Perearst

Helge Hallika

4.1 - hinnanguid kokku: 46
2/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Närviline ja ebameeldiv suhtleja.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"хороший врач"

Очень хороший внимательный доктор Если что то меня беспокоит сразу предпринимает действия отправляет на анализы диагностики .Лучший семейный врач района

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Suurepärane ars!!"

Suurepärane arst!!!!! Täpselt diagnoosib patsiendi.Alati tähelepanelik!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"EXCELENT DOCTOR"

DOCTOR HELGA HALLIC AND A PERFECT DOCTOR. ALWAYS IN THE COURSE OF NEW PREPARATIONS. NEW METHODS OF TREATMENT. NEVER LEAVE PATIENT WITHOUT ATTENTION DOCTOR ROBERT KRAUZE-MET AND TALKED WITH HER AT TARTU UNIVERSITY

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"SEE ON KÕIGE PAREM DOKTOR"

ХОЧУ ЗАЯВИТЬ СЛЕДУЮЩЕЕ ДОКТОР ХЕЛЬКА ХАЛЛИКА ЯВЛЯЕТЬСЯ ОДНИМ ИЗ ЛУЧШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ -ВРАЧЕЙ У КОТОРЫХ МНЕ ПРИХОДИЛОСЬ ЛЕЧИТЬСЯ.ОНА НАСТОЯЩИЙ АНАЛИТИК -МАСТЕР СВОЕЙ ПРОФЕССИИ.ИМЕННО ЕЙ Я ОБЯЗАН ЖИЗНЬЮ.ОНА ЕДИНСТВЕННАЯ ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИЛА МОЁ ЗАБОЛЕВАНИЕ И ПОСЛЕ 3-Х МЕСЯЦЕВ БОРЬБЫ Я ВЕРНУЛСЯ К ЖИЗЬНЕ.ТАКИЕ ВРАЧИ СОСТАВЛЯЮТ ЗОЛОТОЙ ФОНД ЭСТОНСКОЙ МЕДИЦЫНЫ И ТРАВИТЬ И ПОРОЧИТЬ ЕЁ Я НЕ ПОЗВОЛЮ!!! ТЕ БОЛЬНЫЕ—КОТОРЫЕ НЕ ЦЕНЯТ И НЕДОВОЛЬНЫ  ЭТИМ БЛЕСТЯЩИМ ВРАЧЁМ-ПУСТЬ ЛЕЧАЬСЯ ПО СПРАВОЧНИКУ-СКОРЕЕ ЗАКОНЬЧАТ СВОЮ ЖИЗНЬ ОТ ОТПЕЧАТКИ  В ЭТОМ ИЗДАНИИ.ЭТОТ ВРАЧ МОЖЕТ И ДОЛЖЕН РАБОТАЬ СТОЛЬКО-СКОЛЬКО ЗАХОЧЕТ САМ-ИБО ВЫСШЕЕ БЛАГО ,КОТОРОЕ ОНА ПРИНОСИТ-ЭТО СПАСЁННЫЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКИЕ ЖИЗЬНИ.                            ВЛАДИМИР СМИРНОВ            ЛИЧНЫЙ КОД  35201170013

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei soovita"

Vägaväga ebameeldiv suhtleja. Ta nagu vihkaks inimesi. Helistasin talle justsama kiire ja pakilise palvega, ent ta katkestas mind poole lause pealt ja sõimas lihtsalt tükk aega. Oleksime selle aja jooksul jõudnud lahenduse leida. Otsin kohe uue perearsti.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Väga ebaviisakas ja ennast täis naine"

Ei oska üldse suhelda ei telefoni teel ega ka nöost näkku. Küsid küsimuse- vastust ei saa kohe ja tõstab häält. Ei soovita kellelgi tema juurde minna... Väga nõme käitumisega PEREARST.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Hea meel, et sain just dr.Hallika"

Jahhhhh, just nii ongi. Kui oma perearst oli puhkusel, juhtus täiesti ettearvamatu haigestumine, mind võttis vastu dr.Hallika. Muidugi on minek tundmatu arsti juurde paras julgustükk, kuid minul jällegi vedas. Jah, doktor pole küll käest kinni hoidja ja seltskondliku kõne arendaja, kuid probleemid lahendas hoolivalt ja asjatundlikult. Ka teiste patsientidega nägin teda suhtlemas hooliva lähenemise aspektist. Suur tänu,dr.Hallika!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"oleks kõik perearstid sellised!!!"

Olen väga rahul. Kiire, kompetentne, paneb ise reiala arsti juurde kirja, kui näeb patsiendi tegevusetust. Ka kättesaadavus hea. Muide, halva arsti juurde on alati vabu aegu

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Minu perearst."

Minule esmatähtis professionaalsus.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Minu perearst Helge Hallika ..."

Minu perearst Helge Hallika on parim, täielik professionaal.Alati vastutulelik ja abivalmis.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Imetlusväärne"

Minu ja mu abikaasa päästeingel. Professionaalne, täpne, konkreetne, abivalmis. Kui on väga tõsine häda, VÄGA kiire regeerimisega. Oleme igavesti tänulikud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim tohter"

Dr. Helge Hallika on parim tohter, keda olen oma pika elu jooksul kohanud. Põhjalik, range, tark.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Helge Hallika on hästi ..."

Helge Hallika on hästi tark arst, mida näitavad ka pikalt broneeritud vastuvõtuajad. Tühiasjadega ta tõesti eriti tegeleda ei armasta ja pole ka vaja. Hoiab kogu pere tervisel silma peal. See arst töötab palju-palju rohkem kui tema tööaeg tegelikult ette näeb.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"arst kes tunneb oma eriala"

Tänu põhjalikele uuringutele ja ravile olen saanud tagasi töövõime. Seda kõike perearsti abiga ,kellele olen siiralt tänulik.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Helge Hallika)