Perearst

Jevgenia Suits

3.4 - hinnanguid kokku: 26
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Soovitan kõigile mõtlevaile patsientidele"

Super arst neile, kes ise oma tervise eest hoolitsevad. Kes kasutavad tänapäevaseid testimisvõimalusi Synlabis ja mujal. Kui on vaja analüüsida läbi mõnd uut testi või toodet, siis annab oma proffessionaalse arvamuse. Krooniliste haiguste puhul tulebki leppida piiratud ravimite hulgaga, millistele on riigi poolne kate. Nõuda erakorralisi uuringuid pole mõtet, sest perearsti võimalused saata 1-2 analüüsi tegema ei anna nii täpset vastust kui laboratooriumite väljatöötatud testide paketid. Alati on kiirem võimalus pöörduda koheselt tasulisse eriarsti kabinetti ja saada haiguse kohta vastus ning alles peale seda arutada läbi perearstiga ravi viisid, võimalused ja tasuvus.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"mõtetu ja isegi ohtlik "

AInuke hea asi seal on tema õde- professionaalne, abivalmis . Arst ise ei suuna kui ei sunni, ei ravi, põhiline tegevus on küsida mida te ise olete teinud, et ravida ja siis ütleb:" nii tehke edasi" EI süvene.. Aina kurdab et tal pole õigusi selleks ja tolleks, saata kuhugi ei saa, sest perearstidel pole lubatud jne jne. Pole ühelgi korrral seal tegelikku abi saanud. Alati kui tõsi taga peab kasutama tasulisi teenuseid.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Täiesti jultunud inimene "

Nägin kõrvalt kuidas 80dates vanahärrale hauguti näkku 'lugeda ei oska või!? ' ning kui pealtnägijad küsisid doktori käest, mis ta nimi on, et kaebust esitada, vastas dr suits et ta on patsient.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kohutav arst"

Ebaprofessionaalne, ei mõtle kaasa. Ei anna saatekirjad ega ei soovita, mida teha. Ühel visiidil, kui oli jalg paistes (putukate allergia), ei tahtnud minuga tegeleda ja ütles: "te liiga tihti pöördute arstide poole". Oli kõrva probleem, ta ei tuvastanud seda oma aparaadiga ega ei tahtnud anda saatekirja. Kui kõrvaarst vaatas üle sama aparaadiga, kohe diagnosteeris, et olen pool kurt. Ainult tema med õde on mõistlik ja hoolistev, edu talle!

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Puuduvad oskused patsienti kuulata, ebasõbralik, kohati ründav, ei otsi lahendusi, vaid pigem ütleb, et tulebki olukorraga leppida ning sellega elada, mis tänapäeva meditsiini saavutuste puhul tundub üpriski kummaline soovitus perearsti poolt. Kindlasti ei soovita dr Suitsu perearstiks.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Terve elu käisin selle arsti juures!!!"

Väga tore ja tähelepanelik arst! koguaeg küsib kus kuidas mida valutab ... Saadab röntgenile kui vaja ... Kirjutab välja retsepte! Nii nagu peabgi olema perearst!

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"perearst Jevgenia suits"

Selle arsti meelest ongi kõik normaalne kuni patsient otsi hakkab andma, siis suunab kusagile.

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ei mõtle kaasa"

Ei anna omalt poolt mingeid ideed kuidas lahendada, kuhu minna kontrollima. Küülab ära ja ongi kõik. AGa kui ma ise juba ütlen, et lugesin internetis ja mul on vaja seda ja seda kontrollida, siis annab saatekirja kiiresti.

 • Jaga
1.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kaarega eemale hoida"

Oskab panna täpselt kahte diagnoosi: 1. See ongi normaalne... 2. Osta vitamiine Ei süvene ega mõtle kaasa. Ütleb, et perearsti võimalused on piiratud.

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"kibestunud perearst"

vastuvõtu ajal ainult kuulsin, kuidas Eesti meditsiinisüsteem on hukas ja analüüse mulle teha ei saa, sest raha ei ole, kuidas pole aega, sest õde peab samal ajal vastuvõttudega ka telefoniga rääkima, jne, jne. andis igati mõista, et kui patsiente poleks tüütamas, oleks elu palju ilusam :(

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"..."

Väga sõbralik , positiivne, oskab kuulata patsienti!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Telefoni number on muudetud"

Uus number on 6067659 ! NB! Tuleks ära parandada kõik leheküljed, mis disinformeerivad nagu oleks Perearstikeskus SMS Perearstid OÜ Nimi Jevgenia Suits Telefon 6973059 E-post jevgeniasuits@hotmail.com Aadress Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 104 http://tervishoid.tallinn.ee/index.php?action=perearst_vaata&id=210 http://www.tervisetrend.ee/perearst-Jevgenia-Suits-MD583.aspx

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"perearst Jevgenia Suits"

Alati väga tähelepanelik suhtumine patsiendisse. Ka abistav õde tundub olevat professionaalne ja tähelepanelik

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jevgenia Suits)