Otsingu tulemused

Ljudmila Briljova

Tallinna mnt 6-3, Haapsalu

Litsentsi eemaldamine

Patsient kirjutab: "Kindlasti pöördun ka Perearstide Seltsi poole, et üle vaadata selle "arsti" litsents. Suhtlemine nii arstina kui ka inimesena on sellel isikul täiesti alla igasuguste arvestuste...."

20
3.6

Sirje Jupits

Posti 39, Haapsalu

Kiiduväärt

Helina kirjutab: "Minul isiklikult on positiivne kogemus. Kuulab aktiivselt ning mõtleb kaasa. Küsib asjakohaseid küsimusi. Ei viida aega tühja tähja heietamisele. Vajadusel konsulteerib..."

24
3.3

Marika Laar

Jaama 15, Haapsalu

Üleolev

Endine patsient kirjutab: "Tegemist üleoleva inimesega, kes ei kuula patsienti ja palub mitte lugeda infot haiguste ja probleemide kohta infot internetist. Hoolimata, et tegemist on profesionaalsete lehtede..."

22
3.4

Ilme Leova

Lihula mnt 5, Haapsalu

LAURALE

Kodanik kirjutab: "Olen ka pidanud istuma ja ootama oma ajast kauem. Ei nurise. Arstidel on seal pikad järjekorrad talvisel ajal ja telefon on pidevalt kinni sest iga paari minuti pärast keegi..."

20
3.6

Andri Meriloo

Vaba 6, Haapsalu

Väga tähelepanelik, põhjalik ja hooliv perearst

Tiiu Mihelson kirjutab: "Aitäh kogu perearsti kabineti tiimile, suurepärased inimesed ja väga head oma ala spetsialistid. "

6
4.6

Krista Raag-Tamm

Lihula mnt 5, Haapsalu

Aastatega allamäge

Hannah kirjutab: "Olen olnud tema patsient 16 aastat. Kõik, mida olen ühelt arstilt oodanud, oli temas olemas aga viimased aastad on olnud hoopis vastupidi. Suhtumine on hoolimatu, pealiskaudne,..."

14
4.0

Helle Saarsoo

Posti 39, Haapsalu

AEGUNUD KANDED E.TERVISES

Anonüümne kirjutab: "OLEN PIISAVALT PUHATA SAANUD"

20
3.6