Hambaarst

Urve Suurorg

3.6 - hinnanguid kokku: 6
3/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Ebaprofessionaalne"

Minu hamba oleks võinud päästa juurekanali avamine ja ravimine ning siis ehk oleks saanud krooni peale panna. Aga seda ei tehtud? Uskusin, et arst teab paremini! Olin valmis hambaarsti vahetama, kuid teine arst ütles, et minge ikka sinna, kus te varem olete käinud. Ja nagu Katigi kirjutab iga poole aasta tagant pidin sama hambaarstikeskust külastama. Valisin arsti sõbranna soovituse järgi nn. inimsõbralikkuse ja normaalsete hindade pärast. Ja nüüd olen 1,5a käinud dr. Suuroja juures. Selle aja sees on 2 korda plomme vahetatud ülemisel purihambal. Samas oli näha alumise purihamba seis, aga ta ei kutsunud mind tagasi. Vaid mainis, et siin on probleem ja nähtavasti tuleb välja tõmmata. Miks ta ootas, kuni ma tema juurde tagasi pöördun valuga? Nii see nüüd juhtuski! Ilma pikema jututa pandi mulle valuvaigistav süst ning tõmmati purihammas välja. Valu oli nii tugev, et valuvaigistav süstki ei mõjunud 100%-liselt. Kas tõesti on lihtsam see, kui pole hammast pole ka probleemi?

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.1/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Rahulik"

Hindan dr. Suuroru juures kõige rohkem tema rahumeelsust, seda, et ta räägib pidevalt, mida teeb, kaua veel vaja kannatada valu jms. Ta vaatab alati kogu suu üle, hindab parandatud hammaste seisu ja juhib tähelepanu parandamist vajavatele kohtadele. Ka hinnaklass on normaalne. Ainus viga, millega ta hakkama sai, oli see, et esihammast parandades lihvis plommi serva hoolimatult, kuna hiljem avastasin üle terve hamba sik-sakilise joone.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
2.8/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Ebaprofessionaalne "

Käisin tema juures aastaid. Sõbralik ja tore võibolla tõesti, aga kahjuks eba kvaliteetne, sest paraku kõik tema tehtud töö tuli/tuleb ümber teha. Esiteks jättis ta ravimata, vahest lõpuni puhastamata ja mõnikord täitmata juurekanalid, mis tõttu on mul kõikides tema ravitud hammastes täidise alla tekkinud juurepõletik (röndgen mis on tehtud nii CityMedis kui Kristiina Kiisa hambaravis tõestavad seda). Lisaks tema täidised tulid tihti peale ära, tänaseks tean, et seda seetõttu, et a veeretab täidist näppude vahel, mida ei tohi tänapäevaste täidiste puhul teha. Ja nüüd olengi suure küna ees, sest kogu selle jama korda tegemine läheb mulle väga kallis ja aega nõudvaks, kuna lihtsalt ei ole neid tuhandeid eurosid korrag välja käia - mis tuhandeid, sest kord otsustas tema kolleeg, et kuna täidis oli teistkordelt ära tulnud, ja hambaseintest suurt midagi järgi polnud, et tõmbab siis hamba välja, kruvi sisse ei pannud, nii et nüüd on ka ige nö kokkuvajunud ja selleks, et krooni panna, tuleb kirurgiliselt see avada ja ige laienda jne.... ehk siis jama kui palju ja kindlasti soovitan tema juurde mitte minna. Vabandust, aga kogu lugupidamise juures, saadaksin rahulikku pensionipõlve nautima.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Hea arst!"

Очень хорошая, дружелюбная врач! Удалила зуб мудрости так, что ничего не болело ни во время процедуры, ни после неё. Спасибо ей большое.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Urve Suurorg)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!