Perearst

Sigrid Mau

3.7 - hinnanguid kokku: 32
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Võimatu"

Ütlemata ülbe ja üleolev inimene. Võimatu suhelda. Arvutit pole ikka veel selgeks saanud. Kaua võib!!!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"kuri"

võiks mõelda ka,et kui inimene on kuri, miks ta on kuri. võiks arvata,et patsiendid on alati nii kenad ja head inimesed.

  • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"jama"

midagi positiivset küll dr.Mau ei suuda välja anda. Hea et ma nii tihti haige ei ole ja temaga suhtlema ei pea.

  • Jaga
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"suhtlus"

aastaid inimesed kurdavad perearsti Sigrid Mau suhtluse puudumise kohta Kohilas ja milline tulemus? Tema ei ole loodud inimestega suhtlemiseks, puudub heatahtlikus, mõistmine ja tigedus lausa purskab. Enne vastuvõttu on vaja ennast valmistada igasuguste ütlemistele . Aga mina olen patsient ja vajan abi!!!!! Miks mind peab huvitama asjaolu et ei ole võimalik vahetada. Võib palju kirjutada, aga kas on kasu.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"heasüdamlik arst"

Kui neid kommentaare lugeda,hakkab õudne. Kas inimesed üldse kujutavad ette,et arst peab päevast päeva ravima ja suhtlema kurjade,õelate ja valelike inimestega. Inimene kirjutab kommentaari,et oli nii,aga tegelikult oli ilmselt vastupidi. Kui ongi olemas paremaid arste,siis need on ammu läinud 10 korda suuremate palkade peale mujale maailma. Võiks hinnata ja austada neid,kes siia jäänud on ja missioonitundest töötavad. Dr.Mau on erakordselt hea südamega inimene.

  • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Arst"

Ta on minu ema arst ja ema on temaga rahul ainult ooteruumis oodates on aeg kole pikk. Ta oli minu arst ka kunagi ei meeldinud mullegi tema juures üks või teine asi. Vahetasin lihtsalt teise arsti vastu välja. Pole mingit vahet arst on arst, rabelen ikka täpselt samamoodi oma haigustega. Arst on ka ainult inimene ei saa tema ka imet teha, on temalgi omad probleemid ja raskeid aegu. Polegi mõtet oodata uhket vastuvõttu. Muidugi see kuidas arsti kodu välja näeb paistab inimesi kõige enam huvitavat. Tundub et kõik käivad tal külas, minul kahjuks pole seda au olnud nii et ei saa sel teemal kaasa rääkida.

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"ei kavatse vahetada"

olen alati asjatundlikku abi saanud

  • Jaga
4.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"arst"

lp.patsiendid. kui teil ei ole peale vingumise midagi muud teha siis vahetage arsti,kes teid sunnib dr. mau poole pöörduma. mina isiklikult olen rahul. olen alati abi saanud nii endale kui lastele ja lastelastele. ravi määramise suhtes on ta ikka palju targem kui stern ja kalda.

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga meeldiv arst"

Sattusin sõbra kaudu kellel mure oli jalgadega. Selle arsti juurde minnes oli mure põlvede ja selja valudega. Väga meeldiv ja hoolas arst, kes uurib sind pealaest jalatallani ja selle järgi annab hinnangu mis sa teha tuleks!

  • Jaga
2/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Suhtlus "

Käitus väga ebaviisakalt kliendiga, tekitades vastumeelsuse arsti juurde mineku suhtes eakal vanainimesel.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Sigrid Mau)