Psühhiaater

Kokku leiti 239 tulemust
« 1 2 3 4 ... 16 »

Andres Sild

Psühhiaater

Keskendumine patsiendi probleemile sõltub ...

Kristel kirjutab: "Kindlasti professionaal. Keskendumine patsiendi probleemile sõltub probleemi iseloomust. Igale patsiendile ei pruugi tingimata sobida, kuid kahtlemata püüab anda oma parima, kui..."

5
4.7

Anneli Parksepp

Psühhiaater

Patsientt

A kirjutab: "Tore arst, kuigi tihtipeale kiirustab ja ei viitsi mu juttu lõpuni kuulata ega süveneda. Viimasel ajal on ka ravimite kirjutamisega probleeme, arst ei reageeri koheselt, kui vaja."

6
4.6

Ants Puusild

Psühhiaater

Hinnangu admine

Rein Tomson kirjutab: " Ei ühtki laidusõna"

6
4.6

Andres Adams

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

7
4.5

Anu Susi

Psühhiaater

Väga hea ja teadlik arst!

Ane kirjutab: "Ma olen väga õnnelik, et meie Eesti ühiskonnas on selline lastepsühhiaater, kes oskab lastega-ja vanematega suhelda. Edu."

7
4.5

Anu Järv

Psühhiaater

aeg on mälu igavene tuli

Anonüümne kirjutab: "Lugedes kõiki neid kommentaare mõistan ma nii neid, kes on kirjutanud oma negatiivsetest kogemustest, kui ka neid, kes on kirjutanud oma positiivsetest kogemustest. Minul on..."

10
4.3

Anne Daniel-Karlsen

Psühhiaater

Parim

Riina Kelp kirjutab: "Kõige parem tohter, kellega olen oma elus kokku puutunud."

14
4.0

Andres Lehtmets

Psühhiaater

Asjatundmatu arst

Kristina kirjutab: "Käisin tema juures mitu aastat. Kirjutas välja tablette, mis ei ravi. Kui küsisin, millal tuleb tulemus ja ma saan terveks? ütles, et ei oska minu probleemiga hakkama saama."

14
4.0

Ann Veiken

Psühhiaater

samas sõbralik ja professionaalne ...

Marko Oksa kirjutab: "Konkreetne,samas sõbralik ja professionaalne arst.Väga rahul olen tema suhtumisega patsientidesse."

18
3.7

Anneli Sell

Psühhiaater

ükskõikne arst

otsib sooja kirjutab: "Käin tema juures ka juba mitu aastat, ei viitsi arsti vahetada, aga eelkõige torkas tõesti algusest peale silma soojuse puudumine. Ta suunab inimest ühiskonna poole tagasi ja ei..."

21
3.5

Annela Kiil

Psühhiaater

ravi

HAL kirjutab: "Mul on olnud kokkupuuteid kokku 3 psühhiaatriga, kellest viimane on nüüd Dr Kiil. Käin tema juures teraapias juba mitmendat aastat ja näen olulisi muutusi paremuse suunas. Dr Kiil..."

22
3.4

Anti Liiv

Psühhiaater

ei soovita

anonüümne kirjutab: "See arst vajab ise psühhiaatrit. Ajab täiesti seosetut juttu, näiteks kuidas ta nägi bussipeatuses kahte narkomaani üksteisele ´´´´´panemas. Uhkustas, et teda on kustsutud..."

25
3.2

Anu Kasmel

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0

Anu Arold

Psühhiaater

inimestele ohtlik

süsteemi tankist kirjutab: "töötab koos teatud kohtunikega ja kirjutab arvamuse, mida nõutakse, patsient ja inimene ei tähenda talle midagi, teenib inimeste arvelt ainult, valetab"

31
2.8

Anne Kleinberg

Psühhiaater

Tuim arst

Ann kirjutab: "Ebameeldiv kogemus. Arst ei tundnud huvi, ei leidnud kontakti lapsega ja tundus, et ei püüdnudki leida. Üleolev ja tuimalt suhtlev, kurja näoga pobisev...Päris üllatav kuidas see..."

31
2.8
« 1 2 3 4 ... 16 »