Otsingu tulemused

Ingrid Alt

Vee 4, Paide

Ülbe

Ei kirjutab: "Ülbe. Sain aega kinni pannes sõimata, et ise omal angiini diagnoosida ei osanud. Kohale minnes ning rääkides, mis mureks, sain sõimata "tahad ma näitan, et sul pole kurk haige,..."

24
3.3

Silvi Arpo

Pärnu 56, Paide

ükskõikne

anonüümne kirjutab: "Käitub nii nagu ei tohiks üks perearst käituda. Kaotab eri-arstide ettekirjutised ,siis nagu poleks seda olnudki.See on õige ,et ta ei kuula mida räägid.Mitte küll iga kord aga..."

18
3.7

Ilme Last

Pärnu 56, Paide

laitus

Pettunud patsient kirjutab: "Väga probleemne arst,ülbe ja lahmiv. Viimasel ajal ei olnud ka kättesaadav, kogu töö teeb pereõde (kes väga tore). Mõõt sai täis ja vahetasin perearsti."

20
3.6

Ellen Lõhmus

Pärnu tn 56, Paide

Väga halb arst!

Maakas kirjutab: "Pensionär peaks pigem pensionil olema. Käed-kõrvad kulda täis, mängib prouat. Suhtleb nipsakalt, ninatargalt, ebaviisakalt. Pealiskaudne. Olen oma probleemidele erakliinikutes tasu..."

21
3.5

Riina Lääne

Paide tee 16A, Koeru alevik, Koeru vald, Järvamaa

Väga tubli

Guido kirjutab: "Näitena - aastaid tagasi diagnoosis minu abikaasale terviserikke, mis oli suhteliselt keeruline ja eriarsti pärusmaa. Väga professionaalne. "

16
3.9

Epp Rannala

Pärnu 56, Paide

elan teises eesti otsas.

Anonüümne kirjutab: "Ei saa aega ega nõu Ja närvitseb ka toru otsas"

16
3.9

Vitali Spasibko

Pärnu mnt 56, Paide

aju

kaja kirjutab: "väga hea arst"

1
5.0

Maskina Tereza

Pärnu mnt 56, Paide

imelik

Anonüümne kirjutab: "kõige asjalikum on õde..ise Maskinat kätte telefonitsi kätte ei saa,rääkimata meilist. kohtumisel aina vadistab,ei miskit muud.."

16
3.9

Ülle Trumm

Pärnu 56, Paide

hinnang

elve kirjutab: "ei ole võimalik olnud juba ammu kohtuda. Pereõde ei lase oma kabinetist edasi.Arsti nimega saan retseptid ( neid on vaja elulõpuni palju võtta) aga eelmisest kohtumisest oli vaat..."

7
4.5