Dermatoveneroloogia

Kokku leiti 1 tulemust

Aade Topnik

Nahaarst

Väga meeldv

Eve kirjutab: "Tore, meeldiv ja sõbralik arst. Leidis aega, tahtmist ära kuulata ja aidata professionaalsel tasemel.Suured tänud! "

/imagecache/s75.png
4,7

Airi Põder

Nahaarst

Virisejatele

Patsient kirjutab: "Ei saa aru neist virisejatest... Oli temaga kokkupuude, igati asjalik, kiire ja ilma pikema puterdamiseta sain sotti oma probleemidest. Aga noh, eks patsiente ole igat sorti, kaastunne arstidele!"

/imagecache/s49.png
3,1

Üks parimatest arstidest!

Dmitri kirjutab: "Ma ei môista miks nii halvad komentaarid on antud arstil. Kümme aastat olen käinud tema juures ja kôik super korras. Jah ta on kallis arst , kuid ravib väga hästi! Kõrgkvaliteetne spetsialist! "

/imagecache/s54.png
3,4

Ama Lehtmets

Nahaarst

Superarst...

Mare kirjutab: "...ei saa olla, kui seal taga pole hea ja hooliv inimene. Just selline dr. Lehtmets on - süveneb, vaatab laiemalt, hoolib. Soovin talle jõudu jääda selliseks veel aastakümneteks :)"

/imagecache/s73.png
4,6

Anastas Piruzyan

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Anna Skalkina

Nahaarst

Nahaarsti visiit

Anu Reinold kirjutab: "Dr. Skalkina on väga professionaalne arst,kiire taibu ja suurepäraste oskustega ning ka võimaluste piires vastutulelik(haigekassa poolt kehtestatud piirangutest ei saa ju ükski arst üle ega ümber!),omab arstile nii vajalikku empaatiavõimet ja oskust vahet teha olulisel ja vähem olulisel.Tubli ja kaasaegse koolitusega arst omal kohal!!!"

/imagecache/s68.png
4,3

Anneli Kanarik

Nahaarst

väga hea!

helen kirjutab: "Olen käinud mõlema lapsega ja ise ka tema juures, erinevate muredega. Alati saab lahenduse. Väga hea suhtleja, sõbralik, alati aitab."

/imagecache/s76.png
4,8

Anneli Uusküla

Nahaarst

kehv kogemus

Patsient kirjutab: "Külm robot. Imelikud soovitused... läbivaatusel tegi haiget. Abi ei saanud, terviseprobleemi välja ei selgitanud. Ei soovita."

/imagecache/s70.png
4,4

Annika Volke

Nahaarst

Jube ülbe ja üleolev

Patsient kirjutab: "Väga Väga ülbe ja üleolev arst, ei soovita! Kabinetist väljudes oli enesetunne hullem kui sinna minnes. Valige teine arst kui ei taha end lollina tunda. Küsimustele vastata ei soovi vaatab sellise näoga nagu loll et ei tea. "

/imagecache/s54.png
3,4

Ave Vahlberg

Nahaarst

Väga hea arst!!

Suurepärane kogemus! kirjutab: "Väga hea arst on, sõbralik, professionaalne, kuulab kliendi muret ja annab kõikvõimalikud lahendused ja variandid, kuidas probleemi lahendada/sellest lahti saada. Minu puhul oli probleemiks akne, soovitas erinevaid kreeme, millega seda ravida, kuidas, millal jne neid kasutada, samuti tõi välja ka teisi lahendusi, nt rokutani ravi, millega aknet ravida jne. Andis mulle valikuvõimalusi, kuna olen akne käes juba 10 aastat piinelnud. Leidisme koos arstiga lahenduse, väga soe vastuvõtt oli, igati kiidan!!"

/imagecache/s68.png
4,3

Elena Dejeva

Nahaarst

Soovitan!!!

kirjutab: "Hea arst!"

/imagecache/s72.png
4,5

Ella Tuz

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Elo Kuum

Nahaarst

Hea arst

Relika kirjutab: "Minul oli temaga väga hea kogemus. Sain oma murele kohe lahenduse. Arst oli sõbralik, hooliv ja vastutulelik. "

/imagecache/s56.png
3,5

Ene Mäestu

Nahaarst

mõttetu visiit

Ksenia kirjutab: "Ei oska abi anda. Mõttetu tasuline visiit erakliinikus. Lehitses inglisekeelset entsüklopeediat, näitas mulle pilte sõnadega "teil ei ole see ja ei ole see". Visiit lõppes sõnadega "Ausalt öeldes ma ei tea, mis viga teil on". Aga raha kasseeriti ikkagi. Mille eest? Teine dermatoloog pärast teda oskas ikka diagnoosi panna ja ka lööve välja ravida."

/imagecache/s60.png
3,8

Ene Pärna

Nahaarst

Väga hea arst

Merike Tomson kirjutab: "Oma ala täielik proff :Soovitan saab alati abi "

/imagecache/s76.png
4,8

Erika Kesküla

Nahaarst

Konkreetne ja professionaalne

kirjutab: "Kokkupuutunud mitmel korral ja abi on olnud professionaalne. Jutt lühike ja konkreetne."

/imagecache/s56.png
3,5

Ester Kais

Nahaarst

Pikaajaliste kogemuste ja staaziga arst

Liilia kirjutab: "Usaldan teda, kuna olen käinud tema juures mõneaastaste vahedega ja kui tema ravijuhiseid olen jälginud, pole olnud põhjust teda tihti tülitada. Kui häda käes alati aitab. Teenuse kättesaadavus on nüüdseks paranenud - ei pea ootama nagu varem kuudepikkuses järjekorras."

/imagecache/s44.png
2,8

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Helbe Lõo

Nahaarst

.

. kirjutab: "Väga veider arst. Jõudis mulle ühe visiidi ajal sada erinevat diagnoosi panna. Tundus natuke seniilne."

/imagecache/s35.png
2,2

Helgi Silm

Nahaarst

Super arst

Maret kirjutab: "Väga rahul arstiga. Aasta aega võitlesin oma probleemiga ja kui lõpuks prof.Silma juurde sain aja lahenes ka minu haigus. 2 kuud tabletiravi ja tulemused silmnähtavad. Nii rahul ja rõõmus. Meeldiv ja sõbralik arst. Tunneb oma tööd ja on hooliv."

/imagecache/s72.png
4,5

Heli Rajangu

Nahaarst

Halb kogemus

Anonüümne kirjutab: "Üleolev, ülbe, nähvav ja ei lase lõpuni rääkida. Igale küsimusele vastab halvustaval ja üleoleval toonil. Ei soovita."

/imagecache/s52.png
3,3

Heli Raudsepp

Nahaarst

parim nahaarst tartus

I kirjutab: "Läksin kolme hädaga ja sain kõigile abi. Soovitan soojalt kõigile. Lihtsalt parim arst. Ega ta asjata arst-õppejõud ole. "

/imagecache/s64.png
4,0

Helve Ambur

Nahaarst

Soe koht

kirjutab: "igale veale sama ravim, ei otsi mitte haiguse põhjust vaid varianti , kuidas ajutiselt leevendust võib saada."

/imagecache/s57.png
3,6

Tänan ning soovitan ka teistele !

Willem Ignatjev kirjutab: "Rohkem kui 40 aastat tagasi sporditrauma tagajärjel vigastatud küünt ei suutnud selle aja jooksul keegi arstidest ravida kelle poole ka ma ei oleks ei pöördunud - kirurgid korduvalt opereerisivad, teised arstid kirjutasid ravimeid mis leevendasid vaid ajutiselt. Aasta tagasi pöördusin Dr Izabella Aleinikova poole. Väga sõbralik, abivalmis ja asjalik tohter määras põhjalikud uuringud õige ja organismile sobiva hea ravimi valikuks. Aasta möödumisel Dr Aleinikova ravimisest, arsti töö tulemused on üllatavad - minu jala tervislik seisund on taastunud täielikult ning aastaid kestnud vaevustest ei ole jälgegi ! Lähtudes isiklikust kogemusest võin kinnitada, et Dr Aleinikova on suurte kogemustega ja praktikaga arst, keda võib usaldada probleemide lahendamisel, mida ei olnud võimelised tegema teised arstid ! Dr Aleinikova nõuandeid ja soovitusi tuleb võtta tõsiselt ning neid täita rangelt ! "

/imagecache/s70.png
4,4

Hea arst väikelastele

Kaidi Poobus-Sopp kirjutab: "Käisime 1a lapsega. Arst oli väga osavõtlik ja seletas põhjalikult."

/imagecache/s64.png
4,0

Kadi Kerner

Nahaarst

Kiidan!

Rutt kirjutab: "Asjalik. Äratas usaldust."

/imagecache/s70.png
4,4

Kai Saluvere

Nahaarst

Põhjalik

Liana kirjutab: "Väga hea kogemus. Tunneb asja, räägib kaasa ja seletab kui kontrollib. Põhjalik. Samuti viisakas ja sõbralik."

/imagecache/s64.png
4,0

Kummaline

hämmastunud patsient kirjutab: "Kogemus algab assistendiga, kes nähvab ja ärpleb sulle juba telefonis, kui sul muidugi õnnestub ühendust saada. Arst oli veidi tõre ja oli aru saada, et ümmarguse ning tarbetult võõrsõnadest kubiseva jutuga üritas oma mittesüvenemist varjata. Oli näha, et inimene on raha peal väljas, kuna muutis oma suhtumist saades teada, et olen tasulisel visiidil. 30 eurone visiit kestis poolteist minutit. Kuidagi targemaks ma ei saanud ja peamiselt selle kasvatamatu abilise pärast sinna kabinetti kunagi tagasi ei lähe. Kõige halvem arstil käimise kogemus, mis mul kunagi üldse on olnud. Ei imesta, et nad Haigekassa lepingu on kaotanud - aga see on äärmiselt kummaline, et nii paljudel on niivõrd meeldivad kogemused temaga."

/imagecache/s51.png
3,2

Karin Hussar

Nahaarst

ei soovi

kirjutab: "Не проводит осмотр, как требуется. Не проводит необходимую диагностику. Очень уверена в себе и напрасно, т.к. пришлось обратиться к другому врачу, который и помог. Хамоватая медсестра у нее. Но хуже всего, что если бы я приняла ту "помощь", что эта так называемая врач предлагала, у меня было бы много проблем со здоровьем. Бог миловал от нее. Не советую к ней ходить."

/imagecache/s64.png
4,0

Karine Siiak

Nahaarst

Soovitan

Nikolai kirjutab: "Oli vastuvõtul, kontrollige sünnimärgid. Sõbralik ja abivalmis arst ja õde, selgitas kõike selgelt. Kõigega rahul. "

/imagecache/s54.png
3,4

Kersti Kivimägi

Nahaarst

tubli arst

Ksenia kirjutab: "Väga põhjalik arst, kes oskas diagnoosi panna. Enne teda olen aastaid käinud teiste nahaarstide juures, keegi ei osanud öelda, mis viga on. Olen arstiga VÄGA rahul."

/imagecache/s70.png
4,4

Kersti Rüütel

Nahaarst

Äärmiselt ebameeldiv arst

Katre kirjutab: "Antud inimene on vales kohas tööl, suhtlemisoskus suur 0. 7"

/imagecache/s48.png
3,0

Kreete Põder

Nahaarst

ükskõikne

ene kirjutab: "mul on palju sünnimärke, ta ei vaadanudki, ainult käratas, et iga punniga pole mõtet arsti juurde tulla, väga ebasõbralik"

/imagecache/s64.png
4,0

Kristi Abram

Nahaarst

Professionaalne arst

Kaire kirjutab: "Kuulab ära, soovitab erinevaid raviversioone, st arvestab igati patsiendi soovide ja eelistustega. Vastutulelik ja professionaalne. Kahju ainult, et tasuline vastuvõtt ja pikad järjekorrad, aga see on Eesti haigekassa süsteemiviga."

/imagecache/s75.png
4,7

Kristi Pender

Nahaarst

Lootused luhtusid

Rita Vilbas kirjutab: "Sain Kristi Penderile numbri. Arvasin, kui inimene töötab kiirabihaiglas, peab ta oma tööd tundma. Teadsin ise oma haiguse nime, oli vaja ainult retsept arsti poolt. Kuid kõigepealt ei tohtinud ma midagi oma haigusest rääkida, õeldi olge vakka ,mina räägin. Kirjutati rohud, mida terves eestis olemas ei ole . Kolme kuu pärast tuli rohi Eestisse. vahepeal palusin asendusrohtu, mille peale pahandati, et tülitan , õeldi- "kes teil lubas helistada?"Ei oska õelda, miks ei kirjutata rohtu, kui ma ise tean , mis mind aitab. Haigus oli korduv, kuid Tõnismäe polikliinik oli likvideeritud, kus abi sain. Õudne, kui arst ei taha aidata inimesi."

/imagecache/s46.png
2,9

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Külli Kingo

Nahaarst

hooliv ja olen saanud ...

kirjutab: "Parim arst! Olen käinud mitmeid kordi,arst alati sõbralik,hooliv ja olen saanud parimat ravi."

/imagecache/s75.png
4,7

Külli Paasik

Nahaarst

Positiivne kogemus

L kirjutab: "Arst käitus hästi - kuulas ja väljendas empaatiat, võttis piisavalt aega, et süveneda. Tundub, et professionaalsus on hea, sest diagnoos osutus tõeseks ja ravi toimis."

/imagecache/s62.png
3,9

Liina Tedremets

Nahaarst

Väga hea arst!

Roman kirjutab: "Очень понравился доктор: внимательная, вежливая. Всё очень хорошо объяснила и назначила нужное лечение. "

/imagecache/s73.png
4,6

Lilian Luiksaar

Nahaarst

Hea ja asjatundlik arst

Marianne kirjutab: "Olen korduvalt dr Luiksaare vastuvõtul käinud, nii enda kui laste erinevate terviseprobleemide pärast. Sõbralik, hooliv ja asjatundlik suhtumine, meie jäime küll väga rahule. Sain abi. "

/imagecache/s56.png
3,5

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Maie Jürisson

Nahaarst

Suurepärane

Katrin kirjutab: "Dr. Jürisson on üks parimaid arst, kelle juures olen käinud. Põhjalik, rahulik, seletab, kui küsida, tunneb päriselt ka muret patsiendi pärast. Ei pea paljuks ka ise helistada, kui oleme kokku leppinud, et ma ise helistan ja teavitan ravi mõjust, kuid olen unustanud seda teha. Kokkuvõttes lihtsalt suurepärane arst. "

/imagecache/s76.png
4,8

Maigi Eisen

Nahaarst

professionaalne ja põhjalik arst

Katja kirjutab: "oma haigusega elan rohkem kui 10 aastat ja selle aja jooksul mitmeid arste ka külastanud. Eigi Maisen oli neist kõige asjatundlikum arst, kes sai kohe aru, mis asjadest ma tean juba palju, aga mis uudseid lähenemisi saaks mulle veel soovitada. Kuulas, vastas, suunas lisaanalüüsidele ja protseduurile. "

/imagecache/s62.png
3,9

Maire Karelson

Nahaarst

tark

mimm kirjutab: "Teadmised kõrged,räägib haiguse lahti,soovitab oma poolset ravi,nõustab ja üritab anda endast maksiumi."

/imagecache/s70.png
4,4

Maire Leisi

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Mare Aarne

Nahaarst

Alex

Alex kirjutab: "Hea kogemus — sünnimärkide uuring tehtud väga mugav"

/imagecache/s64.png
4,0

Marge Tampere

Nahaarst

Ei soovita.

Kaisa kirjutab: "Ebameeldiv ja üleolev arst. Käisin küüneseene kahtlustusega vastuvõtul. Vaatas varbaid, mingeid proove ei tehtud ja diagnoosi pani lihtsalt lambist — küüneseent ei ole. Aga ometi on. Arvab vist , et on selgeltnägija."

/imagecache/s70.png
4,4

Marge Uibu

Nahaarst

Arsti ei ole veel kommenteeritud

Jaga oma kogemusi teiste patsientidega!

/imagecache/s48.png
3,0

Margit Allik

Nahaarst

Väga pettunud

Kaidi kirjutab: "Läksin tema juurde heade arvustuste pärast. Kahjuks pettusin täielikult. Probleemist lahti ei saanud ja mulle andi mõista, et tagasi mind ei oodata. Järgmine arst süvenes ja märkas, et mulle ei sobigi need ravimid, mis Allik mulle kiiruga välja kirjutas. "

/imagecache/s73.png
4,6

Marina Teras

Nahaarst

Tänu

Aita kirjutab: "Olen väga tänulik dr. Marina Terasele ja tema medõele Svetlanale.Olen tema patsient juba pikemat aega. Väga professionaalne, abivalmis ja sõbralik.Käin teatud aja tagant kontrollis.Soovitan.HINNE 5."

/imagecache/s72.png
4,5

Miron Zagnin

Nahaarst

Suurepärane arst

Kaidi kirjutab: "Suurepärane arst! Ta on äärmiselt hooliv, põhjalik ja empaatiline. "

/imagecache/s73.png
4,6

Niina Leemet

Nahaarst

Hämmeldusega

Elmo Ant kirjutab: "Selle arsti nimega sondub mulle kui puudega ja püsiva töövõimetusega inimesel- hämmeldust tekitavad asjaolud! Milles need siis seisnevad? Järgnevates momentides: A) olles juba enam kui 25 aastat (kohe ka 30!) I tüübi, insuliinsõltuva diabeediga, krooniline haige- saan sellelt nahaarstilt (!) otsuse- 1. aastaks, keskmise puudega ja 90 % töövõimetusega! B) viivituste ja pea 1,5 kuud kestva stressitekitava teadmatusega olen sunnitud tunnistama, et veresuhkru % tõus on märgatav, stabiilsest ja korralikust ööunest pole enam kui nädalatega- juttugi! C) süüdistused ja vihjed ja küsimused- "miks te varem oma analüüse ja muid protseduure ei alustanud" (esitasin kõik niipea kui see oli võimalik ehk siis 03.oktoobril 2013!) oleksin justkui Jumal, et määran ja annan "võimaluse" arstile.... ikka nii on seni, et arst määrab ajad ja leiab võimalused! D) inimene ei ole ilmselt võimeline lugema, avama ja kasutama digikeskkonda, sest kuidas muidu on selgunud, et näiteks dr. Noore silmaravist on mindud "mööda" või jäetud hoopis käsitlemata, kuna midagi oleks justkui puudus.... Aga mina olen ju patsiendina ka need protseduurid läbinud ja diabeetikul on silmade seisund ikka äärmiselt tähtis faktor! Kas pean hakkama neile lepingulistele arstidele, kes pole ilmselgelt kompetenstivõimelised õpetama digilugude lugemist, kirjutamist või midagi IT alast tundmust? Miks sellised arstid määravad patsientide tervislikke seisundeid, see oleks kui uppumissurma faktile lisatud põhjus, et inimene oli ilmselt .... plekksepp! Sama absurdne tundub ka seik, et otsustest jäetakse ära 1/3 arstide järeldustest! E) Kuidas saab ühildada sama isiku kuid erinevate nimede perioode selgitamaks sellistele "rändtsirkuses" osalevatele arstidele, et inimene on enne oma puuetega olnud küll raske, küll keskmise puudega kuid iial mitte vähem kui 2 aastaks? "

/imagecache/s28.png
1,8

Niina Šanina

Nahaarst

ETTEVAATUS! Koristaja, kes nimetab enda arstina

Brigitta kirjutab: "Eelmisel aastal mai kuus pöördusin tema poole, sest oli esimene vaba arst, ehku juhuslikult. Pöördumiseks oli mitu põhjust, kuid proua "arst" isegi ei vaadanud ja ütles, et see on hormonaalne. Ütlesin, et nahal ilmnesid paar punast täpilest ja minu günekoloog soovitas pöörduda nahaarsti poole. Šanina vastas:"kui sinu günekoloog on nii tark, siis las ise vaatab, mis naha probleemid sul on!". Sain aru, et temaga ei ole mõtet rääkida ja hakkasin kabinetist väljuma. Siis proua tegi märkuse või lihtsalt hakkas arutama minu kleti, et liiga lühike, et käin peaaegu paljas, issand jumal, kui vastik inimene ta on. Ta ei saa enda arstina nimetada! MITTE KUNAGI EI OLE VAJA PÖÖRDUDA TEMA POOLE!"

/imagecache/s44.png
2,8

Niina Tšernõh

Nahaarst

Pettumus

Endine patsient kirjutab: "See arst tundub olevat ravimifirmade poolt kinnimakstud. Igal visiidil pani kaasa mõned testerid ja käskis tungivalt osta apteegist vaid tema poolt soovitatud firmade tooteid (andis kaasa ka flaiereid, et ikka õiged ostaksin). Probleemi reaalse lahendamiseni jõudsime alles kuuendal visiidil."

/imagecache/s70.png
4,4

Olga Kolesnikova

Nahaarst

Хороший врач

Jaan kirjutab: "Отнеслась с большим вниманием к моей проблеме. Тщательный осмотр. Остался доволен. Спасибо."

/imagecache/s57.png
3,6

Pille Konno

Nahaarst

Kas see on arts või kes see üldse on

Patsient kirjutab: "Käisime selle arsti juurde. Ei saanud aru, kas see oli arts või mingi mööbel. Mitte ühtegi sõna pole õelnud, isegi Tere ja Nägemist. Terve juttu ajas medõde, kes oli kõrval. Medõele panen hind 5 ja arstile 0."

/imagecache/s60.png
3,8

Reet Vaher

Nahaarst

Tänud

Hans kirjutab: "Tänan.Sain abi jalgadel olevate laikude ravimisel.Tubli !!!"

/imagecache/s67.png
4,2

Rimma Matvejeva

Nahaarst

zamechatelnyi Doktor s bolshoi bykviy

Eligula kirjutab: "Ochen dovolen znakomstvom c doktorom Rimmoi. ochen vnimatelna, privetliva, a glvnoe umna i v svoei specialnocti doctigla vyshego urovnja professionalizma. bystro sorientirovalas po moei probleme, naznachila obcledovanie, lechenie i yzhe cherez 2 nedeli ja byl zdorov. Pobolshe by nam takih vrachei. Cpasibo doktor za kvalificirovannuju pomosts!"

/imagecache/s73.png
4,6

tütar

kiku kirjutab: "Eesti keelt ei oska , muidu enam-vähem. Kas tõesti haigekassaga peab maksma sünnimärgi eemaldamise eest sularahas?Tundub kahtlane kui pensionär peab maksma.Aga ehk peab:("

/imagecache/s38.png
2,4

Sergei Maltsev

Nahaarst

Hinnang

Triinu kirjutab: "Arst isegi ei vaata korralikult nahka üle. Vaatab paar sekundit, vaikib. Kui ütlesin, et varasemad arstid on öelnud, et on probleemiks psoriaas ja nahaseen, siis ta vastas ainult "jah". Visiidiaeg on 20 minutit, kabinetis olen olnud iga kord ainult 2-8 minutit.Ta ei anna ka märki, et kas tal on kõik öeldud, ise olen pidanud küsima, et kas nüüd on kõik.. Käisin mitu korda, iga kord kirjutas välja uue salvi, olenemata kas eelmine oli paremaks teinud olukorra või mitte.. Raha kulu oli metsik. Apteekrilt saab ka rohkem infot kui temalt.."

/imagecache/s52.png
3,3

Sirje Kaur

Nahaarst

Ei soovita

Reelika kirjutab: "Ei pannud õiget diagnoosi, ootasin aega kuid ja lõpuks sain abi käsimüügiravimitest. Teste keeldus tegemast, soovis kõik lahendada üldistades ja ainult peale vaadates. Väitis lisaks, et kaasasündinud sünnimärke polegi mõtet kontrollida, sest nendest melanoomi tekkida ei saa. Ütles, et tema ei ole ravimite koostisosadega kursis ja et küsiksin nõu apteekrilt. Naljanumber."

/imagecache/s46.png
2,9

Sirje Liiv

Nahaarst

Asjalik arst

Anonymus kirjutab: "Olen mitu korda tema juures käinud, alati uurib põhjalikult probleemi ja pakub mitut varianti lahenduseks. Ei tasu lasta end heidutada, kui ta mõnikord on pisut ähmi täis või pahur, tavaliselt on siiski sõbralik. Alati saan aja küllaltki ruttu, asukoht on ka väga hea (südalinnas). Kui mõne teise arstiga ei saa peale visiiti üldse targemaks, siis doktor Liivi juurde minnes tean, et saan vastuseid oma küsimustele."

/imagecache/s73.png
4,6

Sünne Järna

Nahaarst

Väga hea arst

Endla kirjutab: "Olen alati abi saanud. Järjekorrad on küll praegu nii pikad, et ei jõua ära oodata. Aga suure häda korral olen saanud jutule ka nii, et lihtsalt lähed kohale ja palud abi. Seda õnneks oli vaid üks kord. Aga väga sõbralik ja hooliv arst."

/imagecache/s70.png
4,4

Tamara Komlova

Nahaarst

да нет, наверное

kirjutab: "Была проблема, с которой длительное время боролась и безрезультатно. Ошибочно решила, что в частной клинике качество услуги лучше. Пришла на приём и да, по поводу ее отношения ко мне претензии не имею, но она одним взглядом как-то определила, что это ничто иное, как аллергическая реакция, выписала гормональный крем, который только кожу испортил и не более. Поехала в Тарту, взяли сразу анализы, выписали соответствующее лекарство и проблему решили. Быть может она профессионал в эстетической медицине, но как дерматолога ее лично по своему опыту не советую."

/imagecache/s52.png
3,3

Tamara Tarahtina

Nahaarst

Ужас

С kirjutab: "Врач ни о чём. Грубое общение и осмотр за пару секунд. Выписываются лекарства, которые не помогают, больше ни ногой к ней."

/imagecache/s38.png
2,4

Terje Kukk

Nahaarst

Julgen soovitada

Meriliis kirjutab: "Minu probleemidele on alati leidnud lahenduse. Järjekorrad on küll pikad, aga teeb vajalikud uuringud ja määrab seejärel ravi."

/imagecache/s67.png
4,2

Kohutav teenindus

Kristiina Võsu kirjutab: "Täiesti kohutav teenindus. Ootasin oma aega 1,5 kuud ja jäin visiidile max 3 min hiljaks. Arst lihtsalt keeldus vastu võtmast! Uut aega ka ei võimaldanud panna, väga üleolev ja ükskõikne suhtumine! Absoluutselt ei soovita!"

/imagecache/s59.png
3,7

Toomas Vessin

Nahaarst

Vale ja hooletu ravi rikkus näonaha pikaks ajaks...

Mina kirjutab: "Läksin arsti vastuvõtule näos olevate täpikeste tõttu, eeldasin, et on allergia vms. Arst määras mingi antibiootikumi vedelikuga määrimise kaheks kuuks. Ning oli meeletult ebaviisakas koos õega... vajtatasid mind kui maailmaimet, et miks ma inna üldse ndende aega raiskama läsksin.. Kuna mure ei kadunud vaid läks asi väga hulluks, läksin teisele nahaarstile, sealt sain teada, et tegu oli hoopis naha kuivusega mis vajas pehmet kreemi mitte tugeva antibiootikumiga määrimist... see rikkus ja kuivatas mo näonahka väga ning tekkis ka nahapõletik sellest mittesobivast ravist... uue arsti juures tuli välja, et dr vessin oli pannud mulle diagnoosi psoriaas kuid mina sellest teadlik ei olnud, uus arst vaatas mind korralikult läbi ning tühistas psoriaasi diagnoosi, ütles, et ka parema tahtmise juures mul psoriaasi ei ole... Mitte kunagi ei kavatse minna tagasi dr vessini juurde ega luba minna sinna ka oma sugulastel, tuttavatel. Valediagnoos ja vale ravi rikkus minul naha ära ning leian, et see on lubamatu. Sai ka negatiivne tagasiside antud registratuuri kuna maksin visiiditasu ning sain väga halva 5 minutilise vastuvõtu osaliseks... raha tagasi ei antud kuid jäi mulje, et registratuur on ka varasemalt selle arsti kohta halba tagasisidet saanud... Küll aga midagi ei muutu ning käib arst aga sama tähtsalt ringi ning loobib diagnoose ega tee teste, et veenduda ennem diagnoosimist.. samuti ei räägi arst kõigest patsiendile vaid patsient kuuleb hoopis järgmiselt arstilt, et selline asi on diagnoositud... Häbi..."

/imagecache/s43.png
2,7

Triin Erm

Nahaarst

Nahalööve

Ülle R. kirjutab: "Õnneks on meil tasuline arsti vastuvõtt olemas, et kohe oma murele abi saada. Käisin Tamme kliinikus dr. Triin Ermi vastuvõtul. Sain kiiresti numbri. Arst ütles nahalööbele vaadates kohe diagnoosi. Sain ka proovi vastuse kiiresti. Sain rohu nahalööbe määrimiseks. Väga tark , väga sõbralik, väga hooliv, kõik väga, väga tore arst!"

/imagecache/s78.png
4,9

Valentina Gurova

Nahaarst

не рекомендую

kirjutab: "Бесконечные очереди у кабинета"

/imagecache/s43.png
2,7

Valeri Kürsa

Nahaarst

hea mulje

Hanna-Liisa kirjutab: "Aus ja austav suhtumine veidi keerulisemasse patsiendisse. Väga usaldusväärne, tark, heasoovlik."

/imagecache/s60.png
3,8

Veera Plehhanova

Nahaarst

Самый доброжелательный врач

Erik kirjutab: "Отнеслась к проблеме с профессионализмом и назначила правильное лечение."

/imagecache/s59.png
3,7