Psühhiaater

Kokku leiti 238 tulemust
« 1 2 3 4 ... 16 »

Andres Sild

Psühhiaater

Keskendumine patsiendi probleemile sõltub ...

Kristel kirjutab: "Kindlasti professionaal. Keskendumine patsiendi probleemile sõltub probleemi iseloomust. Igale patsiendile ei pruugi tingimata sobida, kuid kahtlemata püüab anda oma parima, kui..."

5
4.7

Anneli Parksepp

Psühhiaater

Arvamus ta kohta

Anonüüm kirjutab: "Arstina on väga tore inimene, kuid meilidele kipub mitte vastama... kui mul on probleeme uue retsepti kätte saamisega (õnneks viimasel ajal pole olnud). Mis puudutab ärevushäireid,..."

6
4.6

Ants Puusild

Psühhiaater

Hinnangu admine

Rein Tomson kirjutab: " Ei ühtki laidusõna"

6
4.6

Andres Adams

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

7
4.5

Anu Susi

Psühhiaater

Väga hea ja teadlik arst!

Ane kirjutab: "Ma olen väga õnnelik, et meie Eesti ühiskonnas on selline lastepsühhiaater, kes oskab lastega-ja vanematega suhelda. Edu."

7
4.5

Anu Järv

Psühhiaater

Enne kui sellele arstile ...

Anonüümne kirjutab: "Enne kui sellele arstile oma mured usaldate, küsige temalt, mille kohta pidi ta aprillis Kliinikumi Eetikakomitees küsimustele vastama ja selgitusi andma. Ta manipuleeris..."

12
4.2

Anne Daniel-Karlsen

Psühhiaater

Parim

Riina Kelp kirjutab: "Kõige parem tohter, kellega olen oma elus kokku puutunud."

14
4.0

Andres Lehtmets

Psühhiaater

Parim.

S. S kirjutab: "Dr Andres Lehtmets on oma ala professionaal, keda tasub usaldada. Olen tema vastuvõttudel käies palju abi saanud ja selle eest ka väga tänulik. "

14
4.0

Ann Veiken

Psühhiaater

kohutav

Ale kirjutab: "kuule Ann, mine pensionile ära, sa ei tea ena ise ka mida sa tahad, kõigepealt tasuks ikka patsient ka ära kuulata, kui ravi määrama hakkad, ja ära otsi pidevalt laua alt midagi,..."

17
3.8

Anneli Sell

Psühhiaater

ükskõikne arst

otsib sooja kirjutab: "Käin tema juures ka juba mitu aastat, ei viitsi arsti vahetada, aga eelkõige torkas tõesti algusest peale silma soojuse puudumine. Ta suunab inimest ühiskonna poole tagasi ja ei..."

21
3.5

Annela Kiil

Psühhiaater

ei enam.....

Patsient kirjutab: "ei meeldinud/istunud ründav olek,süüdistav kuigi näitas välja,et luges haiguslugu eelnevalt-tulid mõned terviseprobleemid talle üllatusena. Kõik ei ole mõtlemisest kinni nagu..."

22
3.4

Anti Liiv

Psühhiaater

ei soovita

anonüümne kirjutab: "See arst vajab ise psühhiaatrit. Ajab täiesti seosetut juttu, näiteks kuidas ta nägi bussipeatuses kahte narkomaani üksteisele ´´´´´panemas. Uhkustas, et teda on kustsutud..."

25
3.2

Anu Kasmel

Psühhiaater

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0

Anu Arold

Psühhiaater

inimestele ohtlik

süsteemi tankist kirjutab: "töötab koos teatud kohtunikega ja kirjutab arvamuse, mida nõutakse, patsient ja inimene ei tähenda talle midagi, teenib inimeste arvelt ainult, valetab"

31
2.8

Anne Kleinberg

Psühhiaater

Teist korda enam küll minna ei tahaks..

Anonüümne kirjutab: "Olin kunagi sunnitud abi otsima mõnes küsimuses. Suhtumine oli üleolev ja nipsakas. Võib olla talle proffessionaalina tunduvadki mõned klientide probleemid/küsimused..."

33
2.6
« 1 2 3 4 ... 16 »