Perearst

Maie Luigemaa

3.7 - hinnanguid kokku: 30
3/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"dorn"

good doctor

  • Jaga
1/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"Ülbed ebaprofessionaalsed"

Luigemaalt abi ei saa. Vereproovidelt hoiab kokku ja saatekirju ei väljasta, kui ise nõuad, siis pika nõudmise peale viskab ülbelt nägusid tehes lauale. Õest Tšernjavskaja ei tasu üldse rääkida, see puhta segane ja naerab sulle telefonis näkku ja mõnitab... pluss ei mõista veel puhtalt Eesti keelt ja saab asjadest valesti aru ja valetab

  • Jaga
1/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Uskumatu arst, abi ei saa. "

Olin väga mures oma tervise pärast, sest sattusin välismaal kiirabisse. Kui tagasi jõudsin pidin pöörduma kohe arstile. Mida ma ka tegin. Arst kehitas lihtsalt õlgu ja ütles, et mina nüüd küll ei tea mis saab. Lubas uurida, kuid ei helistanud tagasi, ei võtnud telefoni vastu ega helistanud tagasi. Ta teadis kui tõsine on olukord. Hakkasin siis ise abi otsima ja lõpetasin lõpuks Tallinnas, kus saan ravi. Vastuvõtule sain tema juurde ruttu aga mis abi sellest, kui esialgu kuulad kuidas ühte patsienti taga räägitakse ja abi ikka ei saa. Lisaks olen muidu väga harva haige ja kui soovisin üle 2 aasta oma tervist kontrollida, ei olnud ta nõus mulle isegi kõike vajalikke proove tegema. Ütles, et milleks, eelmised näitajad ei ole nii kehvad ju. See oli 2 aastat tagasi. Sa Olen väga pettunud. Kui ta okeks saatnud mind uutingutele varem, kui ma seda küsisin, oleks mu haigust tegelikult saanud ära hoida või varem ravima hakkata.

  • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita!!! "

Patsienti ei kuula, probleemi milleski ei näe! Lapsega käisime kuu aega, iga nädal ja nädalas paar korda helistasime lapse muredege ja vastuseks vaid, et viirus. Läksime EMO'sse, kuna PA'st kasu ei ole. Seal kõigil suu ammuli, et PA veel ei ole analüüsidelegi saatnud. Kui minna jutuga, et nad ei ole seda või toda rääkinud/seletanud siis valetavad, et on ikka küll seletanud! Kui Doktori või Õe pere tuli kahe titaga siis mulle öeldi minu jutu poole pealt: "jaja, praegu ma enam ei saa. Pange uus aeg." Istusin juba Dr kabinetis kui titadega tuldi. Andke andeks, aga sellel ametil ei tohiks küll nemad enam olla!!!

  • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Patsient"

Sobiks pigem kuskile jutusaatesse, kui perearstiks. Enamus küsimuste vastuseid on stiilis "Ma täpselt ei tea, aga äkki...". Lisaks pereõde, kes üsna ebaviisakas, ning tihtipeale ei saa aru, mis probleem on (keelebarjäär). Ei ole väga positiivset kogemust.

  • Jaga
2.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"M.Luigemaa"

Väga ülbe õde ja arstile on keeruline seletada, et tõesti on haigus ja vajab ravi, ta ei tee sellest väljagi. Ei vasta kõnedele ja kui vastuvõtt on ei oska ka midagi tarka vastata! Kes oskab head arsti soovitada (perearsti) Oleksin väga tänulik. Kuna olen alles 23 a. ja vajan selles vanuses head arsti !!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Parim"

Aitab igakell kui vaja .

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

":)"

Minu kogemus Dr.Luigemaa´ga on väga hea. Tore ja sõbralik arst! Minu lapsel oli eluohtlik haigus. Kiirabi keeldus välja tulemast aga Dr.Luigemaa tuli ja saatis meid kohe haiglasse. Tänu Tema kiirele tegutsemisele on minu laps elus! Olen Teile SÜDAMEST TÄNULIK!!!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Maie Luigemaa)