Reumatoloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

Lea Tobreluts

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Manfred Reiljan

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

3
4.8

Kristi Lupkina

Reumatoloog

Lupkina on koos oma ...

Mare Rand kirjutab: "Dr. Lupkina on koos oma õega suurepärane meeskond - parimal tasemel professionaalid, ülimalt patsiendisõbralikud. Vastuvõtul tunned, et sind püütakse tõeliselt aidata, sinu..."

5
4.7

Margus Pail

Reumatoloog

...

Astrid kirjutab: "Meeldiv arst, selgitab rahulikult ja selgelt."

5
4.7

Ivo Valter

Reumatoloog

t5nud

Epp Enno kirjutab: "Olen aastkymneid kulutanud uksi ,et saada oma raskele probleemile lahendust ja kahjuks tulutult. J6udes vaevatuna dr.Valteri juurde,olukord paranes minu jaoks 100%,olen tohutult..."

6
4.6

Maria Üprus

Reumatoloog

Väga tore ja asjalik ...

Marko kirjutab: "Väga tore ja asjalik arst! Kohe oli aru saada, et oli minu haiguslooga eelnevalt tutvunud. Ravijärjekorrad on muidugi väga pikad, aga see ei ole arsti süü."

6
4.6

Lea Pank

Reumatoloog

Ükskõikne arst

Kairit kirjutab: "Mul on pikka aega tohutud liigesevalud, nüüd on liigesed hakanud ka jäigastuma. Analüüsid midagi ei näita, aga tervis läheb järjest hullemaks. Lea Pank suhtumine oli selline, et..."

7
4.5

Mare Tender

Reumatoloog

väga normaalne

patsient kirjutab: "Positiivne kogemus. Normaalne arst, viitsib selgitada. Sõbralik, samas konkreetne. Sain abi. Soovitan."

9
4.4

Karin Ratnik

Reumatoloog

Reuma on kole haigus

TIIT kirjutab: "Olen reumahaige inimene juba alates 1998.aastast.Olen pidevalt arstide hoole ja järelvalve all. On arste,kes suhtuvad patsienti väiksema tähelepanuga, aga dr. Ratnik on võrratu..."

10
4.3

Jelena Teder

Reumatoloog

normann

julia kirjutab: "Jalena Teder on vallandatud ebaadekvaatsuse töttu, nii kurb kui see ka poleks. Enne lóplikku otsust end ravida lasta, káige läbi mitu spetsialisti ja on hea káia isegi erinevates..."

10
4.3

Kati Otsa

Reumatoloog

Ravi

Mykola kirjutab: "Olen vaga rahul. Professionaalne. Suur aitah."

12
4.2

Karin Laas

Reumatoloog

dr.Karin Laas

haige kirjutab: "Ka juba ta patsiendiks saades annab oodata.Diagnoosi panekuks,pidi ootama 2kuud,kuigi analüüsid olid10päevaga valmis.Ravi ka ju venib kuude kaupa.Tippspetsialistid on ikka väga..."

16
3.9

Marge Esko

Reumatoloog,Sisehaigustearst

tujukas aga väga professionaalne

anonüümne kirjutab: "Dr. Eskoga ära harjununa olen hakanud teda hindama. Süveneb probleemi arvutist rohket infot otsides patsiendi kohta, mistõttu mõnele võib jääda mulje huvi puudumisest. Hea vaistuga..."

28
3.0

Kersti Rang

Reumatoloog

ta ei osanud midagi ...

mai kirjutab: "ka ebameeldivad kogemused. ta ei osanud midagi asjalikku õelda ja kobises midagi nina alla. enam sinna ei lähe"

29
2.9

Mari-Ann Kalder

Reumatoloog

Hea kogemus

Heli kirjutab: "Lugedes siinseid kommentaare dr.Kaldre kohta lükkaksin kõik negatiivse ümber.Tänasel visiidil tema juurde sain väga sooja, ja profesionaalse vastuvõtu osaliseks.Dr.Kaldrel on hästi..."

36
2.4
« 1 2 3 4 »