Hambaarst

Mari Themas

4.8 - hinnanguid kokku: 27
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Perfektsionist!"

Nii nagu enamuse inimeste, nii on ka minu jaoks hambaarsti juures käimine suhteliselt stressirohke ja ebameeldiv ettevõtmine. Umbes 6 kuud tagasi sattusin sõbra soovitusel dr Themase juurde ning peab tunnistama, et kogemus oli väga hea. Sõbralik ja meeldiv arst, kes viitsib ka minu rumalatele küsimustele vastata. Olengi nüüd tema juures käinud ja ka oma elukaaslase saatnud. Viimasel korral ehitas mul praktiliselt terve hamba uuesti üles ning kulutas päris palju aega lihvimisele ning hambale õige kuju andmisele. Ise oleksin ka vähemaga leppinud, aga tema tahtis, et kõik oleks ideaalne - sh hamba kuju. Nüüd kodus peeglist vaadates ei saa mina küll aru, kust algab plomm ja kust oma hamba osa. Super! Soovitan ka soodapesu, mida mulle polnud varem tehtud. Aga annab väga hea tulemuse ja puhtuse tunde. Hambad tunduvad isegi natuke heledamad.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
5/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Väga hea!"

Käisin mõned päevad tagasi hambaarsti juures ja seekordne kogemus oli väga hea: sõbralik ja naeratav; hambaid kontrollides kommenteeris, mida oleks vaja teha (informeerimine ilma küsimata) ja muidugi vastas ka küsimustele. Kõige enam meeldis see, et selgitati abivahendite kasutamist. Nt ma ei ole kunagi kasutanud hambaniiti, kuid arst selgitas veenvalt, miks on seda vaja kasutada, samuti näitas ette, kuidas hambaniiti peab kasutama. Läksingi kohe apteeki ja ostsingi hambaniidi.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Mari Themas)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!