Ämmaemand

Jaana Lomp

5 - hinnanguid kokku: 29
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Super "

Väga hea ämmaemand kes võttis sünnitust vastu. Tegi super tööd ja ili väga kena.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Jaana Lomp aitas ka ..."

Jaana Lomp aitas ka meie pisitütre ilmale tuua ning tänu temale sain sünnitamisest toreda kogemuse. Väga mõistev, toetav, kannatlik ja nii lahke ning annab rohkelt soovitusi. Megatore inimene ning eeskujulik ämmaemand!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Olen õnnelik et sattusin ..."

Olen õnnelik et sattusin sünnitama temaga. Väga toetav ja professionaalne inimene. Teise rasedusega ja sünnitusega lähen ainult tema juurde. Kõik arstid ja ämmaemandad võiksid sellised olla. Ta on professionaalsuse näide

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kiidan väga"

Väga väga hea ämmaemand kiidan taevani. Sünnitasin temaga teise lapse ja ta oli nii tore ja kõik oli nii mugav. Super lihtsalt.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Tänulik!"

Fantastiline ämmaemand,- julgustav, sõbralik, toetav, positiivne. Samas mitte liigselt sekkuv. Sünnitajat usaldav! Oli tore koos sünnitada :)

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"kes meie pisipoisi ilmale ..."

Suurepärane ämmaemand, kes meie pisipoisi ilmale aitas! Tegi kõik endast oleneva, et nii minul, lapsel, kui ka tugiisikul kõik 100% hästi oleks. Soovitan kõigile, tõesti!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Lihtsalt super"

Sündinud ämmaemand. Kõik korrad on olnud lahedad, juttu jagus meil alati, vist sai nalja ka. Oma ala proff!!! Muidu läheks iga kell tema juurde tagasi, aga 3 last on juba piisav. :) Meie pere poolt suured tänud talle!!!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 5 aastat tagasi

"Väga rahul!"

Laseb sünnitusel kulgeda ilma liigse sekkumiseta. Sünnitajaga suheldes positiivsed maneerid.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Väga rahul"

Minu ämmaemandaks sünnitusel sattus just tema. Esialgu tundus ka tõredana, kuid tegelikult väga asjalik, oma tööst kõike teadev ja hooliv. Ei lasknud minu emotsioonidel ennast mõjutada. Kiitis, õpetas, rahustas ja juhendas õigel ajal, õiges kohas. Saime mehega väga positiivse sünnitamise osalisteks. Pärast sünnitust ütles veel- järgmise korrani! Soovin teda kindlasti oma ka teise lapse sünni juurde.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Olen väga õnnelik et ..."

"Olen väga õnnelik et sünnitasin tema abiga. Fantastiline inimene ja tõesti teab hästi mida ta teeb! tõesti tubli arst. kindel 5+ suured tänud teile.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"hea ämmaemand"

töötas pelgulinna sünnitusmajas me esimese lapse võttis vastu parim ämmakas

 • Jaga
5/5 Avaldatud 7 aastat tagasi

"Täpselt samad sõnad mis ..."

Täpselt samad sõnad mis eespool kirjutanud Margitilgi. Esmapilgul ei olnud just kõige meeldivam mulje, aga iga korraga, mil ta vaatama tuli mind sünnituspalatisse, paranes see aina. Suutis olla väga julgustav, võttis valu lausa sõnadega ära. Täiuslik ämmaemand!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"uskumatult hea ämmakas"

Alguses tundub tõre, aga tegelikult on väga sõbralik, konkreetne, teab mida teeb ja ütleb. Tänu temale sain teisest sünnitusest positiivse kogemuse :), ei sekku ilmaasjata, laseb sünnitusel kulgeda loomulikult. Kiidan ja soovitan, olen tõeliselt õnnelik, et sain tema käeall sünnitada.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Parim parimatest!"

Olen väga õnnelik et sünnitasin tema abiga. Fantastiline inimene ja tõesti teab hästi mida ta teeb! Teise rasedusega ja sünnitusega lähen ainult tema juurde! Soovitan kõigile!

 • Jaga
5/5 Avaldatud 8 aastat tagasi

"Jaana on fantastiline inimene ..."

Ühinen eelnevate kommentaaridega. Jaana on fantastiline inimene ja ämmakas. Suured tänud talle kõige eest.

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Jaana Lomp)