Arst

Gabor Szirko

4.8 - hinnanguid kokku: 125
1/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Ei keskendu probleemile"

Lihtsalt super hea nõuanne, võtta valuvaigistid kui kõht valutab 30 päeva jooksul. Ootad 2 kuud vastuvõttu, seejärel 40 minutit ukse taga ja arst "kuulab" sind üldjuhul 5 minutit probleemi süvenedamata ja laseb koju kus valu korral võtta valuvaigistid, millest valud tekkivad, noh jumal teab. Jäi mulje, et arstil ei olnud aega minuga rohkem tegeleda, kuna ukse taga oli juba pikk saba.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Soovitan väga"

Asjalik, professionaalne ja hea arst. Sain kiiresti vajalikku abi. Kogemus rinna tervise kabinetist.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"..."

Chudnii vrach! Esli problemi-tolko k nemu!Spasibo ogromnoe!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Яблоко от яблони..."

Врач профессионал,корректный ,вежливый ,сосредоточенный.....никакой лишней мишуры...всё четко, к нему прийдёшь взволнованная,а от него уходишь со спокойствием на душе! Побольше бы таких.замечательный врачей!Браво

 • Jaga
5/5 Avaldatud 11 kuud tagasi

"Esimest korda sattusin mees ..."

Väga hea arst! Esimest korda sattusin mees naistearsti juurde, aga võikski tema juures käima jääda.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Wow-efekti arst"

Ma ei ole nii sõbralikku ja hoolivat suhtumist veel elus ühegi meediku poolt kogenud. Uurib väga põhjalikult ja seletab samal ajal kõike. Mul oli laps ka kaasas ja ka tema küsimustele vastas ja oli väga sõbralik temaga. Ma olin küll kuulnud palju kiidusõnu tema kohta, aga isiklik kogemus lõi küll pahviks, heas mõttes. Naljalt kellegi teise juurde küll enam ultrahelisse ei tahaks. Hindeks paneks viiepallisüsteemis kuus :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"ITKs käivad väga paljud ..."

ITKs käivad väga paljud puhtalt sellepärast, et seal töötab suurepärane dr. Gabor Szirko.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"..."

Väga sõbralik arst. Teostas protseduuri professionaalselt. Jättis väga hea mulje

 • Jaga
1/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Operatsiooni tüsistused ja 1,5 a piinu!"

Mul oli 2008 aastal emakakaela konisatsioon ehk laserlõikus, mille käigus kinnitati mulle, et kõik läks hästi. Siis aga kuu aega hiljem algasid mul pärasoolest verejooksud ja kohutavad valud. 1,5 a pidin kannatama kohutavaid piinu ja seda, et arstid mind ei uskunud. Aga tuli välja, et mul oli tekkinud pärasoole seina langemine 2 cm laser opi tagajärjel - ehk OPERATSIOONI TÜSISTUS. Selle tagajärjel tekkis mulle pärasoole fistel ehk käik läbi naha. Mulle tehti 2 soolte operatsiooni - millest viimasega suudeti lõpuks korrigeerida selle esmase õnnetu ebaõnnestunud operatsiooni tagajärjed. Käisin Keskhaiglas naiste günekoloogias operatsioonil!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Kiidan"

Tahaks sellele andekale doktorile anda medali. Oma aastate jooksul pole varem kohanud nii pühendunud, asjatundlikku ja humaanset tohtrit. Alati vastutulelik ning positiivne. Vaieldamatult parim kogu maal.

 • Jaga
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Ebameeldiv kogemus"

Kahjuks ei ole kõik päevad vennad (lugedes enamasti positiivseid kirjutusi tema tööle).Tulin G. Szirko vastuvõtule tervisekabineti päeval, mil ei saanud abi. Pöördusin teise arsti poole, kes oli dr. G. Szirko suhtumisest kuuldes hämmingus. Samuti ei hoolinud ta vastuvõtule registreerimise kella-ajast, ootasin 20 min ukse taga, kuigi kabinetis ei olnud patsienti, kelle puhul oleks olnud mõistetav ajast mitte kinnipidamine. Loodan, et see oli lihtsalt selline halb päev ja muul ajal ongi ta tore jne, jne, kuid minu kogemus on paraku selline.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Tänud"

Maailma parim arst, parim kogemus... Andis konkreetseid vastuseid, kompetentne, ei vaielnud, õmbles ilusti:) Väga head käed.

 • Jaga
2/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Halb kogemus "

Kahjuks ebameeldiv kogemus sünnitusel. Ei andnud konkreetseid vastuseid, ebakompetentne, läks ämmaemandaga vaidlema, õmbles siseõmblused ilma tuimestuseta. Väga halvad käed.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Ülihea arst"

Super arst, parim professionaal

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Suurepärane"

Raseduse ajal tegi mulle 2. UH. Väga professionaalne ja rahustav, ruumi sisenedes tutvustas ennast, võttis arvesse nii mind kui kaaslast, seletas kõike, mida ta vaatab-mõõdab jne, kas kõik on korras. Väga viis!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Gabor Szirko)