

Psühhiaater

Kiidan dr Jaansoni

arno kirjutab: "Aitas mind minu probleemis väga, sain temalt igakülgset abi ja toetust. Soovitan väga!"

/imagecache/s64.png
4,0

Peeter Lääne

Psühhiaater

Äärmiselt hea energiaga arst!

kirjutab: "Juba kohtumine koridoris, kus ta kustus kabinetti sisse eelneva patsiendi, tekitas tunde, et ma olen õiges kohas! Kindlasti on tegemist väga hea professionaaliga, sest kuigi ma olin talle päeva lõpus oma probleemist rääkides tõeliselt väsitav ja ka raske juhtum, tajusin ma igal hetkel, kuidas Peeter Lääne oli minuga kontaktis, kuulas, mõtles, väljendas empaatiat ja suutis lõpuks välja pakkuda parima lahenduse, mis ka minus pisikese lootskiire särama lõi. Kõigele lisaks oli ta ka lihtsalt väga armas ja meeldiv inimene, kelle soe ja hea energia kandus mulle üle nii, et tundsin seda koguni koduteel."

/imagecache/s78.png
4,9

Peeter Valvur

Psühhiaater

Pidevalt valetab

Madis kirjutab: "Anamneesi kirjutab valesi andmeid mida ei ole olnudki. Valetab. Määrab kollegidega valesi diagnoose patsientidele. Kùidas selline arst veel arstina töötab?"

/imagecache/s56.png
3,5

Petra Poolamets

Psühhiaater

Sain abi ja soovitan ...

Marks kirjutab: "Vaid kiidusõnad! Sain abi ja soovitan soojalt :)"

/imagecache/s70.png
4,4

Pille Talvik

Psühhiaater

Hinnang

Kunagine tihe patsient kirjutab: "Proffessionaalne arst, kes mõistab patsiente ja leiab alati patsiendile parima ravi."

/imagecache/s59.png
3,7

Pille Varmann

Psühhiaater

Vajab ise arsti

K. kirjutab: ""Arst", kes ei suuda oma emotsioonide ja traumadega hakkama saada, alarmeeriv, kabuhirmus vähegi tõsisemate teemade puhul. Põhjustab oma käitumisega patsiendis suuremaid traumasid, süütunnet. Pärast patsiendi enesetapukatset süüdistas patsienti selles, et too on TEMALE trauma tekitanud ning keeldus edasist koostööd tegemast. Teraapia käigus on lemmiklause "Paljudel inimestel on palju hullem"."

/imagecache/s67.png
4,2

Piret Aavik

Psühhiaater

Mitte kuigi meeldiv arst

Anonüümus kirjutab: "Kipub kohe autismi diagnoosi peale panema, kuna peab end sellel alal kõike teadvaks. On ise üpriski neurootiline ja võib end patsiendi peal välja elada. Ei võta tõsiselt patsiendi enda ideid ja kipub halvustama sel puhul. Positiivse küljena võtab ravimite määramist tõsiselt ja teeb seda ettevaatusega."

/imagecache/s64.png
4,0

Piret Lepner

Psühhiaater

Kala

Siim kirjutab: "Soovitan."

/imagecache/s64.png
4,0

Piret Taal

Psühhiaater

Südamega arst

Tartlane kirjutab: "Suur tänu väga professionaalse abi eest! Alati vastutulelik ja suudab patsiendi ära kuulata ja aidata. Usalsuväärne ja rahulik arst."

/imagecache/s72.png
4,5

Piret Visnapuu

Psühhiaater

...

Mari kirjutab: " Üks ebameeldivamaid arste, keda olen kunagi kohanud. Ei osanud absoluutselt midagi tarka öelda, oli ebaviisakas ja külm. Tundus, nagu see inimene ei viibiks meiega isegi ühes ruumis. Kui keegi just aega raiskama minna ei taha, siis ärge tema juurde mingul juhul minge!"

/imagecache/s54.png
3,4

Raine Pilli

Psühhiaater

Pillile väga tänulik professionaalse ...

Tänulik patsient kirjutab: "Olen dr. Pillile väga tänulik professionaalse abi eest! Oleks ainult rohkem temataolisi arste, ta suudab oma raske töö kõrvalt alati inimlikuks jääda."

/imagecache/s76.png
4,8

Reet Madisson

Psühhiaater

Ülbe ja ennasttäis arst

Kati kirjutab: "Oleks pannud null kui süsteem laseks . Aga seepärast et koguaeg on pidevad jamad, et saaks õigeks ajaks ravimid peale ja kui neid pole saada kuude viisi apteegist siis ega see arst ei kirjuta midagi muud välja ka. Ütleb et oodake oma vastuvõttu ( mis on alles aasta pärast ). Ei süvene ja on ülbe suhtumisega. Samuti saab alati tema ukse taga üle oma aja kaua oodata. Küll on arst kadunud või siis teisi vastuvõtte üldse. Samuti ei oska ametivannet hoida. Räägib minu sugulase asjadest mis mind ei puuduta ega ma ei tohiks ka teada."

/imagecache/s40.png
2,5

Rein Luuk

Psühhiaater

Minu jaoks mõnusalt jahe ...

Piia kirjutab: "Minu jaoks mõnusalt jahe ja asjalik. Ühtaegu professionaalne ja inimlik. Ainult head sõnad talle! :) "

/imagecache/s76.png
4,8

Rein Suija

Psühhiaater

Tänud.

Maret Savila kirjutab: "Kasutan ikka veel dr.Rein Suija abi, olles eakas, ja suur paanitseja, siis ei saa hakkama ilma tohtri abita. Olge tänatud ja hoitud. "

/imagecache/s73.png
4,6

Riina Jents

Psühhiaater

kehv arst

patsiendi lähedane kirjutab: "Naeratab küll, aga ei süvene ja sisulist abi temalt ei saa. Ilmselt nõrk arst ja pealiskaudne ka, vaatab, kuidas lihtsamalt läbi saab."

/imagecache/s60.png
3,8

Riina Leinsalu

Psühhiaater

Sõbralik ja professionaalne

Terje kirjutab: "Olen oma pereliikme ja klientidega seoses külastanud. Olen imetlenud Riina Leinsalu põhjalikkust, asjasse süvenemist, professionaalsust ja väga tänulik talle kõigi oma inimeste eest, keda ta on aidanud! Vähim, mis ma saan teha, on need paar head sõna. Siin võib ükskõik kes sõna võtta. Ilmselgelt ei ole tema patsiendid need, kes alati adekvaatselt suudaks endagi olukorda hinnata. Soovin jõudu ja meelekindlust!"

/imagecache/s65.png
4,1

Riinu Västrik

Psühhiaater

Kus kurat sa oled

Mina kirjutab: "Ootasin marirnthalis tund aega. Öeldi et istu varsti kutsub. Möödas tund aega kedagi pole"

/imagecache/s59.png
3,7

Roman Balõtšev

Psühhiaater

Hinnang Dr. Balõtsevile.

Lapse isa. kirjutab: "Kõige paremad mälestused Romani tööst. "

/imagecache/s76.png
4,8

Roman Pihlakas

Psühhiaater

Great Experience!

Katya P kirjutab: "I was beyond impressed with our experience and care with Dr. Pihlakas. His kind and caring attitude towards my sick elderly mother made us feel very comfortable from the first appointment on. Despite being busy, Dr. Pihlakas was always getting back to us promptly. We have consulted many doctors in Estonia about my mother's condition and it's rare we have found one as knowledgable, accommodating, and empathetic as Dr. Pihlakas. Thank you! "

/imagecache/s76.png
4,8

Sergei Tiganik

Psühhiaater

Sündinud intelligentsena

Sinimeri kirjutab: "Äärmiselt intelligentne härrasmees,rahulik,mehine,lojaalne,andekas psühhiaatrias,kasutab loodust."

/imagecache/s64.png
4,0

Siim Kail

Psühhiaater

kunagine patsient Võrust

Lehte kirjutab: " Tänu temale sain ma terveks ja olen tänulik, et sattusin just tema juurde ravile. Aitäh. Soovin ka edaspidiseks talle head ja sõbralikku suhtumist patsientidesse. Kurb et tema teenuse kättesaadavus Võrumaal puudub."

/imagecache/s72.png
4,5

Silvi Kaasik

Psühhiaater

oma ala professionaal

Kerttu Anger kirjutab: "Parim. Seega kättesaadavus keeruline."

/imagecache/s78.png
4,9

Silvi-Miralda Vanatoa

Psühhiaater

Aitäh!

Elve kirjutab: "Mina õelda taolise arsti kohta? Arst suue algustähega! Psühhiaatria on väga keeruline arstiteadus. Mind on alati hämmastanud tema empaatia võime. Rääkides temaga ,tunned kuidas temast hoomab kaastunnet,mõistmist. Minu suured tänud temale!"

/imagecache/s73.png
4,6

Sirje Jõeäär

Psühhiaater

dr.Sirje Jõeäär, dr.Belotsrkovskii

Jelena Pavlova kirjutab: "Др.очень приятный и душевный человек. Всегда найдет время выслушать пациента, особенно находящегося в стационаре, несмотря на некоторые толки, что для этого якобы к ней нужно записываться у дежурной медсестры. Вообще все доктора данной больницы работают по призванию, в том числе и Сирье Павловна. А какой удивительный ЧЕЛОВЕК(именно с большой буквы) др.Белоцерковский. Я столкнулась с этой специализацией впервые, и я просто поражена: Георгий Михайлович относится к своей работе с любовью, с какой только можно относится к своему ребенку. Низкий Вам поклон, Георгий Михайлович и Сирье Павловна! Дай Бог вам сил для всех таких капризных и иногда непредсказуемых пациентов, как я. С уважением Елена Павлова "

/imagecache/s80.png
5,0

Sirje Kivaste

Psühhiaater

Puutudes kokku korduvalt Sirje ...

Anonüümne kirjutab: "Puutudes kokku korduvalt Sirje Kivastega, olen aru saanud, et tegemist on südamliku ja avatud inimesega. Talle meeldib väga endast, enda perest ja tööst rääkida, seega kui tunni hind on 40€, mis on üsna krõbe, olge valmis, et poole ajast räägib tema. Ta on professionaalne ja väga hea mäluga, ta on erialaselt väga pädev, oskab soovitada rohtusid, teab peast kõiki kõrvalnähtusid jne, küll aga ei jõua ta inimese probleemi tuumani, vaid kirjutab kohe välja rohud. Ta võtab vestluse ajal vastu teiste inimeste telefonikõnesid, mis võib emotsionaalsel hetkel ja poole jutu pealt tohutult segada. Kabinet on hubane, aga seinad on õhukesed, kui keegi ootab järjekorras väljas, kostub kogu jutt nendeni. Kokkuvõtteks - tore inimene, kindlasti osadele ta sobib, aga võimalusel proovige käia ja uurida ka teisi psühhiaatreid."

/imagecache/s76.png
4,8

Sven Janno

Psühhiaater

Asjalik Arst

Rene kirjutab: "Respekt:-)"

/imagecache/s73.png
4,6

Taimi Palk

Psühhiaater

Oma ala professionaal

kalev holland kirjutab: "Tean tohtrit 1982 aastast,oma ala spets."

/imagecache/s75.png
4,7

Tamara Babitševa

Psühhiaater

Hea arst

Inkeri kirjutab: "Väga soe ja söbralik arst ."

/imagecache/s75.png
4,7

Tatjana Novotortseva

Psühhiaater

Чуткость и забота

Julia Fjodorova kirjutab: "Огромная благодарность Татьяне за чуткость и очень ответственное отношение к ее пациентам. Спасибо большое за помощь в борьбе с маминым недугом, облегчение ее состояний и заботу о нас, ухаживающих. "

/imagecache/s62.png
3,9

Tiina Agan

Psühhiaater

Natsik

IGRIK kirjutab: "Obsluzivajet tolko na estonskom"

/imagecache/s56.png
3,5

Tiina Keldrima

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Tiit Kadastik

Psühhiaater

Mina olen väga rahul

Triin kirjutab: "Nii palju, kui mul on kogemusi erinevate psühholoogide ja psühhiaatritega, siis dr. Kadastik on olnud üks asjalikemaid. Nii nagu igal patsiendil on omad eelistused ja kiiksud, on ka igal arstil on omad kiiksud ja meetodid, aga lõppkokkuvõttes rääkisime-kuulasime ja ravisime mind terveks!"

/imagecache/s65.png
4,1

Tiiu Lind

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s65.png
4,1

Tiiu Pärlin

Psühhiaater

Minu parim arst

Eve Raud kirjutab: "Kõige profim arst. Jätkugu tal veel palju jaksu tõbiseid aidata!"

/imagecache/s68.png
4,3

Tiiu Tandre

Psühhiaater

Aga mulle meeldib nende juures:)

Tasakaalustaja kirjutab: "Mina tunnen dr Tandrega suheldes, et ta päriselt tahabki mind aidata. Ka siis kui me pole temaga milleski parasjagu ühel meelel :) Ja veel- keerukates psüühilises seisundites inimestega päevast päeva tegeleda ... no kuulge, kui paljud meist saaks vastuvõtulaua adminni kingades paremini hakkama kui see naine, kes seal täna töötab ? Igale oma, kõigile ei saagi kõik ühtemoodi sobida. "

/imagecache/s67.png
4,2

Tiiu Valgemäe

Psühhiaater

Nii ei saa

Mais kirjutab: "Kohutav arst, ei võtnud minu probleeme tõsiselt ning kõigele lisaks veel ignoreeris mind, kui püüdsin uuesti kontakti võtta!"

/imagecache/s70.png
4,4

Toomas Kivisalu

Psühhiaater

Очень хороший и грамотный ...

Andrei kirjutab: "Очень хороший и грамотный врач. Хороший специалист. "

/imagecache/s67.png
4,2

Triin Eller

Psühhiaater

Väga professionaalne ning empaatiline ...

Küllike kirjutab: "Väga professionaalne ning empaatiline arst."

/imagecache/s75.png
4,7

Tuuli Kiens

Psühhiaater

Dr. Kiens

Saima kirjutab: "väga sümpaatne ja lahke arst"

/imagecache/s72.png
4,5

Tuuliki Hion

Psühhiaater

Nii tore arst

patsient kirjutab: "Väga tore arst. Kuulab ja hoolib ja tunneb muret. Ta on väga sõbralik ja proovib leida muredele lahendusi. Soovitan."

/imagecache/s67.png
4,2

Üllar Kerner

Psühhiaater

Kiitus

OK JA kirjutab: "Üllar Kerner on väga tark arst "

/imagecache/s36.png
2,3

Ülle Saar

Psühhiaater

Soovitan

hindaja 2 kirjutab: "Väga sõbralik, samas konkreetne ja asjatundlik, pikaajalise kogemusega arst."

/imagecache/s75.png
4,7

Ülle Võhma

Psühhiaater

Minu kogemus

kirjutab: "Kirjutan mitme aasta tagusest kogemusest. Olin vaevu kaks nädalat võtnud perearsti poolt kirjutatud antidepressante (väikses koguses), kui tuli siiski pöörduda psühhiaatriakliinikusse depressiivsete osakonda, kus minu raviarstiks sai osakonnajuhataja Ülle Võhma. Koheselt tõstis ta mu AD annuse maksimumini. Haiglast lahkudes võtsin antidepressante edasi. Tujud kõikusid mustast masendusest kuni eufooriani. Mõned kuud peale haiglaravi tegin enesetapukatse. Alles peale seda taipasin lugeda AD infolehte. Tujude suur vahelduvus ja enesetapukatse on peamised kõrvalmõjud. Hiljem sain teada, et antidepressantide võtmist alustades tuleb kogust suurendada vähehaaval kuu või rohkemagi vältel, mida minu raviarst aga eiras. Tema kohustus oleks olnud mind võimalikest kõrvaltoimetest informeerida, kuid seda ta ei teinud. Usaldasin tema kui arsti kompetentsust, kuid tõesti oleksin ka ise pidanud infolehte koheselt lugema. Usun, et just tema oleks saanud ära hoida selle kõige hullema kõrvalmõju. Olen õnnelik inimene, et sandiks ei jäänud. AD'dest käin peale seda aga kauge kaarega mööda, nagu ka psühhiaatritest."

/imagecache/s68.png
4,3

Ülo Kallassalu

Psühhiaater

Soovitan enesetapu mõtetega inimestele

Mina kirjutab: "Olen käinud kolme psühholoogi ja kahe psühhiaatri vastuvõttudel.. Keegi ei hoolinud, vaadati pidevalt kella, millal tunnike täis tiksub ja saab järgmise ullikese ette võtta.. Perearst suunas mind tema juurde, sest nägi, kui keerulises seisus ma olen. Väga konkreetne isik. Tekkis kohe usaldus rääkida oma murest. Kõigil, kes soovivad ilmast lahkuda, soovitan soojalt tema juurest enne läbi käia."

/imagecache/s72.png
4,5

Vahur Kuperjanov

Psühhiaater

kogemus Vahur Kuperjanoviga

malle kirjutab: "Tark arst, soovitan"

/imagecache/s70.png
4,4

Vaiko Veikat

Psühhiaater

Tänudega

Jaan Sarap kirjutab: "Väga hea arst. Sain kohe terveks. Õiged rohud ja pühendumine."

/imagecache/s51.png
3,2

Valdar Parve

Psühhiaater

Jätab soovida!

Litsiks tembeldatud :D kirjutab: "Tema juurde sattusin rinnus olevate valudega, sest perearst soovitas. Samuti oli eks ka tekitanud hirmu väljas liikuda. Kuna eks ähvardas palju. Abi sain, aga tänu teisele arstile selgus, et haigusloosse kirjutas ta, et pean armukest! Sellise asja sünnitas ta oma peas ja kui võimalik siis kontollige, mida ta teie kohta kirja paneb. Hea fantaasiaga kodanik. Mõne kuu pärast on arsti juurde uuesti asja ja siis proovin ise ta sissekannet lugeda. Kui seal on veel mingeid lausvalesid (lihtsalt valesti tõlgendandamise annan andeks) siis ajan asja nii suureks kui saab ja nõuan Härralt avalikku vabandust. Kahjuks on siin sõna-sõna vastu ja teil soovitan üles lindistada vastuvõtud."

/imagecache/s64.png
4,0

Valdur Jänes

Psühhiaater

Hindamatu doktor

Evelin kirjutab: "Suutis minu probleemi lahendada 0,5 tunniga, mida teised arstid ei suutnud aastaga lahendada."

/imagecache/s80.png
5,0

Valdur Püks

Psühhiaater

Неудовлетворительно

Ljudmilla kirjutab: "Груб, говорит на ты, в принципе лечение не очень интересует"

/imagecache/s52.png
3,3

Valeri Lobanov

Psühhiaater

hea arst

narkar kirjutab: "kui arst on ta hea,ise puutusin temaga kokku juba ammu patarei vanglas ja nüüd mõni aeg tagasi.ta kirjutab tõesti välja rohud mida talt küsida.aga on see siis paha? vastupidi. kui ma ise tean mis rohi mind aitab on ju hea kui ta selle kirjutab. kui ma ise ei tea määrab tema ravi ja ma leian et see on väga hea.sellepärast ta mulle meeldibki."

/imagecache/s70.png
4,4

Valeri Šipov

Psühhiaater

Hinnang

Riho Illak kirjutab: "Elukogenud, tark, suure empaatiavõimega väga hea arst. võib vabalt töötada ka terapeudina. Oskab kannatlikult patsienti ära kuulata ning rahulikult ja veenvat juhendada ja suunata. Oskab delikaatsetel teemadel usaldusväärselt vestlust arendada. Jne."

/imagecache/s73.png
4,6

Varje Sommerhage

Psühhiaater

vaga hea ja sobralik ...

maarika kirjutab: "vaga hea ja sobralik arst"

/imagecache/s78.png
4,9

Veronika Elmet

Psühhiaater

väga hea arst, mina sain abi

Peeter kirjutab: "Arvan, et igal patsiendil tekib usaldussuhe erineva arstiga. Enne Veronika Elmeti (siis kandis ta veel neiupõlvenime) juurde minekut püüdsin oma probkleemile lahendust saada edutult, sest tundsin, et olen nendest teistest tüüpidest üle. Psühhiaatritega ongi nii, et kas tekib omavaheline usaldussuhe või mitte, seega ei pruugi alati olla arst põhjuseks..."

/imagecache/s49.png
3,1

Veronika Hermet

Psühhiaater

inimlikkus & hoolivus on küsitav, kas seda tal on, ma ei tea?

Anti Depressanti kirjutab: "Mõtlen, et kuidas suhtuda olukorda kus üritad selgitada arstile, et tegelikult on tablettide suhtes üldse selline tunne, et ei tahaks neid ja räägid arstile, et äkki on võimalik kirjutada selline rohi mis ei hakkaks maksa peale, et mine tea? Tema aga kirjutab sulle rohu mille sissevõtmine võib põhjustada püsivaid maksakahjustusi ja surma? Ma ei saa sellest loogikast aru, miks see nii on või kellele seda vaja on, kas tegemist võiks olla mingi varjatud meeste vihkamisega või millega? Kas see on professionaalne, kliendisõbralik, hooliv ja piisavalt kiiresti kätte saadav teenus? Kahtlane ja ei tekita usaldust!"

/imagecache/s64.png
4,0

Victor Dobrovolskiy

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Viktor Sergejev

Psühhiaater

Ainult head sõnad

Bia kirjutab: "Ainuke täht paariaastase tumeda faasi taevas. Ääretult sümpaatne, tark, konkreetne ja asjalik ! Mul vedas, et tema minu raviarstiks sattus. Selle teise arstiga, kes parasjagu 1 osakonnas toimetas, poleks ma absoluutselt sobinud. Vot, eks kõik ei sobigi omavahel, järeldus punkt. Hoidis mu tegemistel silma peal ja hoolis ka peale raviasutusest lahkumist."

/imagecache/s68.png
4,3

Vladimir Kirejev

Psühhiaater

Всех несогласных в сад

Irina kirjutab: "Этот человек обладает знаниями, но не обладает тактом и считает, что в мире есть только одно правильное мнение- его собственное. Считает нормальным перебивать, прерывать и переворачивать сказанные слова. Несогласных отказывается принимать на прием. Может ребенку в присутствии родителей сказать "мне сложно с твоей мамой, а уж ты можешь даже не пытаться с ней разговаривать". Думаю ему пора на отдых, отработал свой ресурс, а спесь осталась. "

/imagecache/s70.png
4,4