Otsingu tulemused

Ljudmila Briljova

Tallinna mnt 6-3, Haapsalu

Litsentsi eemaldamine

Patsient kirjutab: "Kindlasti pöördun ka Perearstide Seltsi poole, et üle vaadata selle "arsti" litsents. Suhtlemine nii arstina kui ka inimesena on sellel isikul täiesti alla igasuguste arvestuste...."

20
3.6

Sirje Jupits

Posti 39, Haapsalu

Parim perearst, keda tahta...

Kaia kirjutab: "olen olnud aastakümneid tema patsient koos kogu perega ja tema ongi kohe päris-päriselt meie perearst... oleme saanud vähemalt nädala jooksul helistamisest vastuvõtule... kui on..."

24
3.3

Marika Laar

Jaama 15, Haapsalu

Üleolev

Endine patsient kirjutab: "Tegemist üleoleva inimesega, kes ei kuula patsienti ja palub mitte lugeda infot haiguste ja probleemide kohta infot internetist. Hoolimata, et tegemist on profesionaalsete lehtede..."

22
3.4

Ilme Leova

Lihula mnt 5, Haapsalu

olen rahul

lauri soots kirjutab: "olen dr. Leovaga korra ka vaielnud.Ta küsis, et mitu aastat teie soots olete meditsiini õppinud? Tal oli õigus...minu austus talle."

20
3.6

Andri Meriloo

Vaba 6, Haapsalu

Rahulik arst.

D.M. ja K-M.Ä. kirjutab: "Alati saime ruttu vastuvõttule.Kulab hoolega.Saime Abi.Rahull."

7
4.5

Krista Raag-Tamm

Lihula mnt 5, Haapsalu

Tamm

haige kirjutab: "Ei võta konsultatsiooniks isegi telefoni vastu. Viiendal helistamisel viimaks, kui teiselt nr.helistasin. Väga ülbe."

13
4.1

Helle Saarsoo

Posti 39, Haapsalu

Erinev

Laura kirjutab: "Väikesest peale olnud minu perearst - ei kurda. Läksin teismelisena tema juurde ja ütlesin talle, et ma arvan et mul on depressioon ja tema tegi esiteks minu üle nalja, hiljem..."

20
3.6