Nakkushaiguste arst

Piret Mitt

5 - hinnanguid kokku: 48
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Doktor Piret Mitt on ..."

Doktor Piret Mitt on suurepärane arst, kelle kätesse võib end kõhkluseta usaldada: enne ei lasta sind lahti kui oled täielikult terve. Ta kuulab tähelepanelikult ja sõbralikult, langetab õige diagnoosi ning pakub välja parima raviskeemi. Vajadusel saadab kõhkluseta ja operatiivselt teise eriarsti juurde. Doktor Mitt sooritab professionaalselt ja äärmise südamlikkusega vajalikud protseduurid. Mina olen aastate jooksul saanud ainult väga head ravi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Olen suuresti elus tänu ..."

Olen suuresti elus tänu dr Piret Mitti kiirele ja opratiivsele reageerimisele aastakümme tagasi ja ka edaspidi on temast kujunenud minu lemmikarst.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kui ma peaksin panema ..."

Kui ma peaksin panema hinde oma nakkushaiguste arstile,siis jääksin kimbatusse. Nii kõrget hinnet pole olemaski mida minu arst väärt on. Olen tänulik, et ta oli nõus mind oma patsiendiks võtma. Olen õnnelik, et Teie käe alla sattusin. Jõudu ja rõõmsaid hetki Teie tänuväärses töös!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Mitt on üks meeldivam ..."

Dok. Mitt on üks meeldivam ja südamlikum spetsialist Eestis, alati kuulab ära, pakub patsiendile parimat, on huvitatud tulemusest jne, igati kiiduväärne spestsialist, keda peab hoidma ning tunnustama!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Vaatamata eale suht tark ..."

Vaatamata eale suht tark ja kompetentne arst. Olen alati abi saanud.Kui vana kaardivägi lahkub kes siis asemele tulevad ? Noored ja väga kõrge tasemega "mägede" polikliinikutesse ei tule ju. Mitt teeb alati analüüsid ja annab saatekirjad kui vaja. Jõudu talle ! Huvitav kuhu eelmine minu kommentaar kadus? "

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Очень прекрасный врач у ..."

Очень прекрасный врач у меня к ней притензий нет. Большое спасибо! И медсестрам огромное спасибо "

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Piret Mitt on väga ..."

Piret Mitt on väga lugupeetud, professionaalne, andekas ja sõbralik nakkushaiguste arst. Tean teda aastaid ning julgen soovitada. Soovin talle tervist, edu ja rahulikke patsiente. "

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Inimene on õige ameti ..."

Sõbralik, sh lapsesõbralik, pädev, abivalmis, koostööaldis, hea suhtleja. Inimene on õige ameti peal. Olen rahul ja tänulik.

 • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"tore arst ja vahepeal ..."

Jah, tore arst ja vahepeal isegi viitsis süveneda. Aga vastuvõtule pääsemine on nagu õnnemäng. Nüüdseks võin öelda, et ka lapse tõsisemate tervisehädadega ei ole võimalik tema juurde pääseda kiiremini kui paari nädala pärast.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Esmakohtumisel tundus pealiskaudne aga ..."

Esmakohtumisel tundus pealiskaudne aga rohkem suheldes on minu lugupidamine ainult kasvanud, sest tegemist on väga kogenud arstiga. Olen igati abi saanud ja teinekord on mulle rohkem vastu tuldud kui tema töö seda ette näeb. Nii kiiret, taibukat ja professioonaalset ning kaastundlikku ja mõistvat inimest pole ma üldse juba ammu kohanud.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Mulle lihtsalt väga sobib ..."

Mulle lihtsalt väga sobib selline arst, kes kuulab rahulikult ära, ei paku esimeseks lahenduseks ravimeid, ei ole kunagi ükskõikne või kiirustav, räägib looduslikest alternatiividest. Mida paremat saaks tahta? Peale seda visiiti on alati hea tunne, väga meeldiv inimene lihtsalt. Pooldan ka ise seisukohta, et inimene saab oma tervise eest ikka ise kõige paremini hoolt kanda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"seetõttu ka patsiente on ..."

Tore inimene, asjatundlik, progressiivne ja energiline inimene. Noor ja väga haritud, oskab küsida ja vastata, seetõttu ka patsiente on tal palju.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"что все болезни излечить ..."

Отличный врач! Уверена, что все болезни излечить только хорошим настроем. Она не пичкает таблетками и прочей ерундой, за что ей огромный респект. Чудесная женщина всегда войдет в ваше положение, а лечение таблетками будет оттягивать до последнего)))

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Профессионал и относится к ..."

Замечательный врач! Профессионал и относится к пациентам внимательно. Лишний раз не назначает антибиотики, только если есть необходимость.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"isegi väga kuigi minul ..."

Rahul, isegi väga kuigi minul endal nii üht kui ka teist endale ja ka tohtrile kurta. Arvan, et tegutseb võimaluste piiridel ja alati peale konsultatsioone ja suunamisi doktor Mitti poolt ka omapoolne optimistisüst - see ka ju igati meeldiv sisendus.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Piret Mitt)