Reumatoloog

Kokku leiti 51 tulemust
« 1 2 3 4 »

Lea Tobreluts

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Manfred Reiljan

Reumatoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

3
4.8

Kristi Lupkina

Reumatoloog

Lupkina on koos oma ...

Mare Rand kirjutab: "Dr. Lupkina on koos oma õega suurepärane meeskond - parimal tasemel professionaalid, ülimalt patsiendisõbralikud. Vastuvõtul tunned, et sind püütakse tõeliselt aidata, sinu..."

5
4.7

Margus Pail

Reumatoloog

...

Astrid kirjutab: "Meeldiv arst, selgitab rahulikult ja selgelt."

5
4.7

Ivo Valter

Reumatoloog

t5nud

Epp Enno kirjutab: "Olen aastkymneid kulutanud uksi ,et saada oma raskele probleemile lahendust ja kahjuks tulutult. J6udes vaevatuna dr.Valteri juurde,olukord paranes minu jaoks 100%,olen tohutult..."

6
4.6

Maria Üprus

Reumatoloog

Väga tore ja asjalik ...

Marko kirjutab: "Väga tore ja asjalik arst! Kohe oli aru saada, et oli minu haiguslooga eelnevalt tutvunud. Ravijärjekorrad on muidugi väga pikad, aga see ei ole arsti süü."

6
4.6

Lea Pank

Reumatoloog

Parim arst maailmas.

Anne-Ly Sarapik kirjutab: "Ta on parim ja minu jaoks nagu teine ema."

7
4.5

Mare Tender

Reumatoloog

Olen väga rahul

meelis kirjutab: "Dr Mare Tender ei tööta enam kliinikumis, kuid leidsin ta sellegipoolest üles ka mujalt, nii et kindlasti jätkan temajuures käimist. Olen alati saanud adekvaatselt abi, arst on..."

9
4.4

Karin Ratnik

Reumatoloog

Halb kogemus

Milvi kirjutab: "Ei soovita seda arsti. Oli vaja eaka inimesega tema juures käia ja mingit abi sealt ei saanud. Nii kidakeelne ja tõrges ei saa ometi üks arst olla. Inimesel avaldub kõrges eas..."

10
4.3

Jelena Teder

Reumatoloog

Väga hea arst. Ma soovintan.

VP kirjutab: "Я лечусь у доктора Елены Тедер с 2009 года. Высокий профессионализм она сочетает с чутким отношением к пациенту. Ни один вопрос или просьба не остаётся без внимания, касается он её..."

10
4.3

Kati Otsa

Reumatoloog

nr 1 reumatoloog

#1 kirjutab: "Üle 30 aastat reumahaige staaži omades olen kokku puutunud väga paljude reumatoloogidega Eestis ning ka välismaal - absoluutselt parim kogemus on Kati Otsaga, siis natuke maad..."

12
4.2

Karin Laas

Reumatoloog

dr.Karin Laas

haige kirjutab: "Ka juba ta patsiendiks saades annab oodata.Diagnoosi panekuks,pidi ootama 2kuud,kuigi analüüsid olid10päevaga valmis.Ravi ka ju venib kuude kaupa.Tippspetsialistid on ikka väga..."

16
3.9

Marge Esko

Reumatoloog,Sisehaigustearst

kuri

... kirjutab: "ei ole harjunud saama nii kurja kõne kui temalt sain"

28
3.0

Kersti Rang

Reumatoloog

ta ei osanud midagi ...

mai kirjutab: "ka ebameeldivad kogemused. ta ei osanud midagi asjalikku õelda ja kobises midagi nina alla. enam sinna ei lähe"

29
2.9

Mari-Ann Kalder

Reumatoloog

Hea kogemus

Heli kirjutab: "Lugedes siinseid kommentaare dr.Kaldre kohta lükkaksin kõik negatiivse ümber.Tänasel visiidil tema juurde sain väga sooja, ja profesionaalse vastuvõtu osaliseks.Dr.Kaldrel on hästi..."

36
2.4
« 1 2 3 4 »