Hambaarst

Timo Paberit

4.7 - hinnanguid kokku: 22
4.5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Suured tänud"

Peale mitmeid ebaõnnestunud valikuid õnnestus mul leida tõeliselt professionaalne ja pühendunud, oma töö tulemustest hooliv hambaarst. Ta on pannud mulle üle 10 implantaadi, siirdanud ka luud ning kõik on väga hästi püsima jäänud, nüüdseks juba üle viie aasta, tüsistusi pole olnud ning tunnen end sama hästi kui oma hammastega. Samuti peab dr. Paberit väga tähtsaks esteetilist välimust ning ei jäta tähelepanuta ka pisidetaile, mida ta võib väga kaua kannatlikult viimistleda parima tulemuse saavutamiseni. Ka ei kaldu ta ennatlikult hambajuuri välja tõmbama nagu on seda teinud nii mõnedki minu eelnevad hambaarstid. Dr. Paberit üritab säilitada oma hammast niikaua kui võimalik. Tunnen end kindlalt tema käe all, tema tasakaalukas ja kannatlik tegutsemisviis tekitab usaldust. Erinevalt nii mõnestki eelmisest hambaarstist ei halvusta ega hädalda, kui halvasti kõik on, vaid sisendab lootust ja rahu. Tõsi küll, mõnikord olen pidanud üsna kaua ootama, kuid samas on minugi vastuvõtt tunduvalt pikemaks veninud tänu sellele, et dr. Paberit ei hakka kiirustama, et õigeaegselt lõpetada, vaid tahab saavutada parimat võimalikku tulemust ja seda aja hinnaga. Võin jälle laialt naeratada ning ärevusevabalt pähkleid ja porgandeid närida! Suur tänu, dr. Paberit

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Tänu ja kiitus!"

Väga asjalik ja pühendunud implantaatide spetsialist. Analüüsides olukorda, selgitab nii protseduuride ohte kui kasu. Professionaal, kes saab kõigega hakkama.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Timo Paberit)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!