Otsingu tulemused

Katrin Abel

Viljandi mnt 8, Käru alevik, Käru vald, Raplamaa

Suured tänud

Liina kirjutab: "Väga põhjalik, suure empaatiavõimega, tark ja abivalmis arst"

7
4.5

Aureli Erm

Turu 8/10, Viljandi

Perearst Aureli Erm on ...

Viive kirjutab: "Perearst Aureli Erm on väga tähelepanelik, kuulab, annab head nõu, teeb regulaarselt analüüse, suunab eriarstide vastuvõtule, seega hoolib oma patsiendist. Usaldan teda täielikult...."

5
4.7

Helve Kansi

Tartu 1, Viljandi

Helve Kansi

Kris kirjutab: "Väga aeglase taibuga perearst. Kui laps haige on, ei suvatse üldse süveneda. Kõike peab ise kerjama, vereproovi, pissiproovi uurimist jne. Tema ainuke soovitus iga haiguse korral..."

16
3.9

Margit Kivaste

Turu 8/10, Viljandi

Hooliv perearst

S.kirjutab kirjutab: "Olen oma perearstiga väga rahul!"

5
4.7

Aire Klasman

Leola 8a-1, Viljandi

arstilaadne toode

pettunud kirjutab: "Uuringutele ei saada, elementaarsed sidumismaterjalid puuduvad. KUMMIKINDAID EI OLE TAL OLEMASKI!! Õde on sunnitud paljakäsi protseduure tegema. Mille arvelt saaks veel kokku..."

21
3.5

Agnes Leesmäe

Andmed puuduvad

Parim arst

Reet kirjutab: "Üks parimaid arste.Ilma temata ma isegi ei teaks, kuidas oma haigusega hakkama saaks.Hooliv, mõistev ja üks parimaid. Suured tänud talle. "

24
3.3

Helen Lööndre

Viljandi 4, Türi, Türi vald, Järvamaa

Lööndre

If kirjutab: "ei sobi"

18
3.7

Marje Metsur-Benzel

Turu 8, Viljandi

Positiivne

Vy kirjutab: "Telefonitsi saab kätte nii õdesid kui arsti. Ma pole krooniline haige, kuid mu haigused löövad välja äkki ja helistades on alati samal päeval kohale kutsutud. Ühe korra andis küll..."

6
4.6

Anneli Ots

Tartu 1, Viljandi

Vastuväide Risti märkusele

Patsient kirjutab: "Juhtusin olema ootesaalis, kui Rist ilmus ooteruumi ja nõudis koheselt arsti juurde saamist. See, et vastuvõtule ootas veel inimesi, teda ilmselgelt ei huvitanud. Pereõde selgitas..."

7
4.5

Anneli Poola

Turu 8/10, Viljandi

dr. Anneli Poola

Eha kirjutab: "Olen aastaid tema vastuvõtul käinud kok haigena ja pean tema kohta ainult kiitvaid sõnu ütlema.Ta on super arst,profesionaalne,sõbralik ja südamlik .Suur ,suur aitäh!"

3
4.8

Eerika Pukspuu

Viljandi 2-11, Kehtna alevik, Kehtna vald, Raplamaa

...

Anonüümne kirjutab: "Aitab alati."

13
4.1

Ellen Rahe

Viljandi mnt 4, Kõpu alevik, Kõpu vald, Viljandimaa

ebameeldiv

Raul kirjutab: "Väga ebaprofessionaalne ja negatiivne kogemus. Hea veel, et ei uurinud mida ma teen lapsega hoolduslehel olles. Lapsel köha ja nohu, kontrollis kopse olevat korras ja ilma lambita..."

20
3.6

Liivi Roosileht

Viljandi 4, Türi, Türi vald, Järvamaa

Ei

Ema kirjutab: "Lapsele diagnoosi panemisel tegi korduvalt raskeid vigu. Nüüdseks on perearst ära vahetatud."

17
3.8

Pille Sarapuu

Tallinna 2, Viljandi

Tore arst

Marju Sats kirjutab: "Ma olen õnnelik, et minu perearstiks on väga kaua aega olnud Pille Sarapuu. Olen alati saanud kiiret ja asjakohest ravi! Suhtlemisel on Pille olnud alati väga sõbralik. Ka õde..."

9
4.4

Rita Sarapuu

Turu 8/10, Viljandi

Ma ei ole kindlasti ...

Mihkel Servinski kirjutab: "Ma ei ole kindlasti kompetentne hindama ühegi arsti professionaalsust, aga puudub vähimgi põhjus oma perearsti profesionaalsusele väiksem hinne kui maksimum anda. Ükski arst ei saa..."

12
4.2

Henn Sepp

Leola 8, Viljandi

Hoolimatu arst

Hoolimatu arst kirjutab: " Henn Sepp naistega üldse suhelda ei oska, kõik on tal simulandid. Vereproove ei tee,.. lihtsalt pole vaja ! Ja nii ..iii ongi !!! Miks ta selline on ? Küsigu enda käest...."

37
2.3

Meeli Sova

Tartu 15a, Viljandi

Õnnetu.

Haige. kirjutab: "Ei saanud õiget ravi haigus ägenes.Haigla satutes saadi pihta milles asi ja alles siis sain õige ravi.Olen tänulik arstile kes mind haiglas ravis."

16
3.9

Toomas Tamm

Viljandi 4, Türi, Türi vald, Järvamaa

minu parim perearst

meeli pener kirjutab: "Toomas Tamm on hooliv,tähelepanelik ja kui on kahtlusi,saadab kohe eriarsti juurde. Ta on parim!"

6
4.6

Piia Tamm

Viljandi 4, Türi, Türi vald, Järvamaa

Vastutulelikkus

H. Männik kirjutab: "Dr. Piia Tamm on alati väga vastutulelik. Kuulab hoolega patsiendi kurtmist, saadab eriarsti juurde, kui vaja. Vastab telefonile ja annab nõu ka telefoni teel. Tark ja meeldiv..."

7
4.5

Riina Tamm

Tallinna 2, Viljandi

Rahulolev

M.K. kirjutab: "Mina jäin temaga rahule,teinekord viskas pindu,aga see tuli alla neelata. Mul on väga kahju,et otsustas ära minna. Uue arstiga esialgu klappi pole,kas seda ülse olema..."

16
3.9

Berta Toikka

Tartu 1, Viljandi

Sõbralik tubli arst.

Merit kirjutab: "Väga hooliv arst. Ei ole kitsi sind saatma vajadusel spetsialisti juurde või vereanalüüse tegema. "

5
4.7

Valentina Tšivkin

Turu 8/10, Viljandi

Hea arst

Karusmari kirjutab: "Lastearstina on Tšihvkin lausa jumalik. Laste pärast on ta kõigeks valmis,kirjutab ravi ja hoolitseb, et lastega kõik korras ja alati võtab vahele, kui mingi väga suur mure..."

6
4.6

Lea Urb

Viljandi 4, Türi, Türi vald, Järvamaa

Väga meeldivkogemus ja ta ...

Anonüümne kirjutab: "Väga meeldivkogemus ja ta arvestab patsiendi eripärasusi. "

10
4.3

Ülle Vardja

Turu 8/10, Viljandi

Paremat ei oska tahtagi!

Tarmo Loodus kirjutab: "Alati abivalmis, kaasamõtlev, lahendusi pakkuv ja leidev, toetav .... Ilma temata oleks meie pere üsna murendatud, tütar ja naine hooliva ravita. Suur tänu ja olge hoitud!"

12
4.2