Uroloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

eeskuju

maie kirjutab: "Tõeline arst ja Inimene suure algustähega. Minu päästis ta kindlast surmast. Jään talle igavesti tänulikuks! Oleks meil selliseid arste rohkem."

1
5.0

Ralf Allikvee

Uroloog,Üldkirurg

Suurepärane doktor

Patsiendi pere kirjutab: "Professionaalne ja asjalik soe suhtumine patsienti,kui inimesse.Suur tänu tema suhtumisse ka pereliikmetesse,kes olid tol hetkel väga murelikud. Jumal hoidku ja kaitskusellist..."

5
4.7

Peeter Tulmin

Uroloog,Üldkirurg

Tubli mees

ants ruhno kirjutab: "Laia profiiliga hea spetsialist. Kliendisõbralik.tasakaalukas."

5
4.7

Taimi Laur

Uroloog

Suurepärane arst!

Kadri Katariina kirjutab: "Professionaalne, suurepärane suhtleja, oskab anda head nõu ning selgitada probleemi põhjusi arusaadavalt. Kõik kokkupuuted on olnud üksnes positiivsed! Selliseid arste võiks olla..."

7
4.5

Väga usaldusväärne ja asjalik ...

Lembit Linnupõld kirjutab: "Väga usaldusväärne ja asjalik arst"

7
4.5

Peep Baum

Uroloog

Tunnustus dr Baumile

Tiiu kirjutab: "Dr Baum opereeris mind märtsikuu. Suurpärane kirurg ja väga hooliv arst. Siiras lugupidamine."

10
4.3

Reageeris probleemile kiiresti ja ...

Anna kirjutab: "Meeldiv inimene, professionaalne suhtumine töösse. Reageeris probleemile kiiresti ja samuti kiiresti andis tagasisidet."

10
4.3

Sergei Varkki

Uroloog

Tip-top

Andrei kirjutab: "Врач очень компетентный. У меня были камни в почках - в Тарту сказали что будут резать. Доктор Варкки смог сделать операцию без хирургического вмешательства с помощью..."

10
4.3

Arst, kellel on patsiendi jaoks aega

Anne V kirjutab: "Suur tänu abi ja toetuse eest! Arst, kellel on aega patsiendiga rääkida tema muredest ja probleemidest ning on alati sõbralik ja abivalmis aitama!!!"

13
4.1

...

Anonüümne kirjutab: "Väga asjalik arst!"

16
3.9

Raul Rooks

Uroloog

Asjalik arst

E.T. kirjutab: "Olen 86-aastane dr. Raul Rooksi pikaajaline pahaloomulise kasvajaga patsient juba 7 aastat. Olen veendunud, et reeglina on ravi edukas siis, kui patsient ka ise sellele aktiivselt..."

16
3.9

Tõnu Juul

Uroloog

...

Ants Viilup kirjutab: "Ühe sõnaga: usaldusväärne arst"

17
3.8

Tanel Muul

Uroloog

Sügav tänutunne

Evald kirjutab: "Olen südamest tänulik dr. Tanel Muulile, kes 2003.aastal opereeris mul pahaloomulise eesnäärme ja hiljem olen kahel korral saanud abi põiehädadele. Professionaalne, hooliv ja..."

20
3.6

Sergei Luts

Uroloog

Аноним

Anonüümne kirjutab: "Ужасный врач"

28
3.0

Komöödia

Liina kirjutab: "Ebaprofessionaalsemat arsti ei ole mina oma elu aja jooksul kohanud.. (Patsiendi nime mõnitamine ei ole kindlasti ühele arstile kohane) kindlasti kohe ei külasta uuesti. Ei ole..."

32
2.7
« 1 2 3 4 »