Ortopeed

Kokku leiti 143 tulemust
« 1 2 3 4 ... 10 »

vaga usaldusväärne.

roman elts kirjutab: "dr. Lukanenok on aidanud mind korduvalt. Jagada on vaid kiidusõnu. rahulik ja soe. palju ei räägi. kui raagib, siis asjast. olen kuue aastane teenekas kukkuja. "

1
5.0

Anti Kukkela

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

2
4.9

Alo Kullerkann

Ortopeed

Õlg

Karl Kambla kirjutab: "Sellist sõbralikkust polegi ennem kohanud. Tegi mulle asja selgeks ja nüüd tean mis ja kuidas mu õlaga lood on. Igal juhul olen ülimalt rahul."

2
4.9

Спасибо ему за мое ...

Anastasia kirjutab: "Очень хороший врач. Спасибо ему за мое здоровье. Побольше бы таких врачей."

3
4.8

Alo Rull

Ortopeed

Patsiendisõbralik

Kersti T kirjutab: "Vot selliseid arste leidub Eestis väga vähe! Nii hooliv ja sõbralik...annab endast parima! Jõudu ja jaksu edaspidiseks!"

5
4.7

Andrei Smirnov

Ortopeed

Usaldusväärne arst

Tänulik patsient kirjutab: "Väga kompetentne ja usaldusväärne arst. Adekvaatne diagnoos ja adekvaatne ravi. Ma olen südamest tänulik!"

5
4.7

Andres Kukner

Ortopeed

Tore ja asjalik arst

Mirjam kirjutab: "Peale tulutuid ringe lastekirurgias ja emos sain lõpuks emost saatekirja traumatoloogiasse, kus koheselt suunati mind tema juurde. Kukneril oli isegi aega vaja, et mõelda mida..."

6
4.6

Ants Kass

Ortopeed

kellehele@gmail.com

Tiiu Mõtt kirjutab: "Ei ole osanud varem siia lehele tulla, ja küllap on vist inimlik ka, et kui oled abi saanud, siis õige pea unustad probleemid koos selle inimesega, kelle abil neist vabanesid. Aga..."

7
4.5

Andrus Kikas

Ortopeed

....

Siim kirjutab: "Lugesin enne tagasiside andmist natukene ka teiste kommentaare. Teile teadmiseks siis ei olegi oluline see, et ortopeed sinuga sõbrajuttu hakkaks rääkima vaid oluline on see, et ta..."

7
4.5

Andres Kööp

Ortopeed

Ivaliidistunud patsient

Vigane pruut kirjutab: "Operatsioonijärgselt on üks jalg 2 cm pikem ja olen invaliidistunud.Jalg valutab all ja kommentaarid on, et olen vana inimene juba.Arsti kommentaar oli,et ju oli vale päev Teie..."

7
4.5

Armin Heiman

Ortopeed

Kiitused

Tiiu kirjutab: "Olen väga tänulik .Jooksin 3 aastat Pärnu ortopeedie vahet ,aga asja polnud ,kuni käsi juba ei töötanud.Tänud Dok.Heimanile ,kes juba teist oppi on teinud .Väga asjalik ja tore..."

12
4.2

Ants Tali

Ortopeed

Väga rahul

Kaire kirjutab: "Sõbralik ja asjalik. Järjekorrad on liiga pikad, aga inimesed ootavad pigem kauem ja lähevad ikka tema juurde, ehkki teiste juurde saaks rutem."

13
4.1

KOGEMUS JALAEXPERT

Liivi kirjutab: "Elus ei pöördu Jalaexperti ,selline tunne et arst ei tea mitte kui midagi, müüs abivahendi mis ajas asja veel hullemaks."

16
3.9

Anatoli Kogan

Ortopeed

Viktyuk

Viktoria kirjutab: "Самый ужасный что есть на свете....."

21
3.5

Anatoli Pan

Ortopeed

плохой специалист

Anonüümne kirjutab: "не увидел на снимке трещины в плечевом суставе, очень грубо разговаривал с пациентом. "

63
0.4
« 1 2 3 4 ... 10 »