Neuroloog, Taastusarst

Meeli Mumma

4.7 - hinnanguid kokku: 3
4.9/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Kogemus"

Sai külastatud dr. Meeli Mummat ja oma eluaastate jooksul pole kohanud meeldivamat inimest, kui seda on Meeli Mumma. Telefoni teel oli alati kättesaadav ja kuulas kõik kaebused ära ning käitus vastavalt kuuldule. Minu tervis on tänu temale paranenud. Kiitus Meelile :)

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ootus vs kogemus"

Läksin väga suure eelarvamusega vastuvõtule. Eelarvamus tekkis tänu siinsetele kommentaaridele. Ja see eelarvamus oli vale, väga vale. Meeldis, et arst lasi minul kõigepealt rääkida ja KUULAS, mitte et vastuvõtt toimub küsimus-vastus meetodil. Mitte kordagi ei tundnud ma, et mind mõnitati, halvustati või muul moel solvati. Väga positiivne kogemus. Sain saatekirja füsioterapeudile ja uuesti dr Mumma vastuvõtule, et näha, kas ja milline on edasiminek olnud. Kui patsiendil on arvamus, et arsti puudutusest saab ta terveks, siis tuleb oma mõttemaailmaga tööd teha. Soovitan ka teistel de Mumma patsientidel siin positiivset tagasisidet anda, et järgmised ei läheks negatiivse eelarvamusega vastuvõtule. Päikest!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Arst nagu arst ikka"

Kirjutasite mulle õige ravimi.Poole võrra vähendas kaebusi.Hea mõju kuulmissüsteemile tinnitus isegi rahulikum. Jalad ja käed jamavad veel .Aga nagu ütlesin, paremuse poole läheb.Ainult muret teeb ,kas päris terveks saavadki.Tänan,et vastu võttsite.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Meeli Mumma)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!