Otsingu tulemused

Ljudmila Briljova

Tallinna mnt 6-3, Haapsalu

Super arst

tiina kirjutab: "Hooliv, tähelepanelik, ei jäta kivi-kivi peale, enne kui diagnoos pandud. Super! Need kes siin virisevad, on ilmselgelt igavusest haiged :)"

18
3.7

Sirje Jupits

Posti 39, Haapsalu

Parim perearst, keda tahta...

Kaia kirjutab: "olen olnud aastakümneid tema patsient koos kogu perega ja tema ongi kohe päris-päriselt meie perearst... oleme saanud vähemalt nädala jooksul helistamisest vastuvõtule... kui on..."

24
3.3

Marika Laar

Jaama 15, Haapsalu

Üleolev

Endine patsient kirjutab: "Tegemist üleoleva inimesega, kes ei kuula patsienti ja palub mitte lugeda infot haiguste ja probleemide kohta infot internetist. Hoolimata, et tegemist on profesionaalsete lehtede..."

22
3.4

Ilme Leova

Lihula mnt 5, Haapsalu

Üldiselt olen rahul

Anonüümne kirjutab: "Olen juba aastaid olnud dr Ilme Leova patsient. Meeldib, et kui on vaja uuringutele suunamist, siis alati olen ka vajaliku saatekirja saanud. Rahulik suhtleja. "

21
3.5

Andri Meriloo

Vaba 6, Haapsalu

Rahulik arst.

D.M. ja K-M.Ä. kirjutab: "Alati saime ruttu vastuvõttule.Kulab hoolega.Saime Abi.Rahull."

7
4.5

Krista Raag-Tamm

Lihula mnt 5, Haapsalu

Tamm

haige kirjutab: "Ei võta konsultatsiooniks isegi telefoni vastu. Viiendal helistamisel viimaks, kui teiselt nr.helistasin. Väga ülbe."

13
4.1

Helle Saarsoo

Posti 39, Haapsalu

Suurepärane

Helen kirjutab: "Äärmiselt hea arst. Alati teeb kõik uuringud, mäletab kõiki eelnevaid detaile, väga hea suhelda ja ssuper arst. "

20
3.6