Sisehaigustearst

Thomas Zimmerer

5 - hinnanguid kokku: 7
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
5/5 Avaldatud 6 päeva tagasi

"Parim"

Noustun koigi eelnevalt antud hinnangutega ja kinnitan sama haid kogemusi. Sisendab usku professionaalsusesse, inimlikkus on ka arsti tegevuses voimalik ja veel mitye kadunud. Piiritud tanud.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 3 kuud tagasi

"Suur tänu"

Suured tänud dr.Zimmererile. Tänu tema sõbralikkusele, huumorimeelele ja kindlasti suurepärasele professionaalsusele ei tundunudki küllaltki ebameeldiv protseduur hirmsana. väga usaldusväärne tohter.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 4 kuud tagasi

"kirjutan tänutundes"

Pidin tegema ühe ebamugava uuringu, mille ees tundsin pisut hirmu. Minuga tegeles kõigepealt medõde Dmitri Saveljev, keda soovin tänada väga meeldiva ja rahustava ning humoorika ettevalmistuse eest protseduuriks ja muidugi dr. Zimmerer, kes viis protseduuri läbi nii sümpaatselt ja huvitavalt - sain organismi toimimise kohta palju uut teada ja arst oli täiesti erakordne. Ei mäleta sellist kogemust ... Uskumatu, milline perfektne eesti keele oskus, kui arvestada,et alles 3 aastat Eestis praktiseerinud saksa päritolu arst. Suur tänu!

  • Jaga
5/5 Avaldatud 7 kuud tagasi

"hinnang"

väga hea doktor. Asjalik.

  • Jaga
5/5 Avaldatud 9 kuud tagasi

"Suur tänu!"

Sain dr,-i vastuvõtule üsna juhuslikult, ei teadnud temast midagi aga olen ülimalt rahul! Viisaks, džentelmenlik, hooliv; kohe määrati uuringud ja anti esimesed soovitused. Polegi oma elus nii sõbralikku arsti kohanud. On rahvuselt sakslane aga eesti keeles nagu kodus! Kahjuks tööd nii palju, et lõplikud tulemused saan alles pooleteise kuu pärast. Igatahes olen õnnelik, et nii usaldusväärse doktori juurde sattusin.

  • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Thomas Zimmerer)