Perearst

Sirje Saar

4.5 - hinnanguid kokku: 39
1/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"pessimist"

arsti pole millegi eest kiita peale selle, et tal on 7 last ja ongi hea pediaater-võibolla. arrogantne. astub varba peale, kui patsient kaebust selgitades enesetunnet kirjeldades kogemata arvatava haiguse nime nimetab. aga resident Hütt on veel hullem-lohutuseks. niikuinii võtab praksise üle ja arsti vastuvõtt ikkagi proseduuride kabinetis. ärge nurisege siis. saatekirjade ja verenäitude pealt hoiab arvatavasti kokku. aga vahet pole, niikuinii analüüsidest õigeid järeldusi ei tee või saadab EMO-sse. kui kuulab- ei kuule, kui vaatab-ei näe

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Supper"

Olen selle arsti juures olnud juba üle 10 aasta. Laps sammuti sama arsti juures. Olen alati saanud muredele lahendused, kui mingi probleem teeb põhjalikult uuringuid ja saanud korralikku ravi. Telefoni teel küll jah vahel raske kätte saada eriti gripi hooajal, aga pole midagi võimatut. Au ja kiitus!!!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"OK"

Okei arst, aga ei saa ka eriti kiita. Minu puhul on jäänud väga pinnapealseks, kohati isegi ebameeldivalt ülbe. Kui depressiooni kahtlustasin ja olin mustas augus, pidin seda pihtima nii, et teine pere oli kardina taga, sest mind võeti vastu protseduuriruumis, samal ajal kui seal tegutseti, leiti mulle 5min. Kahe otsaga asi, tore et hetk leiti, teisalt, väga ebamugav. Pereõdedega üldiselt positiivne kogemus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Parim!"

Paremat perearst ei oska tahta oma lapsele. Arst kes ootab ära ka siis kui tööpäev on lõppenud. Hästi sõbralik!

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Rahulolematu"

Pole veel aasta jooksul kordagi tema jutule saanud, last vaatab kaugelt korraks, enamasti on asendusarst, kes ei tunne väga huvi probleemide vastu. Ei ole rahul.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea!"

Mina olen siiamaani ka üsna rahul olnud. Olen saanud pika helistamise peale alati kellegi kätte ja vastuse oma küsimustele. Kuigi, (see ei ole minu arvamus) minu laps, väga varases teismeliseeas, arvas et tema ei taha kunagi selle arsti juurde minna, kuna Tema ütles et laps olevat paks. Tütar solvus hinge põhjani. Eks paista kas viib meid tee veel selle arstini, kui häda käes.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Pereõde"

Pereõde on väga tore.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hästi saab löögile ja ..."

Hästi saab löögile ja aegadest peab üldiselt tublisti kinni.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"MIna olen rahul!"

Võrreldes eelmise perearstiga on dr. Saar väga asjatundlik ja sõbralik. Oleme alati väga ruttu vastuvõtule saanud ning kõnetunni ajal ka arsti kätte saanud. Kuna kõnetund kestab päevas 1h ning patsiente on mitu tuhat, siis on arusaadav, et vahel peab päris mitu korda enne proovima, kui kätte saab. Tore on see, et kui väga suur häda käes on, siis saab ka pereõele helistada ning temagi on vahel perearstile telefoni andnud. Ühesõnaga alati oleme abi saanud. Pereõde on samuti väga asjalik. Minu arvates on täidsa normaalne, et pereõde tegeleb vaktsineerimiste, mõõtmiste ja kaalumistega. Kui on mingi lisaküsimus olnud, siis oleme saanud seda arstilt endalt küsida. Ühesõnaga, väga hea perearst, kes rahuldab hetkel täielikult meie pere vajadusi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"..."

super :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Teenusega rahul"

Viimane kord kui käisin jäin teenusega väga rahule. Laps vaadati põhjalikult üle, tehti kohe proovid ja tegeleti asjaga. Arsti juurde sai kiiresti aja ning kabinetti pääses ka kokkulepitud ajal. Respekt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga rahul"

Alati kättesaadav, kiire ja usaldusväärne!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Inimene kellel on liiga ..."

Inimene kellel on liiga palju tegemisi ja toimetusi.. Kindlasti tegus ja tore inimene kuid kui tegeleda liiga paljude asjadega korraga hakkab kuskilt poolt vajaka jääma. Arsti ennast kohtab harva, pigem on pereõde rohkem olemas.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Perearst on tore, vastuvõtule eriti lihtsalt ei saa"

Inimesene on Sirje saar väga tore inimene ja tundub ka üsna proffesionaalne. Enamus ajast on meiega siiski tegelenud kas pereõde või resident. Arsti endaga saab harva suhelda.Viimase aasta jooksul on olnud mitmeid olukordi, kus tahaks väga et arst lapse ülevaataks, kuna emasüda kipub mõningatel juhtudel kuidagi eriliselt valutama. Kui pereõde, kes tavaliselt meid ära kuulab, arvab, et tegu võib olla kas nakkava viiruse või haigusega, siis öeldakse, et me ei taha et te tuleksite perearstikeskusesse, sest KUI see on midagi nakkavat, siis nakatab meie laps ka teisi. Tihti on meile kirjutatud digiretsept ilma, et arst või õde füüsiliselt last näinud oleks. Mu süda valutab, kui annan lapsele arsti kirjutatud rohtu, teades, et tegelikult vastutan mina ravi käigu eest, kuna olen ainus kes lapse sümptomeid ja olekut näeb. Siit küsimus: Kas perearsti vastuvõtule võivad minna ainult nakkusevabad terved inimesed?

 • Jaga
5/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Olen perearstiga rahul"

Tundub hästi tore inimene. Minu teada on tegu lastearstiga, mistõttu sobib hästi arstiks just beebidele ja lastele. Vahpeal tundub, et arst tegeleb seal oma asjadega kui võiks rohkem last vaadata, aga juu siis neil õega ära jagatud, et kui mingit suurt muret ei ole siis arst ise mõõtmise ja kaalumisega ei tegele. Aga õde on ka häst tore. Ootejärjekord on ka üldiselt täpne olnud ja telefonitsi ka nõustamine toimib. Autoga tulijatele võib olla probleemiks parkimine, kuna maja ees väike parkla. Üldiselt senitse kogemuste põhjal soovitan.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sirje Saar)