Ortopeedia

Kokku leiti 1 tulemust

Aalo Eller

Ortopeed

Tänan

Tiina kirjutab: "Rahulik, sõbralik ja professionaalne"

/imagecache/s68.png
4,3

Aare Märtson

Ortopeed

...

Karmen kirjutab: "Kuldsete kätega arst!Tänu Dr.Märtsonile kõnnin ma taas!Sügav kummardus Tema ees!"

/imagecache/s76.png
4,8

Aare Taul

Ortopeed

aitäh!

vääniku ema kirjutab: "lappis mu poja kildudeks kukutud rangluu kokku nii et jälgegi pole, oli hooliv ja sõbralik"

/imagecache/s80.png
5,0

Aavo Metsmägi

Ortopeed

Professionaalsus

Olga kirjutab: "Suurte kogemusteda,professionaalne arst.Sõbralik ja hooliv.Suured tänud."

/imagecache/s60.png
3,8

Aili Saksa

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s80.png
5,0

Aime Keis

Ortopeed

ei tõusnud laua tagantki püsti

ema kirjutab: "Meil oli selline mure, et laps hakkas kõndima varbad sissepoole, eriti ühe jalaga. Doktor Aime lasi tal kõndida akna juurest ukse juurde ja pani diagnoosi: lampjalad. Raviks tallatoed. Kõik. Ei vaadanudki lähemalt lapse jalgu, ei tõusnud laua tagantki püsti. Kodus hakkasin uurima ja selgus, et neid tallatugesid on nii palju erinevaid, milliseid meile vaja on - ei tea. Kabinetis ka küsida ei osanud, sest eelteadmisi minul selle kohta polnud. Arst oleks võinud ise lähemalt rääkida. Minu pealekäimise peale andis saatekirja füsioterapeudile. Õnneks sattus meile väga tore füsioterapeut, kes uuris ja puuris ja vaatas lapse jalgu nii- ja naapidi ja leidis, et probleem on hoopis hüppeliigeses, see on ära vajunud. Seletas mulle kõik lahti ja ma usaldan tema arvamust. Näitas ette head harjutused, mida teha, ja juba kuu-kahe pärast on pilt palju parem. Soovitas ka podomeetrias ära käia. See käik oli veel kasulikum - saime veelkord kinnitust, et probleem on hoopis hüppeliigeses, seda on vaja treenida. Tallatoed teeksid olukorra ainult hullemaks, sest siis muutuksid lihased veelgi nõrgemaks. Näidati ette veel paremad harjutused. Kokkuvõtteks võin öelda, et arsti suhtumine oli väga pealiskaudne, abi temast ei olnud üldse, lausa vastupidi - kui oleksin toiminud tema nõuande järgi, oleks lapse olukord hullemaks läinud."

/imagecache/s60.png
3,8

Ain Seimar

Ortopeed

põletus

marina kirjutab: "Tore arst ja väga sõbralik."

/imagecache/s76.png
4,8

Aivar Pintsaar

Ortopeed

Parim arst üldse

Kalli Kimmel kirjutab: "Väga professionaalne ja abivalmis arst. "

/imagecache/s75.png
4,7

Aldin Talving

Ortopeed

WORST!!!!!!

Patient kirjutab: "Absolutely abnormal behavior!! My mother has strong pain in her leg, back and arm. He didn't help at all , he was extremely rude, screaming and not listening to his patient. Said he cannot help anyhow and said that we can use his service in the private clinic...exuse me? You can help only in the private clinic, where we pay you money, but not here in this very second?! He threw sarcastic comments and got mad when my mother screamed from pain when he was touching the spot where it hurt. My mother asked him kindly to stop talking (if we can name it like that , because he was screaming) so loud, but he just ignored her and continued screaming. Afterall she told him, that this is not how you behave with people. We are in shock!!!! Insulted and extremely upset, that here in this small lovely town, you can meet a DOCTOR( it's so hard to name this person a DOCTOR, who must help people and give advices, instead he is showing all his ANGER AND HATE !!!), like this one. Never ever before we have seen such HATE in doctors, like this man. Treating his patients like animals. Where from this anger even comes from???! Maybe unsatisfied life?! Unprofessional, rude, angry, arrogant!!!! Want to ruin your mood, feel ashamed, sad and ruin the rest of your day? Then this man will do everything and even more to make you feel like trash!!! PEOPLE NEED TO BE TREATED WITH KIND!!!! ABSOLUTELY DO NOT RECOMMEND!!!!!!!!!!!!!!!! "

/imagecache/s62.png
3,9

Aleks Lenzner

Ortopeed

obersneider

vladimir kirjutab: "Teab mida teeb ja on aarmiselt usaldusvaarne."

/imagecache/s70.png
4,4

Ebasõbralik

Sergei kirjutab: "Minust: Sain seljavigastus lumelauasõitmas. Oli hemotoom nimme piirkonnas. Ei saa normaalselt painduda nimmes. Professinaalsus: Ainult vaatas kas ma seisan sirge. Oli vaja temast ise küsida taasturavile saatekirja Kättesaadavus: Mulle vedas, sain kohe homme tulla. Ei oska öelda. Kliendisõbralikkus: See on halb. Kui ma korduvalt küsisin midagi, et ta selgitas lahti, kohe hakkas väga kõva häälega korduma sama lauset. Peaaegu karjus. Hoolsus: Samu kui Professionaalsus ja Kliendisõbralikkus"

/imagecache/s48.png
3,0

Спасибо!

Антонина kirjutab: "Доктор был строг, но оказал действительную помощь сразу же во время приёма. Не все профессионалы способны так оперативно поставить правильный диагноз! После уколов, сделанных им в тазобедренные суставы, хожу легко, забыв про 10 месяцев мучительных болей! Спасибо доктор!"

/imagecache/s62.png
3,9

Alevtina Prez

Ortopeed

Achilleuse kõõluse postop

A-K kirjutab: "Ei saa aru, miks mõned on doktorit alla "5" hinnanud? Minu meelest väga tubli ja hingega asja juures doktor. Head ja professionaalsed nõuanded, soovitused mida teha, millal kontakti võtta (k.a. peale tööaega) jne. Oleks selliseid arste rohkem, oleks kiiremini paranevaid patsiente rohkem!"

/imagecache/s76.png
4,8

Alo Kullerkann

Ortopeed

Hinnang

Patsient kirjutab: "Visiidile minnes tundus väga sõbralik arst. Kahjuks aga ütles, et kuna olen nii noor mees (27 a.), siis vaevalt midagi viga saab olla ja läheks teeks sporti edasi. Järgmisel päeval külastades füsioterapeuti leiti mitmeid asju, mis põhjustavad probleeme. Kahju, et nii suhtutakse. "

/imagecache/s76.png
4,8

Alo Rull

Ortopeed

Väga hooliv ja professionaalne arst

J.K. kirjutab: "Näitab üles patsiendi suhtes erilist hoolivust ning teeb oma tööd sooja südamega. Super arst, oleks selliseid rohkem! Aitäh tehtu eest!"

/imagecache/s75.png
4,7

Anatoli Kogan

Ortopeed

...

Tatjana kirjutab: "Väga tore arst.Soovitn südamest!"

/imagecache/s76.png
4,8

Andrei Nikolajev

Ortopeed

Ortoosid

Henri Orav kirjutab: "Nikolajevist soovitan eemale hoida ta on viisakas seni kuni tellimus vormistatud edasi suhtub ta abivajajasse väga ülbelt.Ta ei täida lubadusi,valetab ega tunnista hiljem oma vigu kui raha käes.Tema valmistatud lapse ortoosid on kasutuskõlbmatud kuid tema seda ei tunnista.Väga ülbe ja valelik tegelane.Kahjuks enne ei uurinud Nikolajevi tausta ja kannatajaks oli minu laps.Nüüd olen uurinud ja inimesi kes temas pettunud on mitmeid.Olen ka sots.osakonda tema vastu kaebuse esitanud aga seni veel lahendus puudub."

/imagecache/s51.png
3,2

Andrei Smirnov

Ortopeed

Suured tänud

Helgi Roos kirjutab: "Tänan Teid professionaalsuse ja inimlikkuse eest. Te olete tõesti hea spetsialist. Soovitan ka teistele."

/imagecache/s73.png
4,6

Andres Kööp

Ortopeed

Puusaliigese vahetus

Patsient kirjutab: "Väga professionaalne, sõbralik. Ainult kiidusõnad. Ma kõnnin jälle!"

/imagecache/s72.png
4,5

Andres Kukner

Ortopeed

Aitäh!

Külli kirjutab: "Väga põhjalik selgitus mis mul on ja mida edasi teha."

/imagecache/s76.png
4,8

Andres Lukanenok

Ortopeed

vaga usaldusväärne.

roman elts kirjutab: "dr. Lukanenok on aidanud mind korduvalt. Jagada on vaid kiidusõnu. rahulik ja soe. palju ei räägi. kui raagib, siis asjast. olen kuue aastane teenekas kukkuja. "

/imagecache/s80.png
5,0

Andriy Zubenko

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Andrus Kikas

Ortopeed

Огромное спасибо

E.G kirjutab: "Мастер своего дела!"

/imagecache/s73.png
4,6

Anna-Helena Kase

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s80.png
5,0

Anti Kukkela

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s76.png
4,8

Ants Kass

Ortopeed

Oleks KÕIK arstid sellised profid!

Emmanuil Iklgisonis kirjutab: "Tema 1983.aasta alguses tehtud põlve operatsioonist põlvele sai 2018.aastal 35 aastat – ühtki kaebust siiani pole! Teine arst tegi sama probleemi kõrvaldamiseks operatsiooni ILMA skalpellita – XXI-sajandi ja meetodi järgi teise jala põlvele 01.oktoobril 2012 – esimesed vaevused ilmnesid juba vähem kui 4 kuu möödudes, praeguseks on see põlv päris paha! Arstide tase ikka erinevad nagu öö & päev! Ants Kassile sügav kummardus ja tänud! Ribal "Teenuse kättesadavus" märkisin "5", et renomee number poleks muud kui "5", paraku doktoril on ööpäeva pikkus sama mis kõigil surelikel, ja käsi samuti kaks – kõik loomulikult ei pääse just Tema patsiendiks. Minul lihtsalt vedas!!!"

/imagecache/s76.png
4,8

Ants Tali

Ortopeed

Жуть

Rina kirjutab: "Просто агрессивный доктор?!. "

/imagecache/s70.png
4,4

Armin Heiman

Ortopeed

kiidan

eakas kirjutab: "Olen käinud dr. Heimani vastuvõtul mitme erineva probleemiga ja olen väga rahul."

/imagecache/s65.png
4,1

Hallux valgus

Kariina kirjutab: "Väga soe ja mõistev arst. Selgitas probleemi hästi arusaadaval viisil. Professionaalne ja inimlik arst. Aitäh!"

/imagecache/s72.png
4,5

David Gvianidze

Ortopeed

плохой врач

Jelena kirjutab: "Обращаться у врачу не советую. Диагноз поставил неправильный, как потом выяснилось в Таллинне, даже рентген правильный не назначил. Полгода боли-внимания ноль. Просто отфутболивал. Не понимаю, почему такой врач, который уже давно на пенсии, калечит людей в и создает плохую репутацию нарвской больнице."

/imagecache/s30.png
1,9

Dmitri Golovin

Ortopeed

Hinnang

Helis kirjutab: "Teostas mul põlve operatsiooni. Selgitas kõik ilusti lahti ja jättis ka mulle valikuid. Operatsioon läks väga hästi ning arst on kättesaadav ja toetav."

/imagecache/s70.png
4,4

Dmitrii Khegai

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Egon Puuorg

Ortopeed

Minu lugupidamine

Karmen kirjutab: "Hea suhtumisega arst, sõbralik. Ei ole ninaga arvutis ja kuulab konkreetselt patsienti. Süveneb probleemi ja aitab."

/imagecache/s68.png
4,3

Eha-Ruth Rimm

Ortopeed

Sain abi!

Õnnelik kirjutab: "Tänu talle, on mu probleem korras! "

/imagecache/s57.png
3,6

Eiki Strauss

Ortopeed

ei hooli vene rahvusest inimestest

Maria kirjutab: "ebameeldiv kohtumine sel arstiga, eesti keeles on raskusi mul õige väljendusega, vene keeles keeldus suhtlemast, valisin teise arsti sel haiglast, olen rahul"

/imagecache/s72.png
4,5

Eldur Annus

Ortopeed

alkiri

marina kirjutab: "врач хирург от бога "

/imagecache/s56.png
3,5

Enno Kase

Ortopeed

Ei soovita kellelegi...ja ise ka vabatahtlikult selle arsti juurde lähe 👍

Killu kirjutab: " Vaata ise ,kuidas näpu liikuma ,painduma saad 🤔selline ravimisviis-rohkem tagasi ei kutsutud 😞poolik töö arsti poolt."

/imagecache/s65.png
4,1

Väga sümpaatne arst

Larisa kirjutab: "Soliidne, sõbralik proffessionaalne arst"

/imagecache/s72.png
4,5

Fred Veber

Ortopeed

Tänud

Tiit kirjutab: "Vasak puusaliiges vahetatud, kõik OK"

/imagecache/s67.png
4,2

Väga rahul

Eha kirjutab: "Ma varusin küll aega, aga jäime siiski hiljaks. Arst alguses natuke pahandas, aga edasi oli väga sõbralik ja rääkis ilusti kõik lahti. "

/imagecache/s70.png
4,4

Georgi Peterson

Ortopeed

Alati abivalmis !

LIIDIA kirjutab: "Vorratu dr.! Tervist ja joudu edaspidiseks!"

/imagecache/s73.png
4,6

Hannes Haavel

Ortopeed

Professionaalsus

Tiia kirjutab: "Hea käega ja väga professionaalne arst.Olen korduvalt abi saanud. Siiras tänu! "

/imagecache/s62.png
3,9

Helen Siliksaar

Ortopeed

väga sõbralik ja asjalik ...

onubella kirjutab: " väga sõbralik ja asjalik naine"

/imagecache/s62.png
3,9

Helvig Nõmm

Ortopeed

Dr. Helvig Nõmm

Kaim kirjutab: "Tänu temale olen ma jalul! Ortopeed, kes tunneb oma ametit. Väga hea südamega inimene."

/imagecache/s67.png
4,2

Igor Blinov

Ortopeed

Некомпетентный

Sergey kirjutab: "Совершенно некомпетентен! Выданная им информация и проверенная спец. литературой по рекомендации другого хирурга показала его полную некомпетентность в вопросах хирургии. Во вопросах стерильности совершенно небрежен! Опасайтесь, если не хотите навредить своему здоровью!"

/imagecache/s59.png
3,7

Irina Aksjonova

Ortopeed

Hea arst!

Aleksander Tsuiman kirjutab: "Meeldiv suhtlemine, tehtud töö hea tulemus! Soovitan ja kiidan!"

/imagecache/s64.png
4,0

Irja Maripuu

Ortopeed

Parim!

Katrin kirjutab: "Arst justkui sõber, keda saad usaldada, kes sleiab alati sinu jaoks aega, kannab sinu eest hoolt, kuulab kurjustamata ja naerusuil ja igaljuhul ei pea sa mingit kompleksi põdema(mul seda eriti polegi) ehk siis suhtlemisel vaba. Aitäh, dr.Maripuu!"

/imagecache/s76.png
4,8

Ivan Glebov

Ortopeed

Häbi

Raimo kirjutab: "Lubab endale siseneda op. ruumi välisjalatsites ja välisriides. Häbi!"

/imagecache/s60.png
3,8

Jaan Laos

Ortopeed

Operatsoon

Vaike kirjutab: "Olen väga rahul aitäh jõudu jaksu edaspidiseks tööks"

/imagecache/s48.png
3,0

Jaanus Torm

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s56.png
3,5

Jelena Zinovjeva

Ortopeed

Kõige parem arst!

Oksana kirjutab: "Väga hea ja professionaalne arst!"

/imagecache/s80.png
5,0

Joosep Piirisild

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Jüri Stukolkin

Ortopeed

Töö kiire ja korralik, proffessionaalne ja sõbralik

Ragne kirjutab: "Doktor Stukolkin on väga sõbralik ning pädev nii vanema kui lapsega suhtlemisel. Tänu temale on minu 15 aastane sportlane taas jalul. Olime haiglas 2 korda järjest ning mõlemal korral oli kogemus temaga vaid positiivne. Olukorrad ongi erinevad ning inimesed võivad vahel ka valesti mõista. Töö, mida Jüri teeb on väga tänuväärne ning meie endi laste heaks!"

/imagecache/s68.png
4,3

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Kaido Kotkas

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s41.png
2,6

Kaidu Meitern

Ortopeed

Põlvetrauma

Patsient kirjutab: "Halb kogemus. Küsis mõne küsimuse, haiget põlve üldse ei vaadanud, soovitas valuvaigisteid"

/imagecache/s59.png
3,7

Karl Pintsaar

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s80.png
5,0

soovitan

Toomas Märtson kirjutab: "Taastun siin parasjagu põlveoperatsioonist ja võin ainult kiitvaid sõnu öelda. Tänud arstile ja abipersonalie! "

/imagecache/s68.png
4,3

Katre Maasalu

Ortopeed

Küünar- ja kodarluu järgne uuring jakarpaalkanali avamise operatsioon.

Tiia Rannit kirjutab: "Väga sõbralik, samas põhjalikult selgitav vigastuse (luumurd) järgse hädade tekkimise põhjusi. Uuring ja selle tulemuse järgselt otsustas opereerida, väga kiirelt (päev pärast uuringut) tekkis võimalus operatsioonik ja selgitused operatsioonijärgsed tegevused kodusel paranemisel.Tänan suurepärast arsti minule osutatud abi eest ja kordaminekuid edasises töös. Tänulik patsient Tiia Võrust"

/imagecache/s75.png
4,7

Krista Ühtegi

Ortopeed

Ebaprofessionaalne

Ave kirjutab: "Väga ebameeldiv ja ülbe inimene, rõhutas pidevalt, et on lõikav arst. Enamuse vastuvõtuajast mõnitas mind ja tänitas Arst ei tohiks selline olla. E"

/imagecache/s60.png
3,8

Kristo Kask

Ortopeed

Super

Mirjam kirjutab: "Uskumatult imeline arst! Korjas ülesse selle jama, millega Tartu hakkama ja tegi minu jala korda, nii, et ainuke asi mille peale kõndides mõtlema pean ei ole enam valu. Tundub alguses külm ja pinnapealine aga tegelikult väga soe inimene, kes reaalselt armastab oma tööd ja tunnen huvi. Soojalt soovitan kõigile."

/imagecache/s73.png
4,6

Leho Rips

Ortopeed

Väga rahul

Margus Karu kirjutab: "Oma ala proff, paremat kirurgi ei oska ettegi kujutada, super!"

/imagecache/s68.png
4,3

Leri Lolajev

Ortopeed

100% ei soovita! Ebameeldiv inimene! ужасный врач

Natalja kirjutab: "Visiit kestas 3 min, haiget kohta pole isegi vaatanud ( äge valu jala kanna trauma), keeldus röntgeni tegemast, ütles, et pildilt ta nagu nii aru ei saa. Küsisin, äkki ta siis ikka vaatab, aga ta ütles, mis ta seal näeb, mitte midagi, pöörduge teise arsti pole, näiteks perearsti juurde. Väge ebameeldiv ülbe inimene. arstiks sellist ei nimeta kindlasti! Lõpuks kijutan, et oli luu murdus. "

/imagecache/s46.png
2,9

Lia Kasuk

Ortopeed

Ebaprofessionaalne

Kati kirjutab: "Väga pealiskaudne ja täiesti empaatiavõimeta külm ja kalk arst. Oma töös üsna hooletu ja hoolimatu. "

/imagecache/s60.png
3,8

Lia-Leida Maigre

Ortopeed

Tema lohakas ja pealiskaudne suhtumine

Mart kirjutab: "tõi kaasa selle,et sain vale diagnoosi ning edasine ravi muutus problemaatiliseks.Tehti röntgenipilt hüppeliigesest,kuigi kurtsin,et kannatada sai just varvaste poolne osa.Jalg oli paistes korralikult,Kuna hüppeliiges oli korras,ei pööranud dr.Maigre minu kurtmisele varvaste kohta mingit tähelepanu,ütles,et määrigu salviga ja andku rahu!Nüüd,kaks kuud hiljem,kui varvas ikka valulik,lisaks veel ebaloomulikus asendis,lasi ise uue röntgeni teha ja mis selgus:varvas liigesest täiesti väljas!Aga kuna õigel ajal diagnoosi ei saanud,ei aita enam muu,kui kallis op. koos metalldetaili paigaldamisega,mis jääb sisse eluks ajaks!Ja selle eest pean ma tänama dr.Maigret!Jääb halvas mõttes meelde eluks ajaks!"

/imagecache/s38.png
2,4

Liivi Saluste

Ortopeed

Tänu

T. K. kirjutab: "Sattusin 12. aprillil EMO-sse dr, Saluste juurde.Sõbralik, hooliv, asjalik. Sain abi, mida vajasin. Ma tänan ka kogu trauma osakonna personali, kes olid äärmiselt sõbralikud ja abivalmis."

/imagecache/s62.png
3,9

Ljubov Kadilina

Ortopeed

Suuremeelne tohter

Sinimeri kirjutab: "Inteligentne,suuremeelne ,kuldne süda ,helge mõistus-terav mõistus nagu nuga,Lojaalne,kohusetruu abivalmis ,aus ,otsekohene,emaliku hoolitsusega naiselikult õrn ,võimsa empaatiavõimega,äärmiselt andekas oma alal. 19 meetrit energia ring -aura õrn puna õrna oranziga-ehk hõrk roosa .Pärineb Amori Jumala suguvõsast!!!"

/imagecache/s54.png
3,4

Ly Aigro

Ortopeed

Parimat...

Helle T. kirjutab: "dr. Ly Aigrole. Minu päästeingel juba aastaid.Tark ortopeed ,vastutulelik ja hooliv.Kuigi patsiente on vastuvõtul alati palju,ei ole ma kunagi näinud arsti väsinuna ja tüdinuna. Õde on ka väga tubli . Tänud veelkord!!!"

/imagecache/s72.png
4,5

Ly Vendelin

Ortopeed

et mõni kolleeg on ...

kirjutab: "Kahju, et mõni kolleeg on nii alatu. Toodab tehisarvamusi. Nittim võib jätkata samas vaimus aga Vendelini taset ta ei saavuta kunagi."

/imagecache/s56.png
3,5

Madis Rahu

Ortopeed

Põlve artroskoopia

Laine kirjutab: "Dr.M.Rahu on väga meeldiva suhtumisega asjalik arst. Leiab aega ka peale lõikust palatisse tulla ja selgitusi jagada. Doktor ja kogu personal oli väga meeldiv.Suur tänu kõigile!"

/imagecache/s73.png
4,6

Maksim Lugovskoi

Ortopeed

..

kirjutab: "Hoolimatu ja ükskõikne arst. Väitele, et mul on valus kõndida ütles: ''tuleb vähem jonnida''. Samal kuul pöördusin dr.Madis Rahu poole, kes avastas, et on tõsine probleem, mis vajab koheselt operatsiooni. Mainin ära ka seda, et probleem oli viimases staadiumis. "

/imagecache/s70.png
4,4

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s67.png
4,2

Mare Aadumäe

Ortopeed

alati abivalmis ja lahendusi ...

Tatjana kirjutab: "Väga professionaalne, alati abivalmis ja lahendusi leidev. "

/imagecache/s76.png
4,8

Margus Kelk

Ortopeed

Puusaproteesimine

Urve kirjutab: "Olen rahul ja naasen tööle"

/imagecache/s68.png
4,3

Marina Semjonova

Ortopeed

Lihtsalt super

Õnnelik patsient kirjutab: "Ülimalt hooliv, emalik ja oma ala spetsialist. Tänu dr.Semjonovale on mu tervislik seisund tunduvalt paranenud. Iga tema juures käidud visiit teeb mu päeva rõõmsaks, sest tunnen, et olen heades kätes:) Suur tänu!"

/imagecache/s80.png
5,0

Marje Põld

Ortopeed

Trauma

Reamees kirjutab: "Tembeldab kohe simulandiks. Hüppeliigese trauma järgselt ei kirjutanud isegi ortoosi välja. Kogu visiit seisneb selles, et tema ütleb, et mul on kõik peas kinni ja tegelikult pole mitte midagi viga ja mina pean talle tõestama, et mul on midagi viga, mis tegelikult on ka kirja pandud uuringu tulemustes. Peale üht taastusravi kuud ütles mulle, et rohkem pole mõtet taastusraviga tegeleda, kuigi teised ortopeedid arvavad, et taastusraviga on vaja tegeleda kindlasti edasi."

/imagecache/s33.png
2,1

Marje Uudeküll

Ortopeed

täielik jama

nimetu kirjutab: "väga halb kogemus minu elus ei soovita kellelegi.Kui oleks teadnud ette ,ei oleks tema juurde visiidile läinud.selline tunne jäi,et mis ma sinna otsin ja kommentaar temalt oli selline,et võtke aga rohtu ja ärge mõelge,et olete invaliid.kuidas nii võib patsienti suhtuda"

/imagecache/s51.png
3,2

Marju Raukas

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s76.png
4,8

Mark Kuznetski

Ortopeed

-------

Vjaseslav kirjutab: "За пару дней до операции пробежал с сыном 10 км,после операции ели успеваю перейти улицу на светофор..за пару часов операции сделал из здорового,сильного -калеку..не РЕКОМЕНДУЮ,не СОВЕТУЮ..не доктор а айболит "

/imagecache/s62.png
3,9

Mart Parv

Ortopeed

ülbe

Anu kirjutab: "Käisin tema juures visiidil,krõbe hind visiiditasu näol-50euri ,aga suhtumine ikka jätab soovida.Esimene asi mida ütles,et mis te siia tulite,mis imet te ootate.Minuarust patsient valib arsti,kelle juurde tulla,mitte arst ei dikteeri,miks patsient tuli just tema juurde.Nii ülbe.Kas see ongi Tartu arstide mentaliteet.Siis streigivad,et palk on väike.Olen väga pettunud MART PARVE TÖÖS.Ja selline on siis spetsialist."

/imagecache/s65.png
4,1

Mati Lüdimois

Ortopeed

...

Ellen Laine kirjutab: "Minu lemmikarst,asjalik ja tähelepanelik"

/imagecache/s75.png
4,7

Mati Merila

Ortopeed

Avaldamata jäänud tänu tagantjärele

Heli Puusepp kirjutab: "Käisin täna (28.augustil) juunikuus tehtud õlaoperatsiooni järelkontrollis dr. Mati Merila juures. Absoluutselt kõik oli ülivõrdes - vastuvõtust operatsioonini kulus aega nii vähe, arsti asjalikkus, sõbralikkus ja professionaalsus olid muljetavaldavad. Operatsioonijärgne taastumine ka kiire - ja ma ei öelnudki korralikult "äitah!". Ainult seletasin kui hästi nüüd kõik on. Kokkupuude sellise arstiga on nagu hele lootuskiir selles meditsiini hädaorus, kuhu me rahapuuduses vajunud oleme. Veelkord SUUR - SUUR AITÄH!"

/imagecache/s75.png
4,7

Meelis Sula

Ortopeed

väga kahetine arst

kass kirjutab: "Tegemist on arstiga,kes on selline:vaga vesi,sügav põhi Ehk siis,annab lootust ravi osas,lubab kokku maa ja ilma ning siis lõpuks,saadab"kuu peale"ilma mingi lootuseta ravile. käisin tema juures ca 3 kuud,tulemus 0"

/imagecache/s72.png
4,5

Merike Šeffer

Ortopeed

pühendumus

Traumahaige L.L kirjutab: "Usaldusväärne. Erialased teadmised väga head. Hoidkem häid arste.Nende teened meie suhtes on suuremad,kui algul näib "

/imagecache/s68.png
4,3

Mihkel Mardna

Ortopeed

Hinnakiri

kirjutab: "Miks puudub Spordimeditsiini SA koduleheküljelt hinnakiri liiges süstide kohta.Samas oleks lisaks leida info pt.le peale liigese süsti. "

/imagecache/s64.png
4,0

Halb spetsialist

Alex kirjutab: "На серьезную проблему рекомендует компресики. Болит, когда ходите? - Не ходите, играйте в шахмты. Как она попала на должность врача - непонятно."

/imagecache/s30.png
1,9

Peeter Laasik

Ortopeed

Minu kogemus

Villu kirjutab: "Põlvesandi jutt on jumala õige. Ehmatasin ära, kui arst käe pihku pistis. Unustasin midagi ära, kõike ei ole ju meeles küsida. Kui siis tagasi küsima tulin, vaatas sellise näoga, et mida sa tahad. Oleks eeldanud temalt rohkem aega patsiendi jaoks. "

/imagecache/s70.png
4,4

Rasmus Allikvee

Ortopeed

5+

Triin kirjutab: "Super tore ja professionaalne arst! Arstile aja saamine on aga kahjuks päris suur väljakutse."

/imagecache/s70.png
4,4

Reedik Pääsuke

Ortopeed

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Rein Raie

Ortopeed

Põlve osteoartroos

Kristel kirjutab: "Haigekassa järjekorras küll 2,5 kuud kuid kogu teenus oli 5+ "

/imagecache/s72.png
4,5

Riina Sillaste

Ortopeed

raisatud aeg

Piret Põder-Mortier kirjutab: "Lõin 2 varvast ära. 3 kuud ootasin ortopeedile aega. Kohale minnes sain teada, et olen vana, kõvasti ülekaalus ja lampjalgadega. Vaatas röndgenülesvõtet. Leidis, et kõik hästi, kuigi kõndida oli väga valus. Käskis haigeid varbaid venitada, tirida, painutada. Venitasin, tirisin ja painutasin kuni enam kinga jalga panna ei saanud. Läsin tasulise arsti juurde. Röndgen näitas selleks ajaks juba vana murdu. Uus arst keelas igasuguse keeramise, pööramise ja venitamise ära. Nüüd käin, olen endiselt vana, paks ja lampjalgadega aga saan kõndida. Kahju on kaotatud 3 kuust. Oleksin selle aja jooksul saanud pädevalt arstilt paremad soovitused , kuidas oma labajalga hoida, säästa."

/imagecache/s62.png
3,9

Sergei Šestakov

Ortopeed

Не делайте сложные операции!

Алла kirjutab: "Провёл операцию после осколочного перелома локтевого сустава не профессионально. Сустав не собран, куски кости остались сами по себе, рука не функционирует, постоянные боли и воспаления. При операции занесли инфекцию. Спицы, которыми будто-бы закреплялся сустав, нанесли только вред. Теперь нужна ещё одна операция, но время упущено и она не даст 100% желаемый результат. Можно сказать, что пациент остался без руки. Уважаемый доктор, если не умеете делать сложные операции, то отправляйте пациентов сразу в Таллинн или Тарту, где им могут помочь, не уродуйте людей! Пожалейте их!"

/imagecache/s38.png
2,4

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Sigrid Paul

Ortopeed

...

Mati kirjutab: "Tore ja hakkaja arst. Minu põlve tegi korda."

/imagecache/s56.png
3,5

Silvia Nittim

Ortopeed

Vale diagnoos oleks võinud rikkuda lapse elu täielikult

Anna kirjutab: "Õnneks ei jäänud me Nittimi diagnoosi uskuma ja saime teiselt arstilt õige diagnoosi ja ravi. Sõbranna lapsele pani samuti vale diagnoosi. "

/imagecache/s73.png
4,6

Ольга

Ольга kirjutab: "Была операция по замену тазобедреного сустава.Операция была долгой , и прошла успешна . Большое спасибо и благодарность доктору!"

/imagecache/s65.png
4,1

Janno kirjutab: " Olen olnud üle 30 aasta dr. Juckumi patsiendiks ning olen väga tänulik et meil on oma ala spetsialiste ning südamlikke arste võtta ."

/imagecache/s57.png
3,6

Taavi Toomela

Ortopeed

g

g kirjutab: "gggg"

/imagecache/s68.png
4,3

Tauno Kalvet

Ortopeed

Suur tänu Dr. Kalvetile

Taimar Org kirjutab: "2017. aastal opereeris doktor minu vasakut põlve. Juba kuu aja pärast tundsin ennast inimesena. Suur tänu! Soovitan soojalt kõigil oma põlve- ja puusahädadega pöörduda dr Tauno Kalveti poole."

/imagecache/s70.png
4,4

Tiit Härma

Ortopeed

Superarst!

Anni kirjutab: "Dr Härma on vaieldamatult oma eriala tippspetsialist. Lapse skolioosi operatsioon läks hästi. Suure südamega, hooliv arst! Jõudu ja tervist!"

/imagecache/s68.png
4,3

Tiit Haviko

Ortopeed

Täielik saatekirja raiskamine

Annika kirjutab: "Küsimustele ei vasta. Ei kuula mida sa talle ütled, ignoreerib su mured. Olen väga pettunud, täielikult raisatud saatekiri. Sain perearstilt rohkem info kui temalt."

/imagecache/s72.png
4,5

Tiit Kanarik

Ortopeed

...

Irina kirjutab: "Väga professionaalne! Suhtlemine annab veidi soovida, aga tööd teeb kirega."

/imagecache/s78.png
4,9

Tiiu Kaha

Ortopeed

põletus

marna kirjutab: "Väga tore arst,hästi sõbralik haigetega. "

/imagecache/s72.png
4,5

Toomas Saluse

Ortopeed

Südamlikud tänud.

Hans Ujuk kirjutab: "Kiidan dr.Salustet.Sain väga arusaadava vastuse oma tervise seisundi kohta Selgitab arusaadavalt. Tõesti parimat ei leia."

/imagecache/s70.png
4,4

Toomas Tein

Ortopeed

Külm mulje

Haige kirjutab: "Jättis külma ja apaatse mulje. Kirurgina kyll hea aga inimlikust ja empaatiat jääb puudu."

/imagecache/s65.png
4,1

Uku Truupõld

Ortopeed

Käisin ka

Katu kirjutab: "Ei ole rahul temaga! Kuna seda, mida ootasin ei soostunud tegema. Täpsustus ehk ootasin , et saadab operatsioonile mind põlvega. Ja soovitas asju mida ei saa tarvitada. "

/imagecache/s75.png
4,7

Urve Redlich

Ortopeed

Спасибо

Olga kirjutab: "Хороший врач, все понравилось. Обследования назначила, рекомендации дала."

/imagecache/s36.png
2,3

Vassili Zagura

Ortopeed

хороший врач

Валентина kirjutab: "Ходили на приём с мамой. Остались довольны, очень внимательный, заботливый и профессианально подошел к маминой проблеме. Очень ему благодарны за помощь!"

/imagecache/s76.png
4,8

Vello Linnamäe

Ortopeed

Ebameeldiv

L kirjutab: "Ukse taga oodates nägin, kui üleolevalt ta käitus teiste patsientidega. Kui ta vastuvõtule pääsesin, ei vaevunud ta mu senist haiguslugu kuulama ja arvas ühe silmapilguga teadvat, mis mul viga on. Kui lõpuks avastas, et see nii lihtne pole, hakkas ülbe tooniga lisaküsimusi küsima. Kui hiljem analüüside tulemuste pärast helistasin, ütles ülbelt paar sõna ja lõpetas järsult kõne. Hiljem sain parema ortopeedi juurde, kes seadis dr Linnamäe ravisoovitused kahtluse alla. "

/imagecache/s70.png
4,4

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Vitali Kogan

Ortopeed

Väga tore arst ja ...

Tatjana kirjutab: "Väga tore arst ja soovitan,kuna olen rahul tema raviga."

/imagecache/s68.png
4,3

Боль в локте

Olga kirjutab: "Неоднократно лечила свой локтевой сустав, постоянные боли Спасибо доктору Стеклову, нашел место, сделал укол , в первые почувствовала, что снова могу жить без боли и обезболивающих таблеток Всех Благ ему!"

/imagecache/s72.png
4,5

Super

Tata kirjutab: "Очень профессиональный , опытный специалист . Получила нужную , а главное соевременную помощь. Огромное спасибо , Доктор !"

/imagecache/s67.png
4,2

Vladimir Rusnak

Ortopeed

...

Maria kirjutab: "Внимательный доктор."

/imagecache/s72.png
4,5

Kлятва Гиппократа в действии

Olga kirjutab: "Травматолог Владимир Тарахтин-первичный приём,вот что я прочла на двери,когда заняла очередь к доктору.Я отсидела в живой очереди почти 2часа.У меня было две травмы,когда я вошла в кабинет и попыталась сообщить об этом доктору.Не успела сказать и 2 слов,как была прервана.Мне в довольно грубой форме сообщили,что доктор с утра принял 28человек и что у него во рту маковой росины не было и он принимает только экстренных больных,вот ,например,бабушкка,которую сбила машина,а мой вариант не подходит для его Величества!!!И чтоб я шла.... по записи!Да запись на 30 мая,а проблемы и боль сейчас.Хорошо,что меня принял другой доктор,который и сообщил,что у меня перелом мизинца на ноге и ушиб запястья руки,оказали помощь,наложили лангету на руку.Вот такой подход к людям.Спасибо доктору Евгению Царькову"

/imagecache/s60.png
3,8