Lastekirurg

Ave Aava

4.5 - hinnanguid kokku: 8
1.5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"komppöidadest ei tea eriti midagi"

Toreda sõbraliku suhtumisega, aga spetsialistina minu jaoks 0. Pojal komppöiad ja oli juba enne sündi teada, et on. Tuli siis Dr. Aava ka kohe teisel päeval neid vaatama, ütles, et pehme ja lihtne variant, esialgu masseerige ja vaatame, mis siis saab. Kuu aja pärast läksime uuesti. Vaatas, et oi palju paremad juba, aga teeme öölahased. Järgmiseks vastuvõtuks pani kuu aja pärast aja. Kuu pärast läksime., arvas, et no võiks teist arvamust ka Tln küsima minna. Poiss muidugi kasvas juba kahe nädalaga lahastest välja. Tallinnas saine sõimata, kusme oleme siiani olnud laps juba üle 2 kuu vana, kohe oleks pidanud kipsi panema jalad. Usaldasin spetsialisti ja põhjustasin sellega lapsele raskusi ja valu. Seega muidu tore inimene, aga arstina minu jaoks kaotas usalduse. Kui ei ole sinu spetsialiteet, ole hea ja saada kohe edasi.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Rahulik ja seletab ilusti ..."

Väga meeldiv arst. Rahulik ja seletab ilusti kõik ära.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Profesionaalne ja väga rahulik."

Olime Tema all haiglas suht tõsise põletusega lapsel.Arstiga oleme enam kui rahul.Väga hea,ülirahulik ,mis oli meile just tähtis väga sest lapsel olid väga tugevad valud.Arst kellel on aega sulle seletada ära kõik millele on küsimusi ja mille peale ise kohe ei tule.Väga hea arst.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Eriti tubli ja tark ..."

Eriti tubli ja tark arst, sest leidis kohe meeletu jalavalu põhjuse ja saatis haige koheselt operatsioonile. Enne oli käidud kahe arsti jutul, kes hädas aidata ei osanud.Hiljem oli samuti südamega patsiedi juures. Suur tänu!

  • Jaga
4.8/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"..."

Väga tore kirurg, oleme tulmusega rahul.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Ave Aava)