Günekoloog

Kokku leiti 309 tulemust
« 19 20 21

...

Jevgenia kirjutab: "Очень хороший врач! однозначно рекомендую."

3
4.8

...

Larissa kirjutab: "Замечательный врач! Только жаль, что ушла на пенсию. "

5
4.7

Viivi-Juta Kull

Günekoloog

Väga sõbralik ja hea ...

dr Kulli patsient kirjutab: "Väga sõbralik ja hea arst. Just selline nagu üks naistearst peab olema. Usaldan Teda väga. Olen olnud oma kahe rasedusega tema juures arvel ja öelda on ainult kiidusõnad! Oleks..."

6
4.6

Vladimir Iljuhhin

Günekoloog

обратилась к нему..

Elena kirjutab: "Обратилась к нему в 18 лет в связи с сильными болями в животе при менстуации. Никакого узи или обследования не назначил, дал совет - родить (в 18 лет!!) и возможно(!) боли уйдут. В..."

7
4.5

Vladimir Obuhhov

Günekoloog

Asjalik ja meeldiv

Tiia kirjutab: "Asjalik, rahulik, südamlik, rääkis kõik vajaliku juurde + rääkisin ise ka oma mured/küsimused juurde. Selleks et suhtlus toimiks pead ikka ise ka avatud olema, mitte ootama, et..."

17
3.8

Viivi Heido

Günekoloog

...

M kirjutab: "Tegemist on üldiselt hea arstiga, ta seletab rahulikult ja põhjalikult kõik ära. Aga telefoni teel on teda peaaegu võimatu kätte saada. Pidin arstile helistama, et teada saada oma..."

20
3.6

Vilja Vahtraorg

Radioloog,Günekoloog

Mets

Mariann kirjutab: "Tegi palju haiget UH käigus. Selgitas väga vähe. Vaikne. Nagu ei oleks ise ka kindel mis järgmiseks teha."

20
3.6

Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Самый плохой уролог

Vanja kirjutab: "Не ходите к нему, бесполезный вообще, 4 раз выписывает антибиотики, нихрена не проходит, лечить вообще не хочет. Чтоб блять у тебя член отвалился мудак. "

24
3.3

Vladimir Terentjev

Günekoloog

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

28
3.0
« 19 20 21