Psühhiaater

Kokku leiti 239 tulemust
« 1 2 3 4 ... 16 »

Anneli Parksepp

Psühhiaater

Väga meeldiv!

H kirjutab: "Esmane kokkupuude oli väga meeldiv. Arst kuulab, süveneb ja annab professionaalset nõu. Väga meeldiv kogemus!"

5
4.7

Andres Sild

Psühhiaater

Keskendumine patsiendi probleemile sõltub ...

Kristel kirjutab: "Kindlasti professionaal. Keskendumine patsiendi probleemile sõltub probleemi iseloomust. Igale patsiendile ei pruugi tingimata sobida, kuid kahtlemata püüab anda oma parima, kui..."

5
4.7

Ants Puusild

Psühhiaater

Väga hea arst

Marek kirjutab: "Oma ala parim Eestis.Väga palju aidanud ."

6
4.6

Andres Adams

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

7
4.5

Anu Susi

Psühhiaater

Väga hea ja teadlik arst!

Ane kirjutab: "Ma olen väga õnnelik, et meie Eesti ühiskonnas on selline lastepsühhiaater, kes oskab lastega-ja vanematega suhelda. Edu."

7
4.5

Anu Järv

Psühhiaater

Spetsialist

Patsient kirjutab: "DR.Järv toob välja ka kõige raskemast depresioonist, kindlasti ei aita siin vaid tabletid, tuleb teha tööd endaga ja muuta mõttemaailma, raske, aga teostatav. Minu sügav kummardus..."

10
4.3

Andres Lehtmets

Psühhiaater

Dr. Andres Lehtmets jättis hea esmamulje

Martin kirjutab: "Käisin eile tema esmavastuvõtul, mis temast mitteolenevate asjaolude sunnil jäi/jääb ka viimaseks. Mulje oli hea. Kabinetti sisenedes tervitas ta end tutvustades käesurumusega,..."

13
4.1

Anne Daniel-Karlsen

Psühhiaater

Parim

Riina Kelp kirjutab: "Kõige parem tohter, kellega olen oma elus kokku puutunud."

14
4.0

Ann Veiken

Psühhiaater

samas sõbralik ja professionaalne ...

Marko Oksa kirjutab: "Konkreetne,samas sõbralik ja professionaalne arst.Väga rahul olen tema suhtumisega patsientidesse."

18
3.7

Annela Kiil

Psühhiaater

S

Väga rahul! kirjutab: "Minule meeldis ta väga ning ühise keele leidsime kiiresti. Väga arusaaja ja mõistev. Mul on heameel, et ma just tema juurde sattusin. Kindlasti soovitan!"

22
3.4

Anneli Sell

Psühhiaater

ükskõikne arst

otsib sooja kirjutab: "Käin tema juures ka juba mitu aastat, ei viitsi arsti vahetada, aga eelkõige torkas tõesti algusest peale silma soojuse puudumine. Ta suunab inimest ühiskonna poole tagasi ja ei..."

22
3.4

Anti Liiv

Psühhiaater

ei soovita

anonüümne kirjutab: "See arst vajab ise psühhiaatrit. Ajab täiesti seosetut juttu, näiteks kuidas ta nägi bussipeatuses kahte narkomaani üksteisele ´´´´´panemas. Uhkustas, et teda on kustsutud..."

25
3.2

Anu Kasmel

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0

Anne Kleinberg

Psühhiaater

Ülbe doktor

Karu kirjutab: "Ebameeldiv kogemus. Psühhiaatri kohta hämmastavalt ülbe ja tähtsust täis. Kui tema arvamuses veidigi kahtled, siis läheb eriti tähtsaks. Selline tunne, nagu oleks kohtunud..."

28
3.0

Anu Arold

Psühhiaater

inimestele ohtlik

süsteemi tankist kirjutab: "töötab koos teatud kohtunikega ja kirjutab arvamuse, mida nõutakse, patsient ja inimene ei tähenda talle midagi, teenib inimeste arvelt ainult, valetab"

31
2.8
« 1 2 3 4 ... 16 »