Reumatoloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

Lea Tobreluts

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Manfred Reiljan

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

3
4.8

Kristi Lupkina

Reumatoloog

Lupkina on koos oma ...

Mare Rand kirjutab: "Dr. Lupkina on koos oma õega suurepärane meeskond - parimal tasemel professionaalid, ülimalt patsiendisõbralikud. Vastuvõtul tunned, et sind püütakse tõeliselt aidata, sinu..."

5
4.7

Margus Pail

Reumatoloog

В апреле ходила к ...

Irina kirjutab: "В апреле ходила к ревматологу Pail Margus- наотрез отказался меня обследовать,предложил сделать уколы в плечо и локоть,мне ничего не оставалось,как согласиться,после два дня дико..."

5
4.7

Ivo Valter

Reumatoloog

tänu

Aino Lind kirjutab: "Parim minule."

6
4.6

Maria Üprus

Reumatoloog

Hea arst

sipsik kirjutab: "Nu lugesin teiste kommentaare, ja ausalt ma jäin mõttese mismoodi ta pole hea arst ja mismoodi ei tee ta msikit. Kas on tema konkurendid ise kirjutanud vms. Ei tea paremat arsti..."

6
4.6

Lea Pank

Reumatoloog

Reuma on raske haigus

Tiit kirjutab: "Põen reumat juba aastast 1998.Olen dr.Pangale väga tänulik,sest tema raviskeem aitas mul mõnevõrra haigusest vabaneda.Sellest haigusest pole võimalik vist iialgi lahti saada...."

9
4.4

Jelena Teder

Reumatoloog

Замечательный врач и специалист

Inna kirjutab: "Попала к Елене по рекомендации одной знакомой. И не разочаровалась. Доктор - крайне доброжелательна, видно, что желает помочь справиться с болезнью. Отвечает на все вопросы, сама..."

10
4.3

Mare Tender

Reumatoloog

suured tänud

Üllo kirjutab: "Minu raviarst on dr. Mare Tender olnud ca 25 aastat. Olen väga rahul ja tänulik tema vastutulelikkusele, sõbralikule ja profesionaalsele suhtlemisele ning abi vajavale patsiendile..."

10
4.3

Kati Otsa

Reumatoloog

dr Otsa on tipparst!

Anonymus kirjutab: " tõenäoliselt parim reumatoloog Eestis. Teab, oskab, teeb asjad ära. Intelligentne ja ratsionaalne inimene. Arst ei ole klienditeenindaja, veel vähem patsiendi sõber!..."

12
4.2

Karin Ratnik

Reumatoloog

Halb kogemus

Milvi kirjutab: "Ei soovita seda arsti. Oli vaja eaka inimesega tema juures käia ja mingit abi sealt ei saanud. Nii kidakeelne ja tõrges ei saa ometi üks arst olla. Inimesel avaldub kõrges eas..."

12
4.2

Karin Laas

Reumatoloog

dr.Karin Laas

haige kirjutab: "Ka juba ta patsiendiks saades annab oodata.Diagnoosi panekuks,pidi ootama 2kuud,kuigi analüüsid olid10päevaga valmis.Ravi ka ju venib kuude kaupa.Tippspetsialistid on ikka väga..."

16
3.9

Marge Esko

Reumatoloog,Sisehaigustearst

kommentaar

mari kirjutab: "Väga ebasõbralik ja halvasti suhtub,kui küsid.Ei ole kohanus nii ebasümpaatset ja tujukat arsti.Kahju kui selline arst ja suhtumine inimestesse."

29
2.9

Kersti Rang

Reumatoloog

seljaga hädas patsient

seljaga hädas patsient kirjutab: "raske haiguse kohta midagi teada saada"

29
2.9

Mari-Ann Kalder

Reumatoloog

halb kogemus

patsent kirjutab: "Ei soovita kohe kellelegi,sest ei selgita haigust,küsib lapsepõvest peale mõnda küsimust ja lõpuks kirjutas etteütluse sellest vanast jutust ja kinnitas ainult sõnadega,etikka..."

36
2.4
« 1 2 3 4 »