Hematoloog

Dmitri Gorjatšev

3.9 - hinnanguid kokku: 19
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"..."

Tähelepanelik, sõbralik ja hooliv arst

  • Jaga
4.9/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Super"

Kogu ravi jooksil olnud äärmiselt meeldiv doktor.Hooliv ja abivalmis

  • Jaga
1.3/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Inimese edasi-tagasi solgutamine"

Alustaksin sellest, et õde oli suurepärane inimene, hästi tore, sõbralik ja inimlik. Arst ise seevastu tundus ükskõikne, rääkis vähe ja esialgu vene keeles (patsiendi venepärase perekonnanime tõttu). Kui selgus, et patsient ei räägi vene keelt, siis oli vaikus majas. Teine äärmiselt ebameeldib kogemus arsti külastusega oli see, et patsient sõitis visiidile teisest Eesti otsast (ca 6 tundi sõitu ja tagasi ka veel) ning peale paariminutilist kabinetis viibimist öeldi, et tulge palun MÕNEL TEISEL PÄEVAL tagasi. Väidetavalt ei ole mitte mingit võimalust seda vereproovi samal päeval anda ei Talllinnas ega ka Tartus. Pensionär peab jälle 12-tunnise kuluka reisi ette võtma, et üks vereproov anda. Ebanormaalne! Tehku siis kaugelt tulnud inimesele mingi erand, et ta ei peaks mitu korda liinibussis piinlema ja poolt pensioni sõidukulude alla panema -.-

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"tore arst"

väga täpne ja sõbralik.

  • Jaga
4.3/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"dr.Dima Gorjatsev"

Pean ütlema, et alguses jäi mulje, et on veidi üleolev, aga oleme ausad, me võtame kõike enda järgi. Tegelikult jumala normaalne ja tore noor arst, kes väärib usaldust. Edu talle.

  • Jaga
4.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Edu edaspidiseks,"

Olen väga tänulik dr. Gorjatsevile, kes neli aastat tagasi diagnoosis minu haiguse.Minu kokkupuuted temaga on kõik olnud positiivsed ja meeldivad,ei ole kohanud negatiivst suhtumist ega pealiskaudsust.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Tänud dr Dmitri Gorjatševile!"

Olen väga tänulik dr Dmitri Gorjatševile. Esmakordselt sain teada oma põhihaiguse. Kriitiline olukord on stabiliseerunud. Doktor on heasüdamlik ja abivalmis. Rohkem kui kahe aasta jooksul olen saanud kiire reageerimisega professionaalset abi. Veelkord tänud, et olen elus ja saan elada töövõimelise inimesena.

  • Jaga
4/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"tubli"

Mulle meeldib,sõbralik ja abivalmis.

  • Jaga
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Testide tulemuste kätte saamine"

Käisin 8 juuni 2013 arsti juures ja võeti vereproovid. Analüüside tulemused pidin saada kätte 21 juuni 2013. Proovisin helistada aga en saanud arsti kätte ja kui arst oli õenlud vastu võtu ajal et kui mina en saa liinist läbi nii arst helistab tagasi minule. Moni kord helistasin õdele aga alati sama vastu Dr Gorjatsev ei ole siin ja helistage reede kell14-15. Andsin jälle minu telefoninumber aga keegi ei helkistanud tagasi ja nüüd on juba kjuu aeg läbi. Kas se on normaalne et inimised ootavad kui ovad haiged et surevad ensin ja pärast saadetaan analüüsi tulemused lesele?

  • Jaga
2.3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ebausaldusväärne"

Äärmiselt pealiskaudne arst. Pole põhjalik oma töös.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Dmitri Gorjatšev)