Perearst

Aleksandra Altement

3.8 - hinnanguid kokku: 19
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ei peaks töötama arstina"

Kannatasin valusid mitmeid aastaid - ei saatnud uuringutele, tegi vaid vere analüüsi mis ei näidanud põhjust, saatekirjadest keeldus ja "professionaalne vastus oli" - harju ära sul ei ole midagi eluohtlikku. Tõesti sapikivid ei ole eluohtlikud kui miks peab inimene kannatama. Näiteid võiks kirjutada siia palju aga lühidalt - rumal ja sadistlik arst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Tähelepanelik"

Tähelepanelik, hoolas, professionaalne ja inimlik

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Väga hea arst."

Loen ülaltoodud kommentaare ja mõistan, et pean inimest positiivselt natukene iseloomustama. Ei ole mul küll kunagi olnud probleeme saatekirjade saamise ja analüüside tegemisega. Pigem vastupidi-umbes 3 aastat tagasi, kui palusin telefoni teel retsepti uuendada määras ta mulle vastuvõtuaja ise koos analüüside ja kardiogrammiga. Ka med.õde Ira on kuldne inimene. Oli juhus kui mu naine murdis jalaluu ja oli raskusi käimisega tuli ta ise vabatahtlikult koju ja võttis vereanalüüsi. Edu Teile mõlemale.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"kui on kellegi teisega võrrelda"

.... siis väga hea arst koos oma medõe Iraga

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Это врач настроения и ..."

"Это врач настроения и совсем не компетентный. Ничего не хочет слышать. Тем более давать направление. "Такое ощущение, что она лично оплачивает назначенные анализы"

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Alati kiidan oma arsti!"

Väga meeldib minu perearst, professionaalne, inimlik, hooliv ja alati olemas kui minu pere teda vajab! Minul pole absoluutselt mitte ühtegi paha sõna tema kohta öelda, ainult head. Aitäh! meie pere poolt!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga hea arst"

Väga rahul ! Väga hea arst.

 • Jaga
4.3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Хороший врач"

Очень хороший врач, рекомендую.

 • Jaga
3/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Ei ole kompeteentne"

Это врач настроения и совсем не компетентный. Ничего не хочет слышать. Тем более давать направление. Очень хочу перейти к Марине Шалкаускене, но участок переполнен.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"как будто о другом ..."

Почитала комментарии, как будто о другом человеке речь идет... Коньяков и денег не ношу, но помощь получаю. Всегда внимательная и вежливая. А диагноз - мы часто ждем от доктора чуда, а они тоже люди.

 • Jaga
2.3/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Ei viitsi analüüse teha"

On ka jah kurbi kogemusi selle arstiga. Oli tugev kõrvapõletik ja määras mulle ilma analüüse tegemata antibiootikumid- need mõjusid mulle nii halvasti, et anna otsad. Kui läksin uuesti arstile, siis ütles, kõrvad on terved- ehkki mul nad valuasid ikka kohutavalt. Ühesõnaga abi ma ei saanud. Kahjuks pidin Venemaalt tellima rohud ja ravisin ise end nii õelda põlve otsas terveks.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"negatiivsed mälestused. "

Ничего не хочет делать. Только улыбается.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Aleksandra Altement)