Günekoloog

Kokku leiti 309 tulemust
« 19 20 21

Пришла к ней на ...

Irina kirjutab: "Никакая. Пришла к ней на рутинный осмотр: 3 секунды посмотрела на кресле и говорит, что всё хорошо. Справшиваю как она это на глаз определила без анализов. Отвтила удивленно " ну..."

3
4.8

...

Larissa kirjutab: "Замечательный врач! Только жаль, что ушла на пенсию. "

5
4.7

Viivi-Juta Kull

Günekoloog

Väga sõbralik ja hea ...

dr Kulli patsient kirjutab: "Väga sõbralik ja hea arst. Just selline nagu üks naistearst peab olema. Usaldan Teda väga. Olen olnud oma kahe rasedusega tema juures arvel ja öelda on ainult kiidusõnad! Oleks..."

6
4.6

Vladimir Iljuhhin

Günekoloog

обратилась к нему..

Elena kirjutab: "Обратилась к нему в 18 лет в связи с сильными болями в животе при менстуации. Никакого узи или обследования не назначил, дал совет - родить (в 18 лет!!) и возможно(!) боли уйдут. В..."

7
4.5

Vladimir Obuhhov

Günekoloog

Asjalik ja meeldiv

Tiia kirjutab: "Asjalik, rahulik, südamlik, rääkis kõik vajaliku juurde + rääkisin ise ka oma mured/küsimused juurde. Selleks et suhtlus toimiks pead ikka ise ka avatud olema, mitte ootama, et..."

17
3.8

Viivi Heido

Günekoloog

...

M kirjutab: "Tegemist on üldiselt hea arstiga, ta seletab rahulikult ja põhjalikult kõik ära. Aga telefoni teel on teda peaaegu võimatu kätte saada. Pidin arstile helistama, et teada saada oma..."

20
3.6

Vilja Vahtraorg

Radioloog,Günekoloog

Rahulolematu

Kerli kirjutab: "Kui rasestumisvastaseid vahendeid ei soovi siis tema vastuvõtule asja pole. Kui soovid neid, koheldakse sind väga hästi, võetakse analüüse ja räägitakse. Analüüside vastused on aga..."

20
3.6

Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Ebapädev

Rahulolematu kirjutab: "Puuduliku kompententsiga arst, kes ei suuda levinud haigusi diagnoosida."

24
3.3

Vladimir Terentjev

Günekoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0
« 19 20 21