Plastika- ja rekonstruktiivkirurgia

Kokku leiti 1 tulemust

Asko Martti Salmi

Ilukirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Jüri Kullamaa

Ilukirurg

Veenilaiendid

Villu kirjutab: "Dr. J Kullamaa on teada tuntud arst nagu ta isagi.Lasin oma veeni- laiendid korda teha jalgadel.Soovitati kui profesionaali.Ja seda ta ka on."

/imagecache/s76.png
4,8

Katrin Krüünvald

Ilukirurg

Väga meeldiv arst ja ...

kirjutab: "Käisin http://www.artiaclinic.ee/ Katrini juues rindu suurendamas. Väga meeldiv arst ja hea tulemus. Minu enesekindlus on kõvasti suurenenud!"

/imagecache/s78.png
4,9

Mare Malva

Ilukirurg

Rindade suurendamine

Kelli kirjutab: "Super arst, käisin mm kliinikus rindasi suurendamas ja dr. Mare Malva oli väga abivalmis ja sõbralik, ka teised kliiniku töötajad olid kõik väga abivalmid ja sõbralikud, soovitan! "

/imagecache/s78.png
4,9

Merle Sellend

Ilukirurg

Suurepärane tulemus

U.V. kirjutab: "Mina käisin dr Sellendi juures näo ringlõikust tegemas 2017 jaanuari lõpus. Esimest korda konsuldatsioonil kohtudes tekkis mul kindel teadmine, et dr Sellend on õige kirurg selle töö tegemiseks. Merle Sellend ei luba ilmvõimatut ja räägib kõikidest ohtudest kohe esimesel kohtumisel, ning ei jäta ka mainimata mida patsient ise operatsiooni õnnestumiseks peab tegema. Ei saa ju olla, et doktor teeb töö ära ja meil endil ei ole vaja üldse tulemuse nimel pingutada! Minu siiras tänu dr Merle Sellendile tehtud töö ja tunduvalt noorema välimuse eest! Mina soovitan dr M. Sellendit kõikidele kes soovivad ausat ja kuldsete kätega arsti."

/imagecache/s68.png
4,3

Olavi Vasar

Südame- ja veresoontekirurg

Suur tänu!

Õie kirjutab: "Mitmekülgsete oskustega, patsiendisõbralik kirurg. Soovitan väga!"

/imagecache/s75.png
4,7

Peep Pree

Ilukirurg

Не советую !

Алиса kirjutab: "Делала у него операцию груди Обсуждали одно - говорила хочу так и так . Одним словом врач сделал все криво - нарезал грудь вокруг соска вниз и под грудью. Шрамы остались большие результат совершено плохой. Только умеет ставить свои 280=300 мл Когда речь зашла о 350-380 сразу съехал что будет много - в итоге результат очень плохой ! Если хотите красивую грудь то только не у него. Улыбается на консультации весь такой хороший - а после операции ведет себя похабно. Посмотри что было - это его ответ на все вопросы. "

/imagecache/s70.png
4,4

Pentscho Popov

Ilukirurg

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Romek Märtsin

Ilukirurg

Hooliv ja professionaalne

Silvi kirjutab: "Romek Märtsin on mind opereeninud kahel korral. Professionaalsus, hoolivus, sõbralikkus on need jooned, mida kogesin haiglas. Tänan kõiki, kes osalesid meeskonnatöös. Koos sünnibki ime. Tunnen ennast suurepäraselt, tänu Teile."

/imagecache/s65.png
4,1

Siim Simmo

Ilukirurg

Simm Simmo

Olga kirjutab: "Месяц назад делала пластику груди и живота ,у доктора золотые руки. Спасибо Симм Симмо вам огромное ."

/imagecache/s76.png
4,8

Tatjana Raie

Ilukirurg

Очень довольна!

Oksana kirjutab: "Я очень довольна! Делала блефаропластику у нее 2 раза..через 9 лет. Веки делает идеально! Подтяжку круговую лица,среднюю и нижнюю зоны-все прошло успешно! Швы ровные,тонкие,кому интересно,могу встретиться показать лицо..мне 47 лет..советую!"

/imagecache/s56.png
3,5

Terje Arak

Ilukirurg

Väga hea!

Raul kirjutab: "Oleks kõik arstid nii professionaalsed nagu Dr.Terje Arak. Olen Tema juures käinud korduvalt ja alati väga rahul. TÄNUD!"

/imagecache/s68.png
4,3