Perearst

Aleksandra Garkusha

1.7 - hinnanguid kokku: 2
Ravi tulemuslikus
Kättesaadavus
Tugipersonal
Hoolsus
1.3/5 Avaldatud 1 kuu tagasi

"слишком самоуверенный доктор!"

Направления к специалистам не допроситься, до самого врача тоже не дозвониться, анализы не выписывает, в общем-то ничего не делает... а это печально. Хороша только тогда, когда у пациента нет проблем, а как только дело касается лечения, так ноль....

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.
1.8/5 Avaldatud 2 kuud tagasi

"Raske südamega kirjutan seda..."

Olen tema nimistus aastaid ja ....kahjuks enam lihtsalt ei jagu sõnu. Viimased sõnad kirjutan siiski siia, teistele hoiatuseks. :) Üldiselt tubli, sõbralik, asjalik...aga empaataivõime kohati puudub. Ei vasta küsimustele (kirja teel), telefoni otsa saada pea võimatu, vastuvõtule pääsemiseks tuleb läbida kahe pereõe kadalipp...Uskuge, alati pole see kahjuks võimalik. Depressiooni diagnoosiga inimene annab alla peale paari kõnet... Saatekirja on samuti rakse saada. Näide..ortopeedi vastuvõtule ma ei saanudki kuna unustati mulle vormistada saateleht (mitu korde tuletasin meelde ja küsisin üle, kas ikka on olemas)...Aastaid hiljem olen samas punktis tagasi, põlv endiselt valutab, saatelehte endiselt pole... Loodan, et tulevikus doktor ennast parandab, koolitab ja suhtub enda patsientidesse lugupidavamalt!

  • Jaga
See hinnang on Tervisetrend.ee kasutaja subjektiivne arvamus, mitte Tervisetrend.ee arvamus.

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Aleksandra Garkusha)

Plaanid visiiti arsti juurde?

Peale vastuvõtul käimist kutsume Sind jagama tagasisidet osutatud teenuse osas.

TerviseTrendi kataloogi on jäetud juba üle 50 000 hinnangu! Hinnangu lisamine on lihtne, anonüümne ning võtab vaid mõne minuti.

Üheskoos saame tõsta Eesti tervishoiuteenuste kvaliteeti!