Otsingu tulemused

Kai Aarik

L. Puusepa 1a, Tartu

Leidsin uue

Vahetaja kirjutab: "Vahetasin just perearsti, sattusin perearste vaatama ja huvi pärast vaatasin, mis Kai Aariku kohta siin tagasiside on. No üldse ei imesta, siin kõik need põhjused miks perega teise..."

32
2.7

Heima Aduson

Tartu mnt 15-18, Võnnu alevik, Võnnu vald, Tartumaa

perearst

moonika käsper kirjutab: "ei ole rahul lapsel oli vedeliku puudus dr Aduson soovitas joota lapsele jogurtit kus juures laps oksendas pidevalt ja ei julenud suu sisse seetõttu midagi võtta kutsusin järgmisel..."

14
4.0

Anneli Alekõrs

Gildi 8, Tartu

Jagab valeinfot

... kirjutab: "Arst soovitas tungivalt ja ebaviisakalt väljendudes viiekuusele rinnapiimatoidulisele lapsele hakata köögiviljapüreed andma, öeldes isegi, et me oleme sellega juba ammu hiljaks..."

20
3.6

Vivian Alles

Vabaduse pst 2-2, Tartu

õudne mädane põletik näos

Signe Jürgens kirjutab: "Ma pidin lolliks minema, kui kuhugi nahaarstile ei saanud, aga Vivian Alles oskas selle ära ravida, ta on maailma parim arst "

18
3.7

Merike Ausmees

Tartu mnt 18, Tõrva

pettumus

Taimi kirjutab: "Olen väga pettunud selles arstis.Suur tänu Liiale ja jõudu jaksu edaspidiseks.Mis küll saab kui Liia läheb ära."

25
3.2

Eike Elmet

Vaksali 17, Tartu

Suured tänud

Anne kirjutab: "Ainult kiitust igas tervis probleemiga leidnud õiged lahendused"

7
4.5

Maire Frorip

Gildi 8, Tartu

Nii ja naa

Anonüümne kirjutab: "Kõik oleneb arsti tujust. "

27
3.1

Maia Gavronski

Turu 2, Tartu

ARST või ASI

HAIGE kirjutab: "Kõik mida patsiendid kirjutavad õige aga mida MG sugulased või ta ise kirjutab jama ja ainult promomine ja hinde tõstmiseks. "

17
3.8

Anne Haas

Tartu 4, Tõrva

arst kelle jaoks vanurid pole keegi

Anonüümne kirjutab: "minu arust pole ta hea arst."

12
4.2

Margarita Hapunova

Puusepa 1a, Tartu

väga hoolivad

erika kirjutab: "Tundub, et meie koos abikaasaga oleme hoopis teise arsti juures käinud.Väga hooliv ja sõbralik perearst-õde,alati saab abi,tunneb oma tööd. Kunagi ei ole probleemi vastuvõtule..."

22
3.4

Marju Jallai

Narva mnt 112, Tartu

kiitus

patsient kirjutab: "Parimatest parim. Alati uurib kõike põhjalikult ja selgitab kõike. Jääge alati selliseks"

7
4.5

Ellen Jallajas

Gildi 8, Tartu

Endiselt väga hea arst

Marcus kirjutab: "Olen juba peaaegu 20 aastat tema juures ja olen väga rahul. Kui on probleem, siis tegutseb ja suunab edasi. Ka pereõde on väga hea!"

13
4.1

Marika Juursoo

L. Puusepa 1a, Tartu

Kahju

Mina kirjutab: "Juursoo oli super arst! alati sai vajalikud asjad, pöördusid probleemiga, leiti lahendus!! mulle meeletult meeldis! Nüüd aga kahjuks mõtetu tibi nimekirja üle võtnud - ausalt..."

33
2.6

Sirje Kaasik

Mõisavahe 2, Tartu

Oli ka meie perearst

ja jah kirjutab: "Kahjuks kolides kaotasime tema ja Tallinnas samavärset leidnud ei ole."

3
4.8

Elli Kahar

Narva mnt 112, Tartu

Hea perearst

Alfred kirjutab: "Soojalt soovitan teda. Loen kommentaare ja imestan, kunagi pole kuulnud et ta tõstaks häält. Rahulik ja tore arst. Arsti juurde saab kiiresti ja pereõde on väga hooliv ja sõbralik...."

18
3.7

Helve Kansi

Tartu 1, Viljandi

et paremat arsti ja ...

Maive kirjutab: "Arvan, et paremat arsti ja õde annab leida - olen algusest saadik olnud Dr. Kansi patsient ja on öelda ainult kiidusõnu . Väga põhjalik ja sõbralik "

14
4.0

Hiie Karelson

Turu 2, Tartu

Arst nagu kuuvarjutus

Patsient kirjutab: "Perearst nägu on meelest läinud. Näha on ainult abiarste, kes on küll vale eriala valinud. Õde on eemaletõukava suhtumisega. Kahju, et Külvi Peterson elukohta vahetas! Talle järgi..."

17
3.8

Tatjana Katjuk

Mõisavahe 2, Tartu

Väga hooliv ja hinnatud arst

Ei soovi avaldada kirjutab: "Ei vahetaks dr Katjuki teise arsti vastu, ka dr H.Koppa on väga professionaalne. Lp patsiendid, kes Te ei ole dr Katjuki ravimeetoditega rahul, valik on ju Teie! Vahetage arsti..."

17
3.8

Luhamets Katrin

Vaksali 17, Tartu

Patsiendi lollitamine

Kati kirjutab: "Kaks tundi telefoni otsas kuulen, kuidas olen kõnejärjekorras ja mind teenindatakse esimesel võimalusel. Olen pikali voodis, hetkel vajan retsepti ja krt keegi telefonile ei..."

20
3.6

Tarvo Kiudma

L. Puusepa 1a, Tartu

kas ainult ravimid?

patsient kirjutab: ""suhtumine patsienti on ebalev.Pigem on arvamus,et küll valud ja traumad ise ära lähevad.Asja lähemalt hakkab uurima alles siis ,kui ise uuringute kohta või ravivõimaluste kohta..."

13
4.1

Marje Koha

Vaksali 17, Tartu

Väga ebameeldiv

Amalie kirjutab: "Sain väga ebameeldiva kogemuse osaliseks - tegu on ülbe ning ebakompetentse arstiga, kellel jätkub julgust patsienti solvata: patsiendi mure arsti absoluutselt ei huvita."

18
3.7

Liidia Koppel

L. Puusepa 1a, Tartu

Hoolimatus ja vale diagnoos

Valeeria kirjutab: "Kurb, kui ainus arsti soovitus haige lapse emale, on anda rohkelt juua ja vajadusel palavikku alandada. See, et peres on juba ees kolm haiget, ei ole arstile mingiks ohumärgiks, et..."

12
4.2

Alla Kostina

Turu 2, Tartu

Suurepärane arst

Eli Olennikova kirjutab: "Olen Alla juures rohkem kui 20 aastat ja ei ole kordagi kahetsenud! Väga professionaalne, sõbralik, abistav ja kaasa mõtlev. Arst tuvastas ja tegi kogu töö, et saata mind..."

27
3.1

Igor Kraft

Tartu mnt 52, Iisaku alevik, Iisaku vald, Ida-Virumaa

СПАСИБО

OLGA kirjutab: "Давно присматривались.недавно встали на учет. довольны вниманием и лечением. с направлениями тоже никаких проблем. ,,-´´ иногда очередь на прием."

7
4.5

Remo Kurruk

Mõisavahe 2, Tartu

Olen väga rahul nii ...

Olga kirjutab: "Olen väga rahul nii arsti kui pereõe tööga. Mured alati kiiret lahendust saanud. Mõistev suhtumine, professionaalsus. "

10
4.3

Tiina Küla

Aardla 15, Tartu

olen tema hingekirjas juba ...

rannet kirjutab: "olen tema hingekirjas juba üle 20 aasta ja olen oma muredele alati abi saanud, isegi nendele millele ise ei osanud algul tähelepanu pöörata aga mis tulid välja uuringute..."

3
4.8

Aija Landõr

Gildi 8, Tartu

Ei soovita

Endine patsient kirjutab: "Raskesti kättesaadav telefoni teel. Tõsise probleemiga ei tegele, kuna ei süvene ja ei kuula patsienti. Lapsele saatekirja saamiseks käisin mitu korda vastuvõtul ja helistasin..."

12
4.2

Malle Lehtmets

Mõisavahe 2, Tartu

Perearsti ei ole veel kommenteeritud

Milline oli sinu viimane kogemus perearstiga?
Jaga oma positiivseid ja negatsiivseid kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Tatjana Lelov

Vana-Tartu mnt 25, Vaida alevik, Rae vald, Harjumaa

hinnang

pille prevhk kirjutab: "arst kes ei suhtu igasse patsienti kui inimesse. väga pealiskaudne ja paneb diagnoose umbes ja ravimeid ei oska üldse õigeid kirjutada. VÄGA EBAMEELDIV ARST, KUI TA ÜLDSE ON ARST."

24
3.3

Marge Lepik

Gildi 8, Tartu

Ei soovita

Vaevatud haige kirjutab: "Tervisprobleemidele abi ei saa. Vastuvõtu ajal tegeleb pikalt telefonitsi kellegi teise nõustamisega. Ignoreerib kaebusi, tegeleb ainult põhihaigusega. Selle tagajärjel tekib..."

12
4.2

Valentina Leppik

L. Puusepa 1a, Tartu

väga rahul

helve kirjutab: "Olen väga rahul dr. Toriga: kuulab ära mured, suhtleb meeldivalt ja asjatundlikult. "

17
3.8

Aino Liba

L. Puusepa 1a, Tartu

dr Born ja pereõde ...

Inx kirjutab: "Kogu tiim: dr Liba, dr Born ja pereõde Tiina on väga professionaalsed, efektiivsed ja samas väga inimlikud. Olen alati enda ja oma pere probleemidele abi saanud, olen alati saanud..."

7
4.5

Tamara Liimask

Turu 2, Tartu

Ärge minge tema juurde

Anonüümne kirjutab: "Kõige hullem perearst. Ei soovita!"

41
2.0

Evi Lill

Tartu mnt 2a, Otepää

pettunud

* kirjutab: "perearstis. Pealiskaudne ja ravimisel initsiatiivitu. Kui ise ei uuri ravimite kohta, siis jäädki ühtesid ja samu kasutama, ravimi allergia korral ei oska midagi soovitada - kõik..."

9
4.4

Ülle Lomp

Tartu mnt 38, Mustvee

Pikaajaline perearst

Tanja kirjutab: "Olen perega aastaid tema juures käinud. Alati saanud soovitud saatekirjad ja retseptid kätte. Vaatamata suurele töökoormusele on arst püüdnud olla tähelepanelik ja sõbralik."

32
2.7

Eva Loskit

L. Puusepa 1a, Tartu

TÄNUD !!!

Lembit Eespäev kirjutab: "Fantastiline inimene ja arst. Tänan taevani kõige selle eest, mis on tehtud tema poolt minu tervise heaks !!!"

13
4.1

Leena Lättemägi

Gildi 8, Tartu

väga suur professionaal

liidia jefimiva kirjutab: "doktor lättemägi istub õiges kohas ja ainult ütlen et NII HOIDA"

12
4.2

Sirle Mangus

Aardla 15, Tartu

Hea arst

Jana kirjutab: "Mina olen alati abi saanud ja analüüse tehakse, tundub, rohkem kui kusagil mujal. Professionaalne ja põhjalik, sestap ilmselt peabki ukse taga vahel pisut kauem ootama."

33
2.6

Lea Miidla-Leitu

Gildi 8, Tartu

Hea arst

Madis Kallas kirjutab: "Sai kõik tehtud mida oli vaja ."

12
4.2

Valeri Mizer

Tartu mnt 2a, Otepää

Väga rahul

Heino kirjutab: "Ülimalt põhjalik - teadlase loomuga arst. Leidis lahenduse murele, millega olen aastaid teiste arstide uksi kulutanud. Aitäh!"

6
4.6

Eve Mõistus

L. Puusepa 1a, Tartu

Olen dr Eve Mõistusega ...

Virve kirjutab: "Olen dr Eve Mõistusega väga rahul. Alati saadab proove tegema, olen saanud abi, kui vajan. Õde on ka väga tore alati leiab aja, et ei peaks mitu päeva ootama. Doktor on rahulik,..."

12
4.2

Tatjana Nerro

L. Puusepa 1a, Tartu

Halvim arst mu elus

Olen ema ja tütar kirjutab: "Väga halb arst! Pole tema kohta midagi head öelda. Olen kogenud kõike seda negatiivset, mida siin on juba kommenteeritud! Õudus kuubis aga mitte arst. Kes vähegi hoolivad enda ja..."

27
3.1

Maire Nirk

Gildi 8, Tartu

Asendus arst väga hooliv ...

Anonüümne kirjutab: "Asendus arst väga hooliv ja tark. Sama kehtib ka õdede kohta. Hoolivad, alati saab abi ning tunnevad oma tööd.Olen väga ammune patsient. Väga hea, et Maire Nirk lubab asendus..."

13
4.1

Anneli Ots

Tartu 1, Viljandi

...

Anonüümne kirjutab: "Olen ülimalt rahul..."

7
4.5

Elma Pavlova

Gildi 8, Tartu

teda ei huvita.... kõik me oleme haiged...

O kirjutab: "tulin lastehaiglast -sain teada et 2 minu last haiged - gripp, helistasin prouale Pavlova´le, seletasin et minul ja mehel on samad sümptomid - kõrge palavik, külmavärinad, nõrkus..."

16
3.9

Tarmo Peda

Turu 2, Tartu

Mitteprofesioonalne arst.

Pettunud kirjutab: "Otsustusvoimetu. Väikegi probleem tuleb enda kaelast ära saata. Saatekiri jäigi ainult lubaduse tasemele. Ainult meeldivast hääletoonist arsti tööks ei piisa. Sunnitud arsti..."

13
4.1

Piret Peda (Suviste)

Mõisavahe 2, Tartu

täiesti olematu arst

P.Peda patsient kirjutab: "meditsiiniline abi on täiesti puudulik, professionaalsus piirdub kiirelt rohtude välja kirjutamisega, et vabaneda patsiendist. Ainus, kes selle tandemi lippu kõrgel hoiab, on..."

6
4.6

Ülle Perend

Vaksali 17, Tartu

Väga hea suhtumisega ja ...

H kirjutab: "Väga hea suhtumisega ja avatud arst. Proovib alati võimalikult vastu tulla, et probleemid saaksid lahendatud. On palju patsiente, siis vahel on natuke raske kätte saada."

5
4.7

Mare Piilberg

Gildi 8, Tartu

Väga hea perearst

Erika Lang kirjutab: "Alati vastutulelik, lahke, professionaalne. Lihtne suhelda ja abi saada."

7
4.5

Liina Pilv

Gildi 8, Tartu

arsti asendaja medvedjeva väga ülbe ja ei kuula patsienti

porkon kirjutab: "vahetasin perearsti dr pilve juurde ja sain asendaja medvedjeva. see oli väga ülbe ja üleoleva käitumisega, ultrahelis leiti ennem et on sapis probleem ja neerudes probleem. tunnen..."

20
3.6

Urve Pissarev

Gildi 8, Tartu

Lõpmata tänulik.

Diana kirjutab: "Paremat perearsti ei kujuta ette, hoolib tõesti kogu perekonnast. "

12
4.2

Marika Plaks

Gildi 8, Tartu

Paar aastat tagasi sai ...

Anonüümne kirjutab: "Paar aastat tagasi sai minu perearstiks dr Marika Plaks, kusjuures perearsti valides lähtusin siin portaalis antud keskmisest hindest ja iseloomustustest. Viimase pooleteise aasta..."

7
4.5

Ludmilla Proovel

Lähte alevik, Tartu vald, Tartumaa

Hea arst

Jelena kirjutab: "Hea arst, saab lastega hästi läbi ja paneb suhteliselt täpseid diagnoose. "

18
3.7

Liivia Pullerits

Turu 2, Tartu

Ülimalt rahul

Alar kirjutab: "Olen algusest saadik Liivia patsient ja olen alati abi saanud. Alati on tehtud analüüse ja väiksemagi kahtluse puhul saadetud eriarstile. Olen ka mitmel korral asendajate vastvõtul..."

28
3.0

Ene Pärsim

Turu 2, Tartu

Pealkiri

Jaan kirjutab: "Ainult saaks nuriseda kättesaadavuse üle. Alati olen probleemidele lahenduse saanud. Jõudu ja jaksu."

21
3.5

Eve Rebane

Tartu 4, Tõrva

...

Anonüümne kirjutab: "Mitmekesiste teadmistega ja hooliv"

24
3.3

Laidi-Astrid Reinet

Gildi 8, Tartu

Nimi eskitav

Katrin kirjutab: "Laidi-Astrid Reinet on pensionile jäänud (oli väga tore ja professionaalne arst) ja praegu võtavad patsiente vastu Ivika Oja ja Ave Pedaja + pereõde Kaja. Tasemevahe varasemaga..."

16
3.9

Ülle Roostalu

L. Puusepa 1a, Tartu

meiliaadress

Silver Rünkaru kirjutab: "Tere. Minu ettepanek on, et perearstil võiks meiliaadress ka olema. Või kui see on, siis millegi pärast ma seda ei leidnud. Silver Rünkaru"

14
4.0

Anneli Rätsep

L. Puusepa 1a, Tartu

...

Jaan kirjutab: "Väga meeldivad kogemused."

5
4.7

Sirje Saar

Vaksali 17, Tartu

Supper

Margit kirjutab: "Olen selle arsti juures olnud juba üle 10 aasta. Laps sammuti sama arsti juures. Olen alati saanud muredele lahendused, kui mingi probleem teeb põhjalikult uuringuid ja saanud..."

9
4.4

Sirje Saarniit

Gildi 8, Tartu

Tagasiside

Anonüümne kirjutab: "Perearsti hoolimatus ja osavõtmatus patsiendi kaebuste suhtes on viinud mind tõsiste terviseprobleemideni. Tundub, et uuringutele suunamiseks pead põhimõtteliselt kabinetis kokku..."

16
3.9

Heili Sarapuu

L. Puusepa 1a, Tartu

Aastaid rahul

Tanel L. kirjutab: "Helistasin kord pakilise probleemiga olles ise 200km eemal. Dr Sarapuu suutis mulle organiseerida juba tööpäeva lõpetanud arstilt aja. Seda ka siis kui töölt juba ise vabanenud..."

14
4.0

Hiie Seepter

Puusepa 1a, Tartu

Hiie Seepter

Kadi kirjutab: "Dr. H. Seepter on minu laste perearst ning olen temaga väga rahul. Meeldiva, sõbraliku suhtumisega, pädev ning kättesaadavusega ei ole kunagi probleeme olnud. Teeb oma tööd..."

9
4.4

Külli Sild

Vaksali 17A, Tartu

sõbralikkus jätab soovida

Kelli kirjutab: " Nõustun kommentaariga, kus väidetakse ,et tõsisemate hädadega tema juurest abi ei saa. Nohu, köha ja tavalise palavikuga saan ka ise hakkama, aga südameprobleemidega mitte. Olen..."

9
4.4

Jelena Soboleva

Gildi 8, Tartu

Позвольте выразить благодарность за ...

Anonüümne kirjutab: "Уважаемая Елена Игоревна! Позвольте выразить благодарность за Ваши старания и знания,за Ваше понимание,за ваш профессионализм и мастерство. Вы замечательный врач и я желаю Вам..."

17
3.8

Gerta Sontak

Tartu mnt 2a, Otepää

Äri

Endine patsient kirjutab: "Sontaki praksis on eelkõige äriettevõte- osutatakse teenuseid, mis talle kasulikud, patsiendi soovid ja vajadused on väga mitmendajärgulised."

20
3.6

Meeli Sova

Tartu 15a, Viljandi

õnnetu

Rita kirjutab: "Kahjuks arst ei ole suuteline olukorda laendama ja saadab teise kolegi juurde kuigi olukord oli lihtne.Saatekirjade poolest ka ei ole tohter kade."

17
3.8

Anu Starkopf

Nõlvaku 13-1, Tartu

...

Anonüümne kirjutab: " "

3
4.8

Maimu Sõrmus

L. Puusepa 1a, Tartu

Õnneks...

Hing Kinni kirjutab: "...on meil internet, et lugeda välja haigusnähtude põhjal diagnoos. Astmat see arst diagnoosida ei suutnud. Nõudmisel suunati lõpuks kopsuarstile. Kui ehk varem oleks köhale õige..."

27
3.1

Tatjana Štšaslivaja

Tartu 38, Mustvee

ответ для Соприкоснувшаяся

Luisa Dmitritsenko kirjutab: "Осуждая других, мы говорим прежде всего о себе; в этом смысле оoooчень красноречивый комментарий! Анонимность только подтверждает, что человек который написал это непорядочный,..."

20
3.6

Kristi Taim

L. Puusepa 1a, Tartu

kontakti saamine nõuab palju aega ja kannatust

JL kirjutab: "Ainus võimalus vastuvõtule pääseda, on telefoni teel ühendust saada, see aga nõuab palju kannatust. Ilmselt on koormus arstidel ja õdedel väga suur. Aga eks hädasolija peabki..."

28
3.0

Urmas Takker

L. Puusepa 1a, Tartu

Tänud

Heiki kirjutab: "Mees omal kohal. Tänu tema õigeaegsele sekkumisele koperdan siin maailmas veel rõõmsalt edasi. Tubliks lisaks kabinetis on ka väga sõbralikud ja professionaalsed õed. Edu !"

6
4.6

Lemme Talvis

Aardla 15, Tartu

Arst või asi

Paul kirjutab: "Mitte kunagi pole võimalik seda arsti kätte saada, lihtsalt kohutav, mida ta päev otsa teeb?"

6
4.6

Berta Toikka

Tartu 1, Viljandi

Sõbralik tubli arst.

Merit kirjutab: "Väga hooliv arst. Ei ole kitsi sind saatma vajadusel spetsialisti juurde või vereanalüüse tegema. "

5
4.7

Marite Toots

Vaksali 17A, Tartu

Tubli inimene ja perearst.

Andri Harkmann kirjutab: "On olnud meie pere perearst juba üle 14 aasta. Vastupidiselt neile, kes on tunde passinud ukse taga ja pole ka abi oma või oma lapse probleemile saanud, oleme meie väga tänulikud,..."

12
4.2

Kaja Torm

Puusepa 1a, Tartu

Tubli

Heiki kirjutab: "Ei ole pidanud kordagi pettuma , edu töös."

12
4.2

Maire Treial

L. Puusepa 1a, Tartu

Meie tohter-Treial

Kirsti Püüa kirjutab: "Igati abivalmis ja oma tiitlit vääriv doktor.Meil juba mitmes põlvkond tema patsiendid ja öelda on ainult kiidusõnu."

12
4.2

Mare Treier

Tartu mnt 2a, Otepää

e-mail

Geili Vesso kirjutab: "mis te arvate, kas perearstil võiks olla ka e-mail, kus ta patsient saab vajaduse korral ka probleemi ära rääkida... äkki mõnel inimene on nt sealt kandist ära kolinud kuskile..."

9
4.4

Diana Treštšina

Mõisavahe 2, Tartu

Väga meeldib

Inga kirjutab: "Alati kättesaadav, hooliv, professionaalne. "

17
3.8

Merike Tubli

Nõlvaku 13-1, Tartu

Suurepärane arst

Lucifer kirjutab: "22 aastat minu arst olnud. Kui mul on abi olnud vaja on tema tulnud võimalik kiiresti vastu, need inimesed ,kes kirjutavad siia, et ta on halb arst või mida iganes, tõmmake putši..."

9
4.4

Maire Vaarik

Gildi 8, Tartu

Väga sõbralik ja hea perearst

Mati Heinloo kirjutab: "Maire Vaarik oli minu perarstiks 37 aastat. Ta oli alati heas tujus ja abivalmis. Soovin temale pensionipõlves head tervist ja õnne."

6
4.6

Viive Valge

L. Puusepa 1a, Tartu

Lapsega erakorraliselt mandliopile

Anonüümne kirjutab: "Minu hinnang seetõttu väga madal, kuna ei süvenenud, kui haiged on lapse mandlid. Vaatas kurku ja palus osta lihtsalt kurguspreid. Kolm päeva hiljem oleme lapsega erakorraliselt..."

31
2.8

Anu Vasar

L. Puusepa 1a, Tartu

hoolsus

anonuumne kirjutab: "Nii ode kui arst unustavad patsiendi telefoni teel soovitud tahtsad kuid lihtsad soovid taitmata"

7
4.5

Monika Vask

Turu 2, Tartu

perearst

Valentina kirjutab: "К сожалению мнение о враче с каждым годом меняется. Было время когда Моника практически не принимала, её замещали молодые врачи. Теперь у неё есть приём, но она стала злой и..."

16
3.9

Velve Veski

Mõisavahe 2, Tartu

halb arst

Justina kirjutab: "Väga kaua on vaja tal paluda saatekirja, sellepärast ei jõudnud õigel ajal spetsialisti juurde, nüüd suured probleemid tervisega"

12
4.2

Merike Värv

L. Puusepa 1a, Tartu

Suurepärane perearst

Tiiu Ernits kirjutab: "Perearst Merike Värv ja pereõde Urve on suurepärased, kelle kätesse võib end kõhkluseta usaldada: enne ei lasta sind lahti kui oled täielikult terve. Nad kuulavad tähelepanelikult..."

9
4.4