Uroloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

Mälestused

Helle kirjutab: "Olen väga tänulik dr. Lavretsovile, kes mind opereeris 1965.a. Tõnismäe haiglas 2korda, operatsioonid õnnestusid, nii et teda ei mäleta ainult tuberkuloosihaiged. Ta oli tark,..."

1
5.0

Ralf Allikvee

Uroloog,Üldkirurg

Suurepärane doktor

Patsiendi pere kirjutab: "Professionaalne ja asjalik soe suhtumine patsienti,kui inimesse.Suur tänu tema suhtumisse ka pereliikmetesse,kes olid tol hetkel väga murelikud. Jumal hoidku ja kaitskusellist..."

5
4.7

Peeter Tulmin

Uroloog,Üldkirurg

Tubli mees

ants ruhno kirjutab: "Laia profiiliga hea spetsialist. Kliendisõbralik.tasakaalukas."

5
4.7

Taimi Laur

Uroloog

Suuper arst

Lidia kirjutab: "Очень внимательный врач! Человеческое отношение, понимание. Очень профессиональна! Доводит свое дело до конца. Желаю всем врачам быть такими!"

7
4.5

Väga usaldusväärne ja asjalik ...

Lembit Linnupõld kirjutab: "Väga usaldusväärne ja asjalik arst"

7
4.5

Peep Baum

Uroloog

Tunnustus dr Baumile

Tiiu kirjutab: "Dr Baum opereeris mind märtsikuu. Suurpärane kirurg ja väga hooliv arst. Siiras lugupidamine."

10
4.3

Reageeris probleemile kiiresti ja ...

Anna kirjutab: "Meeldiv inimene, professionaalne suhtumine töösse. Reageeris probleemile kiiresti ja samuti kiiresti andis tagasisidet."

10
4.3

Sergei Varkki

Uroloog

Tip-top

Andrei kirjutab: "Врач очень компетентный. У меня были камни в почках - в Тарту сказали что будут резать. Доктор Варкки смог сделать операцию без хирургического вмешательства с помощью..."

10
4.3

Arst, kellel on patsiendi jaoks aega

Anne V kirjutab: "Suur tänu abi ja toetuse eest! Arst, kellel on aega patsiendiga rääkida tema muredest ja probleemidest ning on alati sõbralik ja abivalmis aitama!!!"

12
4.2

...

Анюта kirjutab: "Вполне нормальный доктор"

16
3.9

Raul Rooks

Uroloog

Asjalik arst

E.T. kirjutab: "Olen 86-aastane dr. Raul Rooksi pikaajaline pahaloomulise kasvajaga patsient juba 7 aastat. Olen veendunud, et reeglina on ravi edukas siis, kui patsient ka ise sellele aktiivselt..."

16
3.9

Tõnu Juul

Uroloog

...

Ants Viilup kirjutab: "Ühe sõnaga: usaldusväärne arst"

17
3.8

Tanel Muul

Uroloog

Sügav tänutunne

Evald kirjutab: "Olen südamest tänulik dr. Tanel Muulile, kes 2003.aastal opereeris mul pahaloomulise eesnäärme ja hiljem olen kahel korral saanud abi põiehädadele. Professionaalne, hooliv ja..."

20
3.6

Sergei Luts

Uroloog

Профессиональное отношение к своему ...

Boriss Timofejev kirjutab: "Профессиональное отношение к своему делу. Обстоятельно и доходчиво объяснил ход операции. Рекомендую!"

28
3.0

Komöödia

Liina kirjutab: "Ebaprofessionaalsemat arsti ei ole mina oma elu aja jooksul kohanud.. (Patsiendi nime mõnitamine ei ole kindlasti ühele arstile kohane) kindlasti kohe ei külasta uuesti. Ei ole..."

32
2.7
« 1 2 3 4 »