Uroloog

Kokku leiti 51 tulemust
1 2 3 ... 4 »

Andrei Dejev

Uroloog

väga tubli

toomas kirjutab: " Parim Helsinkis"

5
4.7

Равнодушный

Leo kirjutab: "Когда я к нему попал то сталкнулся с большим равнодушием,он даже не пытался, помочь и разобратся,просто сказал это не ко мне."

6
4.6

eriline arst

meldi kirjutab: " Dr pole tavaline inimene vaid saab seletatamatu energia patsiendi solvangutest ja see onnab suure profenaalsuse"

7
4.5

Andres Kotsar

Uroloog

Dr.Kotsar

Ingrid kirjutab: "Ülisõbralik, väga asjalik, KUULAB, mõtleb kaasa, väga hea käega, pakub lahendusi, proovib kõik variandid läbi ennem, kui operatsioonile saadab. Tema juurde läheks kohe niisama ka,..."

9
4.4

neerusiirdamine

maria kirjutab: "SUPER ARST ! "

9
4.4

Armen Ahlberg

Uroloog

Neerukivi

Märt kirjutab: "Isegi neerukivi kättesaamine võib mõnikord keerulisem ja pikem protsess olla kui maalane ette oskab kujutada. Lahendas loovalt opi käigus kaks asja ühe korraga. Nüüd on kaks..."

10
4.3

Andres Lõo

Uroloog

super arst

Galina Zamosnikova kirjutab: "Оперировалась у доктора еще в Магдалене, уже18 лет назад. Подшивал мне почку. Операцию провел не просто хорошо, блестяще. Все эти годы не знала проблем. Отношение было как к..."

10
4.3

Aare Mehik

Uroloog,Üldkirurg

Suured tänud

Priit kuntu kirjutab: "Aarest ,kui arstist ja inimesest saaksin rääkida ülivõrdes. See suhtumine minu probleemi ja asjade lahti seletamine ,mida ma sain temalt . Imeks pandavalt hooliv suhtumine nii..."

12
4.2

Enno Ahse

Uroloog

Tubli

Arvo kirjutab: "Hea ja tähelepanelik doktor Olen aastaid käinud tema vastuvõtul ja olen väga rahul ning tänulik ja soovitan ka teistele "

13
4.1

Einar Kesküla

Uroloog,Üldkirurg

Tänud ja veelkord tänud!

Tõnu Ermas kirjutab: "Olen igati tänulik. Kõik väga hästi!"

16
3.9

Aivar Tilk

Uroloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

16
3.9

Enn Veskimäe

Uroloog

Enn Veskimäe on malegeenius

Jaan Olari kirjutab: "Tema kohta ütles mulle kunagi varalahkunud professor,veresoontekirurg TIKKO´et Eestis on vähe nii hea käega kirurge.Elusaatus on julm."

21
3.5

Südamlik tänu uroloog doktor Gennadi Timbergile

Rein Muoni kirjutab: "Doktor Gennadi Timberg on sündinud arstina. Ta on väga tähelepanelik ja vastutulelik. Kuulab haige kõik kaibused, seejärel laseb teha kõik uuringud ning otsustab ravi üle. Doktor..."

24
3.3

Evi Steklova

Uroloog

kurb

Anonüümne kirjutab: "Sattusin samuti EMOsse, seoses kirurgilise lõikuse järgse probleemiga,kui see tohter valves oli, ning jättis mu vastusteta ja hätta, oli reede õhtu. Korrutas aina, et pead minema..."

31
2.8

Hembo Pagi

Uroloog

Отсутствие лечение и плохое настроение в придачу

Anonüümne kirjutab: "Пришла на ПЛАТНЫЙ прием с проблемой острого цистита. В итоге врач не назначил лечение (вместо него предложил поесть сушеной клюквы из супермаркета), никие анализы не взял. 5 минут..."

32
2.7
1 2 3 ... 4 »