Neurokirurg

Andres Ellamaa

4.7 - hinnanguid kokku: 32
1.5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Pettunud"

Kahjuks lugupeetud doktoril on aeg pensionile minna. Patsiendiga suhelda ei oska või ei taheta. Äärmiselt üleolev ja mõnitav suhtumine. Abi sellelt doktorilt ei saanud, abi sain Helsingis "Diacoris" töötavalt neuroloogilt. Õppige arstid ometi suhtlema patsiendiga! Haige inimene on kergelt haavatav.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"aitäh!"

Suurepärane arst ja INIMENE suurest tähest. Lugupidav, humorimeelne, hooliv.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Aadule, tagasivaade"

Aadu, käin aegajalt siin siiani vaatamas, kuidas hinnatakse, sest endiselt on mul selgroolüli valu... olen käinud kõiksugu teraapiates, päris tihti jääb kael valusaks nagu oleks külma saanud, aga see on veidi kangemat sorti valu, see on justkui mingi närv jääks lülide vahele või midagi sellist. Olen juba aastaid hoolitsenud selle eest, et mul IT tööd tehes oleks kõik maksimaalselt tervislikult seadistatud, tegin aastaid sporti, tundsin sellest palju rõõmu... Nüüd ma üritan pärast energia kogumist ultrahelile ja röntkenile saada, mida ma ka tollelt arstilt soovisin. See põletikuline tunne ühes spetsiifilises kohas seljal ei ole kuhugile kadunud, ma ei ole 2.5 aastat leidnud ühtegi küllalt mugavat lamamis või istumis või seismisasendit.. üpris masendav on olla siiski nii pikalt arstil järjekorras suure lootusega, et ehk on aeg vastuseid saada ning 5 minutit oletamist ning heietamist vastu saada... Viskan kõigele hindeks viis, sest mul on väga savi tollest arstist, ei saanud abi, ei olnud vinguv kiunuv torisev klient, lihtsalt müür

  • Jaga
3.8/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Hea arst raske iseloomuga

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Hea kirurg ja nõustaja"

Hea kirurg ja nõustaja enne seljaoppi 1985, Ellamaa oli teise opiga hõivatud ja Rein Viilu lõikas. Probleeme eriti ei ole, aga teen harjutusi ja käin manuaalterapedi juures kui selg valutab. Siit IT-ga töötaja Urmasele soovitus, minna manuaalterapedi juurde ja teha korralikke venitusi. Ise ka IT alal ja istudes kipub kael raisakotka moodi minema.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Professionaalsus ja hoolivus"

Olen kahel korral olnud Andres Ellamaa patsiendiks ning ta on mind kahel korral opereerinud. Operatsioonitulemused mõlemal korral olid suurepärased Tundsin end turvaliselt sest teadsin, et tegemist on oma alale pühendunud inimesega kes on saavutanud kõrge professionaalse taseme. Tänu Andres Ellamaa poolt tehtud operatsioonile sai minust praktiliselt pimedast inimesest nägija.

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Suurepärane kirurg"

Väga prof ja tasemel kirurg, kellega ka patsient saab täpselt arutada/tuvastada probleeme ja nende lahendusi. Ei salli patsiente, kes ise enda tervist hävitavad; sellest ehk ka erinevad suhtumised. Kui saate tema juurde opile on teil vedanud! (Kahjuks siin läheb kättesaadavus üldhindesse; kättesaadavus pole ju kunagi konkreetse arsti probleem)

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Elukvaliteedi paranemine"

Pääsesin tänu temale põrgupiinadest alaseljas.Elu nagu oli seiskunud.Elad ühest valuvaigistist teiseni.Nüüd taastun ja kuigi opist on möödas alles 3päeva tunnen juba millisest valus olen nüüd pääsenud.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"väga professionaalne"

Palju kuid kestnud tugev alaseljavalu, mille tulemusena ka jalg tundetuks muutus, sai otsa, vaid tänu suurepärasele neurokirurgile. Olin eelnevalt külastanud mitut neuroloogi, kelle ainsaks soovituseks oli võimlemine..... Nagu hiljem selgus - ainult võimlemisega diskist eraldunud kild paika ei lähe.... Hindan kõrgelt dr. Ellamaa professionaalset tegutsemist, tema hoolivust ja huumorimeelt.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Parim kirurg"

Mina ei uskunud, et nii professionaalseid ja südamlikke arste üldse olemas on. Enda operatsioonikogemusest võin öelda, et Andres Ellamaa teeb oma tööd kogenud kirurgi täpsete oskustega ja tohutu missioonitundega. Lihtsalt parim!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Andres Ellamaa)