Perearst

Tiiu Roos

3 - hinnanguid kokku: 11
1.3/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Sūda"

Olen ūle elanud raske infarkti.kaebusele et valu sūdames.kăskil geeliga măărida.Kas see on ikka arst.ennem suren kui tagadi lăhen.

  • Jaga
3.8/5 Avaldatud 5 kuud tagasi

"Väsinud tööst. "

Väga ebameeldiv kogemus temaga. Väga ülbe ja üleolev. Ma saan aru, et arstil patsiente palju ja tööd palju aga sellegipoolest võiks õppida inimestega normaalselt suhtlema. Mina sellist perearstil endale ei taha ja otsin uue.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Selline inimene ei sobi arstiks"

Väga ebameeldiv suhtumine.Saatekirja ei taha välja kirjutada kuna on laps Tartusse tagasi kutsutud.Koolist pidin tõendi võtma,et lapsele saatekirja saada.Lapsel on logopeediline probleem.Arst arvas,et kui koolis on läinud 2nädalat hästi siis pole viga midagi.Ta ei uskunud,et 7 aastane laps võib 139cm pikk olla .Mitu korda mõõtis ja kommenteeris nagu oleks see ebanormaalne.Kui kinnitasin,et nii see on ja isa on ka pikka kasvu siis jäi lõpuks rahule selle pikkusega.Samuti oli probleem kaalga.Talle ei sobinud ei see ega teine asi.Isegi laps sai aru,et midagi on mäda.Ütles:See on imelik arst. Endine ja hea perearst lahkus oma tööpostilt ja tema pandi asendajaks.KATASTROOF. Otsin uut perearsti aga see pole kerge.

  • Jaga
4/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"arvamus"

Küll on halb lugeda kolleegi kohta nõmedaid märkusi. Olin esimene kord tema vastuvõtul ja jäin rahule. Halb, et on olemas arvutis selline koht, kus igaüks võib sulle oma pahameelt väljendada ilma et arst ise saaks seda kommenteerida.

  • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"See inimene pole arst"

Ilmselgelt ebapädev arst. Kuulutas pealiskaudsel läbivaatusel kõrge palaviku ja ägeda mädase keskkõrvapõletikuga lapse praktiliselt terveks ja keeldus "viirushaiguse" vastu antibiootikume välja kirjutamast. Abi saime lõpuks EMOst.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Tublidus"

On alati aidanud nõu ja jõuga ning saatnud edasi uuringutele. Abivalmis ka väljaspool tööaega - andnud soovitusi ja võidelnud parema tulemuse eest. Tema töökoht on alati eeskujulik.

  • Jaga
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"pensionieas arstidest"

Ei tasuks kõiki pensionieas arste võrdselt maha teha-kui kõik koju jääksid,siis õige varsti peaksid patsiendid iseteenindusega hakkama saama.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea arst"

Väga hea arst tegelikult... tark ja professionaalne.

  • Jaga
2.5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Pensionieas pikale puhkusele."

Ravida jah tema enam ei oska.On palju negatiivset kogemust.Ei taha ta saatelehti anda uuringutele aga sõimama on kibe kiire. Sooviks et pensionieas perearstid lihtsalt läheksid pikale puhkusele.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Tiiu Roos)