Otsingu tulemused

Kai Aarik

L. Puusepa 1a, Tartu

Asendaja Jelena

Josefine kirjutab: "Jube, mis toimub! Mis haridus küll sellel Petrova Jelenal olla võib, et nii tume ja tuim, suhtlemisoskuses jääb palju puudu. Aarikut ennast pole, kahju muidugi! Aga saatku see..."

29
2.9

Heima Aduson

Tartu mnt 15-18, Võnnu alevik, Võnnu vald, Tartumaa

perearst

moonika käsper kirjutab: "ei ole rahul lapsel oli vedeliku puudus dr Aduson soovitas joota lapsele jogurtit kus juures laps oksendas pidevalt ja ei julenud suu sisse seetõttu midagi võtta kutsusin järgmisel..."

14
4.0

Anneli Alekõrs

Gildi 8, Tartu

Kohutav arst

anonüümne kirjutab: "Oma patsientidest ülsde ei hooli. Saatekirja pärast vaja alati minna vastuvõtule, kuigi sama murega käin eriarstide vahet 4 aastat. Ei kuula kunagi, mida räägin. "

18
3.7

Vivian Alles

Vabaduse pst 2-2, Tartu

M.

Kadri kirjutab: "Väga positiivne kogemus, sain oma murele kiire lahenduse. Mu eelmine perearst ei osanud üldse midagi teha, aga Dr. Alles diagnoosis kohe probleemi. "

18
3.7

Merike Ausmees

Tartu mnt 18, Tõrva

pettumus

Taimi kirjutab: "Olen väga pettunud selles arstis.Suur tänu Liiale ja jõudu jaksu edaspidiseks.Mis küll saab kui Liia läheb ära."

25
3.2

Eike Elmet

Vaksali 17, Tartu

Alati abivalmis suunav edasisisteks ...

anne kirjutab: "Alati abivalmis suunav edasisisteks ravideks"

7
4.5

Maire Frorip

Gildi 8, Tartu

Ei soovita!

Patsient kirjutab: "Tujukas, käitub inetult ja üleolevalt, ei tahtud saatekirja anda (kuigi hiljem selgus, et tegu on ikkagi tõsise haigusega)."

27
3.1

Maia Gavronski

Turu 2, Tartu

Väga hea arst

Jane Dvoeglazov kirjutab: "Asjalik ja konkreetne. Soovitan!"

17
3.8

Anne Haas

Tartu 4, Tõrva

arst kelle jaoks vanurid pole keegi

Anonüümne kirjutab: "minu arust pole ta hea arst."

12
4.2

Margarita Hapunova

Puusepa 1a, Tartu

Hea arst

Andrei kirjutab: "Ma ei tea, mis nendel negativistidel viga on, aga minu arust on väga hea arst. Leiad alati probleemidele lahenduse ja tegutseb hästi. Pead oskama ka ise suhelda. "

22
3.4

Marju Jallai

Staadioni 48, Tartu

Ebameeldiv

Marina kirjutab: "Perearstil Marjul on väga ebameeldivad õed kabinetis. Sellised nähvitsad ja hauguvad vastu kui on mingi probleem, et ei julge kohe küsidagi enam. Pani perearsti vahetama selline..."

6
4.6

Ellen Jallajas

Gildi 8, Tartu

Verepilt

Andrus kirjutab: "Oma perearsti asendades ei osanud dr.Jallajas vere pilti lugeda, pidi konsulteerima kellegiga ---- IMELIK ----- ??????? "

14
4.0

Marika Juursoo

L. Puusepa 1a, Tartu

Kahju

Mina kirjutab: "Juursoo oli super arst! alati sai vajalikud asjad, pöördusid probleemiga, leiti lahendus!! mulle meeletult meeldis! Nüüd aga kahjuks mõtetu tibi nimekirja üle võtnud - ausalt..."

33
2.6

Sirje Kaasik

Mõisavahe 2, Tartu

kirjutab

Patsient kirjutab: "Üks normaalsemaid arste. Ta on olnud mu perearst sellest ajast kui ise olin noor. Nüüd ka minu lapsed tema käe all. Üksi probleem pole jäänud lahenduseta."

3
4.8

Elli Kahar

Staadioni 48, Tartu

Hea perearst

Alfred kirjutab: "Soojalt soovitan teda. Loen kommentaare ja imestan, kunagi pole kuulnud et ta tõstaks häält. Rahulik ja tore arst. Arsti juurde saab kiiresti ja pereõde on väga hooliv ja sõbralik...."

18
3.7

Helve Kansi

Tartu 1, Viljandi

kättesaadavus on natukene raske ...

Marko Oksa kirjutab: "Hea ja professionaalne arst,kättesaadavus on natukene raske aga arvestades töökoormust headel perearstidel ,on see normaalne."

14
4.0

Hiie Karelson

Turu 2, Tartu

5 aastase emana olen ...

Kelluke kirjutab: "5 aastase emana olen külastanud perearsti tihti. Kordagi pole sealt lahkunud vajalike proovide või saatekirjata eriarsti juurde! Perearstiõde Kersti on suurepärane, sõnaosav küll..."

16
3.9

Tatjana Katjuk

Mõisavahe 2, Tartu

Väga hooliv ja hinnatud arst

Ei soovi avaldada kirjutab: "Ei vahetaks dr Katjuki teise arsti vastu, ka dr H.Koppa on väga professionaalne. Lp patsiendid, kes Te ei ole dr Katjuki ravimeetoditega rahul, valik on ju Teie! Vahetage arsti..."

17
3.8

Luhamets Katrin

Vaksali 17, Tartu

kirjatööd teeb hästi

E kirjutab: "analüüse ei tee, edasi ei suuna, see-eest sisestab digiloosse põhjaliku ülevaate ja on sõbralik inimene"

17
3.8

Tarvo Kiudma

L. Puusepa 1a, Tartu

kas ainult ravimid?

patsient kirjutab: ""suhtumine patsienti on ebalev.Pigem on arvamus,et küll valud ja traumad ise ära lähevad.Asja lähemalt hakkab uurima alles siis ,kui ise uuringute kohta või ravivõimaluste kohta..."

13
4.1

Marje Koha

Vaksali 17, Tartu

meile parim

Riina kirjutab: "Marje Koha on väga tasemel arst,alati kättesaadav,sõbralik,abivalmis.Meil on vedanud!"

16
3.9

Liidia Koppel

L. Puusepa 1a, Tartu

Sõbralik ja abivalmis

Rein kirjutab: "Alati olen saanud loodetud abi ja asjalikke nõuandeid nii Dr. L.Koppelilt kui ka õde Mairelt."

10
4.3

Alla Kostina

Turu 2, Tartu

Tegu ülimalt sõbraliku ning ...

Anonüümne kirjutab: "Tegu ülimalt sõbraliku ning meeliva perearstiga. Samuti oma töös väga professionaalne ning põhjalik. Probleemidele sain kiired ning täpsed vastused ning ka vastava ravi."

27
3.1

Igor Kraft

Tartu mnt 52, Iisaku alevik, Iisaku vald, Ida-Virumaa

СПАСИБО

OLGA kirjutab: "Давно присматривались.недавно встали на учет. довольны вниманием и лечением. с направлениями тоже никаких проблем. ,,-´´ иногда очередь на прием."

9
4.4

Remo Kurruk

Mõisavahe 2, Tartu

Super arst!

Endine patsient kirjutab: "Minul isiklikult oli väga kahju kui pidin elukoha vahetuse tõttu uue perearsti otsima. Pool elu Kurruki patsient olnud ja ei ole olnud korda, kus ei oleks abi saanud. Väga tark..."

10
4.3

Tiina Küla

Rahu 8, Tartu

olen tema hingekirjas juba ...

rannet kirjutab: "olen tema hingekirjas juba üle 20 aasta ja olen oma muredele alati abi saanud, isegi nendele millele ise ei osanud algul tähelepanu pöörata aga mis tulid välja uuringute..."

3
4.8

Aija Landõr

Gildi 8, Tartu

...

Jaan kirjutab: "Dr Landõr on professionaalne, hooliv. Olen tema väga rahul. Ta on tõeline arst, aga mitte paberitega arst."

10
4.3

Malle Lehtmets

Mõisavahe 2, Tartu

Perearsti ei ole veel kommenteeritud

Milline oli sinu viimane kogemus perearstiga?
Jaga oma positiivseid ja negatsiivseid kogemusi teiste patsientidega!

1
5.0

Tatjana Lelov

Vana-Tartu mnt 25, Vaida alevik, Rae vald, Harjumaa

hinnang

pille prevhk kirjutab: "arst kes ei suhtu igasse patsienti kui inimesse. väga pealiskaudne ja paneb diagnoose umbes ja ravimeid ei oska üldse õigeid kirjutada. VÄGA EBAMEELDIV ARST, KUI TA ÜLDSE ON ARST."

24
3.3

Marge Lepik

Gildi 8, Tartu

Ei soovita

Uus patsient kirjutab: "Vahetasin perearsti. Võin oma kogemustest öelda, et kui olete raskelt haige siis pole teil selle perearsti juurde midagi asja. Kui soovite külastada meeldivat jututuba koos..."

10
4.3

Valentina Leppik

L. Puusepa 1a, Tartu

väga rahul

helve kirjutab: "Olen väga rahul dr. Toriga: kuulab ära mured, suhtleb meeldivalt ja asjatundlikult. "

17
3.8

Aino Liba

L. Puusepa 1a, Tartu

Tõeline perearst

Ene kirjutab: "Dr.Liba ja tema naiskond ( õde Tiina ja dr. Born)- väärivad perearsti tiitlit selle sõna kõige paremas tähenduses. Hoolivus, asjatundlikkus on alati garanteeritud, mitte kunagi ei..."

7
4.5

Tamara Liimask

Turu 2, Tartu

Mõttetu arst

Sinu nimi kirjutab: "Úldse uuringutele ei saada....ei kuula üldse lõpuni, Kui mingit muret kurdad. Nagu ei huvituks üldse.... Telefonil pm võimatu kätte saada, ei saagi kätte tulebkoguaeg julmalt..."

40
2.1

Evi Lill

Tartu mnt 2a, Otepää

pettunud

* kirjutab: "perearstis. Pealiskaudne ja ravimisel initsiatiivitu. Kui ise ei uuri ravimite kohta, siis jäädki ühtesid ja samu kasutama, ravimi allergia korral ei oska midagi soovitada - kõik..."

9
4.4

Ülle Lomp

Tartu mnt 38, Mustvee

Pikaajaline perearst

Tanja kirjutab: "Olen perega aastaid tema juures käinud. Alati saanud soovitud saatekirjad ja retseptid kätte. Vaatamata suurele töökoormusele on arst püüdnud olla tähelepanelik ja sõbralik."

32
2.7

Tarmo Loogus

Turu 2, Tartu

Ainult viimases hädas

Murelik klient kirjutab: "Olen kaks päeva arsti kätte proovinud saada, aga ikka ei midagi. Käisin isegi kohapeal, aga sealt anti mulle number, millele ei ole siiani vastatud. Arst ise ei tunne huvi asja..."

31
2.8

Eva Loskit

L. Puusepa 1a, Tartu

Eva Loskit

Tarmo kirjutab: "Oma eriala tõeline professionaal. Tänu temale kõnnin veel siin maamunal ringi. Südamlik, soe ja abivalmis ,olenemata kellajast."

13
4.1

Leena Lättemägi

Gildi 8, Tartu

Üldse ei hooli tervisemuredest

Anonüümne kirjutab: "Ebasõbralik ja vanuritesse halvasti suhtuv perearst. Ei oole õiget abi saanud."

12
4.2

Sirle Mangus

Rahu 8, Tartu

Hea arst

Jana kirjutab: "Mina olen alati abi saanud ja analüüse tehakse, tundub, rohkem kui kusagil mujal. Professionaalne ja põhjalik, sestap ilmselt peabki ukse taga vahel pisut kauem ootama."

33
2.6

Lea Miidla-Leitu

Gildi 8, Tartu

Hea arst

Madis Kallas kirjutab: "Sai kõik tehtud mida oli vaja ."

12
4.2

Valeri Mizer

Tartu mnt 2a, Otepää

Väga rahul

Heino kirjutab: "Ülimalt põhjalik - teadlase loomuga arst. Leidis lahenduse murele, millega olen aastaid teiste arstide uksi kulutanud. Aitäh!"

6
4.6

Eve Mõistus

L. Puusepa 1a, Tartu

Olen dr Eve Mõistusega ...

Virve kirjutab: "Olen dr Eve Mõistusega väga rahul. Alati saadab proove tegema, olen saanud abi, kui vajan. Õde on ka väga tore alati leiab aja, et ei peaks mitu päeva ootama. Doktor on rahulik,..."

12
4.2

Tatjana Nerro

L. Puusepa 1a, Tartu

...

Natalia kirjutab: "Hea arst."

27
3.1

Maire Nirk

Gildi 8, Tartu

Maire Nirk on tõesti ...

Svetlana kirjutab: "Maire Nirk on tõesti väga hooliv perearst, alati oleme professionaalset abi saanud. Väga tubli. "

10
4.3

Anneli Ots

Tartu 1, Viljandi

Perearst

Anne-Ly Ütsik kirjutab: "Olen oma perearstiga väga rahul . Ainult paar muret:telefoni teel on väga raske kätte saada ja kui ma olen valinud omale perearsti, siis tahan ka temaga konsulteerida , mitte..."

7
4.5

Elma Pavlova

Gildi 8, Tartu

negatiivne kogemus

L. kirjutab: "Ei väljastanud saatekirja eriarsti juurde, viites sellele, et see on väga kallis protseduur. Tema poolt soovitatud ravi oli ainult valuvaigestite vastuvõttmise määramine."

13
4.1

Tarmo Peda

Turu 2, Tartu

.

Juhan kirjutab: "Liiga kergekäeliselt määrab uuringuid, kui pole veendunud, kas patsiendil neid tegelikult ka vaja on. Kahe otsaga asi, patsientide soosingut see kindlasti pälvib, aga..."

13
4.1

Piret Peda (Suviste)

Mõisavahe 2, Tartu

..

Anonüümne kirjutab: "Oma kogemus"

6
4.6

Ülle Perend

Vaksali 17, Tartu

Väga hea suhtumisega ja ...

H kirjutab: "Väga hea suhtumisega ja avatud arst. Proovib alati võimalikult vastu tulla, et probleemid saaksid lahendatud. On palju patsiente, siis vahel on natuke raske kätte saada."

6
4.6

Mare Piilberg

Gildi 8, Tartu

Väga tore ja hea arst!

Patsient kirjutab: "Väga tore, hea ja asjalik arst. Olen alati oma muredele abi saanud!"

9
4.4

Liina Pilv

Gildi 8, Tartu

Ebakompetentne

Mai kirjutab: "Ei saatnud ebastabiilse stenokardiaga patsienti koheselt haiglasse nagu ravijuhised ett näevad ja patsient sai laiaulatusliku südamelihaseinfarkti."

20
3.6

Urve Pissarev

Gildi 8, Tartu

Hea arst

urho kirjutab: "Väga hea arst. Tunneb oma tööd ja inimest. Vastutulelik. Kahjuks seetõttu raskesti kättesaadav. "

12
4.2

Marika Plaks

Gildi 8, Tartu

Väga hea arst

Ly kirjutab: "Olen väga tänulik oma perearstile, hindan tema asjalikkust, kannatlikkust, viisakust ja tasakaalukust. Olen temalt saanud abi ja väga rahul tulemuste üle. Õde on väga abivalmis,..."

7
4.5

Ludmilla Proovel

Lähte alevik, Tartu vald, Tartumaa

Hea arst!

Kairi Kaelep kirjutab: "Väga sõbralik ja vastutulelik! Oskab nii laste kui täiskasvanutega meeldivalt suhelda Ka raviga oleme rahul. Kiidusõnad ka pereõele Hille Suurkivile!"

18
3.7

Liivia Pullerits

Turu 2, Tartu

Ülimalt rahul

Alar kirjutab: "Olen algusest saadik Liivia patsient ja olen alati abi saanud. Alati on tehtud analüüse ja väiksemagi kahtluse puhul saadetud eriarstile. Olen ka mitmel korral asendajate vastvõtul..."

27
3.1

Ene Pärsim

Turu 2, Tartu

Ei soovota

Patsient kirjutab: "Telefonile ei vasta. "

21
3.5

Eve Rebane

Tartu 4, Tõrva

Tal on väga hoolivad ...

Anonüümne kirjutab: "Tal on väga hoolivad pereõed, kes puudujäägid ära klaarivad. Ei tundu hoolivat patsiendi yervisest."

25
3.2

Laidi-Astrid Reinet

Gildi 8, Tartu

Nimi eskitav

Katrin kirjutab: "Laidi-Astrid Reinet on pensionile jäänud (oli väga tore ja professionaalne arst) ja praegu võtavad patsiente vastu Ivika Oja ja Ave Pedaja + pereõde Kaja. Tasemevahe varasemaga..."

16
3.9

Ülle Roostalu

L. Puusepa 1a, Tartu

Kättesaadavus

elfride alber kirjutab: "Kahjuks ei saa arsti kätte, et tervise kohta küsida"

14
4.0

Anneli Rätsep

L. Puusepa 1a, Tartu

suurepärane arst

Katri kirjutab: "Dr Rätsep on väga hea perearst, hooliv, kuulab patsienti, empaatiline. Minu arvates on tegemist ühe parima arstiga, keda olen kohanud. Kohtleb patsienti kui inimest, mitte kui..."

5
4.7

Sirje Saar

Vaksali 17, Tartu

Parim!

Kalmer kirjutab: "Paremat perearst ei oska tahta oma lapsele. Arst kes ootab ära ka siis kui tööpäev on lõppenud. Hästi sõbralik!"

16
3.9

Sirje Saarniit

Gildi 8, Tartu

KÕIGE LOLLEM ARST MINU ELUS

VALTER K kirjutab: "Tere kõigile! Olen nüüd 48 a vana ehk noor mees. Minu haigus mis mind saadab kogu elu on EPILEPSIA ja selles on ka tema süü ehk tollal minu perearsti Sirje Saarniidu süü.Olin vist..."

16
3.9

Heili Sarapuu

L. Puusepa 1a, Tartu

mis on just lapspatsientide ...

Elviira kirjutab: "Dr.Sarapuu on väga professionaalne, rahulik ja konkreetne arst. Asjatuid ravimeid ei määra, ennekõike teeb vajalikud uuringud. Meeldib väga tema leebus, mis on just..."

14
4.0

Hiie Seepter

Puusepa 1a, Tartu

Jårgmine kiidulaul

28 a. N kirjutab: "Olen 28-aastane ja våhemalt nii kaua kui mina mäletan olen ma alati dr. Seepteri juures käinud. Nüüdseks käivad seal ka mu mees ja laps. Kui on külmetushaigus, siis ongi hea, et..."

9
4.4

Külli Sild

Vaksali 17A, Tartu

sõbralikkus jätab soovida

Kelli kirjutab: " Nõustun kommentaariga, kus väidetakse ,et tõsisemate hädadega tema juurest abi ei saa. Nohu, köha ja tavalise palavikuga saan ka ise hakkama, aga südameprobleemidega mitte. Olen..."

9
4.4

Jelena Soboleva

Gildi 8, Tartu

minu perearst

urmas abel kirjutab: "Igati vastutulelik.praeguses olukorras loodan vàga tema antud ravile."

18
3.7

Gerta Sontak

Tartu mnt 2a, Otepää

Äri

Endine patsient kirjutab: "Sontaki praksis on eelkõige äriettevõte- osutatakse teenuseid, mis talle kasulikud, patsiendi soovid ja vajadused on väga mitmendajärgulised."

20
3.6

Meeli Sova

Tartu 15a, Viljandi

Vaksin.

Haige kirjutab: "Peale lõikust määras arst grippi vaksiini. Apteeker ei soovitanud vaksinerida kuna organusm on veel nõrk."

17
3.8

Anu Starkopf

Nõlvaku 13-1, Tartu

Parim arst!

Loki Reinart kirjutab: "Kogu meie pere on palju aastaid käinud tema juures ja alati saanud kiiresti vajalikku abi. Samuti jagub mul vaid kiidusõnu tema pereõdedele ja kogu Nõlvaku perearstikeskuse..."

3
4.8

Maimu Sõrmus

L. Puusepa 1a, Tartu

Õnneks...

Hing Kinni kirjutab: "...on meil internet, et lugeda välja haigusnähtude põhjal diagnoos. Astmat see arst diagnoosida ei suutnud. Nõudmisel suunati lõpuks kopsuarstile. Kui ehk varem oleks köhale õige..."

27
3.1

Tatjana Štšaslivaja

Tartu 38, Mustvee

Parim

Ingrid kirjutab: "Imelien arst"

18
3.7

Kristi Taim

L. Puusepa 1a, Tartu

kontakti saamine nõuab palju aega ja kannatust

JL kirjutab: "Ainus võimalus vastuvõtule pääseda, on telefoni teel ühendust saada, see aga nõuab palju kannatust. Ilmselt on koormus arstidel ja õdedel väga suur. Aga eks hädasolija peabki..."

28
3.0

Urmas Takker

L. Puusepa 1a, Tartu

Urmas Takkerit oskuslikult kiire ...

Anonüümne kirjutab: "Tänan südamest dr. Urmas Takkerit oskuslikult kiire tegutsemise eest 22.11.2017, väljusin eluohtlikust seisust, Dr. Takker on meie perearst 20 aastat, sellest 12 aastat oli ta ..."

6
4.6

Lemme Talvis

Rahu 8, Tartu

Pole võimalik

sõber kirjutab: "Number kinni!"

6
4.6

Berta Toikka

Tartu 1, Viljandi

Sõbralik tubli arst.

Merit kirjutab: "Väga hooliv arst. Ei ole kitsi sind saatma vajadusel spetsialisti juurde või vereanalüüse tegema. "

5
4.7

Marite Toots

Vaksali 17A, Tartu

Kõik hästi

Jüri kirjutab: "Varem oli keeruline kätte saada, kuid nüüd on tehtud muudatused. On eraldi telefonitunnid, on eraldi õe vastuvõtt. Nüüd pole ei migeid probleeme arsti juurde pääsemisega ja kõik..."

12
4.2

Kaja Torm

Puusepa 1a, Tartu

suhtumine teeb imet

Tiina kirjutab: "Olen väga tänulik,et Kaja jälle vastu võtmas.Ei oska hinnata teda kui arsti(jaei võta ka seda vastutust hinnata asju,mida ise ei valda) aga tema osavõtlik suhtumine teeb..."

13
4.1

Maire Treial

L. Puusepa 1a, Tartu

Rahul

Sven kirjutab: "Olen saanud alati probleemile lahenduse. Vajadusel saadetud uuringutele, erialaarstide juurde. Alati on võimalik perearsti vahetada, kui ei sobi! Eks ise peab ka oma tervise..."

13
4.1

Mare Treier

Tartu mnt 2a, Otepää

e-mail

Geili Vesso kirjutab: "mis te arvate, kas perearstil võiks olla ka e-mail, kus ta patsient saab vajaduse korral ka probleemi ära rääkida... äkki mõnel inimene on nt sealt kandist ära kolinud kuskile..."

9
4.4

Diana Treštšina

Mõisavahe 2, Tartu

...

Jelena kirjutab: "Väga hea, kompetentne ja hoolitsev arst.""

16
3.9

Merike Tubli

Nõlvaku 13-1, Tartu

Kindlast parim!

Margus Käärik kirjutab: " Arst väga delikaatne,professionaalne, positiivne, inimlik. Sügav lugupidamine ja kummardus."

9
4.4

Maire Vaarik

Gildi 8, Tartu

Väga sõbralik ja hea perearst

Mati Heinloo kirjutab: "Maire Vaarik oli minu perarstiks 37 aastat. Ta oli alati heas tujus ja abivalmis. Soovin temale pensionipõlves head tervist ja õnne."

6
4.6

Viive Valge

L. Puusepa 1a, Tartu

ei ole rahul

Anonüümne kirjutab: " Palun hoidke sellisest arstist eemale, pereõde soovitab Amway vitamiine ja tõsiste probleemidega patsiendid jäevad abita."

31
2.8

Anu Vasar

L. Puusepa 1a, Tartu

hea ja asjalik

Reet Hussar kirjutab: "Olen väga pikka aega olnud dr. Vasara patsient ja nende aastate sisse mahub nii mõndagi minu tervisega seonduvat. Minu kogemused on väga head, ta kuulab osavõtlikult ja arutame..."

7
4.5

Monika Vask

Turu 2, Tartu

Ebameeldiv

Anonüümne kirjutab: "Ta ülbitses ja süüdistas. Ei tahtnud eriti minu probleemiga aidata ja kui uuriski mind, siis tülpinud näoga. Selline tunne oli, et ma ainult tüütan teda ja miks ma üldse tema..."

13
4.1

Velve Veski

Mõisavahe 2, Tartu

halb arst

Justina kirjutab: "Väga kaua on vaja tal paluda saatekirja, sellepärast ei jõudnud õigel ajal spetsialisti juurde, nüüd suured probleemid tervisega"

12
4.2

Merike Värv

L. Puusepa 1a, Tartu

parim arst natuke kuri ...

Anonüümne kirjutab: "parim arst natuke kuri ja konkreetne ,aga abi temast ja suunamiste poollt ka "

9
4.4