Perearst, Lastearst, Töötervishoiuarst, Perearst

Anne Järvsaar

4.9 - hinnanguid kokku: 99
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Oleme väga rahul ja tänulikud"

Suurepärane arst ja väga suure südamega inimene. Oleme alati abi saanud. Kuulab ja mõistab. Lastega saab alati kiirelt kontakti ja keegi ei karda enam arstitädi juures käimist, isegi kui süsti tehakse :) Arstikeskus on uus ja ilus ning lapsesõbralik. Oleme oma perearstiga väga rahul ja ei vahetaks isegi kui peaksime kolima.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"järvsaar "

Pole perearsti paar aastat näinud. Ühendust saab ainult pereõega, kuid ka sealt jääb abi vajaka.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"väikeste lastega saavutab alati ..."

Suurepärane perearst! Inimlik ja hooliv, väikeste lastega saavutab alati kiirelt usaldusliku kontakti. Meie pere vanad, suured ja väikesed on alati abi saanud. Tänud!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Väga hooliv perearst

 • Jaga
3.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Ebakompetentne arstiõde paikusel"

Vanem naisterahvas, suhtub patsientidesse väga halvasti ja üleolevalt. Ei oska suhelda, juttude järgi ei oska ka lastega ümber käia. Järvsaar ise väga kiiduväärt arst!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea arst!"

Ei kujuta ette, et üks perearst võiks oma tööd rohkem südamega teha, kui tema. Väga rahul!

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Kiidan"

Pole kordagi tekkinud mõtet vahetada, isegi kui ära koliksin, tuleks ikka tema juurde vajadusel. On jätnud väga kaastundliku ja hooliva mulje. Kuigi väga tihti tema teenust vaja ei ole, siis olen imestanud, et mäletab nii mind kui ka minu last ja tema pisikesi ammuseid tervisehädasid.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga sümpaatne ja hooliv ..."

Väga sümpaatne ja hooliv arst, alati leiab aega, et põhjalikult last uurida. Lapsega saab alati hästi kontakti. Isiklikult temaga vaid head kogemused.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"väga hea"

Minu lapse arst. Seni väga head kogemused. Väga hooliv ja osavõtlik ning kompetentne. Kiire graafiku juures leiab aega telefoni teel muredele vastata, seletada, põhjendada. Mõni aasta tagasi oli tema õde kohati ebameeldiv, kuid doktoriga otse suheldes on kontakt suurepärane.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"järvsaar"

väga hea ja hooliv, pole paremat tahta. üle 25 a. tema olnud minu arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Viis pluss"

Mina olen väga rahul. Alati asjalikku abi saanud, süveneb probleemi. Harva kohtab nii sõbralikku ja abivalmis arsti. Kindlasti parim valik lastele.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"meie pere on väga ..."

meie pere on väga rahul tubli hooliv ja tugev arst

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Lihtsalt hea"

Suurepärane arst! Harva kohtab Eesti ravisüsteemist taolist hoolivust ja tähelepanu. Oleme terve perega tema patsiendid ning nii oma pere kui ka tutvusringkonna poolt olen Anne Järvsaare kohta kuulnud vaid häid sõnu. Seda, kuidas ta lastega suhtleb ja käitub, on lihtsalt võimatu sõnadesse panna. Mu lapsed ei ole iialgi kartnud arsti juurde minekut, vastupidi - alati lähevad rõõmuga, sest teavad, et arstitädi on tore ja armas. Ja seda ta on. On ette tulnud ka olukord, kus olen pidanud perearstiga ühendust võtma nädalavahetusel ning isegi, et ise tundsin end seetõttu pisut halvasti, oli perearst koheselt ja rõõmuga valmis meid aitama ning oli suureks abiks. Mitte mingi hinna eest ei vahetaks oma perarsti.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"dr Järvsaar on üsna ..."

dr Järvsaar on üsna pealiskaudne arst, vähemalt on ta mulle sellise mulje jätnud. Ta oli mu perearst umbes 20 aastat ning selle aja jooksul usaldust tema vastu ei tekkinud. Konflikte pole esinenud, kuid hoolivusest jäi kõvasti puudu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Super arst minu arvates,hea suhtleja ja kui midagi on viga võtab ka kiiresti vastuvõtule. Juba mitu aastat olnud tema perearst mul, titest saadik ja siiani lemmik perearst.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anne Järvsaar)