Lastekirurg

Karin Varik

4.6 - hinnanguid kokku: 24
1.4/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Valeravi!!! "

Imelohtsa operatsiooni ajal unustas instrumendid lapse sisikonda ja hiljem määras mitmeks aastaks valeravi, mis ilmselt on lapse elu lõpuni sandistanud. Õnneks saime teise kirurgi, teises linnas ja ei pea sellise ebaproffesionaalse "arstiga" enam tegemist tegema. Kunagi ehk on meditsiin piisavalt arenenud, et laps taas terveks muuta.

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga tubli arst"

Tubli, hooliv, abivalmis, laia silmaringiga, hellitav arstitädi..kes hoolimata oma vanusest ja liikumisraskusest on väga vapper ja professionaalne.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Inimesena äärmiselt meeldiv ja ..."

Suurepärane arst. Inimesena äärmiselt meeldiv ja abivalmis. Andis meie perele tagasi lootuse ja usu paremasse homsesse. Oleme dr.Karin Varikule väga väga tänulikud. Soovime jõudu , jaksu , edu !

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"kuid samas on ta ..."

Meile väga meeldib. Võib tunduda järsk, kuid samas on ta konkreetne. Meid ta hätta ei jätnud, ning aitab praegugi. On sõbralik, ajapuudus on suur. Ei saa ju inimene 24 tundi pühenduda patsientidele. Kuigi selle arsti puhul jääb pigem selline mulje)

  • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Arst suure tähega"

Ravis mind halvatusest terveks mii umbes 30 aastat tagasi!!! Teised arstid ei hoolinud.

  • Jaga
4.5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"vastab kõgile küsimustele ja ..."

Terav, järsk aga äärmiselt kompetente, põhjalik ja tähelepanelik arst. Tuleb alati abivajajale appi, vastab kõgile küsimustele ja annab nõu. Ja hea humorimeelega :o) Teda tasub kas usaldada ja teha kõik nagu ta ütleb või minna parem teise arsti juurde. Kui peaksin jälle lastekirurgi valima, siis läheks mõtlemata lugupeetud Dr. Variku juurde.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"kui mul on visiit ..."

Uskumatult tore arst! Kõige parem arst. Alati, kui mul on visiit tema juurde, on ta väga sõbralik ja naeratab. Tunnen väga mugavalt ennast. Samuti on ta väga professionaalne, teab, mida ta teeb. Soovitan!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Suur äitah Narvast"

Hea arst ja kena inimene!

  • Jaga
4.6/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Jäin ellu..."

Tänu tema oskustele ja kiirele reaktsioonile jäin ma ellu.. Sain palju infot haigusest ja toitumisest ning hommikul, kui ta ringkäiku tegi, sain alati sooja "Tere hommikust!" Väga tore arst!

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Karin Varik)