Neuroloog

Ande Lindmäe

4.9 - hinnanguid kokku: 10
3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Kogenud arst, vähe koostööd patsiendiga ja vale diagnoos"

Esmapöördumisel kaalus dr Lindmäe erinevaid valu põhjuseid, ja pani diagnoosi. Suhtlus oli tõsine aga asjalik. Kui määratud ravi ei toiminud, soovitas valuga leppida ja määratud ravimit suures doosis edasi võtta. Peale kahe teise neuroloogi konsultatsiooni on selgunud, et esialgne diagnoos on vale. Arst oleks võinud kuulata, kui peale mitut kuud ütlesin, et ravim minu hinnagul ei toimi ja muud sümptomid ei klapi diagnoosiga. Ta võinuks kaaluda, et diagnoos võib olla teine ning proovida muud ravi. Küsisin viimasel visiidil täpsustavaid küsimusi ja mulle tundus, et see jättis arstile mulje, et ma ei soovi temaga koostööd teha sest kahtlesin. Üks viga veel - digilukku epikriisi kirjutas arst ravimi toimeaine, mida ma pole kunagi kasutanud. Kahju, et meditsiinisüsteemis on muidu kogenud ja professionaalsed arstid on nii ülekoormatud, et ei jaksa oma "shabloonidest" väljaspool mõelda. Mõnikord võiks usaldada patsienti, kes koostööpartnerina tunnetab hästi, mis tema seisundile mõjub ja mis mitte.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Suurepärane"

Läksin arsti juurde seoses surinatega kätes ja jalgades. Arst määrast vajalikud uuringud. Suhtumine oli meedliv ja asjalik. Selliseid arste võiks olla rohkem.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ande Lindmäe)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!