Perearst

Eha Kaevats

4.9 - hinnanguid kokku: 65
4.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"super arst!!!"

Isegi teisel pool eestit elades käiksin ainult tema juures. Super arst ja teeb oma tööd väga suure pühendusega.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Лучший семейный врач"

Наблюдаемся всей семьёй у доктора Каеватс уже 7 лет, с рождения ребёнка. Очень хороший специалист, иногда ей достаточно просто взглянуть на ребёнка для того, чтобы определить его состояние и назначить курс лечения. Доверяем ей и очень ценим.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kontakt"

Oskab keegi öelda kas ta kasutab ka e-maili?

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Parimaid Perearste on Eha Kaevats."

Alati olemas ,professionaalne ning soe inimene.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Лучший врач"

Самый лучший врач, который действительно делает свою работу.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hooliv ja abivalmis perearst!"

Parim perearst, kellega olen kokku puutunud. Ta on väga meeldiv, rahulik ja kuulab alati kõik mured ära ning ei jää kunagi ükskõikseks. Samuti on tal korralik teadmiste ning kogemuste pagas. Seda arsti soovitan soojalt! Kuigi jah, see perearstikeskus, kus ta töötab, ei ole sama heal tasemel!

 • Jaga
4/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea arst, väga kehv perearstikeskus"

Perearsti näol on tegemist äärmiselt hooliva ja asjatundliku inimesega, hoopis teine lugu on perearstikeskusega, kus ta töötab. Teema ühtib juba varem Liisu poolt kommenteerituga ja puudutab vastuvõtus ja ka õdedena töötavaid isikuid – 1.) aja saamine on väga raske, isegi, kui öelda, et asi on tõsine, arst viibib palju puhkusel või kuskil mujal, alternatiivi aga ei pakuta; 2.) registraator(-id) on väga ebameeldiva olekuga inimene, kellel on patsiendist täiesti ükskõik ning samamoodi nagu ka allpool kirjutav Liis olen ka mina vihastanud ja toru ära visanud (mida ma tavaliselt kunagi ei teeks); 3.) õed on väga ülbed, ennast täis ja nagu registraatorilgi on ka neil täiesti ükskõik patsiendis. Suuresti tänu nendele õdedele on mul väga suur hirm anda veenist verd (kunagi võtsid, aga tegid seda nii ebameeldivalt, et siiiani halb meenutada). Põhjuseid on veel, aga kõiki ei jõua kirja panna. Hetkel on tekkinud olukord, kus otsin uut perearsti, sest vaatamata Eha Kaevatsi heale tööle, ei suuda ma enam suhelda ja asju ajada tema vahele jäävate isikutega. Ei soovita teilegi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Hea arst"

Meie perega koos on ta puuda soola söönud,kuid sellegi poolest on tal aega alati meie jaoks.Tore inimesena ka.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hea perearst"

Kättesaadavusega küll keeruline, aga abita pole ka kordagi jäänud.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"kuid kui sul tõesti ..."

kättesaadavus on raske, kuid kui sul tõesti on vaja siis on see võimalik

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Parim perearst!"

Ta on olnud meie pere arst juba peaaegu minu sünnist alates ehk 35 aastat ning esindab perearsti selles parimas tähenduses. Ta mitte ainult ei ole professionaalne ja hea suhtleja, vaid ka väga tähelepanelik ja mäletab peast nii meie pereliikmeid kui ka meie pere pärilikke haigusi. Kui tal on kahtlusi, on alati saatnud analüüse tegema või erialaarsti juurde. Soovitan väga!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"tänulik patsient"

senistest arstidest on jätnud vast hea mulje

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"üli tore arst"

...olnud meie perekonna arst juba aastakümneid...siiani meenutame koos minu vanaema...tegeleb minu kolme printsessiga väga pühendunult, on väga soe ja usaldusväärne inimene!!!

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"et ta on hingega ..."

Dr. Kaevats on konkreetne, usaldusväärne ning soe arst. On siililegi selge, et ta on hingega asja juures, tal on kogemusi ning teadmisi. Vahel on teda tõepoolest keeruline kätte saada, kuid sellisel juhul on olemas teised toredad arstid, kes aitavad ja teda meie jaoks asendavad. Meie perega oleme temaga väga rahul ning ka siis, kui kolime mujale, jääme teda endiselt külastama.

 • Jaga
4/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Hea arst, kohutav registratuur"

Hea perearst aga tema juurde aja saamine on t6sine n2rvikulu! Selleks peab kuidagi m88da saama vene aega j22nud registratuuri t2dist. Kuigi ma ei ole just emotsioonidele alluv inimene, olen t2nu nendele haigest peast vihaga telefoni 2ra visanud. Hea n2ide oli hiljuti- panin arsti juurde kuu alguses aja kinni, sain aja kuu l6puks. L2ksin kohale ja registratuurist 8eldi veidikese arsti ukse taga ootamise j2rel, et de Kaevats on puhkusel ja mind on m22ratud teise arsti juurde! ARGH! Miks keegi ei TEATANUD mulle sellest varem? Ma tahtsin saada enda arsti juurde mitte kellegi teise juurde. See pole kusjuures ainuke n2ide. Vahepeal oli veel arst puhkusel, kysisin, et kas keegi asendab? EI ASENDA! Perearsti infoliinilt 8eldi et see on v6imatu ja soovitati helistada haigekassasse (vist oli see asutus..) helistasin siis registratuuri tagasi ja seal 8eldi ikka et keegi ei asenda. Minu kommentaari peale, et see on v6imatu, peab asendama, 8eldi, et ei, ei asenda aga samal ajal v6tab tema kliente vastu teine arst (facepalm). Ja nii edasi ja nii edasi... Kui nad asendaks seal kalamajas enda registratuuri miisud, kes ei jaga ilmselgelt klienditeenindusest midagi, oleks suurep2rane. Yhes6naga- mida oled n6us taluma, et v2ga hea arsti juurde saada?

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Eha Kaevats)