Perearst

Piia Tamm

4.8 - hinnanguid kokku: 40
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"kes aitab alati kui ..."

Kõige parem arst, kes aitab alati kui vaja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"väga hea ja abivalmis inimene"

olen väga rahul

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Vastutulelikkus"

Dr. Piia Tamm on alati väga vastutulelik. Kuulab hoolega patsiendi kurtmist, saadab eriarsti juurde, kui vaja. Vastab telefonile ja annab nõu ka telefoni teel. Tark ja meeldiv arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"arvustus"

asjalik

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Pole midagi negatiivset tema kohta öelda. Aitas isegi peale tööaega. Väga sõbralik ja tore ja professionaalne. Väga hea arst :)

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Kõigil on paremaid ja ..."

Kõik algab meist endist, ei väsi ma kordamast. Kõigil on paremaid ja halvemaid hetki siin elus. Kahju on neist, kes oma halvematel päevadel armastavad sõna võtta ja seda siis valjuhäälselt, nähtavalt, kuuldavalt... Mina olen küll õnnelik, et meil on väike kogukond, perearst on pere arst selle sõna otseses mõttes. Au ja kiitus tohtrile ning pereõele nende tegemistes. Lisaks suurepärastele meditsiinilistele teadmistele ja oskustele on dr.Piia Tamm tervist tugevdavate ning parandavate tegevuste harrastajana ka suurepärane eeskuju ning nakataja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Alati"

Abivalmis ja kohusetundlik inimene,alati leiab lahenduse ja vajadusel annab nõu.Teeb oma tööd.Kellele ei meeldinud lühike seelik ja pikad küüned:arvan,et tasub endalgi peeglisse vaadata ehk annab midagi parandada.Piia näeb väga kena välja ja nooruslik

 • Jaga
3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"järjekorras ootamine"

võtab kaks nädalat , lähed polikliinikusse - tühjad koridorid ja ütlevad , et ülekoormatud , Ei ole märgata .Kui ei jõua põhitööd teha , siis tuleb osadest kohustustest loobuda . Haige ei pea kannatama sellepärast , et arstil on vaja veel vallamajas komisjonis istuda ja veel teab mis tööotsi rabada . Muidu hea arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Oen rahul"

Mina pole pidanud mitte kordagi pettuma. Käin küll tema juures(umbes) kord kahe aasta jooksul, aga alati saan abi, kui vaja saadab hea meelega ka teiste arstide juurde kontsultatsioonile.Arvan, et kes siin virisevad, neil on kas probleeme enda olukorra selgitamisega või on nad inimesed, kes ajaviiteks arsti tülitavad. Kõige tähtsam on elus ikka see, kui inimene on positiivne-siis saab heaoluhormoon teda tervena hoida. Hooli endast ikka kõigepealt ise, arst ravib ju ainult tagajärgi, sina ise oled haiguste põhjustaja. Rohkem rõõmsat meelt kõigile ja ilusat kevadet.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"alati"

abivalmis ja lahke,muretsev ja hooliv..meie perel on vedanud..sama ka pereöde-mönus ja hooliv

 • Jaga
3.3/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"visiidile pääsemine"

Ükskõik, kui suure murega Türi Tervisekeskusesse registratuuri pöörduda, ei lasta sealt edasi arsti vastuvõtule. Öeldakse vaid, et arst on kah inimene. Kas aga patsient ei ole siis inimene ja tal pole enam mingisugust õigust arstiabile? Näri aga vaikselt nurgas oma tablakaid, ravikorrigeerimine on ju teisejärguline, seda tehakse pärast seda, kui hambad varna riputad.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Piia Tamm)