Perearst, Lastearst, Perearst

Anneli Alekõrs

4.2 - hinnanguid kokku: 101
5/5 Avaldatud 10 kuud tagasi

"Aitab alati"

Alati aitab ja annab nõu.

 • Jaga
1.3/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"Jagab valeinfot"

Arst soovitas tungivalt ja ebaviisakalt väljendudes viiekuusele rinnapiimatoidulisele lapsele hakata köögiviljapüreed andma, öeldes isegi, et me oleme sellega juba ammu hiljaks jäänud ja et tema arvates peaks laps lahjemat toitu sööma, sest kaalub liiga palju (tegelikult on beebi kasvukõveral normaalkaalus). Arst ei ole võtnud arvesse (või ei teadnud) seda, et kõik viimased (ja eelviimased...) uuringud on näidanud, et enne kuuendat elukuud ei ole rinnapiimatoiduline laps veel üldjuhul valmis lisatoitu manustama. Vt ka: http://www.lastehaigla.ee/public/infotekstid/Imiku_toitmisjuhis_EST_20.12.2012.pdf. Seda on soovitanud ka WHO.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 1 aasta tagasi

"kui häda käes..."

saan virisejatest täiesti aru...aga kui häda tõsine, siis abi doktori näol vägagi hea...

 • Jaga
1/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Kohutav arst"

Oma patsientidest ülsde ei hooli. Saatekirja pärast vaja alati minna vastuvõtule, kuigi sama murega käin eriarstide vahet 4 aastat. Ei kuula kunagi, mida räägin.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Südamlik tänu perearstile"

Tänan südamest vastutulelikku ja hoolivat perearsti doktor Anneli Alekõrsi ja hindan tema töö väga heaks

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Mis kaeblete"

Mis te siin kaeblete, et tekitas eluohtliku seisundi ja ei ravi teid ei saadeta, esitage kaebus oma perearsti kohta, aga seda te ei julge teha, huvitav miks? Aga muudkui lasete nagu tatraveskid edasi.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 2 aastat tagasi

"Väga vahva arst!"

Dr. Alekõrs on minusse alati hästi suhtunud. Saatnud eriarsti juurde, andnud puhkust stressirohkel ajal, arvestab visiidi kokkuleppimisel alati sellega, et mul on hommikul raskusi ärkamisega jne. Vahva inimene kelle juurde soovitan minna. Vahest harva ajab mind kellegiga sassi :) Lugedes siinseid rumalaid kommentaare siis on arusaadav, et peale mõnda idioodist patsienti ongi arstil närv must olla ja tööpäev rikutud. Pole siis imestada kui järgmine idioot peapesu saab.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"Perearst Anneli Alekõrs"

Meie oleme terve perega dr Alekõrsi juures. Hoolimata omapärasest ja vbl mõnele ebameeldivast suhtlusstiilist, on ta kompetentne arst. Niisama diagnoosi ei pane, vaid saadab analüüse tegema. Lastele aegade panemisel on olnud vastutulelik. Samuti on aidanud mul pääseda erispetsialistide juurde (saatekirjaga), kui mõnel lapsel on seda vaja olnud. Olen probleemi või haiguse korral ka ise kodus eeltööd teinud ning oskan temalt vajalikku infot küsida. Igati ok arst.

 • Jaga
1/5 Avaldatud 3 aastat tagasi

"JUBE"

Täiesti uskumatu, arstil on täiesti suva, mis kliendil viga või mitte. Ei tee isegi kontrolle hoolikalt ega asjalikult. On lasknud kaks korda sattuda mul eluohtlikku seisundisse. Ühe korra kirjutas välja tablette, mida koos ei või süüa. Seetõttu sattusin haiglasse eluohtlikus seisundis hemoglobiini vaeguses. Teine kord ei uskunud, et mul võib olla kopsupõletik..ütles, et viirus..las olla veel 3 päeva..las ma joon niikaua teed.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"super perearst"

Väga profesjonaalne arst, edu talle

 • Jaga
2.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Iseteadja"

Sattusin tema vastuvõtule kogemata, kuna asendas minu perearsti. Eriti ei kuulanud, mida mina rääkisin, vaid tegutses robotlikult ja omades mõtetes. Maksimaalne uuring on üldveri ja põletikunäitaja. Isegi kui need korras, siis antibiootikumid peale ja järgmine patsient.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Vahetasin oma perearsti kuna ..."

Vahetasin oma perearsti kuna tundsin, et ta ei tegele minuga. sain uueks perearstiks Dr. Alekõrre ja tänu temale pole mul enam aneemiat, mille olemasolust ei teavitanud mu varasem arst mind viis aastat. Vaastasime varasemaid vereproove ja selgus, et juba varem oli mul kehvveresus. Lisaks diagnoosis kilpnäärme alatalitluse, mille olemasolu ma samuti ei teadnud. Ühesõnaga, mina olen rahul. Mis puutub sellesse, et arst kutsub inimesi hiljem sisse kui aeg on - tule taevas appi, kas olete kuulnud kui pikalt suudavad inimesed alatasa halada oma igapäevaste tegevuste üle kabinetis, mitte ei räägi oma tervisest.

 • Jaga
2.8/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Kahjuks oma tööd ta ei tee"

Mul on väga kahju, et ma pean siia halbu sõnu kirjutama, kuid kahjuks teistmoodi ei saa. Dr. Alekõrs arvab, et ta teab kõike, kuigi tegelikult teab ta väga vähe. Ta arvab, et eriarsti arvamusi pole üldse vaja. Näiteks olid mul endal kahtlused, et oleks mandlioppi vaja, olen angiinis olnud ning üleüldse on tervis halb olnud pikka aega ning muud põhjust ma nagu ei näinud, kui et mandlid võisid selle taga olla. Dr. Alekõrs tegi vereproovi (jumal tänatud, et sedagi teeb), vaatas, et näidud on korras ja ütles, et ei, kohe kindlasti pole oppi vaja. Läksin varsti oma murega uuesti perearsti juurde, kuid siis dr. Alekõrs oli puhkusel, seega sain hoopis teise naisterahva juurde. Tema vaatas mu kurku ja ütles kahetsustundega, et tema arvates on dr. Alekõrs siinkohal eksinud, sest mandlid tõesti pole heas seisukorras. Ta saatis mind kohe eriarsti juurde, kes muide ütles silmapilkselt, et siin pole mingit küsimustki - tuleb kindlasti opile minna. Hiljem kui dr. Alekõrs teada sai ja kurku kontrollis, siis hakkas veel nähvama, et "Tegelikult ikka ei olnud küll see opp nii vajalik" ja pomises "Ei olnud ikka midagi nii halvasti". Oleks ta siis tunnistanud oma viga ja vabandanud - ei, kus sa sellega! Arusaadav ju, igaüks teeb vigu ja õnneks see viga polnud kuidagi veel elu pihta käiv. Aga kui ikka ise ei tunnista ka, hakkab veel eriala arsti otsuse kallal nokkima, siis ma leian, et kuskil on midagi valesti. Ja see pole ainus olukord. Olen veel sarnaseid prahmakaid temalt saanud - kahjuks mul tõesti pole tervis eriti tugev. Seega mul on vaja arsti, kes uurib, puurib, saadab eriarstidele ja hoolib sellest, mis ta patsiendist saab. Ma saan aru, miks ta paljudele sobib. Kui oled üldiselt terve inimene, vahepeal külmetuses või viiruses, siis on kõik okei :) Siis ta on sõbralik, vereproovitab ja osutab tõesti abi. Minule kahjuks sellest ei piisa, mulle on põhjalikumat arsti vaja.

 • Jaga
4.5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Häid j6ule!"

.....seda,et viitsib ka joodikutega tegemist teha,ei lase kohe ära surra. Minujaoks 5+. Edu.

 • Jaga
5/5 Avaldatud 4 aastat tagasi

"Olen väga rahul!"

Kui tema juurde avalduse viisin, sooviga teda oma perearstiks, siis suhtus ta minusse väga sõbralikult. Kahjuks olin juba järgmiseks päevaks viiruse külge haakinud ning helistasin talle. Ta tuli mulle kohe vastu, pani mind sinisele lehele ning kutsus peagi visiidile. Kui aasta hiljem panin arstile aja, rääkisin murest ning soovisin teha vereproovi, siis ta ei näinud selles mingit probleemi. Vereproov sai tehtud ning verepilt ei olnudki korras. Ta pani mulle kohe eriarstile aja. Eriarst aga kahjuks ei tahtnudki mulle uuringuid teha. Läksin nõutult perearsti juurde tagasi, kes kirjutas saatekirja Maarjamõisasse. Ka Maarjamõisa eriarst imestas, miks mind siia uuringutele saadeti. Uuring tehti küll ära, kuid ei usutud, et mul midagi viga on, kuna ma olen nii noor. Jumal tänatud, et perearst peale surus, et mul on seda uuringut vaja. Lõpuks saingi oma diagnoosi ning söön elu aeg rohtusid. Olen väga tänulik, et Anneli Alekõrs ajas oma jonni ning ma sain õigeaegselt ravi ning asi hullemaks ei läinud. Ma olen talle väga tänulik, kuna ta on alati mulle vastu tulnud. Ta on alati mind aidanud, kui mul on abi vaja olnud!

 • Jaga

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega! Iga kogemus on jagamist väärt!

Anna hinnang arstile (Anneli Alekõrs)