Perearst

Sirje Kirik

3.2 - hinnanguid kokku: 20
1/5 Avaldatud 8 kuud tagasi

"vähk"

mehel kasvaja, aasta tagasi Kirik kostis, tuleb vähem juua ja kõik. Teise arstiga saatekirjad, diagnoos kiirelt olamas aga kahjuks hilja ja mu mees ei joo üldse.

  • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Hoiatus"

Väga ebapädev arst. Räägib solvavalt. Juba kui ruumi sisse astud, siis vaatab sind sellise näoga, et mida sa siit otsid. Miks kõik kirjutavad tema kohta halvasti, sest, et ta ongi HALB JA EBAPÄDEV ARST. Suhtumisest annab soovida.

  • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Parem hoidke eemale"

Kohutavalt ebapädev ning ebameeldiv nn perearst! Saatekirju ja retseptiravimeid ei kirjuta - nagu peaks ise nende eest maksma. Inimesi ei ravi. Kaelaradikuliidi puhul ravimit ei kirjutanud, vaid ütles, et sellega tuleb elada (tema sõnade kohaselt ei peagi kõik kosmonaudiks saama) või siis hoopis töökohta vahetada. Igakord sealt tulles on tunne, nagu oleksid simulant. Vanemate inimeste kõik tervisehädad on ealised iseärasused. Kurb on see, et selline nn arst töötab juba aastakümneid ja midagi ette ei võeta. Ennem laseb inimesel ära surra, kui teda ravib. Soovitan soojalt kauge kaarega eemale hoida temast!

  • Jaga
4.3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Rahul"

Kiire ja otsekohene, ütleb, mida asjast arvab. Eks mõnele selline lähenemine meeldib, mõnele mitte. Mina olen rahul.

  • Jaga
3.3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"..."

eks abiks ikka, kuhu sa mujale lähed

  • Jaga
2/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"arvamus"

Tema juurde minnes tekib alati tunne,nagu läheks võlgu küsima.Jutt on tal alati segane ja ladinakeelseid sõnu täis.Suhteliselt ebameeldiv on tema juures käia.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sirje Kirik)