Hambaarst

Maire Kruusamägi

3.5 - hinnanguid kokku: 5
2/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Hamba korduv ebaõnnestunud ravi"

Olen käinud korduvalt selle arsti vastuvõtul. Vähemalt vastuvõtule saab kiiresti. Soovida jätab aga ravikvaliteet. Ravis ühte hammast korduvalt (kokku 3 korda). Tema poolt pandud täidis ja plomm lagunesid juba samal aastal, millal nad paigaldati. Seejärel puuris ta hamba jälle lahti ja pani uue täidise ja plommi. Kolmas kord sattusin tema juurde aga erakorraliselt hambavaluga. Ravivigade tõttu oli hambasse tekkinud põletik (pani veritsevale hambale plommi ja täidise, samuti jättis hamba ükskord nädalaks ilma ajutise täidiseta). Tegi ebapädevalt tuimestuse, mis ei mõjunud (hambakrooni ja igeme tuimestas ära, aga sisemus jäi tuimestamata). Kui ütlesin puurimise ajal, et tunnen valu, siis keeldus tuimestust juurde tegemast ja käskis kannatada. Seetõttu tundsin juureravi ajal valu, kui ta surkis mu hambanärve nõelade ja puuridega. Samuti valutas see hammas pärast esimest juureravi protseduuri 5 päeva järjest ja hullemini kui enne ravi alustamist. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka seda, et paar aastat varem tõmbas see sama arst mul tuimestuseta hamba välja. Seega seda arsti ei soovita.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.8/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"Minu teada on Kadrinas ..."

Minu teada on Kadrinas lihtsalt visiiditasu selline ja pensionärid saavad selle ju tagasi küsida. Ei saa aru, kus on probleem!!!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Maire Kruusamägi)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!