Perearst

Ene Ots

4.4 - hinnanguid kokku: 44
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"ebameeldiv arst "

Väga oskamatu arst ei oska oma tööd teha annab valesid diagnoose kirjutab valesid rohtusid väga ennastäis ülbe õigustab vale diagnoosi pannes ei ole üldse temaga rahul!!!!

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ei süvene"

Ei suutnud määrata õigeid analüüse, piinlesin 3 kuud kuniks ise leidsin internetist infot ja panin diagnoosi endale. Kinnituseks küsisin analüüsi ja nii oligi. Kuigi ütlesin arstile ,et sees iiveldab nagu bakter oleks kõhus siiski ei tabanud analüüsi määrata. Lisaks kirjutab välja valesid ravimeid. Tujukas ja halb arst EI OLE RAHUL!!!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Arsti ja raviga rahul, kuid järjekorrad tõesti pikad.

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Arst hea. Juhul kui jutule pääseb muidugi."

Ei tea kas see on ainult meie pere mure, et satume alati suurte haiguspuhangute ajal sinna. Igaljuhul meie peres on tema jutule minek ning seal viibimine on alati piin kuna kui sul on aeg 11ks siis saad sisse ca kell 11.30. Ajagraafikust väga kinni ei peeta. Ükskord sai koha peal aeg kirja pandud järgmiseks korraks ning järgmine kord olles juba pool tundi seal istunud koputasin uksele, et millal meie (39 palavikus ühe aastase lapsega) sisse võiks sisse pääseda tuli vastuseks, et meil polegi aega. Näidates nende poolt antud lipikut kus oli kuupäev ning kellaaeg kirjas vastati, et seal neil kirjas pole ning pean ootama millal aja kirja pandutel on käidud. Ja nii me siis lapsega piinlesime lõpuks poolteist tundi seal ukse taga kuniks järjele saime ning mitte mingeid vabandusi ka meile ei öeldud. Teinekord aga helistades on öeldud, et tulge kohale ja võtame vahele. Jälle oota tunnike järjekorras ning siis veel saab pahandada ka, et julgesime haige lapsega arstile minna kuna on juba palju patsiente. Koduvisiite samuti ei tee seega mis muud valikut olla siis saab? Kui aga tema jutule pääseb siis läbi vaatab põhjalikult, tema poolt antud rohud on töötanud ning vajadusel saab ka edasisuunatud eriarstide juurde. Selles osas ei ole ühtegi halba sõna.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea arst!"

Täpselt "meie pere arst" :) Alati tähelepanelik. Alati abivalmis. Oskab nõu anda ja suunab vajadusel uuringutele. Pikad järjekorrad on küll, aga vajadusel oleme alati "vahele saanud" ja ka ise väiksemaid ja palavikus olijaid mööda lasknud. Võib alati usaldada. Tore ja professionaalne arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Hea arst"

Söbralik,osavötlik ja tark arst.Ainult head kogemused,parim perearst,kes meie perel olnud.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Ei süvene"

Kirjutas lapsele terve kotitaie ebavanalikke rohtusid sh antibiootikum ja rögalahtisti, kuigi lapsel selgelt lahtine koha oli. Kuna mulle jai kahtlus, siis kaisime tasulises kontrollis ja selgus, et laps juba tervenemise teel ja rohud ei olnud absoluutselt vajalikud. Kirjutab suht lodva randmega rohtusid asjasse süvenemata. Muigu sobralik arst, aga meie abi ei saanud, pigem kahju.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Meie perearst tervele perele."

Ainult kiidusõnad meie kõigi poolt!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Suurepärane Arst!"

Oskab alati nõu anda ja on abiks!Ei jäta kunagi probleemiga üksi ja lahendab iga olukorra ära..sünnist saadik Minu perearst olnud ja ei kujutaks ette ka et mul oleks teine perearst!kuigi natuke kauge on käia on ta juba omamoodi armsaks saanud ja ainuke arst keda 100 protsenti usaldan... Ja kui väga tahta saab ka alati telefoni teel kätte..olen alati saanud!EESTI VAJAKS ROHKEM SELLISEID ARSTE nagu tema!Au ja kiitus!igati tubli ja tore arst on!

 • Jaga
3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"dr ots"

oli lastele pere arsti vaja siia piirkonda. tagasisidde põhjal langes valik just de Otsale. arsti teadmiste ja teeninduse kohta midagi halba ei ole öelda. otse arstile helistamise võimalust paraku ei ole ja registratuuri kaudu on liin enamasti kinni. kui lõpuks registratuuri kätte saab siis vastab tõrges väsinud ja tülpinud teenindaja "te saate arstile tulla alles kahenädalapärast". esimest korda seda kuuldes ei suutnud ma seda uskuda, pere arstile kahe nädalased järjekorrad. kui lapsel just surma häda ei ole siis suudan koduste vahenditega lapse selleks ajaks juba terveks terveks ravida.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Oli ka meie pere arst"

Ei oleks sel ajal, kui lapsed väiksed olid, kedagi teist osanud tõesti tahta! Kolisime piirkonnast eemale, seetõttu oli vaja vahetada ka perearsti. Kuid dr Ots oli alati abivalmis, sõbralik ja ei koonerdanud heade nõuannetega. Lisaks sellele, et on hea lastearst sain ka ise temalt mitel korral asjalikku abi. Ainuke puudus, mis mitmed aastad tagasi teda külastades oli, olid pikad ootejärjekorrad ukse taga, kuid eks sellele annab selgitust ka siinne kommentaarium :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Abivalmis"

Algselt oli mulle lastearstiks ja nüüdseks on perearstiks tervele perele. Tõesti parim arst keda endale soovida. Teeb oma tööd innukusega ja professionaalselt. Kui küsida lisauuringuid oma soovil siis saab ilusti saatekirja ning ise suunab ka kui vaja. Õhkkond on alati sõbralik.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Hoolib ja uurib kuidas ..."

Arst, kes oskab oma tööd. Hoolib ja uurib kuidas edeneb. Ei lahma iga haiguse puhul antibiootikume. Kui omal mõtteid vajaka jääb siis suunab spetsialisti juurde. Ja nad moodustavad õde Marega ideaalse tiimi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"hooliv ja suurte kogemustega ..."

Väga tore, hooliv ja suurte kogemustega arst. Parim arst, keda soovikin oma lastele. Olen talle ja tema pereõele alati väga tänulik, sest ALATI on nad abivalmis ning aitavad!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim perearst!"

Väga sõbralik ja suurte kogemustega arst. On meie pere aidanud juba 25 aastat. Alguses lastearstina ja nüüd aastaid perearstina. Leiab alati sinu jaoks aega. Kuulab kõik mured ja annab profesionaalset nõu. Suunab edasi spetsialisti juurde kui vaja. Olen talle väga tänulik! Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ene Ots)