Arst

Janek Vilisaar

4.4 - hinnanguid kokku: 26
1/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"не очень"

Попала в кабинет только через час после назначенного времени. После вопроса "говорю ли я по-эстонски" пытался выяснить как же в таком случае мы будем общаться. Спрашивал "почему я ожидаю, что он будет говорить по-русски?" Проблему никак не пытался решить, только давил на меня. Хотя в прошлый визит разговаривали по-русски. Я на английском попросила сообщить мне результаты анализов, а подробности я узнаю тогда у семейного врача. Только после этого врач перешел непосредственно к диагнозу. Общались в итоге на английском.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Asjalik arst"

Teadmistega arst. Ei hakkanud ninnutama, vaid selgitas probleemi ära ja vastavalt sellele andis ka soovitusi. Soovin tohtrile edasiseks palju jõudu ja jaksu samamoodi jätkata. Tema juurde oli küll raske saada, mitu kuud pidi ootama järjekorras, aga see ootamine tasus end ära.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga kehv arst ..... "

Tulin tema juurde muidugi saatekirjaga perearstilt , mitte enda poolt mingi mõeldud asjaga.(Kuna seda ei tohi teha) Ta küsis,'' miks ma siia tulin!?''(intonatsioon oli selline, nagu minu ees istub jumal ja mina olen see kes julgesina tema ette tulla)... selle küsimusega istusin šokkis ''mis mõttes nagu? perearst oli ju siia saatnud''. Ja see oligi meie kummaline teretus. Kliendisõbralikkus - täitsa null. Millegi pärast arvan, et see on seotud sellega, et ma olen venelane, aga ma ikkagi räägisin temaga eesti keeles. Võib-olla poisil ei olnud tuju, seda ma küll ei tea. Aga kui mul ei ole tuju ma ei tule arsti juurde ja ei hakka talle näkku sültama. Hoolsus - Kui hakkas mind üle vaatama, ta tegi mulle haiget, isegi järgmisel päeval olid mul järjed pärast nõela tõrkamist. Ma olin teise neroloogi juures ka käinud ja tema küll sellist asja pole teinud, kontrollis küll aga järgmise päeva järjeid ei olnud. Professionaalsus - pärast sellise suhtumisega ja suhtlemisega, minu jaoks arst ei saa olla proffi. Proff arstid niimoodi ei käitu!!!!! Lõpuks ütles, et see ei ole tema asi, minuga tegeleda ja pean teise arsti juurde üldse minema. Sellega millega ma olen tulnud, läksin koju tagasi. (HUVITAV asi, eelmine arst neuroloog kelle juurde ma olen käinud, sellist asja pole mulle öelnud) Muidugi tuju oli juba ka terveks päevaks rikutud.

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
4.9/5 Avaldatud 9 aastat tagasi

"et olen lihtsalt keegi ..."

Olin haiglas ja Vilisaarega, kes minuga juhtumiga tegeles, jäin väga rahule. Ei tekkinud tunnet ,et olen lihtsalt keegi konveierilt, kelle juhtum tuleb kiiresti kaelast ära saada. Meeldiv, sõbralik ja professionaalne! Aitäh!

See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Janek Vilisaar)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!