Perearst

Liivi Roosileht

4.3 - hinnanguid kokku: 32
2.5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"vihane juba"

ei saa tel teel kunagi kätte,ei tea milleks tal see on

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Kahjuks negatiivne kogemus"

Pikka aega minu perearst. Rohkem kui 10 aasta jooksul väheseid kordi kui perearsti reaalselt vaja oli erinevate tervisetõendite jaoks siis nendega probleeme ei olnud. Kui aga tekkis reaalne vajadus perearsti abile mitmel järjestikusel korral paari kuu jooksul, et saada haiguslehte seoses rasedusega töölt koju jäämisega (kuna töö tingimused ei vasta ilmselgelt raseda töötingimustele ja on otseselt vastuolus raseda töötingimustega) enne eriarsti külastust. Jah, haiguslehe sain kätte, kuid seda tänu endale kindlaksjäämisele ja antud teemaga kursis olemisele. Seega ei usaldaks enda ega enda lähedaste tervist arstile, kes ilma ennast asjaga kurssi viimast võtab heaks avaldada arvamust ja esitada küsimusi stiilis "kas sul on siis nii raske töö?". Väga ebaprofesionaalne suhtumine, ja vastutustundetu käitumine Dr. Roosilehe poolt. Kahjuks väga halb kogemus ja kiire perearsti vahetus.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei vasta telefonile "

10 aasta jooksul vaja perearsti, et tervise tõendit saada. Helistan helistan pannakse veel kinni ka aga vastu ei võeta.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei saa ka aru positiivsest"

Olen samuti imestunud, kuidas saab üks arst selline olla. Ühelegi probleemile adekvaatset vastust ei saa, enne leiad internetist ise endale vastused. Analüüse teeb täpselt just siis, kui oled juba vihane.Kirjutab valesid rohtusid!!?? Kuidas üldse saab nii ? Tema puhul jääb mulje, et peaksid olema poole jalaga juba hauas, et tegutsema hakkaks...Väga kurb igastahes on selle arsti suhtumine.Midagi tuleks ette võtta!

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ei"

Lapsele diagnoosi panemisel tegi korduvalt raskeid vigu. Nüüdseks on perearst ära vahetatud.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"hooliv"

olen arstil käind ja on väga hooliv

 • Jaga
4/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"mina olen rahul"

mina olen Rahul, käin seal väga harva, sest sageli saab õega telefonis asjad aetud, retsepti kätte. alles hiljuti käisin ja esialgse läbivaatuse tulemusena ütles, et pole midagi tõsist vaja käele puhkust anda, aga teeme kindluse mõttes siis ultraheli ikkagi ka ära. Ja selletulemusena vajasin ikkagi ravi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"harva käin aga alati ..."

Mina olen rahul, harva käin aga alati saan oma murele lahenduse. Ka õde on tore ja abivalmis.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

".."

Käisin, andis kohe saatelehed mulle.. kuulas ja uuris.. täitsa arst nagu arst olema peab.. sai aru, et mure ja haige ja tegi ka midagi selle vastu. Rahul :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Mina olen alati helistades ..."

Mina olen alati helistades teda kätte saanud, olen alati saanud vajalikku abi. Imesid pole perearstilt mõtet oodata ja kui ei sobi pole ju kohustust vahetage oma arsti, see olex lihtsam kui siin niisama vinguda!!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Väga hooliv perearst"

Lähen oma perearsti juurde alati heade tunnetega. Tean. et seal mind kuulatakse, tehakse vajalikud analüüsid, saadetakse vajadusel eriarstide juurde, kirjutatakse digiretsepdid (samas selgitatakse kas on mõtet kasutada originaalravimit või mõnda sama toimeainega odavamat varianti). Ka õde on alati abivalmis kompetentne ja sõbralik.Suured tänud meie pere poolt.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"saab hakkama"

Olen paar korda käinud vastuvõtul , tegi analüüsid ja röntgeni , kuigi ma ei olnud tema nimistus . Sain ravimid , mis aitasid . Hooliv arst .

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Liivi Roosileht)