Ämmaemand

Galina Vassiljeva

4.4 - hinnanguid kokku: 6
1.8/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Negatiivne kogemus"

Sünnitust juhtus vastu võtma ämmaemand Galina. Pärast tunde valudes nägin oma ämmaemandat alles siis, kui algasid pressid. Galina ei teinud minuga koostööd ja ei suhelnud kogu sünnituse vältel minuga otse, vaid oma õpilase kaudu, kasutades mind õppematerjalina. Ta ei hoidnud end tagasi, kui oli vaja õpilasele midagi näidata/õpetada isegi siis, kui palusin tal olla ettevaatlikum, kuna mu keha oli sünnitusjlrgselt väga tundlik. Ta oli uimane ja tülpinud ning tunnetasin iga rakuga, et olen tema jaoks tüütu töö. Kui oli vaja teha õmbluseid, siis ei teinud Galina mulle tuimestust, vaid ütles, et nüüd tuleb valus koht, hoidke teda kinni ja andke naerugaasi. See oli ebainimlik. Peale tehtud tööd ta kadus kiirelt ja rohkem ma teda ei näinud. Tegemist oli liinitöölisega, kelle jaoks mina oli lihtsalt üks järjekordne inkubaator, kelle arvelt järgmine linnuke kirja saada.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Галина была индивидуальной акушеркой ..."

Галина была индивидуальной акушеркой на родах дочери . Ни на минуту не пожали в выборе. Очень благодарна ей за спокойные роды!. Прекрасный человек, опытная акушерка. С ней были спокойны и уверены, что все пройдёт прекрасно. Только добрые слова и слова благодарность за рождение внучки!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 6 aastat tagasi

"Suurepärane ämmaemand!"

Olin rasedusega Galina juures. Väga tore kogemus! Galina on sõbralik, professionaalne, hoolitsev ämmaemand. Olen väga rahul ja kui tuleb teine rasedus tahaks jälle Tema juures olla. Tema kohta on ainult häid sõnu öelda

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Galina Vassiljeva)