Otsingu tulemused

Kai Aarik

L. Puusepa 1a, Tartu

Dr. Petrova

Patsient kirjutab: "Dr. Petrova on super!"

28
3.0

Heima Aduson

Tartu mnt 15-18, Võnnu alevik, Võnnu vald, Tartumaa

perearst

moonika käsper kirjutab: "ei ole rahul lapsel oli vedeliku puudus dr Aduson soovitas joota lapsele jogurtit kus juures laps oksendas pidevalt ja ei julenud suu sisse seetõttu midagi võtta kutsusin järgmisel..."

14
4.0

Anneli Alekõrs

Gildi 8, Tartu

Kohutav arst

anonüümne kirjutab: "Oma patsientidest ülsde ei hooli. Saatekirja pärast vaja alati minna vastuvõtule, kuigi sama murega käin eriarstide vahet 4 aastat. Ei kuula kunagi, mida räägin. "

18
3.7

Vivian Alles

Vabaduse pst 2-2, Tartu

M.

Kadri kirjutab: "Väga positiivne kogemus, sain oma murele kiire lahenduse. Mu eelmine perearst ei osanud üldse midagi teha, aga Dr. Alles diagnoosis kohe probleemi. "

18
3.7

Merike Ausmees

Tartu mnt 18, Tõrva

pettumus

Taimi kirjutab: "Olen väga pettunud selles arstis.Suur tänu Liiale ja jõudu jaksu edaspidiseks.Mis küll saab kui Liia läheb ära."

25
3.2

Eike Elmet

Vaksali 17, Tartu

Alati abivalmis suunav edasisisteks ...

anne kirjutab: "Alati abivalmis suunav edasisisteks ravideks"

7
4.5

Maire Frorip

Gildi 8, Tartu

Vaga hea perearst

Margarita kirjutab: "Olen oma perearstiga vaga rahul. Ei ole probleeme olnud analuusidega ega suunamiskirja saamisega, konkreetne.Alati helistab tagasi. Rahulikult kuulab ara koik mured ja annab..."

25
3.2

Maia Gavronski

Turu 2, Tartu

Sinine leht

Tatjana kirjutab: "Väga halb arst igas mõtes nii lastele ja täiskasvanutele!"

17
3.8

Anne Haas

Tartu 4, Tõrva

arst kelle jaoks vanurid pole keegi

Anonüümne kirjutab: "minu arust pole ta hea arst."

12
4.2

Margarita Hapunova

Puusepa 1a, Tartu

Uskumatu

Lea kirjutab: "Head soovitused on arsti vahetada, ehk ongi õige mõte, sest Hapunoval käivad õe sõnutsi vaid gripihaiged, muude asjadega õieti arsti juurde ei pääsegi. Ei usu, et järjekorrad nii..."

24
3.3

Marju Jallai

Staadioni 48, Tartu

Suurepärane arst

Triinu Koger kirjutab: "Kõikidele probleemidele leiab kiiresti lahenduse. Parim perearst kes mul kunagi olnud on. Ükski probleem pole jäänud lahenduseta. Ja ta teeb vajalikud proovid ja uuringud ennem kui..."

7
4.5

Ellen Jallajas

Gildi 8, Tartu

Verepilt

Andrus kirjutab: "Oma perearsti asendades ei osanud dr.Jallajas vere pilti lugeda, pidi konsulteerima kellegiga ---- IMELIK ----- ??????? "

14
4.0

Marika Juursoo

L. Puusepa 1a, Tartu

Kahju

Mina kirjutab: "Juursoo oli super arst! alati sai vajalikud asjad, pöördusid probleemiga, leiti lahendus!! mulle meeletult meeldis! Nüüd aga kahjuks mõtetu tibi nimekirja üle võtnud - ausalt..."

33
2.6

Sirje Kaasik

Mõisavahe 2, Tartu

kirjutab

Patsient kirjutab: "Üks normaalsemaid arste. Ta on olnud mu perearst sellest ajast kui ise olin noor. Nüüd ka minu lapsed tema käe all. Üksi probleem pole jäänud lahenduseta."

3
4.8

Elli Kahar

Staadioni 48, Tartu

Tegutseb vastavalt patsiendi vajadustele ...

Eleri kirjutab: "Mina olen rahul. Räägib kõik lahti, mis mul huvi pakub. Tegutseb vastavalt patsiendi vajadustele - suunab, soovi korral räägib koduseid ravimeetodeid jne (mitte ei kirjuta ainult..."

18
3.7

Helve Kansi

Tartu 1, Viljandi

!!!

SK kirjutab: "Parim kogemus perearstil, mis mul olnud. "

14
4.0

Hiie Karelson

Turu 2, Tartu

Meeldivad emotsioonid!

S.Alber kirjutab: "Käin harva perearsti juures, aga haruldaselt sisupõhine lähenemine, viisakas ja kõikidesse tervise küsimustesse proff suhtumine. Suur tunnustus ka pereõde Kersti Murumaale!"

16
3.9

Tatjana Katjuk

Mõisavahe 2, Tartu

Väga hooliv ja hinnatud arst

Ei soovi avaldada kirjutab: "Ei vahetaks dr Katjuki teise arsti vastu, ka dr H.Koppa on väga professionaalne. Lp patsiendid, kes Te ei ole dr Katjuki ravimeetoditega rahul, valik on ju Teie! Vahetage arsti..."

17
3.8

Luhamets Katrin

Vaksali 17, Tartu

Ei saa kuidagi kätte

Patsient kirjutab: "Telefon on kas automaatvastajal, kinni või kõneootel...no ei õnnestu kuidagi visiidile registreeruda, ega konsulteerida. Õde on väga meeldiv, motiveeritud, kuigi ka teda kätte..."

17
3.8

Tarvo Kiudma

L. Puusepa 1a, Tartu

kas ainult ravimid?

patsient kirjutab: ""suhtumine patsienti on ebalev.Pigem on arvamus,et küll valud ja traumad ise ära lähevad.Asja lähemalt hakkab uurima alles siis ,kui ise uuringute kohta või ravivõimaluste kohta..."

12
4.2

Marje Koha

Vaksali 17, Tartu

meile parim

Riina kirjutab: "Marje Koha on väga tasemel arst,alati kättesaadav,sõbralik,abivalmis.Meil on vedanud!"

16
3.9

Liidia Koppel

L. Puusepa 1a, Tartu

Sõbralik ja abivalmis

Rein kirjutab: "Alati olen saanud loodetud abi ja asjalikke nõuandeid nii Dr. L.Koppelilt kui ka õde Mairelt."

10
4.3

Alla Kostina

Turu 2, Tartu

Tegu ülimalt sõbraliku ning ...

Anonüümne kirjutab: "Tegu ülimalt sõbraliku ning meeliva perearstiga. Samuti oma töös väga professionaalne ning põhjalik. Probleemidele sain kiired ning täpsed vastused ning ka vastava ravi."

27
3.1

Igor Kraft

Tartu mnt 52, Iisaku alevik, Iisaku vald, Ida-Virumaa

СПАСИБО

OLGA kirjutab: "Давно присматривались.недавно встали на учет. довольны вниманием и лечением. с направлениями тоже никаких проблем. ,,-´´ иногда очередь на прием."

9
4.4

Remo Kurruk

Mõisavahe 2, Tartu

Super arst!

Endine patsient kirjutab: "Minul isiklikult oli väga kahju kui pidin elukoha vahetuse tõttu uue perearsti otsima. Pool elu Kurruki patsient olnud ja ei ole olnud korda, kus ei oleks abi saanud. Väga tark..."

10
4.3

Tiina Küla

Rahu 8, Tartu

olen tema hingekirjas juba ...

rannet kirjutab: "olen tema hingekirjas juba üle 20 aasta ja olen oma muredele alati abi saanud, isegi nendele millele ise ei osanud algul tähelepanu pöörata aga mis tulid välja uuringute..."

3
4.8

Aija Landõr

Gildi 8, Tartu

...

liina kirjutab: "Olen väga rahul, hooliv ja põhjalik."

10
4.3

Malle Lehtmets

Mõisavahe 2, Tartu

Perearsti ei ole veel kommenteeritud

Milline oli sinu viimane kogemus perearstiga?
Jaga oma positiivseid ja negatsiivseid kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Tatjana Lelov

Vana-Tartu mnt 25, Vaida alevik, Rae vald, Harjumaa

Tänu Vaida perearstipunktile

Tänulik patsient S kirjutab: "Perearstide päeval tahan avaldada tänu perearst Tatjana Lelovile ja Vaida kauaaegsele medõele Virve Lootusele. Minu kogemused perearstipunkti külastamisel ainult positiivsed...."

22
3.4

Marge Lepik

Gildi 8, Tartu

Kiidan perearst Marge Lepikut ...

Ethel kirjutab: "Kiidan perearst Marge Lepikut . Olen tema juures olnud juba kaua aega ja selle aja jooksul olen saanud alati abi ja toetust oma terviseprobleemidele."

9
4.4

Valentina Leppik

L. Puusepa 1a, Tartu

väga rahul

helve kirjutab: "Olen väga rahul dr. Toriga: kuulab ära mured, suhtleb meeldivalt ja asjatundlikult. "

17
3.8

Aino Liba

L. Puusepa 1a, Tartu

Halb kogemus

Ei tea kirjutab: "Saatis mind täisealiselt lastearsti juurde, kes oli viimane sahhiip ja karjus minu peale ja mõnitas. Ennem suren maha kui lähen veel selliste arstide juurde."

7
4.5

Tamara Liimask

Turu 2, Tartu

Liiga koormatud?

Anonüümne kirjutab: "Väga halb kogemus selle arstiga. Jääb selline mulje, et ta ei kuula kunagi lõpuni, mida talle räägitakse, ei suvatse kunagi midagi seletada. Jääb selline mulje, et suhtled mingi..."

40
2.1

Evi Lill

Tartu mnt 2a, Otepää

pettunud

* kirjutab: "perearstis. Pealiskaudne ja ravimisel initsiatiivitu. Kui ise ei uuri ravimite kohta, siis jäädki ühtesid ja samu kasutama, ravimi allergia korral ei oska midagi soovitada - kõik..."

9
4.4

Ülle Lomp

Tartu mnt 38, Mustvee

perearst või mis

margit kirjutab: "olen väga pettunud selles perearstis, kuna sundkorras liideti meid Mustvee perearsti keskusega, siis abi sealt küll ei saa, aega arsti vastuvõtuke raske panna, sest telefon ei..."

32
2.7

Tarmo Loogus

Turu 2, Tartu

harjumus

Anonüümne kirjutab: "Harjumus on juba mitte võtta vist kõnesid vastu, helistan pidevalt ja kunagi kätte ei saa.. selleks et kätte saada peab helistama retseptsiooni ja paluda et nad helistaksid. Kurb..."

32
2.7

Eva Loskit

L. Puusepa 1a, Tartu

Vist natuke tujukas

Kadri kirjutab: "Vahepeal tundub väga hajameelne, tegeleb muude asjadega, räägib pikalt telefoniga, kui patsient istub toolis ja ootab. Ja mõni teinekord kuulab ilusti mure ära ja üritab..."

13
4.1

Leena Lättemägi

Gildi 8, Tartu

Mulle sobib

Vambola kirjutab: "Mulle sobib, humoorikas tädi. Nagu päris inimesega kohe räägiks :) Kätte jah ei saa kuidagi. See on Eesti täisnimekirjaga perearstide ühine viga. Arvan, et ei ole Dr Leena..."

12
4.2

Sirle Mangus

Rahu 8, Tartu

Hea arst

Jana kirjutab: "Mina olen alati abi saanud ja analüüse tehakse, tundub, rohkem kui kusagil mujal. Professionaalne ja põhjalik, sestap ilmselt peabki ukse taga vahel pisut kauem ootama."

33
2.6

Lea Miidla-Leitu

Gildi 8, Tartu

See arst on kiiksuga

Ju kirjutab: "Kas te teete nalja, kui teda kiidate? Kas ta eelistab meespatsiente? "

12
4.2

Valeri Mizer

Tartu mnt 2a, Otepää

Väga rahul

Heino kirjutab: "Ülimalt põhjalik - teadlase loomuga arst. Leidis lahenduse murele, millega olen aastaid teiste arstide uksi kulutanud. Aitäh!"

6
4.6

Eve Mõistus

L. Puusepa 1a, Tartu

Olen dr Eve Mõistusega ...

Virve kirjutab: "Olen dr Eve Mõistusega väga rahul. Alati saadab proove tegema, olen saanud abi, kui vajan. Õde on ka väga tore alati leiab aja, et ei peaks mitu päeva ootama. Doktor on rahulik,..."

12
4.2

Tatjana Nerro

L. Puusepa 1a, Tartu

...

Natalia kirjutab: "Hea arst."

27
3.1

Maire Nirk

Gildi 8, Tartu

Ta ei viitsi enam tööd teha!

nuki kirjutab: "1.Laisaks muutunud. Lihtsam on tal oma töö anda asendus arstile,mida on väga tihi. Ja millegi pärast on kogu aeg uued asendajad,kes ei tea patsientist midagi jne. Ja annavad..."

10
4.3

Anneli Ots

Tartu 1, Viljandi

Hea

Hanna kirjutab: "Hea perearst😀"

7
4.5

Elma Pavlova

Gildi 8, Tartu

negatiivne kogemus

L. kirjutab: "Ei väljastanud saatekirja eriarsti juurde, viites sellele, et see on väga kallis protseduur. Tema poolt soovitatud ravi oli ainult valuvaigestite vastuvõttmise määramine."

13
4.1

Tarmo Peda

Turu 2, Tartu

hinnang

Annika kirjutab: "Esimene perearst (olen 2x vahetanud enne teda), kes reaalselt hoolib ka oma patsientidest ja saadab uuringutele/eriarstidele. Ka väikseimaid kõrvalekaldeid analüüsides märkab ning..."

13
4.1

Piret Peda (Suviste)

Mõisavahe 2, Tartu

..

Anonüümne kirjutab: "Oma kogemus"

6
4.6

Ülle Perend

Vaksali 17, Tartu

Väga hea suhtumisega ja ...

H kirjutab: "Väga hea suhtumisega ja avatud arst. Proovib alati võimalikult vastu tulla, et probleemid saaksid lahendatud. On palju patsiente, siis vahel on natuke raske kätte saada."

6
4.6

Mare Piilberg

Gildi 8, Tartu

Mare Piilberg

Tiiy kirjutab: " Ei ole ülds ekompetentne arst. Saatekirja ei anna ja ise ei oska ravis midagi soovitada. Mulle jättis väga halva mulje. "

9
4.4

Liina Pilv

Gildi 8, Tartu

Ebakompetentne

Mai kirjutab: "Ei saatnud ebastabiilse stenokardiaga patsienti koheselt haiglasse nagu ravijuhised ett näevad ja patsient sai laiaulatusliku südamelihaseinfarkti."

20
3.6

Urve Pissarev

Gildi 8, Tartu

Hea arst

urho kirjutab: "Väga hea arst. Tunneb oma tööd ja inimest. Vastutulelik. Kahjuks seetõttu raskesti kättesaadav. "

12
4.2

Marika Plaks

Gildi 8, Tartu

Väga hea arst

Ly kirjutab: "Olen väga tänulik oma perearstile, hindan tema asjalikkust, kannatlikkust, viisakust ja tasakaalukust. Olen temalt saanud abi ja väga rahul tulemuste üle. Õde on väga abivalmis,..."

7
4.5

Ludmilla Proovel

Lähte alevik, Tartu vald, Tartumaa

Hea arst!

Kairi Kaelep kirjutab: "Väga sõbralik ja vastutulelik! Oskab nii laste kui täiskasvanutega meeldivalt suhelda Ka raviga oleme rahul. Kiidusõnad ka pereõele Hille Suurkivile!"

18
3.7

Liivia Pullerits

Turu 2, Tartu

Visiit arsti juurde:

Patsient kirjutab: "Külastan perearsti vast korra aastas kui tõesti on häda käes,mitte kunagi ei ole ma saanud sellelt arstilt kohe abi.Ikka ja jälle pean tegema korduvaid visiite et saada aru mis mul..."

28
3.0

Ene Pärsim

Turu 2, Tartu

EI saa abi

Anonüümne kirjutab: "Lapsel oli kõripõletik, abi ei saanud ja pidime öösel hoopis kiirabi kutsuma. Esimesel võimalusel vahetan perearsti ära. Seletasin õele telefoni teel, et laps ärkab üles ja mõnd..."

21
3.5

Eve Rebane

Tartu 4, Tõrva

Tal on väga hoolivad ...

Anonüümne kirjutab: "Tal on väga hoolivad pereõed, kes puudujäägid ära klaarivad. Ei tundu hoolivat patsiendi yervisest."

25
3.2

Laidi-Astrid Reinet

Gildi 8, Tartu

Nimi eskitav

Katrin kirjutab: "Laidi-Astrid Reinet on pensionile jäänud (oli väga tore ja professionaalne arst) ja praegu võtavad patsiente vastu Ivika Oja ja Ave Pedaja + pereõde Kaja. Tasemevahe varasemaga..."

16
3.9

Ülle Roostalu

L. Puusepa 1a, Tartu

tänud

Kalju Maasikmäe kirjutab: "Lp.dr. Saoled mind mitmest haigusest välja vedanud .Ma olen Sulle väga tänulik.Sa oled kõige parem perearst."

14
4.0

Anneli Rätsep

L. Puusepa 1a, Tartu

suurepärane arst

Katri kirjutab: "Dr Rätsep on väga hea perearst, hooliv, kuulab patsienti, empaatiline. Minu arvates on tegemist ühe parima arstiga, keda olen kohanud. Kohtleb patsienti kui inimest, mitte kui..."

5
4.7

Sirje Saar

Vaksali 17, Tartu

Parim!

Kalmer kirjutab: "Paremat perearst ei oska tahta oma lapsele. Arst kes ootab ära ka siis kui tööpäev on lõppenud. Hästi sõbralik!"

16
3.9

Sirje Saarniit

Gildi 8, Tartu

KÕIGE LOLLEM ARST MINU ELUS

VALTER K kirjutab: "Tere kõigile! Olen nüüd 48 a vana ehk noor mees. Minu haigus mis mind saadab kogu elu on EPILEPSIA ja selles on ka tema süü ehk tollal minu perearsti Sirje Saarniidu süü.Olin vist..."

16
3.9

Heili Sarapuu

L. Puusepa 1a, Tartu

mis on just lapspatsientide ...

Elviira kirjutab: "Dr.Sarapuu on väga professionaalne, rahulik ja konkreetne arst. Asjatuid ravimeid ei määra, ennekõike teeb vajalikud uuringud. Meeldib väga tema leebus, mis on just..."

14
4.0

Hiie Seepter

Puusepa 1a, Tartu

Hea, professionaalne arst

Toomas kirjutab: "Meie pere on tema juures käinud aastaid ja oleme väga rahul."

9
4.4

Külli Sild

Vaksali 17A, Tartu

Dr Sild on suurte ...

Ly kirjutab: "Dr Sild on suurte kogemustega hooliv arst. Võin öelda, et tema õige ja kiire diagnoos päästis minu lapse! Tegelikult plaanisin mingi aeg tagasi lastel arsti vahetada, sest tundus,..."

9
4.4

Jelena Soboleva

Gildi 8, Tartu

minu perearst

urmas abel kirjutab: "Igati vastutulelik.praeguses olukorras loodan vàga tema antud ravile."

18
3.7

Gerta Sontak

Tartu mnt 2a, Otepää

Äri

Endine patsient kirjutab: "Sontaki praksis on eelkõige äriettevõte- osutatakse teenuseid, mis talle kasulikud, patsiendi soovid ja vajadused on väga mitmendajärgulised."

20
3.6

Meeli Sova

Tartu 15a, Viljandi

Hoolin oma tervisest!

Patsient kirjutab: "Kohuaeg on tunne ,et streigivad! Isegi ei kuulata mis räägid. Surutakse enda arvamust peale. Saatekirja küsid siis võtaks nagu tema enda taskust raha ära! Oletavad ainult! Jutule..."

16
3.9

Anu Starkopf

Nõlvaku 13-1, Tartu

Parim arst!

Loki Reinart kirjutab: "Kogu meie pere on palju aastaid käinud tema juures ja alati saanud kiiresti vajalikku abi. Samuti jagub mul vaid kiidusõnu tema pereõdedele ja kogu Nõlvaku perearstikeskuse..."

3
4.8

Maimu Sõrmus

L. Puusepa 1a, Tartu

Õnneks...

Hing Kinni kirjutab: "...on meil internet, et lugeda välja haigusnähtude põhjal diagnoos. Astmat see arst diagnoosida ei suutnud. Nõudmisel suunati lõpuks kopsuarstile. Kui ehk varem oleks köhale õige..."

27
3.1

Tatjana Štšaslivaja

Tartu 38, Mustvee

Väga rahul

Elma kirjutab: "Parim perearst. Ta on lahke, sõbralik ja asjalik. Olen tänulik."

20
3.6

Kristi Taim

L. Puusepa 1a, Tartu

Kohutav kogemus

Masendav kirjutab: "Sellist käitumist nagu dr.Taime pereõel ei ole iial meditsiinis kohanud. Inimene on ülbe,tõstab häält ja keeldub teenust osutamast ,rääkimata protseduurist,millele otsime abi..."

28
3.0

Urmas Takker

L. Puusepa 1a, Tartu

meie perearst

Imre Taal kirjutab: "Tõeliselt kompetentne perearst. Leiab alati lahenduse on järjekindel ja väga meeldiv ning hooliv arst.Samuti tahaks kiita ka õde, hea ja hooliv nagu õde olema peab.Edu neile! "

6
4.6

Lemme Talvis

Rahu 8, Tartu

Laisad õed

Kristiina kirjutab: "Telefonitsi pole järjekordselt võimalik kätte saada - on kinni või kutsub ja ei võeta vastu. Sama probleem juba aastakümneid. Tõeliselt närvesööv ja tõstatab perearsti vahetuse..."

6
4.6

Berta Toikka

Tartu 1, Viljandi

Sõbralik tubli arst.

Merit kirjutab: "Väga hooliv arst. Ei ole kitsi sind saatma vajadusel spetsialisti juurde või vereanalüüse tegema. "

5
4.7

Marite Toots

Vaksali 17A, Tartu

Kõik hästi

Jüri kirjutab: "Varem oli keeruline kätte saada, kuid nüüd on tehtud muudatused. On eraldi telefonitunnid, on eraldi õe vastuvõtt. Nüüd pole ei migeid probleeme arsti juurde pääsemisega ja kõik..."

12
4.2

Kaja Torm

Puusepa 1a, Tartu

oma arust selgeltnägija

Luule Ennok kirjutab: "Ei saada kunagi ei vereproovile,ega mujale.Kui inimesel on valud sees,siis käseb ainult valuvaigisteid süüa ,kasvõi mitu aastat,aga mingit saatekirja tema käest ei saa.Kas ta arvab..."

13
4.1

Maire Treial

L. Puusepa 1a, Tartu

Maire Treial

Anonüümne kirjutab: "Ma pole just tihti haige, aga kui mul on abi vaja läinud, siis on arst mitmel korral alahinnanud ravi- ja eriarsti juurde suunamise vajadust, sest ei kuulanud muret lõpuni."

13
4.1

Mare Treier

Tartu mnt 2a, Otepää

e-mail

Geili Vesso kirjutab: "mis te arvate, kas perearstil võiks olla ka e-mail, kus ta patsient saab vajaduse korral ka probleemi ära rääkida... äkki mõnel inimene on nt sealt kandist ära kolinud kuskile..."

9
4.4

Diana Treštšina

Mõisavahe 2, Tartu

...

Jelena kirjutab: "Väga hea, kompetentne ja hoolitsev arst.""

16
3.9

Merike Tubli

Nõlvaku 13-1, Tartu

respect

kulno kirjutab: "Oleme alati haigustele jälile saanud. Tubli ja abivalmis tohter.Oskab haige ära kuulata ja nõu anda"

10
4.3

Maire Vaarik

Gildi 8, Tartu

Väga sõbralik ja hea perearst

Mati Heinloo kirjutab: "Maire Vaarik oli minu perarstiks 37 aastat. Ta oli alati heas tujus ja abivalmis. Soovin temale pensionipõlves head tervist ja õnne."

6
4.6

Viive Valge

L. Puusepa 1a, Tartu

ei ole rahul

Anonüümne kirjutab: " Palun hoidke sellisest arstist eemale, pereõde soovitab Amway vitamiine ja tõsiste probleemidega patsiendid jäevad abita."

31
2.8

Anu Vasar

L. Puusepa 1a, Tartu

hea ja asjalik

Reet Hussar kirjutab: "Olen väga pikka aega olnud dr. Vasara patsient ja nende aastate sisse mahub nii mõndagi minu tervisega seonduvat. Minu kogemused on väga head, ta kuulab osavõtlikult ja arutame..."

7
4.5

Monika Vask

Turu 2, Tartu

Ebameeldiv

Anonüümne kirjutab: "Ta ülbitses ja süüdistas. Ei tahtnud eriti minu probleemiga aidata ja kui uuriski mind, siis tülpinud näoga. Selline tunne oli, et ma ainult tüütan teda ja miks ma üldse tema..."

13
4.1

Velve Veski

Mõisavahe 2, Tartu

halb arst

Justina kirjutab: "Väga kaua on vaja tal paluda saatekirja, sellepärast ei jõudnud õigel ajal spetsialisti juurde, nüüd suured probleemid tervisega"

12
4.2

Merike Värv

L. Puusepa 1a, Tartu

Olen dr. Värvi tegemistega rahul

Kalevipoeg kirjutab: "Ta on küll veidi aeglane, kuid ma olen kõik, mis vaja, ikkagi tehtud saanud ning tõenäoliselt parimal võimalikul viisil..."

9
4.4