Otsingu tulemused

Ingrid Alt

Vee 4, Paide

Õelutsejad ja laimajad- oma silmas palki ei näe!

jaan kirjutab: "Väga hea ja avatud südamega arst, samas ka tõeline professionaal! Eelmistele, kes siin laimuga tegelenud on- vaadake eelkõige peeglisse!"

22
3.4

Silvi Arpo

Pärnu 56, Paide

ükskõikne

anonüümne kirjutab: "Käitub nii nagu ei tohiks üks perearst käituda. Kaotab eri-arstide ettekirjutised ,siis nagu poleks seda olnudki.See on õige ,et ta ei kuula mida räägid.Mitte küll iga kord aga..."

18
3.7

Ilme Last

Pärnu 56, Paide

Ei ole üldse rahul

Ei ole üldse rahul kirjutab: "Minu hinnangul tuleks Dr Ilme Last saata suhtlemiskursustele. Tundub ka, et arstivanne on ammu unustatud asi. Täiesti arusaamatu ja koomiline on muidugi viimase kommenteerija "olen..."

20
3.6

Ellen Lõhmus

Pärnu tn 56, Paide

Väga halb arst!

Maakas kirjutab: "Pensionär peaks pigem pensionil olema. Käed-kõrvad kulda täis, mängib prouat. Suhtleb nipsakalt, ninatargalt, ebaviisakalt. Pealiskaudne. Olen oma probleemidele erakliinikutes tasu..."

21
3.5

Riina Lääne

Paide tee 16A, Koeru alevik, Koeru vald, Järvamaa

Väga tubli

Guido kirjutab: "Näitena - aastaid tagasi diagnoosis minu abikaasale terviserikke, mis oli suhteliselt keeruline ja eriarsti pärusmaa. Väga professionaalne. "

16
3.9

Epp Rannala

Pärnu 56, Paide

elan teises eesti otsas.

Anonüümne kirjutab: "Ei saa aega ega nõu Ja närvitseb ka toru otsas"

16
3.9

Vitali Spasibko

Pärnu mnt 56, Paide

aju

kaja kirjutab: "väga hea arst"

1
5.0

Maskina Tereza

Pärnu mnt 56, Paide

Väga hooliv perearst

Kaie kirjutab: "Minu kogemused perearstiga on väga head. Suunab vajadusel eriala arstide juurde. Tal on alati soov aidata. Olen ka oma tuttavatelt kuulnud kiidusõnu Tereza Maskina kohta. Jõudu ja..."

16
3.9

Ülle Trumm

Pärnu 56, Paide

hinnang

elve kirjutab: "ei ole võimalik olnud juba ammu kohtuda. Pereõde ei lase oma kabinetist edasi.Arsti nimega saan retseptid ( neid on vaja elulõpuni palju võtta) aga eelmisest kohtumisest oli vaat..."

7
4.5